Menu
Pilnā versija
Foto

Mums nav ne vēlmes, nedz tiesību tēvam kaut ko pārmest

Irina Maligina, Nika Saveļjeva · 14.04.2018. · Komentāri (6)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknā

17.04.2018. 23:53

»

wef

Ja jau viss tik "labi" tad kāpēc somu čiepa un slēpa... tas ir tikai tas kas publiski ir izskanējis, gan jau vēl daudz visādu netīrumu zem šīm divām dāmītēm


Viņas ir dirsējas! Baigās godprātīgās, pašas pat visas dzīves laikā nebija spējīgas neko izdarīt! Vai tad vidusskola ir beigta? Viņas ar Elīnu nav salīdzināmas, tik vienīgais viņai kurpju šnores sašņorēt... bet to pat nemāk. Zagles un morāli pagrimušas personas. Kauns! Jūsu tēvs jūs nolād un nebūs jums miera uz zemes!

Atbildēt

wef

16.04.2018. 03:03

Ja jau viss tik "labi" tad kāpēc somu čiepa un slēpa... tas ir tikai tas kas publiski ir izskanējis, gan jau vēl daudz visādu netīrumu zem šīm divām dāmītēm

Atbildēt

www.govlawyer.lv

15.04.2018. 23:45

Krievijas Domē
esot likumprojekts,
kur aizliegts pirkt zāles
no valstīm, kas noteikušas
sankcijas pret Krieviju.

Atbildēt

jautājums

14.04.2018. 19:58

Cik kreditoru ir pieteikusies un cik paliek pari no miljoniem pec kreditoriem? Pareizi te saka, kamer baabas kildosies, tikmer advokati un parejie " draugi" pievaks lielako dalu. Neesat mulkes! Advokati un akcionari nav jusu draugi!

Atbildēt

Mīļās meitenes!

14.04.2018. 19:52

Pārkāpjat pāri savam egoismam visas iesaistītās sievietes šajā lietā un bez jebkādām tiesām, cienot tēva un vīra piemiņu izrunājiet šo sāpi, piedodiet viena otrai un izlemjat šo lietu pēc sirdsapziņas. Advokāti un ļaudis ,kas Jums grozās apkārt nav Jūsu Tēva cienīgi, viņus iespējam interesē tikai nauda. Tiesas darbi vilksies gadiem ilgi, būs visdažādākās intrigas. Jūs taču visas gribat, lai tēva(, vīra veidotais uzņēmums strādā un nes labumu Jums un Latvijai. Ja cilvēks grib,viņš var kalnus gāzt. Lai izdodas!

Atbildēt

Lauķis

14.04.2018. 17:28

Vai tiešam Jums visām, vēlreiz uzsveru VISĀM, nav prāta sanākt kopā - un bez emocijām apspriest mantojuma jautājumus. Un izslēgt uzmešanu.
Paziņojumi netā praktiski neko nav vērti.
Ja nespēsiet to izdarīt, tad Jūs vienkārši apmānīs tie, kuri jau to ir uzsākuši darīt, un zaudēsiet no sava mantojuma tā lielāko daļu.
Tāda ir prognoze no netā lasītā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: