Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mikrobs

15.08.2021. 22:54

Muļķu zemē viss pa vecam.
Kādreiz 90.gados bija Liesmā intervija ar Aivaru Borovkovu. Lasīju, atceros.

Atbildēt

nu

12.08.2021. 13:15

»

Patiesais

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju...


baigi augsta ekonomiskā stabilitāte ir Krievijā?Kurš tad sāka izmantot ekonomiskās sviras - gāzi, naftu un iepirkumus saviem politiskajiem mērķiem?Kā nepatika Krievijai, pirms LV iestājās ES, kaut kas Latvijas politikā, tā sākās - gāzei cenu pacelsim, šprotes nepirksim uttt.Tas vēl bija 90.gadu beigās, kad bija pirmā krīze ar Krievijas tirgu.Un tas periodiski atkārtojas.

Atbildēt

klau, tautiete

10.08.2021. 22:44

»

tautietis

Klau,autor,bet tu taču esi muļķis!Kā gan tu esi apmuļķojis arī Lapsu,lai nolaistu dibenā šo vietni?Cik samaksāji


Nevar nolaist dibenā to, kas tur jau sen ir nolaists un smird pēc nosprāgušām lapsām.

Atbildēt

tautietis

10.08.2021. 18:49

Klau,autor,bet tu taču esi muļķis!Kā gan tu esi apmuļķojis arī Lapsu,lai nolaistu dibenā šo vietni?Cik samaksāji?

Atbildēt

10.08.2021. 15:58

»

Ты што обкурилса?

43 млн карат алмазов-полное фуфло


Фонды университетов США:

Гарвардский университет: $36 млрд
Йельский университет: $29,4 млрд
Техасский университет: $26,5 млрд
Стэнфордский университет: $26,5 млрд
Принстонский университет: $23,8 млрд

Весь бюджет на высшее образование в России $6,5 млрд.

Atbildēt

Ты што обкурилса?

10.08.2021. 15:56

»

Сухая статистика без комментариев. За год в России добыли...


43 млн карат алмазов-полное фуфло!!
Кык и всё отольное !
Ты што програму Звезда пересмотрелса???или с дуба рухнул?

Atbildēt

10.08.2021. 13:54

»

Patiesais

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju...


Сухая статистика без комментариев. За год в России добыли:

- 560 млн тонн нефти
- 738 млрд кбм газа
- 4 млн тонн алюминия
- 43 млн карат алмазов
- 25 тонн платины
- 996 тонн серебра
- 344 тонны золота

При этом около 40% россиян не хватает денег на еду

Atbildēt

mikrocefālā Lupata Lapsene

10.08.2021. 10:53

»

Idullis Durka

apčurājās


aptaisījās pa šķidro atkal...

Atbildēt

Globālajā nošpricēšanas plānā iesaistās SVF un Pasaules Banka

10.08.2021. 08:28

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķiroši soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

Patiesais

10.08.2021. 07:34

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju un naida kurināšana pret to. Kopā Latvijas iedzīvotāji nepārtraukti atrodas starptautiskā stresā, kas ved valsti uz neziņu un degradāciju. Tāpēc cilvēki turpina izbraukt no valsts, tāpēc tiek nonicinātas partijas, valdība un tauta. Izeja ir viena- jāveido aktīva sadarbība ar Krieviju, tad būs ekonomikas augšueja. Strādāt gan ar eiropas savienību gan ar krieviju, ar ko tiks iegūta komforta stabilitāte gan ekonomikā gan valstu starpā.

Atbildēt

fakts

10.08.2021. 06:38

»

nu tad

Atsaucīti uz statistiku iedosi vai atzīsi, ka izsūci to no sava kuratora


Atsaucītes meklē pats.Ar stratkoma instrukcijām nepietiks.

Atbildēt

Inficējas visi - potētie un nepitētie - potētie vairāk

10.08.2021. 04:18

»

nu

Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti


Izraēlas zinātnieki atklāja, ka vakcīnas apmāna dabiskās imunitātes atmiņu šūnas tā, it kā antivielas būtu visiem C19 celmiem. Delta variantu izplata ar vakcināciju papildus un delta variants iekļūst cilvēka orgaismā un to saindē, izsaucot citas saslimšanas un hronisko slimību uzliesmojums un nāvi ar citokīnu vētru - cilvēka šūnām iznīcinot sevi pašu. Izraēlas valdība savukārt apmāna pūli, ka papidus vakcīna palīdzēs. Tiek panākts pretējs efekts - nošpricē papildus jau potētos, vainu noveļot uz delta variantu.

Politiski cionisti atbrīvojjas no jebkuras nācias iedzīvotājiem, kuri neatbalsta cionistu šķelšanas un naida politiku.

Cionistu politika uzskata, ka totālai vakcinācijai - pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai traucē nacionālisms visā pasauē un īstie antivakseri ir eniskie teroristi..

FRS (žīdu cionistu usd drukātavai) pieder 16 procentu daļu SVF - Starp valūtas fondā. Nule izskata jautājumu par 650 miljardu usd vērtībā starptautiskās norēķinu valūtas SDR izlaidi (SDR ir zelta- papīrnaudas aizdevumu norēķinu vienība, daļu izlaida 2008. g. finanšu krīzes kupēšanai). ko caur SVF, ANO un PVO un Pasaules Bankas politiku plāno aizdot valstīm, vēlāk “izsūcot” ar vakcinēšanu reālu naudu no valstīm Bigfarmai - vakcīnu ražotājkompānijām ap 400 mijardu usd.


2021. gada 23. augustā SVF lems par 650 miljardu SDR aizdevumu valstīm nacionālās pretestības sagraušanai un totālai nošpricēšanai.

https://youtu.be/XEAbBVNNOLk

Atbildēt

nu tad

09.08.2021. 22:56

»

nu

Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti


Atsaucīti uz statistiku iedosi vai atzīsi, ka izsūci to no sava kuratora?

Atbildēt

pareizais jautājums

09.08.2021. 22:18

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Asaka

09.08.2021. 21:10

»

Ar to būs jāsamierinās...

Autoram paldies!!! Žēl, ka muļķi nelasa šādu informāciju, par saprašanu nerunāsim. Tad ko darīt? Vienīgā iespēja ir saprātīgo protesti, jebkurā formā un vietā!!!Ja vēl sapņosim 30 gadus tad cerības zudīs, pēc tam žēlabas būs veltas! Šajā pasaulē neko nedāvina, bet gan izcīnq...


Labklājība un masu kultūras līmenis, neveicina garīgo attīstību nevienā tautā! Jo vairāk labklājības un dumjākas izpriecas, jo procentuāli dzimst vairāk idiotu! 80-tajos gados skolās katru gadu veidojās ap30% atpalikušo, jeb debīlo bērnu! Arī šodien tas turpinās, tikai tagad to sauc ka bērni esot ar īpašām vajadzībām, nevis idioti! Idiotu atražotie šodienas idioti, turpina savu "uzvaras" ceļu!!!

Atbildēt

Idullis Durka

09.08.2021. 20:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


apčurājās...

Atbildēt

cilvēks pazaudējis sevi

09.08.2021. 20:21

vai pārēdies virzu

Atbildēt

!

09.08.2021. 19:37

»

wow

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru


Lapsa 46 + rakstam pievienot nelauj !

Atbildēt

ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru

09.08.2021. 19:28

»

wow

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru


wow.

Atbildēt

Pētersons

09.08.2021. 19:21

»

Ina Fominova

Cik ilgi apsestu idiotu murgus publices pietiek.com ? Jasak domat, ka ari pietiek.com ir vien stulbu sazverestibas teoriju reklamacijas lapele. Fui visam lapsam, kazam un citiem apsestajiem


Fominova, tupi savā trešās pasaules valstī un turpini tīrīt pakiju mazmājiņas. Nelien valstī, kuru tu neieredzi!

Atbildēt

wow

09.08.2021. 19:20

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru.

Atbildēt

Smagi slimie mirst katru dienu

09.08.2021. 19:07

»

ESMAIJA

Kad lasu, ka joprojām smagi slimie no šī vīrusa mirst, tad man ir jautājums - kam domātas iepirktās dārgās zāles, kas Trampu izārstēja dažās dienās. Kādēļ ar tām neglābj smagi slimos. Kam tās ir domātas kariņam un viņa kucinai> Kariņam un pārējiem, kas cik zināms arī no vakcinācijas atskās? Kas man ...


un visu pierakststa vella kovidaferistu sžetam, ka no C19. To visi jai sen saprot.

Jā kāds inficējies ar C19, ko konstatē ar apšaubāmu testēšanu, un “saslimis”, to iebāž slimnīcā un mērdē ar antibiotikām.

Atbildēt

ESMAIJA

09.08.2021. 19:00

Kad lasu, ka joprojām smagi slimie no šī vīrusa mirst, tad man ir jautājums - kam domātas iepirktās dārgās zāles, kas Trampu izārstēja dažās dienās. Kādēļ ar tām neglābj smagi slimos. Kam tās ir domātas kariņam un viņa kucinai> Kariņam un pārējiem, kas cik zināms arī no vakcinācijas atskās? Kas man to izskaidros?

Atbildēt

hm

09.08.2021. 18:19

»

...

Nu kā var neaicināt Merkeles "mazbērnus".Ne velti "civilizētās valstis" izvaroja Iraku,Lībiju,Sīriju.Tika speciāla radīta naidpilna migrantu straume


Kad āžus saliek par dārzniekiem, tad puķu vietā sāk augt nezāles. Kā Latvijā. Vairs jau neatceramies, ka kādreiz mūsu ekonomika nebija pēdējā starp Baltijas valstīm, ka pat Bulgāru kopprodukts uz cilvēku lielāks kā Latvijā. Klusums! Tāpat, kā tas, ka ostās iestājas klusums, dzelzceļa kravu pārvadājumi .... , bet no tiem dotēja pasažieru pārvadājumus. Banku naudu amerikāņi aizsūtīja uz saviem ofšoriem, jo te to atmazgāja, vai kā Kariņš, stāstīja - skaloja. Bet tur nesīs peļņu!
Kas atliek - noņemt cepuri un zemu noliekties ES priekšā un lūgt - ziedojiet, jo vienīgie patiesie nabagi esam, atlaižiet parādu miljardus.

Atbildēt

Kaža

09.08.2021. 18:15

Medicīna ir pieejama vienkāršam cilvēkam caur telefonu pasūtot kārtējo porciju kompensejamās zāles daļai hronisko slimību ārstēšanai.Mūsu valstī šo slimību kontrolei nenotiek regulāras kompleksas veselības pārbaudes,netiek dotas rekomandācijas,bet ārsti slimibu aprakstus sauc par pasaku stāstīšanu.Jautrību izsauc arī vaimanas par dakteru izdegšanu pie pacientu hroniska trūkuma,kas ir kārtējais iemesls ieredņu kabatu pildīšanai izmantojot epidēmiju kā slaucamo govi.

Atbildēt

millers

09.08.2021. 18:07

nika, ---aizej, izdirs to, ko normāli domājošie sauc par sūdiem,

Atbildēt

nu

09.08.2021. 18:01

»

un

Gribēji izlikties gudrs, bet nodemonstrēji savu stulbumu


Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti.

Atbildēt

hm

09.08.2021. 17:57

Bēgļus no Baltkrievijas mūsu kliķe taču pati aicināja. Solīja palīdzēt atvērt uzņēmumus un nākt pretī citādos veidos. lai tikai uz Latviju pārceļas ar Lukašenko neapmierinātie baltkrievi. Un kliķe šo aicinājumu joprojām uztur spēkā, nav atteikusies. Kad nu Lukašenko sāka bēgļus sūtīt, tad jāizsludina ārkārtas stāvokli uz robežas. Kur kliķes loģika? Vienkārši sapinās savos pineklos! Kā vienmēr.

Atbildēt

Jgd

09.08.2021. 17:52

Kad es pirms gadiem 5 rakstiju dirsa Latvijai buus biju sliktais hhhaaa nu man pilnigi po

Atbildēt

lauķis

09.08.2021. 17:51

»

!

Ielās iesim, kad nebūs par ko pārtiku nopirkt, ja arī nebūs pārtikas veikalos, jeb abi kopā. Cenas pārtikai strauji ceļas


Bads pasaulē tiek veidots.Ir ziņas ka sākusies graudu slīcināšana okeanos,kā ASV to darīja pagājušā gadsimta 30 gados,lielā depresija.
Diemžēl tad protestēt būs jau par vēlu.

Atbildēt

un

09.08.2021. 17:44

»

Elmars

SPKC vājprāta pērle : "Jāatzīmē, ka, pieaugot vakcinēto skaitam un Covid-19 infekcijas izplatībai turpinoties pārsvarā nevakcinēto cilvēku vidū, kopējā saslimstībā pieaugs vakcinēto cilvēku infekcijas gadījumu īpatsvars


Gribēji izlikties gudrs, bet nodemonstrēji savu stulbumu!
Protams, ka pieaugot vakcinēto skaitam, pieaugs arī viņu īpatsvars kopējā inficēto skaitā, jo vienkārši viņu būs vairāk un vakcīna nav nekāds BSL4 līmeņa aizsargtērps, kas novērš vīrusa iekļūšanu organismā.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

09.08.2021. 17:15

Autoram paldies!!! Žēl, ka muļķi nelasa šādu informāciju, par saprašanu nerunāsim. Tad ko darīt? Vienīgā iespēja ir saprātīgo protesti, jebkurā formā un vietā!!!Ja vēl sapņosim 30 gadus tad cerības zudīs, pēc tam žēlabas būs veltas! Šajā pasaulē neko nedāvina, bet gan izcīnq!!!

Atbildēt

Ina Fominova

09.08.2021. 17:05

Cik ilgi apsestu idiotu murgus publices pietiek.com ? Jasak domat, ka ari pietiek.com ir vien stulbu sazverestibas teoriju reklamacijas lapele. Fui visam lapsam, kazam un citiem apsestajiem...

Atbildēt

viedoklis

09.08.2021. 16:31

Teiktais par medicīnu ir patiesība, tā praktiski nav vienkāršam cilvēkam pieejama. Ja pieraksts pie ģimenes ārsta lai nokļūtu ir jāgaida 3 nedēļas, bet pie speciālistiem vairāki mēneši, uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem gadiem, tā nav medicīna, tā ir ņirgāšanās par savu tautu. To pat komunisti neatļāvās.

Atbildēt

Nika

09.08.2021. 16:24

Cilvēk! Ja tik primitīvi var vāvuļot Latvijas sakarā, vāvuļojiet vesels! Tikai, ai nelaime, šī sērga skārusi Vāciju, ASV, Monako un vēl 198 pasaules valstis. Ja autors bravūrīgi domā, ka Latvija radīja un izplatīja covid pasaulē, lai autors varētu gudri iepostēt, tad nolaid ausis, trusīti, ne jau tu esi redzams pasaules vissīkākajā un detalizētākajā kartē. Nu atslābsti. Ieslēdz loģikas paliekas un pēčāk raksti. Cepums no manis

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: