Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

q

11.09.2018. 19:15

qŠodien 19:58
Ja, gadījumā, pietiek.com nav lietas kursā, starp Latvijas Republiku un Vatikānu ir noslēgts konkordāts. Kur skatās Valsts drošības policija, ja pieļauj šādas Latvijas valsti ķengājošas provokācijas. Pašlaik, spriežot pēc mediju attieksmes un komentētāju līmeņa, ir sākušās katoļu un vispār ticīgo vajāšanas, pretstatā kam plaukst uz zeļ stāsti par homoseksuāli ''skaistajām'' attiecībām un genderisma teoriju, ko šeit grib uzspiest caur Sorosa finansētām NVO - feminisma, abortu, homoseksuālisma aizstāvju perēkļiem. Vai gribam, lai Latvijā arī drīz ir nevis tēvs un māte, bet vecāks Nr. 1 un vecāks Nr. 2, un bērnudārzos bērni tiek uzrunāti kaut kādā ''nekatrajā'' dzimtē?

Atbildēt

Aldis

10.09.2018. 10:46

»

jautājums

Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāku


Un viss? Labs gan jums, ticīgajiem, dzīves kodekss.

Atbildēt

Aldis

10.09.2018. 00:18

"jautājums", nelec nost no tēmas! Pastāsti, ko bībelē saka par šādiem gadījumiem- noderēs atcerēties, kad tiesnesis taisīs spriedumu.
Un starp citu- nav nekādas nevainības prezumpcijas. Ir nevainīguma prezumpcija. Un neviens no tiem, kuriem ir tiesības tiesāt, nevienu nav nosaukuši par vainīgu. Šeit patreiz izskatās, ka zaglis sauc- ķeriet zagli! Parunājiet par to savos dievkalpojumos.

Atbildēt

Nu nu

09.09.2018. 23:54

Mulsina mariäņu tēvu kolektïvä ticība izmeklēšanas orgäniem, tiesu varai utt. Vai bībelê nebija kaut kas par ?
Tas, ka baznīckalpiem būtu katram savs skelets, ko izvilkt vajadzīgä brīdī, nepārsteigtu, provokācija pirms jezuītu papas arï ne, cïņa par vietu un amatu, un intrigas - ne tik.
Protams, pasäkums ir iestudēts farss. Bet. Paskaitiet uz pirkstiem, cik daudzi šajā farsā gatavi piedalīties - policija, nvo, žurnālisti, tiesa, baznīckalpi biezā slānī un `tauta`. Šī sistēma ir degradējusi zemāk par zāli. Briesmīgi tupi un deģenerēti. Jo tālāk, jo tupāk.

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 23:44

»

jautājums

1 )Roberts Miķelsons ir latvietis, kurš pārcēlās uz Niderlandi, jo te viņam ar mīļoto vīrieti precēties neļāva...


Par einuha iespējām tev jau mājienu deva- izskatās, ka neko nesaprati.
Es nekādus pedofilus negribu zināt, ne te, ne citur. Vienīgais vienojošais apstāklis šeit ir tas, ka baznīca šādos gadījumos mēli iebāž pakaļā un neatzīstas līdz brīdim, kad tiesnesis paziņo termiņu.
Ar bērnu- nedrīkst, ar pieaugušo bērna prātā- drīkst? Nu tad dzīvo tālāk ar šādu dzīvesziņu. Luterāņi manī arī sāk raisīt alerģiju (ja vien tu tāds patiešām esi).
Starp citu, ko tad bībele saka par šādu gadījumu, kad mācītājs savu iekāri veldzē, izdrāžot ne fiziski, ne garīgi pretoties nespējīgu? Viss ok?

Atbildēt

Mācītāju atpazina, citus nē

09.09.2018. 23:28

»

kur vēl divi

ja piekrītat, ka jānosauc vārds, tad prasīsim, lai arī pārējos divus nosauc


Ja, kad notika kratīšana, aizturēšana, mācītāju uzreiz atpazina kāds, uzzināja un piesvieda uzvārdu, bet tos divus nezina, nepazīst pēc sejas un nenosauca. Vienkārša matemātika. Policija drīzāk tur muti par visiem trijiem. Tādēļ visapkārt rada situāciju, ka policija rīkojusies provokatīvi, bet patiesībā nelikumīgi apvaino policiju, kas izdevīgi tikai SASKAŅAs vēlēšanu politikai, putina projektam.

LATGALIEŠI, neķeraties uz Putina projektu āķa - nu mēs balsosim par Saskaņu. Domāju, ka Latgalē ir gudri cilvēki un saprot, ko nozīmē Sakaņas "gudrā"- viltīgā politika. Paskatieties, pirms vēlēšanām Ušakovs ieradās Kremli bez Ārlietu ministrijas ziņas.

Ko viņš tur meklē.

Ušakovs aizbrauca uz Maskavu pēc instrukcijas, kā ietekmēt 13. Saeimas vēlēšanas?

Atbildēt

Tie ir meli

09.09.2018. 23:14

»

jautājums

1 )Roberts Miķelsons ir latvietis, kurš pārcēlās uz Niderlandi, jo te viņam ar mīļoto vīrieti precēties neļāva...


"Bet Zeiļa vecums un medicīniskā diagnoze padara šo apsūdzību vienkārši smieklīgu-tas fiziski nav iespējams?

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 22:49

»

Aldis

Man nav ne saistības, ne ietekmes, ne intereses par Nīderlandi, tāpat kā Taizemi, Krieviju, Somāliju, Burkinafaso un vēl visām pārējām vietām pasaulē ziņas par Latvijā netiklībā apsūdzēta baznīcas darboņa (mēle neceļas minēt kaut ko, kas saistīts ar svētumu) aizturēšanu kontekstā. Tāpēc vai nu sašaurini...


1 )Roberts Miķelsons ir latvietis, kurš pārcēlās uz Niderlandi, jo te viņam ar mīļoto vīrieti precēties neļāva
2) Lēvalds ir Latvijas baznīcas vienīgais pedofilijas gadījums. Un tas nebija saistīts ar katoļu baznīcu. Gribi apgalvot, ka tas ir vienīgais pedofilijas gadījums visā Latvijas vēsturē?
Ja tevi citas valstis neinteresē, tad kāpēc tad argumentē uz pedofilijas gadījumiem citur? Tad ko tu gribi apspriest?
Pašreizējais gadījums ne pēc kādiem kritērijiem nekvalificējas kā pedofilija, kas ir bērnu seksuāla izmantošana- nosauktajam upurim ir 60.
Respektīvi, runa ir par homoseksuālu sakaru, kas pats par sevi nav kriminānoziegums, ja tās nav vardarbīgs.
Bet Zeiļa vecums un medicīniskā diagnoze padara šo apsūdzību vienkārši smieklīgu-tas fiziski nav iespējams.
Apsūdzēt var jebkuru...Stāv rakstīts-Ar kādu mēru jūs mērojat, ar tādu jums atmēris..

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 21:58

»

jautājums

Nu piemēram ļoti liberālās Nīderlandes bērnudārzi


Man nav ne saistības, ne ietekmes, ne intereses par Nīderlandi, tāpat kā Taizemi, Krieviju, Somāliju, Burkinafaso un vēl visām pārējām vietām pasaulē ziņas par Latvijā netiklībā apsūdzēta baznīcas darboņa (mēle neceļas minēt kaut ko, kas saistīts ar svētumu) aizturēšanu kontekstā. Tāpēc vai nu sašaurini savu "plašo" redzesloku, noreducējot to uz mūsu zemi, vai nu meklē sev citu sarunbiedru.

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 19:40

»

Aldis

Ak tipiska situācija, ja? Kur tipiska? Katoļu baznīcās? Vai kurās vēl vispārpieņemtas uzvedības normas ievērojošās sabiedrības daļās


Nu piemēram ļoti liberālās Nīderlandes bērnudārzi.
Roberts Miķelsons tika notiesāts par 87 bērnu (bērnudārzs-vecums līdz 2 gadi) seksuālu izmantošanu.

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 19:38

»

atbildējums

Seksuāli izmantot tevi var pat einuhs, turklāt tā, ka tu labāk vēlētos, lai tevi vienkārši izdrāztu pakaļā


Tev gan ir baigā pieredze...kā tu tik neesi drāzts... skarbi ar tevi dzīve apgājusies!
Līdzjūtiba.

Atbildēt

un

09.09.2018. 16:57

»

kur vēl divi

ja piekrītat, ka jānosauc vārds, tad prasīsim, lai arī pārējos divus nosauc


Kurš tev liedz tos nosaukt? Ne jau policija nosauca Zelča vārdu.

Atbildēt

atbildējums

09.09.2018. 16:49

»

jautājums

Tu pēc sevis spried? Drāz visu, kas kustās? Tev vienalga ko un kāds...


Seksuāli izmantot tevi var pat einuhs, turklāt tā, ka tu labāk vēlētos, lai tevi vienkārši izdrāztu pakaļā.

Atbildēt

interesanti

09.09.2018. 16:46

»

Pēteris

Aldi, tu negribi nosaukt to divu pārējo uzvārdus? Kaut gan ko var gribēt no tādiem aldiem-abižotiem


Ko tev dotu, ka tu uzzinātu divus kaut kādus uzvārdus, kuru nēsātāju apcietināšanu labi, ja pamanījuši viņu tuvākie cilvēki?

Atbildēt

bezvainīga ieņemšana

09.09.2018. 10:11

precēta sieva īekritusi'

Atbildēt

Geo

09.09.2018. 08:33

Pederastu konfesija.

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 07:04

»

jautājums

Un ar Lēvaldu, ap 40 gadienm , fiziski vesels, bija tipiskā situācija-homoseksuāla pedofilija. Jauna miesa -meitenes vai zēni -vienmēr ir bijuši seksuālās izmantošanas objekts šāda veida noziegumos...


Ak tipiska situācija, ja? Kur tipiska? Katoļu baznīcās? Vai kurās vēl vispārpieņemtas uzvedības normas ievērojošās sabiedrības daļās?

Atbildēt

Tas cits jautājums!

09.09.2018. 07:01

»

ciniķis

Njā, Lēvaldu arī baznīca sedza kā vien varēja, bet beigās tak notiesāja visās 3 instancēs. http://www.delfi.lv/news/national/politics/miris-pedofilija-apsudzetais-macitajs-levalds.d?id 46805687


Te pagaidām runa ir par VARAS - židmasonu- cionistu- komunistu- čekistu noziegumu, izpaužot personas datus, personas, kura nav notiesāta ar nepārsūdzamu spriedumu! Katru uz aizdomu pamata, safabricējot lietu, var apcietināt, pārkāpjot cilvēktiesības! ES regula liedz izpaust personas datus, to prasa arī nevainīguma prezumcija. Runa pašlaik ir un var būt tikai par aizturētā tiesībām - VARAS noziegumu - VARAI izpaužot personas datus. Cita tēmas priekšmeta nav un nevar būt, viss cits jau ir personas nomelnošana.

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 06:57

»

jautājums

jaunus un vecus zēnus nedrāžu...


Kad uzrakstīs vai mani ietupinās, tad varēsim apspriest manu personu. Bet pagaidām es komentēju pietiek.com, bet provinces reliģiskais līderis savu erotisko vēlmju dēļ sēž čokā un ceru, ka ārā no turienes dzīvs netiks. Ir jau mums tiesībsargi dažbrīd tādi jokaini, bet šī nav tā reize.

Atbildēt

ciniķis

09.09.2018. 06:53

Njā, Lēvaldu arī baznīca sedza kā vien varēja, bet beigās tak notiesāja visās 3 instancēs. http://www.delfi.lv/news/national/politics/miris-pedofilija-apsudzetais-macitajs-levalds.d?id 46805687

Atbildēt

Arhibīskaps Stankevičs

09.09.2018. 06:48

"Nebija neādu baumu..". Maitasputns. Riebeklis un izdzimtenis Stankevičs, ar šiem vārdiem nomelno jau tā personu, kura no cionistu- komunistu- čekistu - žīdmasonu VARAS Latvijā nevar sevi aizstāvēt, jo ir apcietināta. Tiesa nav bijusi, cilvēks nav notiesāts ar nepārsūdzamu spriedumu, vai attaisnots un valsts samaksājusi kompensāciju par morālu pazemojumu, nomelnojumu, fiziskām ciešanām apcietinājumu, bet VARA izmet pretēji ES regulām personas datus publikai - cilvēka nomelnošanai. Stankevičs glumojas " Nebija baumu..". Ar to Stankevičs uzticas VARAI, sadarbojas, nevis iebilst pret personas nomelnošanu ar personas datu izdošanu, ko veikusi VARA. VARA tur cietumā A. A. Bērziņu, spīdzina, jo liedz piekļuvi medicīnai par ģimenes līdzekļiem.

Ja maita Stankevičs tā runā, nepārmetot VARAI personas datu izdošanu personas nomelnošanai, tad šai nomelnošanai piekrīt maita Francisks, jo Stankevičs saskaņo savus paziņojumus. VARA Aglonai un Franciskam, Stankevičam, maitauputnam, piešķīrusi naudu vizītei no nodokļu naudas - vizīte maksā mums 25 € /sekundē, maitasputni, kas saņem šo naudu, klusēs par VARAS noziegumu - oficiāli izpaužot personas datus tās nomelnošanaii, bet gatavi upurēt vienu no savējiem naudas dēļ. Maitasputni!

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 00:38

Un ar Lēvaldu, ap 40 gadienm , fiziski vesels, bija tipiskā situācija-homoseksuāla pedofilija. Jauna miesa -meitenes vai zēni -vienmēr ir bijuši seksuālās izmantošanas objekts šāda veida noziegumos.
Bet nu, kad 60 gadīgus, garīgi atpalikušus, kungus sāk vardarbīgi seksuāli izmantot pāri par 70gadiem vēža slimnieki... tad tas nu ir kas absolūti unikāls .
Vispār...Neticu! neticu un viss!

Atbildēt

tikai domiņa

09.09.2018. 00:29

Bet ja nu... Bet ja nu kādam ienācis prātā, ka tā var paprasīt labu "sāpju naudu" ? (Ja padomā, ka, lai gan mūsu trūcīgajā valstī arī baznīca nav bagāta, bet skatot plašāk, priesteris ir viens no piederīgajiem plašajai "Vatikāna ģimenei" ? Varbūt kādam ienācis prātā tāds "mī tū ar reliģijas piegaršu" projektiņš? (TIkai pavaicāju. Iespējams ir viss. ) Ne ar domu ko politiski panākt, ne katoļu baznīcu diskredītēt, bet tā vienkārši mazliet papurināt naudasmaku, ko? (Atvainojos, ja apvainoju tos, kas ierosina lietu).

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 00:21

Un ar Lēvaldu arī viss nebija tik vienkārši. Jo katoļiem pašiem radās, nezinu , cik nopietni, bet aizdomas par Lēvelda nepiedienīgu uzvedību vai tieksmēm-nezinu konkrēti. Bet fakts ir , ka Lēvalds no katoļiem tika izmests-izslēgts.
Kāpēc Vanags viņu pieņēma-mani, luterāni tas bezgala izbrīnija.Bet cik zinu, tad Pujāts bija Vanagu brīdinājis- ka nevajag ņemt...
Un arī tas ir arguments, kāpēc es šaubos šajā gadījumā. Latvijas katoļiem šāda veida skandāli nav bijuši-jo viņi viens otru lieliski pazist+grēksūdzes noslēpumi+mazpilsētas draudzes.
No Lēvalda katoļi atbrīvojās uzreiz. Pie mazākās šaubu ēnas par homoseksuāliem sakariem vai vienkārši tieksmēm.
Tas ir neiespējami, ka katoļi nebūtu zinājuši par Zeiļu vai ka Rēzeknēs cilvēki to nebūtu zinājuši.

Atbildēt

jautājums

09.09.2018. 00:06

»

Aldis

Jaunus un vecus zēnus nedrāžu, atšķirībā no baznīctēviem. Vai arī šāda statistika tev ir pieejama? Man nav iespējas pielietot savu iekāres mērauklu mācītāju, jo īpaši katoļu baznīcas pārstāvju, seksuālajām fantāzijām. Zinot to, kas jau ir ticis atklāts un pierādīts, neko citu kā izkastrēt šos "dievbijīgos...


jaunus un vecus zēnus nedrāžu
------------------------------
1) Tiešām? Bet ja kāds par tevi uzrakstīs kādu ziņojumiņu-ka drāz gan? Un Delfi nopublicēs-vārdu, uzvārdu, amatu-pirms izmeklēšanas un tiesas? Vai tad tu savas cilvēktiesības uz objektīvu izmeklēšanu, taisnīgu tiesu un savas reputācijas aizsardzību no apmelojuma pieprasīsi?
Tad meitenes-jaunas un vecas? Un tev tā vienalga , cik veca , kā izskatās? Kāda ir tādu "drāz", pensionāres ieskaitot?
Cik sievietes nav tikušas izvarotas. Vīriešus arī kastrēt "zinot to, kas jau ir ticis atklāts un pierādīts"? Šādu dzimumnoziegumu skatis būs 100 reižu lielāks par baznīckungu nodarījumiem.
Esi gatavs uzņemties kolektīvo vainu, un tad jau arī sodu, par vīriešu dzimumu?
Katrs gadījums ir individuāls-katrs atbild par tikai savu nodarīto.
2) Ja ar "drāšanu" viss būtu tik vienkārši, tad farmācija ar viagru nebūtu simtiem miljardu nopelnījusi.
73 gadu vecums+mediciniskā diagnoze-liek ļoti šaubīties par apsūdzības pamatotību.

Atbildēt

Aldis

08.09.2018. 23:32

Starp citu, arī "nevainīgo" cienīgtēvu Lēvaldu, kurš tāpat, grupā, nesmādēja garā vājus zēnus, viņa kolēģi aizstāvēja ar putām uz lūpām un dāsni atvērtu baznīcas naudas maku: http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id 32903079

Atbildēt

labus

08.09.2018. 23:11

Jau otrs baznīctēvs, kas tiek publiski apzināti zākāts pēdējo mēnešu laikā. Kauns liberastu režīmam un tā hiēnām - pabirām presē un internetā!

Atbildēt

Aldis

08.09.2018. 23:05

»

jautājums

Tu pēc sevis spried? Drāz visu, kas kustās? Tev vienalga ko un kāds...


Jaunus un vecus zēnus nedrāžu, atšķirībā no baznīctēviem. Vai arī šāda statistika tev ir pieejama? Man nav iespējas pielietot savu iekāres mērauklu mācītāju, jo īpaši katoļu baznīcas pārstāvju, seksuālajām fantāzijām. Zinot to, kas jau ir ticis atklāts un pierādīts, neko citu kā izkastrēt šos "dievbijīgos" kretīnus prātā nenāk.
Starp citu, Stankevičs ļoti sakarīgi izteicās. Nekādas patosainas siekalošanās par tēmu "nevar būt, tāpēc ka viņš taču bija tik labs cilvēks".

Atbildēt

Nav aizlieguma nosaukt aizturētā vārdu

08.09.2018. 22:41

Hmm, teikts rakstā, ka: "...cilvēks tiek atzīts par vainīgu jau pirms tiesas sprieduma...". Kā tas iespējams - atzīt par vainīgu. Kad, kas to izdarīja līdz izmeklēšanas un tiesas pabeigšanai? Neviens par vainīgu nav atzinis, nemelojiet un neblefojiet! Šādi paziņojumi ir provokācija. Kas jums deva tiesības apmelot izmeklēšanas iestādes?

Un vai kāds var pateikt, kas paziņoja masu medijiem aizturētā garīdznieka vārdu?

Kriminālprocesa likuma 19.pants arī nav pārkāpts, jo tas neattiecas uz masu medijiem, bet tikai uz represīvām iestādēm un papildus nozīmē, ka "troiku" tiesas ir aizliegtas. Masu mediji var citēt un minēt procesuālo darbību - aizturēts uz aizdomu pamat par pedofīliju vai citu noziegumu. Atzīts par vainīgu, ja tā pasaka - nemelojiet. Vainīga kļūst tikai tad, kad piespriests sods. Bez tam nevienā likumā nav teikts, ka personas vārdu aizturēšanas vai apcietināšanas gadījumā drīkst izpaust tikai pēc notiesāšanas. Tātad uzvārdam vārda nosaukšana nav Datu aizsardzības likuma pārkāpums! Vai es kļūdos? Nosauciet likuma pantu, kas aizliedz publicēt, izpaust aizdomās turētā, apcietinātā vai apsūdzētā vārdu!

Atbildēt

Amālija

08.09.2018. 21:52

Katołu publiskais pazinojums

Onap Aizturēja tris personas, uz aizdomu pamata par ...

Neraugoties uz to, ka lieta un izmeklesaba ir tikai sakumstadija, pa visu valsti izplatija informaciju par vienas aizturetas personas identitati- ka iztureja ilggadeju cienijamu katoļu priesteri Zeili

Katolticiga sabiedriba viennozimigi nosoda jebkadu nozuegumu izdarisanu, it ipasi tadu jas versti pret personas neaizskaramiby, vel jo vairak, ja cietusi tadi cilveki, kuri nespej sevi aizstavet
Tomer, vienlaicigi Uzskatam par nepielaujamu, ka cilveks tiek atzits par vainigu jau pirms tiesas sprieduma, ka noticis saja gadijuma. Pat imantas pedofila vardu un uzvardu sabiedriba uzzinaja tikai pec vina notiesanas. Ka uzzinajam no plassazinas lidzeklos paustas informacijas, no trim aizturetajuem viens nav apcietinats, kas dod pamati uzsjatit, ka tiesi si neapcietinata persona, iespejams, apmelojusi zeili, lai pats paliktu briviba.
Sada organiz noziedz apk oarvaldes riciba, aizturot katolu priesteri un izplatot zinas par vina identitati pavesta vizites prieksvakara liek domat par apzinati planotu katolu baznicas diskrediracijas kampanu, noluka apkaunot vaznicu un valsti.
Saeima stav rakstits, ja viena taisniba un viens likums visiem.
Tomer kartejo reizi parliecinamies, ka sie cardi neatbilst darbiem, un ne tikai saistibaa ar ieprieks teikto, bet ari , ka izmeklesanu sada lieta uzrauga onap prokurors, par kura godoratibu lidzigas lietas pastav pamatotas saubas, ja var ticet plassazinas lidzeklis atrodamajai informacijai par vina izklaidem pirtis ar perkamam sievietem, ko vins pats nav apstridejis

Atbildēt

Skumjais

08.09.2018. 21:51

»

janis

Pamatots aizrādījums.Fakts patiess.Tādi paši gadsimtu nelietību stutētāji


Vienīgi Vanags reiz mēģināja, bet valdība šo salauza

Atbildēt

Ticības brāļu uzdevums nav laicīgas nebūšanas!

08.09.2018. 21:15

»

janis

Pamatots aizrādījums.Fakts patiess.Tādi paši gadsimtu nelietību stutētāji


Draudzes gada uzdevums ir cits. Nevis rekamēt politiskās sistēmas, tās kritizējot! Konfesijām jāsadzīvo ar politisko sistēmu, jo ir atkarīgas no tās lēmumiem, pabalstiem, nodokļu politikas. Tas ceļš ir slidens! Tā tikai stulbais Priedītis var bļaut, kas ienāk prātā, kad viņam neviens pat nejautā. Visi apstākļi rāda, ka lieta safabricēta, personas dati izpausti, pārkāpjot likumus, persona nomelnota. Policija nekad nesaņem sodu par lietu safabricēšanu.

Atbildēt

Ticības brāļi pazīst savus cilvēkus,

08.09.2018. 20:53

»

Aldis

Mani savukārt izbrīna, cik viegli un pārliecinoši ceļas cīņā ticības brāļi un māsas un ne tikai, lai ar zobiem un nagiem aizstāvētu to, kuru policija ir aizturējusi par smaga nozieguma izdarīšanu. Jūs ko- katru šī "cienīgtēva" soli un domu ziniet, ka varat garantēt, ka viņš ir bezvainīgs? Vecums, veselība...


neklusē un morāli atbalsta grūtā brīdī, bet Latvijas tieslietu sistēmai un policijai es neticu. Ne tās godaprātam, ne taisnīgumam, ne kompetencei. Neko no tās sistēmas grūtā brīdī negaidu, ja saskaros, tad uzbrūku, atklājot pašai sistēmai tās nekompetenci..

Atbildēt

jautājums

08.09.2018. 19:17

»

Aldis

Mani savukārt izbrīna, cik viegli un pārliecinoši ceļas cīņā ticības brāļi un māsas un ne tikai, lai ar zobiem un nagiem aizstāvētu to, kuru policija ir aizturējusi par smaga nozieguma izdarīšanu. Jūs ko- katru šī "cienīgtēva" soli un domu ziniet, ka varat garantēt, ka viņš ir bezvainīgs? Vecums, veselība...


Tu pēc sevis spried? Drāz visu, kas kustās? Tev vienalga ko un kāds?
Kādi ir statistikas dati 60 gadīgu vīriešu izvarošanai Latvij? Pat 60 gadīgās sievietes nekotējas kā seksuālās izmantošanas upuri pat sava vecuma vīriešiem-uz jaunajām acis met...Nu nav tas senioru vecums vairs ļoti seksuāli iekārojams.
Un prostatas vēzis, nozīmē, ka jau pat pačurāt bez problēmām nav iespējams...Tur nekāda viagra nepalīdzēs...

Atbildēt

stoholmas sindroms

08.09.2018. 19:16

mulsina ar kadu tendencioniti šo metas aizstavet:), bet Latvija viss iespejams , savlaik par haritonovu, tak parakstijas 100 talaika krejuma cilveku , pat pauls, viela pardomam

Atbildēt

vājā vieta

08.09.2018. 19:14

Ja nosauca vārdā "pircēju" , tad vajadzēja nosaukt arī pārdevējus. A tā sanak, ka uzbrūk tikai mācītājam.
Es baznīcā neeju, bet ja tā ir provokācija, tad cik riebīgi, atliek nopirkt dažus mērgļus, lai piesit veco vīru krustā...

Atbildēt

Aldis

08.09.2018. 18:22

Mani savukārt izbrīna, cik viegli un pārliecinoši ceļas cīņā ticības brāļi un māsas un ne tikai, lai ar zobiem un nagiem aizstāvētu to, kuru policija ir aizturējusi par smaga nozieguma izdarīšanu. Jūs ko- katru šī "cienīgtēva" soli un domu ziniet, ka varat garantēt, ka viņš ir bezvainīgs? Vecums, veselība, ticība- nesmīdiniet nu cilvēkus! Šādi perversi #Metoo gadījumi ir riņķī apkārt jau no AD. Par to nelaimīgo nespējīgo, kurš tika izdrāzts, pakaļā vai ausī- nav svarīgi, neviens negrib pavaimanāt?

Atbildēt

Tieši tāpēc safabricē apsūdzības

08.09.2018. 18:14

»

jautājums

Ja godīgi, tad mani vienkārši satriec ar kādu vieglumu publiskai saplosīšanai Latvijā tiek nomests cilvēks.Pirms ir veikta izmeklēšana, pirms ir spriedusi tiesa. Tas Delfiem nav traucējis uzkūdīt uz linča tiesu...


īstā žīdu, cionistu, komunistu garā. Latvijas ikdiena. Tā ir žīdu - sātanistu dāvana Franciskam! Šīs lietas safabricēšana.

Atbildēt

Vissvētàkāi pipelei

08.09.2018. 17:56

»

Vissvētàkā pipele

Jūdeokristiānisms vjau pamatos ir sātanisks..vella reliģija. Kā visas žīdu radītas reliģijas


Vinjs ir latvietis, Dievticigs un ka dadzi klostera brāļi
ne tikai Latvija, mil bernus.
Kauns!!!

Atbildēt

canny

08.09.2018. 17:51

»

canny!

Viss ir galvā,grib un viss,hormonus te nevietā pieminēt,tāpēc arī meklē asas izjūtas perversā veidā


Kaa reiz, seksa draivbu nosaka testesterona liimenis organismaa. Bt varbuut shis vecais viirs shpricee sev testesteronu lielos dauduzmos? Viss var buut, tikai maz ticaas.
PS. Religjiju nepiekopju, bet pret netaisniibu gan iestaajos. Un man ir aizdomas, ka shoreiz taa vareetu buut sazveerestiiba ar kaut kaadu meerkji.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.09.2018. 17:46

Vai baznīctēvi ir vērsušies pret nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu? Vai baznīctēvi ir vērsušies pret nelietībām tiesās? Vai baznīctēvi ir nosodījuši žurnālistus par nepatiesu ziņu izplatīšanu, nelietes Elertes iedināto "iespējams"? Tādi jautājumi ir retoriski jautājumi. Baznīctēvi ir visu laiku stutējuši, lūguši Dievu par noziedzīgo LR ar tās beztiesiskumu, netaisnīgumu, zagšanu, stulbumu, nekaunību, izvirtību, perversijām, pederastu dievināšanu! Baznīctēvi tāpēc nevar prasīt sev cieņu un uzticību. Nevar būt nekādu izņēmumu. Visam ir jānotiek tāpat kā šajā mēslu bedrē var notikt ar katru cilvēku. Un šajā gadījumā galvenais: ja baznīctēviem būtu kaut nedaudz pašlepnuma un pašcieņas, tad viņi stāvētu klusu, zinot par izvirzītās apsūdzības nepamatotību. Taču baznīctēvi kviec kā puskautas cūkas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: