Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zintis

12.12.2020. 21:25

Jocīgs raksts ar varenu nosaukumu.Ideja par braukšanu uz darbu vispār nesaprotama. Būtu pajautājis ģimenes ārstam, ko tālāk darīt. Ne jau visiem covid pozitīvajiem jāārstejas slimnīcā.

Atbildēt

Merkele

12.12.2020. 21:18

Ka tadi veiksminieki ka tu 50 procenti izniks

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

12.12.2020. 21:14

Kovid-19 (covid-19) laiks ir sarežģīts katram no mums. Nevajag padoties panikai. Saglabāsim mieru. Neprotestēsim un nepiedalīsimies visādos apšaubāmos mītiņos. Paliksim savās mājās, neiesim nekur ārā bez vajadzības. Būsim miermīlīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iedegsim uz galda tumši zilu svecīti par godu visvarenajam Pērkonam! Kvēpināsim savā mājā kadiķa zariņus, lai atgaiņātu visādus mošķus un negatīvās enerģijas. Neaizmirsīsim regulāri vēdināt dzīvojamās telpas. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu! Lūgsim Pērkona aizsardzību un svētību! Aizlūgsim Pērkonu par mūsu valsti un tautu. Godāsim un cienīsim Latvju Dievus! Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas šogad ir bijis! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi ir ar mums!
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#12.12.2020. #12.decembris #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #pagāni #Senpokaiņi

Atbildēt

reptilis

12.12.2020. 21:02

Mums nav krīze mediķu vidē...mums ir krīze veselības ministrijā - neprot vai negrib ,vai nemāk neko noorganizēt!...,lai gan stāsta -mums ir miljardi krīzes pārvarēšanai:(((...sen jau varēja noorganizēt tukšo viesnīcu izmantošanu Ķīnas vīrusa nēsātājiem pašizolācijai,lai nav jāinficē ģimenes locekļi. 5-cus miljonus izpļumpurēt bezjēdzīgiem sabiedriskās domas pētijumiem - to Veselības ministrija māk..,bet noorganizēt pašizolāciju un samaksāt labu algu medicīnas darbiniekiem - NEKAD!

Atbildēt

Harijs Poters

12.12.2020. 20:44

Cik saprotu, šādu stāstu ir simtiem. Latvija rullē.

Atbildēt

Lasītājs

12.12.2020. 20:41

Man sākās ar asu sāpi kaklā, sajūta ka viss tas iet uz plaušām, puņķi--- kā no krāna. Mājās bija antibiotika, visiem elpošanas ceļiem. Ar to arī sāku ārstēties. Nekur brauk, iet nevarēju. Pa brīdim uznāca tāds kiepus, ka viss skelets sāpēja. Otrā dienā--- drudzis, ar temperatūru 39,5--- pret drudža tabletas(kanādiešu), galvas sāpes--- glinko biola, karmpji kājās--- sūkalu proteīna pulveris. Lai kaut ko varētu ieēst linex. Pēc man atveda pūšamo iesnām, tad varēja vismaz normāli gulēt. Un tā pusotru nedēļu. Plus vēl nogurums un garīgais tāds, ka gribētos ātrāk nosprāgt, nebūtu tā jāmokās.
Otreiz, mēnesi atpakaļ, tad bija vieglāk un savādāk---sāpes sānos, vēderā.
Pazīmes, ka esi slims ir smaga elpa, ko pats jūti un arī jūti no cita. Zini, kas aplaida.
Garšas izjūtas arī mazinās, bet ja esi kārtgi saķēris šo zarazu, tad domas par ožu, galvā nerodas.
Tas tā īsumā aprakstījās.

Atbildēt

eh

12.12.2020. 20:34

»

Sigulis

Kāda jēga no neapkurinātās vasarnīcas ar atslēgtu(uz ziemu) ūdeni


Kas tu par vīrieti, ka nevari pieslēgt apkuri un ūdeni? Kauns! Tu labāk aplipināsi sievu un bērnus? Memmītis!

Atbildēt

Afrodite

12.12.2020. 20:02

Tev nebija nekads covids,bet parasts ars ka katru rudeni.beidz kemoties!covida nav!

Atbildēt

tipiskajam

12.12.2020. 19:59

»

ministri vainīgi

un nav arī nekādu draugu,kuri tev palīdzetu


Bet varbūt autors negrib citus apgrūtināt un apdraudēt, lai viņi arī nesaslimtu. Jūs laikam esat no tiem, kas staigātu apkārt bez maskas, un jo vairāk citi cilvēki saslimtu, jo laimīgāks justos. Vai tas normāli, ka slimnīcās tādu pakalpojumu kā Covid slimnieku ārstēšana nesniedz.

Atbildēt

botulus

12.12.2020. 19:59

»

Ok

Šis tak ir joku stāsts


Nē,viņš,iespējams,aplipinājis sievu,kolēģus,..,ja paveiksies,izdzīvos.

Atbildēt

Unile

12.12.2020. 19:41

Bardaks parasatias, un nemaz citādi nevar būt pie šīs valdības un īpašajām cilvēktiesībām uz katra soļa, kas nesodīti ļauj darīt katram kas vien ienāk prātā... demokrātija, plutokrātija Vai tad ministriem te ir jābīut izņēmumam?

Atbildēt

Ivars

12.12.2020. 19:38

»

Slaidais.

Autors pilnīgs truliķis. Ceru, ka biji šodien apkamt savus sūdabrāļus mītiņos


Būtu vismaz paskatījies uz sevi, varbūt ieraudzītu vēl lielāku sūdu.

Atbildēt

vietējais

12.12.2020. 19:35

»

Mārtiņš Bondars

Tu laikam neesi tipisks latvietis, ka tev nav ne lauku mājas, ne vasarnīcas, ne otra dzīvokļa, kur pašizolēties un nesaslimdināt savus tuviniekus


Pārāk ilgi esi bijis pie sile,un tā rezultātā aizbraucis prātiņš, nemaz nezini kā dzīvo tie kuriem nauda ar darbu jānopelna.

Atbildēt

Slaidais.

12.12.2020. 19:29

Autors pilnīgs truliķis. Ceru, ka biji šodien apkamt savus sūdabrāļus mītiņos.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu Egīls

12.12.2020. 19:29

fon Levits covid slimniekam teiktu: Ziemassvētkus miroņiem neredzēt!

Atbildēt

ha-ha

12.12.2020. 19:29

»

ministri vainīgi

un nav arī nekādu draugu,kuri tev palīdzetu


Latvijā tādu,tavuprāt,neīstu latviešu ir daudz.Ja pat atbildīgās personas neprot pateikt,kā vīrusu saķērušiem rīkoties,kā stresā esošs cilvēks to var zināt.Nauda ir iztērēta,bet kā, arī to droši neviens īsti nezina.Tāda pati muļļāšanās bija redzama kārtības uzturēšanā šodien.Likumi ir,finanses ir,speciālisti ir,tikai ar rezultātu ir švaki,tā kā velk uz likumīgās visatļautības,bezatbildības,pat sabotāžas pusi.

Atbildēt

vecais spekulants

12.12.2020. 19:20

Nu,par to notaru ,tas ir par traku !

Atbildēt

Briesmīgi

12.12.2020. 19:09

Izskatās, ka 4.maija prokrieviskais režīms ar savu žīdkomunistisko birokrātiju un nolaidīgo veselības aprūpes sistēmu ir atbildīgs par režisora Kima Kiduka nāvi, un par to būtu jāinformē arī angliski rakstošos ziņu portālus. Te ir ziņas, ka 4.maija prokrieviskais režīms viņam neizsniedza uzturēšanās atļauju pat pēc īpašuma iegādes, lai gan smirdīgiem krievu bandītiem šīs atļaujas izsniedz bez aizspriedumiem. Dēļ tā viņu vēlreiz speciāli no Igaunijas izsauca uz 4.maija prokrieviskā režīma pārvaldīto teritoriju, lai vazātu pa iestādēm dēļ uzturēšanās atļaujas, un nenoliedzami ar to veicināja inficēšanās iespējas. Un slimnīcā viņu sākumā ārstēja no "nieru mazspējas", ne Covida, bet 4.maija prokrieviskais režīms veselu NEDĒĻU nevarēja noorganizēt viņa pārvešanu uz Vācijas slimnīcu...
https://www.tvnet.lv/7131851/kims-kiduks-ieradas-latvija-lai-kartotu-lietas-vins-nomira-riga-nevienam-nezinot

Atbildēt

HA

12.12.2020. 18:55

Ir kāda vēlamā patiesībā un ir reālā patiesībā.

Atbildēt

RP

12.12.2020. 18:46

»

un šitādam ir bērni

Varam iedomāties, ko šāds jefiņš var dot bērnam audzināšanā. Tā arī mēs degradējamies, ja garīgi atpalicis sāk ražot bērnus. Un bērni ar atpalicību ražo tālāk vēl atpalikušākus bērnus


Chau, "Pareizais" cilveek! Nekjer krenjkji par humoru! Sho lasot, es taa sasmeejos, ka mazmeita atskreeja , lai pastaastu par jautriibu. Staasti nu piecgadniekam, ko lielie onkulji "sastraadaajushi"!

Atbildēt

Ok

12.12.2020. 18:37

Šis tak ir joku stāsts??

Atbildēt

un šitādam ir bērni

12.12.2020. 18:27

Varam iedomāties, ko šāds jefiņš var dot bērnam audzināšanā. Tā arī mēs degradējamies, ja garīgi atpalicis sāk ražot bērnus. Un bērni ar atpalicību ražo tālāk vēl atpalikušākus bērnus.

Atbildēt

Kovididiota bēdu stāsts

12.12.2020. 18:24

Vispirms kovididiots varētu uzprasīt pats sev: vai es nēsāju masku, vai ievēroju pārējos ierobežojumus, vai negāju uz sporta centru, vai netusējos ar citiem covididiotiem utt. Pēc tam šis kovididiots varētu pārbaudīt, cik viņam smadzeņu rievu, ja ar covid pozitīvo analīzi iet uz darbu. Ieteiktiu darba devējam tūlīt atlaist šo "darbinieku", jo idiots var sastrādāt nezin ko. Vajadzētu izdod kovididiotu pasi, lai visi zina, ka šim tipam nav kaut kas kārtībā ar smadzenēm.
Un tikai tad mums būtu jāieklausās veselības sistēmas trūkumu atreferējumā - tur tiešām ir daudz problēmu. Un viena no tām - šādu kovididiotu (patiesībā - noziedznieku) dēļ cilvēki nesaņem plānveida palīdzību un mirst tieši šadu kovididiotu dēļ. Uz tava rēķina ir citu cilvēku nāves, kovididiot! Un tueši tevis dēļ ir juceklis ārstniecībā.

Atbildēt

jurisx

12.12.2020. 18:12

Labi pateikts par to gaļas pārdevēju viņķeles viedolā.Pēc mana ieskata pārāk labi teikts -viņas vieta būtu laidarā ar slauceni rokās govju barā.

Atbildēt

Protams, neviens nezin, kā ārstēt no Covid-19 skartajām sekām

12.12.2020. 17:49

»

Jā, bet

Kādi te gudrinieki komentāros salasījušies. Viņiem viss ir skaidrs - vainīgs pats raksta autors, bet valdība mums brīnišķīga, visu pareizi noorganizējusi. Gan nu jums tā "pareizā organizēšana" arī pašiem atkodīsies. Tad varēsiet atcerēties savu, šeit komentāros rakstīto


Valsts medicīniskā analfabētisma vietā diktatoriski rīkojumi. Nav pat nevienas publikācijas par Covid-19 genomas sastāvdaļām - valsts sabiedrības izglītošanu aizstāj ar plānotu vakcināciju- nebūs cilvēku, nebūs jautājumu. Ir vairāk nekā gads lagājis kopš Covid-19 izplatības - valsts analfabētisms sabiedrības izglītošanā progresē ar proporcionāli valsts teroram.
Par Veselības ministri iecelta prasta “klačubāba Ilze Viņķele”.
Valsts pati mērķtiecīgi rada anarhistus, teroru un nekārtības. 12.12.2020. Tautas sapulce ir tikai masu terora sākums, valsts terors pret sabiedrības teroru pret valsti. Gaisma nav redzama terora tuneļa galā, tādu valsts arī neplāno, bet plāno teroristu identifikāciju, sodīšanu un likvidāciju ar valsts pašas teroru. Tautas sapulces turpināsies!

Atbildēt

No kurienes zināms ka saslimis ar covid?

12.12.2020. 17:48

»

paardomas

No kurienes zināms ka saslimis ar covid


Vai Vasermana reakcija pozitīva?Darbā ieradās ar masku,visus brīdināja,attālinājās,dezinficēja rokas,protams.

Atbildēt

Jā, bet

12.12.2020. 17:30

Kādi te gudrinieki komentāros salasījušies. Viņiem viss ir skaidrs - vainīgs pats raksta autors, bet valdība mums brīnišķīga, visu pareizi noorganizējusi. Gan nu jums tā "pareizā organizēšana" arī pašiem atkodīsies. Tad varēsiet atcerēties savu, šeit komentāros rakstīto.

Atbildēt

zvans draugam

12.12.2020. 17:15

»

kovidiots

Rezultāts: IR ATRASTA koronavīrusa SARS-CoV-2 RNS


Tādi arī ņaud pēc nācijas tēva un izplūst vaimanās,kad nejēdz ko darit.Pajautā kādam gudrākam,l\kamēr guli darba dīvānā,kur drāzi kolēģes.

Atbildēt

paardomas

12.12.2020. 16:51

No kurienes zināms ka saslimis ar covid?
Vai ir veiktas analīzes citiem vīrusiem?

Atbildēt

Pašpietiekams 👋

12.12.2020. 16:44

Jūs esat neveksminieku lumpeņtauta. Ar savu gļēvumu esat pelnījuši visu ko saņemat. Kalpiem kalpu liktenis.

Atbildēt

ss

12.12.2020. 16:28

tu visticamāk esi kovididiots nevis slimnieks un tas kovids ir tavās smadzenēs.

Atbildēt

Aksels

12.12.2020. 16:20

Tāpēc arī veselības sistēma uzkārusies, ka tautu idioti valdībā un mediji sabaidījuši par nāvi un tiklīdz kādam iebiedētajam pozitīvs tests, tā visi raujas uz slimnīcām, kaut gan normāli pie tādas pašsajūtas agrāk uz darbu brauca vai pagulēja pie TV mājās. Te arī ir mediju "centības" un dažu idiotu valdībā rīcības sekas

Atbildēt

Ko id slimajiem, kuriem ar testu oficiāli konstatē Covid-19

12.12.2020. 16:15

Veselības ministrijas mājaslapā ir paskaidrots, ka jautājums attiecas uz Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padomi. Pademes personu saraksts ir pieejams ikvienam. Kādēļ gulšņājat pa ka inetism, didieties aprunāties ar valsts amatpersonām Veselības ministrijā vai Imunizācijas valsts padomē - amatpersonas visas ir veselas! Un atbild uz visiem jautājumiem uzreiz!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

12.12.2020. 16:02

Tu laikam neesi tipisks latvietis, ka tev nav ne lauku mājas, ne vasarnīcas, ne otra dzīvokļa, kur pašizolēties un nesaslimdināt savus tuviniekus.

Atbildēt

kovidiots

12.12.2020. 15:51

Rezultāts: IR ATRASTA koronavīrusa SARS-CoV-2 RNS.

ko man tagad darīt? Protams. ka jābrauc uz darbu.

un protams vēl sarunāju pirmdien iet pie notāra to parakstīt

Vai tik tas nav galvas slimnieka stāsts?!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: