Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mjā

04.05.2022. 16:26

teorētiski plāns ir nevainojams,tikai kāpēc Dombrovskis domā visus integrētos samācīt par IT speciālistiem.Nedomāju,ka uzņēmēji būs pretimnākoši Vj.Dombrovska plānam citās nozarēs,jo ES regula pret bēgļiem nosaka tiem saglabāt vidējo izpeļņu valstī,kurā bēglis ieradies.Dotajā situācijā tā ir 1300 eu pirms nodokļu nomaksas.Kamēr integrējamie nav nofiksējuši šo faktu,pieteikums var darboties,bet pretējā gadījumā daudzās nozarēs vietējais darbinieks var būt racionālāks priekš darba devēja.

Atbildēt

Хм

25.04.2022. 15:30

Тем более откуда у автора такая уверенность, что депопуляция волнует латышей, если учесть, что количество русских снижается быстрее количества латышей? Это же мечта, хоть и не такая быстрая, но зато деоккупация и деколонизация! Еще лет 50 и проблема будет решена!
А он тут предлагает русских заново завести! Да они меж собой переженятся и будут дома по-русски говорить!

Atbildēt

Хм

25.04.2022. 15:27

17–18 gadus veci jaunieši ir daudz vieglāk integrējami Latvijas sabiedrībā, un 3–5 gadu studijas mūsu augstskolās ieliks tam labus pamatus.

ах боже, я чуть со стула от хохота не упал! Вячеслав, господин Домбровскис, Вы себе только что смертный приговор в глазах латышей подписали)) МОже, у Вас задуманы некие лагеря, где эти русские и беларусы так усиленно и быстро освоят латышский, что смогут уже на 1 курсе учиться на латышском?)) Я Вам напомню, что теперь даже в частных вузах почти везде требование преподавать на латышском! Есть какие-то исключения, но там нужно знать английский. Так скажите тогда, нафига беларусу сюда ехать, а не сразу в старые страны ЕС с престижными ВУЗами?

Atbildēt

Jurijs

25.04.2022. 13:39

Vjačeslavam pakaļa svilst un domā kā Saeimā tikt. Uz kuru partiju tagad dosies? Cilvēki redzēja kā balsoji jautājumos par Krieviju.

Atbildēt

Balagan

25.04.2022. 06:13

Stulbie izdzimteņi, muserņiku tarakāni latvieši 30. gados padirsuši valsti uz neatgriezšanos...
Ginesa rekords, otvechayu, Uasya...
xexexexe...
lumpeņi, pederastu dievinātāji, bērnu nošpricētāji...
blūmi-blūmaņi miņini...
xexexexe...

Atbildēt

viltīgais okupants

25.04.2022. 03:29

Pirmais solis būtu nostiprināt valsts valodu izglītības sistēmā, bet to jau šis okupantu pēctecis negrib. Pats vē nav iemācījies kārtīgi latviski.

Atbildēt

he he

24.04.2022. 23:17

Slava Dombrovskim!!

Atbildēt

mūmijas mostas

24.04.2022. 22:43

reizi 4 gados......

Atbildēt

ha-ha

24.04.2022. 22:21

Tas ir okupācijas pārkrievošanas,latviešu iznīcināšanas iesāktais un 4.maija komunistu un čekistu savienības ar speciāli atstātajiem okupantu militāristu un specdienestu kadriem sekmīgi turpinātais kurss,kā rezultatā ir radies iedzīvotāju skaita katastrofāls samazinājums un radusies lieliska situācija valsts piepildināšanai ar atbilstošu cilvēku kontingentu,kurus pat nav vajadzības informēt par pretimnākšanas un labvēlības mērķiem,kuri nekad nav slēpti no viņuprāt mazizglītotas un profesionāli mazperspektīvās pamatiedzīvotāju masas.Šāds kurss ir paralēls putinisma fašisma un nacisma kursam,bet izpilditaji ir tāds pats PSKP,VĻKJS un VDK un viņu skolnieku mistrojums,bet mērķis ir identisks-krievu pasaules paplašināšana,jo pēc viņu teorijām arī baltieši ir izdomātas tautas un valstis.Procesu vēl var apturēt.Vienīgā cerība ir ASV,šīs agresīvās,fasistiskās pasaules galamėrķis.

Atbildēt

saulainā nākotne

24.04.2022. 22:06

Gudriniekam haļava Saeimā beigsies. Varēs doties lasīt lekcijas studentiem no Indijas un varbūt arī kādi melnie uzradīsies. Pēc tam visi aizmuks uz Eiropu. Un krievus te neviens negaida. Tātad ar sankcijām visi būs sevi pamatīgi izpakaļojuši.

Atbildēt

Šrēderizācija & Makronizācija

24.04.2022. 21:57

»

atbalstāmas idejas

Onkuls norunāja sakarīgi


Valsts ienaidnieki jālikvidē kā troki sunji, citādi varēsim lepoties ar Francijas cienīgu liberālismu, daudzkrāsainā iesaiņojumā, kur dzeltenās vestes ar Lepēnas atbalstu vicina putinistu karogu.

Atbildēt

atbalstāmas idejas

24.04.2022. 20:14

Onkuls norunāja sakarīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: