Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lasu šādu ziņu; “Patlaban Izglītības un zinātnes ministrija apkopojusi informāciju par 69 lēmumiem par reorganizācijai vai likvidācijai pakļautām izglītības iestādēm. 55 no tām reorganizēs līdz septembrim, septiņas – līdz 2025.gada septembrim, vēl sešas – līdz 2026.gada septembrim.”

Dažām no šīm skolām paveiksies, turpinot darbu kā citu skolu struktūrvienībām, bet vesela virkne skolu un bērnudārzu tiks slēgti pavisam.

Šādus plānus es nevaru nosaukt citādāk kā vien par valsts interešu sabotāžu. Jo vairāk tādēļ, ka daudzas no skolām ir mūsu lauku un pierobežas apvidos.

Tā vien liekas, ka valdošais, JV vienotais grupējums ir nolēmis iztīrīt Latviju no latviešiem.

Skola ir ne tikai izglītības iestāde, bet arī sociāls veidojums. Vieta, kur bērns ieaug sabiedrībā, bieži arī vienīgā vieta, kur izrauties no nelabvēlīgas ģimenes vides. Skola ir dzīvības noturētāja lauku apvidos. Vārda tiešā nozīmē.

Un skolas ir arī drošības jautājums. Ne tikai tādēļ, ka veic zināmu valstiskās audzināšanas funkciju, bet arī tādēļ, ka nodrošina iespēju ģimenēm dzīvot arī valsts pierobežā. Un, ja ne citādi, tad kā drošībai svarīgs jautājums tas būtu jāvērtē arī valdošajiem.

Kad “daži” simti tūkstošu tiek iztērēti pētījumiem par “Bolt” kurjeru labsajūtu vai gurķu sagriešanas receptēm, kad privātiem lidojumiem “naudas ir tik daudz kā nekad”, kad tiek sponsorētas tukšmuldētāju biedrības, miljoni tērēti prokremlisku LSM atzaru uzturēšanai, teikt, ka skolu uzturēšanai nav līdzekļu, ir nožēlojami meli! Runa ir par vērtībām un prioritātēm! Acīmredzami, ka pie varas esošajiem Latvijas nākotne nav vērtību sarakstā.

Sava valsts – brīvība un neatkarība nekad nav par brīvu. Latvijas valsts varēja rasties, pateicoties izglītotiem latviešiem, un, tikai pateicoties izglītotiem latviešiem, tā spēs turpināties.

Mums ir jāatbrīvojas no šī Latviju apsēdušā, mums naidīgā un valstiskumu graujošā varas grupējuma! Jo ātrāk, jo labāk!

Novērtē šo rakstu:

217
13