Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haris

02.09.2019. 14:59

Normāla runa - lai Vienotībai un Dombrovskim veicas. Daudz labāka partija, nekā Lato Lapsas saimnieki Saskaņa vai zzs-veidīgie kampēji.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 20:28

»

un

Kāds tam sakars ar konkrētajiem MK noteikumiem par kuriem tu rakstīji


...:D...sakars tāds, lai lieku reizi atgādinātu...un vēl...pamēģini saskaitīt kopā, cik "nopelna" un sadala tie ap 100 ZTI pie pašreizējām likmēm...visparastākā "barotava" tā ir, visparastākā...4.maija republikas stilā...:)

Atbildēt

tulkojums

01.09.2019. 18:06

Gatavības Kultūra.
Pateicoties mums likumu kopums un tiesiskums nekādi neietekmē investīciju piesaisti un darbavietu radīšanu. Kā saka, Astei vēl jāpārkāpj. Līdztekus straujai ekonomikas izaugsmei aug arī valsts
budžets, un nākamajā gadā tas solās būt lielākais valsts vēsturē. Šeit gribētu izteikt atzinību Premjeram, gribētu teikt Paldies arī Arvilam un īpaši pateikties Krišjānim par gatavības kultūru un Drošumspēju. Jaunajai Vienotībai ir jāpaliek uzticīgai saviem Principiem. Tomēr šī Fiskālā telpa nav neierobežota. Iepriekšējā nodokļu reforma šo Mērķi sasniedza tikai daļēji. Tāpat jāturpina darbs, vajag Drosmi, lai apsēstos un klausītos, jo vēlētāji joprojām uzticas Jaunās Vienotības profesionalitātei. Drošumspēja ir Kompromisi ar korupcijas izloloto domes koalīciju, šeit atkal gribētu īpaši pateikties Krišjānim, Vilnim, Cienījamajiem Augļotājiem, savai sievai un Fiskālajai Drošumspējai. Kā rāda Fiskālā telpa, vēlētāji joprojām uzticas Jaunās Vienotības Profesionalitātei, mūsu fiskālajai Drošumspējai un reālistiskajam politiskajam Piedāvājumam, jo līdztekus straujai ekonomikas Izaugsmei mūsu Fiskālā telpa nav neierobežota, tāpat jāturpina darbs un Kompromisi, jāpilnveido metodika. Īpaši Sevišķa pateicība Jaunajai Vienotībai ar Gatavības Kultūru, Krišjānim, Arvilam un Man !!!

Atbildēt

un

01.09.2019. 16:16

»

jaajaa

...ZTI (un arī MPA) ir jābūt valsts ierēdņiem ar algu nevis "komersantiem


Kāds tam sakars ar konkrētajiem MK noteikumiem par kuriem tu rakstīji?

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 15:40

»

un

Kas tev konkrēti nepatīk "Noteikumi par zvērinātu tiesu izpildītāju amata atlīdzības taksēm


...ZTI (un arī MPA) ir jābūt valsts ierēdņiem ar algu nevis "komersantiem"...:)

Atbildēt

Mumins

01.09.2019. 15:33

»

jaajaa

...es tikai vienu nesapratu...kā viņi vinnēja EP vēlēšanas


1. Mums ir jauna balsu skaitīšanas kantora priekšniece kopš nesena laika. Bērziņa laikam. Ir aizdomas, ka brīnumi būs arī turpmāk, jo vectētiņa Staļina teiktais par balsošanu un vēlēšanām nav aizmirsts.
2. Mums vēl aizvien ir gana prātu paizkūkojušu penzionāru, kuri šādām runām svēti tic. Tagad, kad VID sāk slaukt arī privātos, tādu pamuļķu, cerams, kļūs ievērojami mazāk (tā teikt, būs iespēja šo "Latvijā viss ir kārtībā, valsts attīstās pareizajā virzienā" pafinansēt no savas agrāk neko nezinošu darba ņēmēju - privātpersonu kabatas un izjust lielisko attīstību gan uz savas ādas, gan maka biezuma).

Atbildēt

Mumins

01.09.2019. 15:26

»

SVIESTS

VIENKÅRŠĪ SVIESTS! Džeks pilnīgi runā kā PSRS CK premjers Brežņevs: vieni lozingi, kas atrauti no realitātes. Kaut kādi fakti, kaut kādi populisti, vienas asbtrakcijas un meli. Valsts pilnīgi iet tūtā, kāmītis pūš stabuli


Precīzi tās pašas asociācijas. Brežņevs PSKP kongresa tribīnē Nr. 2. Par sasniegumiem, kamēr ļautiņi pa bodēm meklē, kur krējumu vai desu var nopirkt.

Atbildēt

Valdis Dombrovskis

01.09.2019. 14:45

»

ari fakts

Man nemaz nav žēl kredītu ņēmājus kuri pirmkārt negausīgi grāba, bet otrkārt gribēja savu dzīvi sakārtot ar žī naudu (tas vēsturiski vēl nevienam nav izdevies) Turklāt skatot to visu kopā, šie ņēmāji ir uzdkatāmi par augļotāju sistēmas atbalstītājiem un pieņēma augļotāju noteikumus. Tā kā viennozīmīgi...


arī sagrābās žīdu banku naudu savam būvniecības projektam un nebija cerību atdot. Un kļuva par cionistu kalpu kā VP, tad Eiroparlamentā. Divreiz bankas viņam nāca pretim kredītu dzēšanā. Tas maita turpina tukši tirst, kalpot žīdu nacitiem un grūst latviešu tautu genocīda bezdibenī, maniplējot visādiem tekstiem - par uzrāvienu, apsteidzošo attīstību, kultūras gatavību utt. Tautu baro žīdu nacistu garā ar murgu murgirm, par to saņemot milzu atalgojumus.

Atbildēt

01.09.2019. 14:39

Citāts no cionista (ebreju nacistu kalpa) Valda Dombrovska runas :"Šajā kontekstā gribētu uzsvērt nepieciešamību uzklausīt iedzīvotāju viedokļus, jo tieši viņi būs tie, kas vistiešāk izjutīs reformu rezultātus"

Tas pats no cionista VP E. Levita uzrunas Saeimai "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."


Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

01.09.2019. 14:29

»

Fēlis

Kāds tam sakars ar jaunkomunistiem? Līdz Repšes atnākšanai spice zaga, bet viņiem vismaz bija sajēga nesmērēt zapti uz asfalta un viņi nebija muļķi. Viss, kas sekoja pēc Repšes uznāciena ir pielīdzināms katastrofai


Viss, kas sekoja pēc Repšes uznāciena bija katastrofa zagļiem. Ar nelielu zagļu revanšu tā saucamajos treknajos gados, kuru laikā valsts tika nolaista līdz pilnīgam kliņķim.

Atbildēt

un

01.09.2019. 14:26

»

jaajaa

...tāpat Dombrovskis bija premjers un TM vietas izpildītājs, kas pieņēma ZTI "tarifus


Kas tev konkrēti nepatīk "Noteikumi par zvērinātu tiesu izpildītāju amata atlīdzības taksēm"?

Atbildēt

Raitis

01.09.2019. 13:51

Svēto tēv, Dombrovski, tu uzmeti Eiroparlamenta vēlēšanās savus vēlētājus, kādus 100000, kas balsoja par tevi, kā Eiroparlamenta deputātu, nevis Eirokomisāru. Par netīrām var saukt šīs Eiroparlamenta vēlēšanās. No Vienotības vēlēšanu rezultātiem būtu jāatskaita Dombrovskim nodotās balsis un tad jāvērtē reāli ievēlētie Latvijas deputāti ES parlamentā. Nu ja, bet shēmošana ir Vienotības stiprā puse. Jūs tos visus sūdus te Latvijā esat savārījuši un tagad sevi sludiniet par glābējiem!!!!!!!

Atbildēt

Fēlis

01.09.2019. 13:09

»

un

Tev šķiet, ka par valsts nākotni nebūtu nekādu bažu, ja tagad valdību vadītu kāds KPV klauns un to veidotu KPV kopā ar kremloīdiem


Kāds tam sakars ar jaunkomunistiem? Līdz Repšes atnākšanai spice zaga, bet viņiem vismaz bija sajēga nesmērēt zapti uz asfalta un viņi nebija muļķi. Viss, kas sekoja pēc Repšes uznāciena ir pielīdzināms katastrofai.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 13:09

»

fakts

Tieši Dombrovska valdība bija tā, kas PIEŅĒMA kredītu ņēmēju aizstāvības likumu un padarīja maksātnespējas procesu pieejamu ne tikai miljonāriem...


...tāpat Dombrovskis bija premjers un TM vietas izpildītājs, kas pieņēma ZTI "tarifus"...:)

Atbildēt

ari fakts

01.09.2019. 12:46

»

fakts

Tieši Dombrovska valdība bija tā, kas PIEŅĒMA kredītu ņēmēju aizstāvības likumu un padarīja maksātnespējas procesu pieejamu ne tikai miljonāriem...


Man nemaz nav žēl kredītu ņēmājus kuri pirmkārt negausīgi grāba, bet otrkārt gribēja savu dzīvi sakārtot ar žī naudu (tas vēsturiski vēl nevienam nav izdevies) Turklāt skatot to visu kopā, šie ņēmāji ir uzdkatāmi par augļotāju sistēmas atbalstītājiem un pieņēma augļotāju noteikumus. Tā kā viennozīmīgi, ka tādus nedrīkstēja žēlot, viņu glābšana uzskatāma par kārtējo noziegumu un spļāvienu godīgu cilvēku virzienā.

Atbildēt

Teds

01.09.2019. 12:07

Lai kurš no viņiem vērtu muti, cilvēkiem nav neviena pozitīva lieta ko par viņu darbībām atcerēties.
Tā kā nākas vien pieminēt latviešu tautas cienīto K.Ulmani kad vienīgie neapmierinātie bija boļševiku līdzskrējēji un vazaņķi, kas vēlējās parazitēt uz pārējo rēķina kādu jau toreiz bija diezgan daudz. Pēc okupācijas tādi boļševiku tipa parazīti ir piebraukuši pilna Latvija un pierausušies pie varas, tāpēc arī noliedz K.Ulmani un cenšas viņu apmelot un apliet ar dubļiem pie katras izdevības.

Atbildēt

fakts

01.09.2019. 12:02

»

Art

Dombrovskis bija tas kretīns, kurš nepieņema kredītu ņēmēju aizstāvības likumu un kopā ar savu valdību piekāpās banku lobijam, un atdeva cilvēkus “saplosīšanai” šiem augļotājiem, atņēma viņiem mājas, dzīvokļus, darbu, iztikas līdzekļus, veica reālu genocīdu savu tautu izdzenot svešumā, uzņēmās valstij...


Tieši Dombrovska valdība bija tā, kas PIEŅĒMA kredītu ņēmēju aizstāvības likumu un padarīja maksātnespējas procesu pieejamu ne tikai miljonāriem.
P.S. Tāpat Dombrovskim nav nekāda sakara ar okupācijas armijas izvešanu, par ko tu tik ļoti esi nobēdājies, jo vienkārši tajā laikā viņš vēl mācījās skolā.

Atbildēt

konsolīds onka

01.09.2019. 10:00

Nez kā šito DAIKTU par melošanu nelabais neparauj?

Atbildēt

Art

01.09.2019. 07:36

Ja runāt par Dombrovski un bankām, tad nekas pasaulē nav ļaunāks par tām un cilvēkiem-augļotājiem, kas tajās strādā. Arī Dombrovskis ir augļotājs. Jo augļotāji ir cilvēki bez sirds un dvēseles. Saucot lietas īstajos vārdos, banku biznesa stratēģija ir augļošana.
Savulaik Saeimā tika izvirzīts priekšlikums iekļaut Satversmē, ka Latvijā pamatvērtības ir kristīgās vērtības. Bībelē, tāpat arī Korānā ir skaidri un gaiši pateikts, ka augļošana ir grēks, un ir jārīkojos, lai to novērstu, nevis veicinātu. Stāsts ir par parazītiem – augļotājiem, kurus tagad nezin kāpēc sauc par finansistiem, komersantiem, bankām, kredītiestādēm vai vēl kā citādāk. Jo „augļotājs” neskan sevišķi smalki. Bet precīzi izsaka būtību. Parazīts – augļotājs nesēj, nebūvē, neapkalpo pie galda. Viņš nedara neko sabiedrībai derīgu, bet pārtiek no citu darba. Bet nauda pie viņa plūst. Nauda, kurai piešķīruši vērtību tie, kuri kaut ko dara. Bet vistrakākais – piesaistot cilvēkus naudas sistēmai tās viskroplīgākajā formā, augļotāji iegūst varu pār tiem!

Atbildēt

Art

01.09.2019. 07:32

Dombrovskis bija tas kretīns, kurš nepieņema kredītu ņēmēju aizstāvības likumu un kopā ar savu valdību piekāpās banku lobijam, un atdeva cilvēkus “saplosīšanai” šiem augļotājiem, atņēma viņiem mājas, dzīvokļus, darbu, iztikas līdzekļus, veica reālu genocīdu savu tautu izdzenot svešumā, uzņēmās valstij nevajadzīgu kredītu, kas tagad visiem jāiznes. Par ārprātīgiem 700.000 tūkstošiem samazinājies iedzīvotāju daudzums. Savu viesu māju izglābt no bankrota gan viņš pamanījās, ar to pašu banku palīdzību.

Atbildēt

Fēlis

01.09.2019. 07:23

"bija nopietns pamats bažām gan par partijas, gan arī par visas valsts nākotni"... Ahreņeķ! Tavu augstprātību! Tātad, ja pie sprices vemjotība, tad ar valsti viss kārtībā? Kurš tad to valsti noveda līdz katastrofas slieksnim, šiverējot sev labumus! Kā vispār nosaukumam var piekabināt vārdu "Jaunā", ja tur visi vecie vēži ar Konsolidovski priekšgalā! Galīgi kaunu ar maizi apēduši.

Atbildēt

Briesmoņi

01.09.2019. 06:36

Vienoti skuju takai

Atbildēt

lauķis

01.09.2019. 04:44

Zaglim un slepkavam jāsēž cietumā,nevis jāvazājas pa kongresiem.

Atbildēt

SVIESTS

01.09.2019. 00:54

VIENKÅRŠĪ SVIESTS! Džeks pilnīgi runā kā PSRS CK premjers Brežņevs: vieni lozingi, kas atrauti no realitātes. Kaut kādi fakti, kaut kādi populisti, vienas asbtrakcijas un meli. Valsts pilnīgi iet tūtā, kāmītis pūš stabuli

Atbildēt

PIETIEK REDAKCIJAI

01.09.2019. 00:36

Vai jūs lūdzu nevariet pieprasīt atskaiti par
laivotāja Audera meklēšanu (kuri kvadrāti pārbaudīti),
tad redzētu NBS iespējas & trūkumus.


https://lv.wikipedia.org/wiki/Krasta_apsardzes_dienests

Kopš 2004.gada Latvijas Krasta apsardze vadījusi 1549 meklēšanas un glābšanas operācijas. Šajā laikā izglābti 717 cilvēki.

Atbildēt

labs

31.08.2019. 22:58

Šeit pieņem USD un RUR.

Atbildēt

no Dagdas v-sk.

31.08.2019. 22:55

Vem un ..irs,cik spēj.Par švaku esi.Ne tie plaukti.Meties atkal Ilgai Š. virsū.Aplauzies ar meistarības trūkumu,varēs pasmieties.

Atbildēt

jaajaa

31.08.2019. 22:30

...es tikai vienu nesapratu...kā viņi vinnēja EP vēlēšanas ?...:)

Atbildēt

Asiirietis

31.08.2019. 22:04

Kolaboracionistiem un vienkārši kangariem, pēdējais laiks kaltēt sausiņus, bet iespējams, ka tie arī netiks apēsti.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

31.08.2019. 21:59

Pilnigi pretéji!
Restarts bija Cimdàram. Balsis
saskaitija tà, lai postcilvéki tiktu
SAEIMA.Bebrovskis pazaudéjis realitàtes
mérogu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: