Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

28.07.2021. 00:28

Par ārstiem Jūs nu gan kļūdāties (vai arī apzināti lišķējiet). Lielākā ārstu daļa ir pērkami miizeeji,kam vienmēr saujā vazelīns. Nolieksies jebkam, lai tikai saglabātu savu labklājību un iedomāto godu.

Atbildēt

Latvijā tā nav tautas vara

27.07.2021. 21:55

»

Haralds Kalns

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt


Diemžēl. Latvija ir nonākusi korupcijas un organizētās noziedzības valgos, sagatavo un pieņem likumus, kas virzīti šo mafiozo struktūru interesēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.07.2021. 21:51

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt!!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.07.2021. 16:34

Mums nav valstsvīru un pat politiķu, ir tikai politikāņi-zagļi

Atbildēt

lauķis

27.07.2021. 11:09

»

Bēdīgi....

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji


Tieši tā,kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:45

Kad tādi morālie kropļi, kā Kariņš un Pavļuts, aicina vakcinēties, tā ir labākā antivakseru reklāma

Atbildēt

Bēdīgi....

27.07.2021. 09:36

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji......

Atbildēt

Ziedojiet 100 000 aarvalstu slimniicai

27.07.2021. 09:09

Jaaizbeidz arii nejeedziigaas ziedojumu kampanjas '' mees skaidri zinaam, ka Peeteriiti glaabt varees tikai aarzemees''.

Atbildēt

voila

27.07.2021. 07:04

kopumā ņemot, neviens neko nezin, kas būs un kā būs, visi bez izņēmumuma esam peldētāji vienā upē, cits veiksmīgāks, cits mazāk veiksmīgs. Bet, ir jādzīvo un jāizdzīvo. Labi, ka ir domātāji un analizētāji ....paldies par rakstu

Atbildēt

Eduards Lunis

27.07.2021. 06:41

---Vienīgais, kurš ir PATIESI izvērtējis Latvijā notikošo līdz 2009 gasam ir ASV ekonomikas profesors M.Hadsons savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOAGTA!?
vIŅA IETEIKUMS NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU!?
Latvijas Glābšanas komisijas mērķis ir īstenot Hadsona ieteikumu un saukt pie atbildības varas augšgala noziedzniekus.

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

26.07.2021. 22:41

»

Žulis

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo...


Zāles ir, bet neviens tās neapstiprinās un nedabūs arī cauri birokrātijas koridoru līkločiem. Kad varu valstī kontrolē tipisks parazitējošais slānis ar saviem likumiem un netikumiem, tad agri vai vēlu tas noved pie haosa un kopienas pašiznīcināšanās.
Tas ir dabisks process, pretstatā VVF teiktajam, ka tauta ir gudra. Tauta kas neorganizēta vai sašķelta ir dumja kā aitu bars un savā lielākajā vairumā neinteresējas tālāk par ledusskapi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 22:29

Atkal viens karavadonis - covididiots uz skatuves pauž savus murgus, ka mums nav valstsvīru. Baiba ROZENTĀLE TV 24 teica, ka Nils Ušakovs ir valstsvīrs, kad viņai pajautāja, vai tādi Latvijā ir.

Un paņemiet viņas Rozentāles, speciālistes viedokli raidījumā TV 24, ka COVIDs nav lipīgs un citādi vai nekaitīgs .. - ha, ha.

Mums tik plaša, nekaunīga nomelnošanas kampaņa, ka vairs nav robežu - no vietas visus, kas kaut ko dara, zaimo, apsaukā un nopulgo un nav kas tos aptur - mums ir demokrātija, vārda brīvība?!.
Te viens hitleridiots, ka esot "jāglābj, neskatoties uz to, ka, glābjot šo vienu pensionāru, aizies bojā 5 citi cilvēki".

Svoloč, kad tu piedzīvosi šos gadus un dabūsi lamuvārdu "pensionārs", pamanīsi, cik spēcīga ir dzīvotdziņa dzīvībai līdz pēdējai stundai, ja tikai pārāk nenomoka sāpes, sapratīsi, ka nedrīkst šķirot cilvēkus sniegt vai nesniegt medicīnisko palīdzību pēc vecuma pazīmēm.

Nav šaubu, ka visu iespējamo situāciju nosaka speciālisti, bet ievērosim, ko saka kriminālprocesa likums - ja ir speciālista slēdziens vai tiesu medicīnas, vai cita eksperta slēdziens, bet lēmumu par vispārējo situāciju jāpieņem LĒMUMA PIEŅEMĒJAM, jo viņa rīcībā ir daudzi citi, vairāki fakti, pierādījumi, kurus jāizvērtē kopā ar speciālistu slēdzienu un jāsecina, kas ir kas.

Tāpat valdībai jālemj nevis tikai uz covidekspertu viedokļiem, izteikumiem, bet kopumā + ko saka tauta, sabiedriskās organizācijas, "parastie" cilvēki, "pūlis" utt.

Un šis covididiots sludina, ka maskas nelīdz. Kā tika teikts, ka deguna virinātājiem n o maskas gan maskas nelīdz, pat ir kaitīgas.

Atbildēt

janis

26.07.2021. 22:08

Politiķi un Latvijā!!?
Nošļurbušas reņģēdāju atvases.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:04

Lai pateiktu, ka nav valstsvīru, jābūt Ulmaņlaika sentimentam un lielu, unikālu rezultātu trūkumam. Lai pateiktu, ka nav politiķu, jāpierāda, ka nav politisku partiju. Latvijai, pretēji Vīķes-Freibergas paustajam, nav nekādu unikālu sasniegumu ne ES, ne NATO ietvaros, tas pats ir noticis ar grupu citu salīdzināmu kaimiņvalstu. Latvijā par partijām nevar uzskatīt politekonomiskus veidojumus, kas klaji apkalpo partiju sponsorus vai citādi pietuvinātos. Daudzi no šiem veidojumiem arī ik pēc laika pārsaucas un/vai sašķeļas. Tie ir lobijisti, nevis politiķi.

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 21:01

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo, tādēļ ir jāmeklē zāles un metodes kā to ārstēt. Tas tika pateikts jau pagājušā gada martā. Taču lielie farmmafijas bosi nolēma, ka šeit var grābt miljardus un uzsāka vakcīnu biznesu. Banku mafijas bosi savukārt šeit saskatīja iespēju visas valstis iedzīt pamatīgā parādu jūgā un pavēlēja izsludināt pandēmiju, kaut arī kovid apmēri ne tuvu nebija atbilstoši pandēmijai. Bet tā sauktie mūsu valstsvīri var tikai skatīties lielajiem bosiem mutē un gaidīt ko šie kuru brīdi teiks, jo tie lielie onkuļi taču ir tie, kas dala kāpostu. Un ja nepildīs viņu prasības, var palikt ne tikai bez kāposta, bet arī bez vietas pie siles. Un nebūs svarīgi cik vēlētāju par tevi savulaik ir balsojuši. Tāpēc arī tā nesakarīgā muldēšana, neloģiskie lēmumi un totāls kurlums pret jebkuru saprātīgu priekšlikumu vai argumentu. Lūk, tā tad arī ir tā mūsu valstsvīru pieeja.

Atbildēt

vēl viens ļurina

26.07.2021. 20:58

un ko pateici, ko panāci???ļembis lika?

Atbildēt

ha-ha

26.07.2021. 20:32

»

PRECĪZI


Ja sēž zem valsts nodevēju portretiem,tad arī motivācijai jābūt portrētu cienīgai un darbības attaisnojumam analogam.

Atbildēt

ārā!

26.07.2021. 19:50

"Draugi, nav labi."tev pateica,bet tu tikai pasmējies.Bez vadoņa pat rokas nevari nomazgāt.Vāja tava pīkstētgriba un vaimanātspēja!

Atbildēt

interesanti

26.07.2021. 18:36

Kurā brīdī un kādi zinātnieki atklāja, ka vīruss neizplatās gaisa pilienu veidā, bet kaut kā citādāk?

Atbildēt

Kažokmetēju un krievu okupantu infekcijai vajag ķirurģisku iejaukšanos

26.07.2021. 18:03

Kā var uzticēties, ja puse valsts aparātā ir klaji Latvijas valstiskuma un latviešu tautas ienaidnieki, bet otra puse to pašu dara slēpti.

Atbildēt

Secinājums

26.07.2021. 17:54

Atkal mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Kovidafēra ir globāla,tāpat kā vara.
Latvija nav valsts,latvija ir globālas korporācijas komercfirma LV,privāti privatizēta.
Latvija nav ne valstvīru ne politiķu,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.
Par to liecina Satversmes dokumenta neesamība.

Atbildēt

Autors baidās

26.07.2021. 17:50

pateikt ,ka vakcinācija ir genocīds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: