Menu
Pilnā versija
Foto

Muļķība

Leonards Inkins · 08.08.2019. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

28.08.2019. 00:41

Supper viela pārdomām. ...

Atbildēt

andris a

20.08.2019. 17:34

(car)(flag:lv)Sociologi-20.08.19.G.-Rīga aizvien vairāk izskatās kā NOZATA AUTOMAŠĪNA"-tās īpašnieks ir izmests-un tā pat"" LIKUMĪGI PĀRDOTA"", un TO LIETO, , pat RŪPĒJAS..., ,bet atkal tiek jautāts-KĀPĒC JŪS NEPRETOJĀTIES !? Bet vajadzētu tiesāties, UN IR JĀPRASA AUGSTĀKU DABASSPĒKU PALI'DZĪBA ! jo tiesas NAV UZPĒRKAMAS, bet ADVOKĀTI, kas pārvalda NAUDU-$ un eiro- ko drukā privāti TIKAI DAŽAS ĀDAMIEŠU ĢIMENES-""var pielāgot- Tiesas Lēmumus / par NElielu atlīdzību... Bet VISI STARPTAUTISKIE LIKUMI PRET LATVIJAS OKUPĀCIJU UN GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU- no- 1939.-1993.g-IR SPĒKĀ UN GAIDA TĀ ATRISINĀJUMU....tātad DDDD....
Un vērojot pašlaik kārtējo CIRKA IZRĀDI Rīgas Domē-""esam lieliskā sajūtā""- par nesen skandēto E.Liepiņa ""ĶIĻĶĒNIEM UN KLIMPĀM""-maz ir saprotams KAM...LĪDZĪGĀ ...VALODĀ TIEK RUNĀTS, bet IR JĀMOSTĀS- LATVIEŠU PAMATTAUTAI-, JO Eižena Finka PAREĢOJUMA IZPILDEI PAR DDDD -2020. g. IR SAVLAICĪGI JĀSAGATAVOJAS.(sun)

Atbildēt

ss

17.08.2019. 14:22

labs raksts!!!

Atbildēt

lasītājs

13.08.2019. 07:45

Izglītība muļķiem ir kaitīga lieta, jo kad dombrovski, ašerādeni un bordāni tiek pie diplomiem, viņiem sāk likties, ka ir dikti gudri un tas jau ir drauds valsts pastāvēšanai un visai sabiedrībai.

Atbildēt

Morāle

09.08.2019. 16:50

Nē, naids neradās! Lasot rakstu, sapratu, ka atbilstu autora iedalījumam - muļķe. Tikai beigu daļā daudziem nosacījumiem biju neatbilstoša. Hmm.. Kas esmu? Sanāk, ka pusmuļķe!

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

09.08.2019. 13:30

Saule vēl nebija lēkusi,bet Muļķu zemē visi jau rosījās!

Atbildēt

???????

09.08.2019. 12:53

»

Sandra Briķe

Visi redz, ka Jūs esat galīgi "kukū", jo rakstiet murgus. Esmu studējusi Latvijas Universitātē, kurā iestājos godīgā ceļā, kas tajā laikā bija VDK kontrolē. Domāju, ka Jūsu galvenais iemesls ir tikai kādu noliet dubļiem un nomelnot


Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu

Atbildēt

Sandra Briķe

09.08.2019. 10:57

»

Ņevinovataja ja!

Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu šķēršļu atteikties...


Visi redz, ka Jūs esat galīgi "kukū", jo rakstiet murgus. Esmu studējusi Latvijas Universitātē, kurā iestājos godīgā ceļā, kas tajā laikā bija VDK kontrolē. Domāju, ka Jūsu galvenais iemesls ir tikai kādu noliet dubļiem un nomelnot.

Atbildēt

hm

09.08.2019. 07:23

Krieviem ir teiciens - labāk ienaidnieks, kā muļķis draugs!

Atbildēt

Ņevinovataja ja!

09.08.2019. 06:28

Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu šķēršļu atteikties.

Kā citi milicijas darbinieki brīvprātīgi iesaistījos un veicu VDK un prokuratūras operatīvos uzdevumus, safabricējot kriminālprocesus, organizējot noziedzīgas darbības disidentu, nacionāli citādākdomājošo, diskreditēšanai un nosūtīšanai uz cietumu, vai psihiatrisko slimnīcu sazāļošanai un izolēšanai no sabiedrības.. (tagad neviens vairs to nepierādīs, cik tur bija mana un mana vīra vaina, un kuru gan tas vairs interesē).

Biju aktīva un atbildīga milicijas darbiniece, lūdzu to ņemt vērā, lai gan milicijā un VDK, prokuratūrā darba valoda bija krievu valoda, ko man nācās apgūt visā pilnībā.

Man nekā šodien nav pret tā saucamo "kosmopolītismu" un reāli joprojām atpazīstu visas nacionālā naida kurināšanas pazīmes! To pašu milicijā darīja mans vīrs. Abi pilnā mērā izbaudījām visas PSRS varas privilēģijas, kādu mums šodien reāli pietrūkst..

Tad negaidīti uznāca tā saucamā "atmoda", ko, sagraujot PSRS, faktiski, kā šodien visi labi zinām, radīja ārvalstu slependienesti, tostarp ar H86 dbināšanu.

Es personīgi cerēju, ka, mainoties varai, Latvija nebūs brīva atjaunotā 18. novembra republika, kaut tautai tas tika solīts, kas arī piepildījās. Nenotiks lustrācija un VDK darbinieki, tiesneši un prokurori , un komunisti nenožēlos savus pastrādātos "noziegumus" pret tautu, jo tad arī man būtu tas jādara. Klusībā pat cerēju, ka tomēr nenotiek deokupācija..

Vara it kā mainījās, bet iekšlietu un tieslietu sistēmās savas vietas saglabāja arī citi tā saucamie krievu "okupantu pakalpņi", tostarp es un mans vīrs. Es pati vēlāk diemžēl muļķīgi nonācu iekšējā konfliktā ar sevi, gribēju būt godīgāka savā vēlāk jau tiesneses darbā, gribēju nepamatoti un augstprātīgi izcelties, atšķirties, ar ko pilnīgi neattaisnoju uz mani liktās cerības. Gudro stratēģija un taktika izpaudās pat ET rīcībā, nepieņemot izskatīšanai manu "muļķīgo sūdzību" pret LV par atbrīvošanu no tiesneses darba.

Jāteic, ka patiesās zināšanas par cionismu un tā integrācija esošajā varā, man bija pieejamas, bija kļūdaini no manas puses, tās nenovērtējot jau daudz agrāk - tās pat publiski atklātas bijušā 6. Saeimas deputāta, G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem", neieklausījos savos kolēģos, kuri uz to norādīja, ko tagad nožēloju.

Šī grāmata Latvijā ir vienīgā, kura, manuprāt, tagad man jāatzīst, "atklāti un melīgi" sniedz sagrozītus faktus ar citātiem par cionistu mērķiem 6. Saeimas deputātu darbā, pēc kuras it kā vadoties Saeimas juridiskais birojs un Saeimas prezidijs vēl šodien, ar cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" it kā iedvesmojot ik nākošās Saeimas deputātus "genocīdā pret tautu", lai gan nekad neesam dzīvojuši tik labi kā šodien.

Personīgi domāju, ka jāmeklē risinājums, kā šī G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem", kas mulsina un dezorganizē lasītāju, būtu izņemama no apgrozības, jo tās saturs nepārprotami kurina un veicina nacionāko naidu!

Kad savā iekšējā, nepareizajā "lustrācijā" nonācu konfliktā ar sevi un esošiem kolēģiem, tas visiem, saprotams, sāka traucēt un mani atbrīvoja no tiesneses darba. Tagad es to saprotu pati un pilnā mērā savu rīcībū, konfliktējot par sīkumiem, nožēloju. 


LPSR laikos atbildīgii sadarbojos ar varu, pēc 1991. gada turpināju to darīt un joprojām vēlos piedalīties varas tieslietu sistēmas efektivizēšanā.


Arī Dainis Īvāns, "atmodas rupors" sākotnēji norobežojās no šodienas valsts varas, nonākot pilnīgā nabadzībā, līdz beidzot šodien veiksmīgi ar to sadarbojas, savu "muļķa praksi" atstājot pagātnē.

Atbildēt

"Muļķiem ir nepieciešami dizaineri, modes speciālisti, ainavisti un citi speciālisti, bez kuru pakalpojumiem citi ir iemanījušies iztikt."

09.08.2019. 01:04

Vai nav dīvaini, ka gan Saeimas deputātiem, gan ministriem, kā arī prezidentam - katram bariņš konsultantu, padomnieku u.t.t.?

Atbildēt

Sandra Briķe

08.08.2019. 23:49

Ļoti lbs raksts, jo Sokrāts ir teicis apmēram tā,- ja cilvēks dara ļaunu, viņš ir muļķis, jo viņš nesaprot ko dara. Izglītība un diploms nav noteicošais gudrībā, jo īpaši Latvijas izglītības sistēmā, cilvēkam ir papildus jāstudē, jālasa, jāanalizē, bet pofigistam iedots diploms rada ambīcijas un varas kāri, un viņš vicina to diplomu un saka, ko Jūs te Sandra mūs māciet, mums ir savi likumi un Jums savi, un nav iespējams muļķim iestāstīt, ka viņš ir muļķis, jo viņam ir Diploms.

Atbildēt

j.

08.08.2019. 23:26

Arvien trakāk!Inkins muļķis nav,viš ir grafoterorisc.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.08.2019. 19:40

Muļķība ir globāla problēma, par to ASV pat profesori raksta:
https://puaro.lv/politika/intelektualie-idioti/

Atbildēt

švamme

08.08.2019. 16:48

Viss ir relatīvs
Tas, kas tev ir "kopbilde", kādam citam ir 100-tā daļa no kopbildes. Tie, kas to nespēj aptvert, māca citus par savu "kopainu". Visuma ielikšana savos šaurajos rāmjos ir muļķību muļķība.

Atbildēt

Burzuaziskais nacionalists

08.08.2019. 16:44

Leonard ! Aicinu musu bralus lietuviesus nelamat par leisiem ,citadi vini saks tevi lamat par zirga galvu ,vai leti .

Atbildēt

Fēlis

08.08.2019. 14:56

»

Fēlis

Ko tā? Un pats? Varbūt uzcepsi ko gudrāku


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

visticamāk

08.08.2019. 14:54

»

ha-ha

Liekās,ka pats par sevi ir uzrakstījis


Arī, tajā skaitā.

Atbildēt

memento

08.08.2019. 13:57

»

Fēlis

Ko tā? Un pats? Varbūt uzcepsi ko gudrāku


Fēli, sper pa bumbu...

Atbildēt

Geto

08.08.2019. 11:16

Tveriet dzīvi vienkāršāk. Tas, ka ir smadzenes, nenozīmē, ka visu vajag izzināt un būt viskrutākajam nemuļķim visās tēmās. Jums būs vairāk laika, ja nepiegrūdīsiet galvu ar tārpu kājām, bībelēm un zvaigznājiem. Gudrais tā pat to visu ir spējīgs saprast un izzināt.

Atbildēt

lauķis

08.08.2019. 11:04

Muļķi ir vispieprasītākais un dārgākais produkts,jo,uz viņiem visa sistēma balstās.Muļķu saražošanai tiek tērēti miljardi,skolas,institūti,akadēmijas.Tā visa ir debilizācijas programma.
Diemžēl Inkins pats ir muļķis.

Atbildēt

ha-ha

08.08.2019. 11:00

Liekās,ka pats par sevi ir uzrakstījis!

Atbildēt

Q

08.08.2019. 10:54

Jaunais latviešu Platons-grafomāns apcer savu vietu "Muļķu zemē"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: