Menu
Pilnā versija
Foto

Mums vajag jaunu konstitucionālo orgānu

Egils Levits, valsts prezidents* · 07.02.2020. · Komentāri (105)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

budzetsamurs ne prezidents

06.12.2020. 17:04

pamulkis

Atbildēt

Anna

09.02.2020. 21:12

»

VB

Vnk., Satversme ir Levita jājāmzirdziņš jau labu laiku


Taisnība, šķiet kaut kas jau ir galīgi nojāts un kas vēl ne, tiek pašlaik sajāts. Nu piegriezušies tie jākļi.

Atbildēt

delfi

09.02.2020. 14:10

Viesturs Radovics ir tipisks zemas, manipulatīvas, dzeltenas žurnālistikas paraugs

Atbildēt

Turklāt izmaiņas KF konstitūcijā, valdības kadru maiņa

09.02.2020. 13:09

»

Briest sxxdi!

2019. g. izveidoja VDD, koncentrējot varu 4. maija varas korporācijas rokās. Pirmais 13. Saeimas lēmums bija steidzamības kārtā nobalsot par izmaiņām likumā pat pielaidi valsts noslēpumam, atbrīvojot Cimdaru un viņa vietā ieceļot viņa vietnieci K. Bērziņu, paralēli ar likumu legalizējot Cimdara iepr...


notiek nekavējoties un zreiz pēc Merkeles vizītes Kremlī - tieši Vācijā 2020. g. aprīlī Vācijā norisināsies NATO un ASV mil. mācības, kurās dalību ņems 30 000 (pēc oficiālām ziņām) karavīru. Sakritības? Et Latvijā valsts padome vajadzīga, nevis lai turpinātu bāzt batonus tautai, ko turpina Levitczs, jūdēns, bet ātrai un efektīvai valsts lēmumu pieņemšanai kopā ar VDD un valdību kara apstākļos.

Baumo, ka nauda, kas “iztērēta” VDD ēkai Teikā ir noglabāta ārzemēs 4. maija varas korporācijas pakaļu glābšanai.. katram gadījumam.

Atbildēt

Diemžēl ar dzīvsudraba plombām , tajās ir 50 procenti dzīvsudraba

09.02.2020. 12:16

»

a411

Šito var uzrakstīt tikai zaļzemnieciski zaļais - 3.reihs ir krājis nobendēto ebreju zelta kroņīšus dabas nepiesārņošanas vārdā


sakropļo ikvienu, tiem izmantojot šīs plombas. Dzīvsudrabs no plombām pāriet organiskā formā un skar nervu sistēmu, visus iekšējos orgānus, tur šim smagajam metālam cirkulējot žultī. Radot izmaiņas smadzeņu hipotalāmā - izsauc depresiju, nogurumu, roku trīci, Parkinsona slimību, vienlaikus plānprātību, jo iznīcina smadzeņu šunas. Skar pat zobārstus un medpersonālu.

Tas nevienu neinteresē, bet ar 2008. g. Skandināvijas valstīs aizliedz šīs plombas. ES sāka uztraukties cita iemesla dēļ - kremējot līķus, daudz dzīvsudraba dabā nonāk apritē starp veselajiem, kuri izmanto šo dzīvsudrabu citu sakropļošanai.

Atbildēt

Briest sxxdi!

09.02.2020. 12:06

»

Es

Viss būs - jauns orgāns, jauni čļenovozi, amati, kabineti, algas, varbūt arī pat ēka. Palīgi, miesassargi un mesiānisms, tikai dzīve Latvijā pārējiem uz augšu neies. No kādas nodokļu naudas šito pasākumu apmaksās


2019. g. izveidoja VDD, koncentrējot varu 4. maija varas korporācijas rokās. Pirmais 13. Saeimas lēmums bija steidzamības kārtā nobalsot par izmaiņām likumā pat pielaidi valsts noslēpumam, atbrīvojot Cimdaru un viņa vietā ieceļot viņa vietnieci K. Bērziņu, paralēli ar likumu legalizējot Cimdara iepr. darbu zem valsts noslēpuma un piešķirot pielaidi Bērziņai, lai konkrētas personas kā Ījabs un Ameriks, Ušakovs onāk Eiroparlamentā un 14. Saeimā neievēl tādus kā Gobzems.. Un var uzsākt haosu Rīgas domē. 13. Saeimas uzdevums bija arī neievērot likumu par algu pal. mediķiem.

Sekoja Krievijas konstitūcijas maiņa un Krievijas padomes izveidošana, ar izmaiņām KF konstitūcijā, centralizējot varu ar totālu diktatūru, kas nule nostiprināta ar ievērojamiem sodiem par varas kritiku medijos, imternetā, you tube utt. No 3000 rubļiem līdz pusmiljonam rubļu. Uzreiz apcietinot kritizētājus tiesas zālē un uz gadu nosūtot piespiedu darbā “uz striokām”. Izmaiņas konstitūcijā atcēla visas KF starptautiskas vienošanās tiesību jomā, ar ko uz KF pilsoņiem neattiecas ārvalstu likumdošana, tostarp KF kara noziedznieku Sīrijā tiesāšana Hāgā.

Sekoja Latvijas valsts padomes izveidošana pēc slepenībā noturētas valdības sanāksmes par valsts drošības jautājumiem.

Visi notikumi liecina par gatavošanos militārām mācībām šī gada aprīlī Vācijā. Ir zināms, ka Krievija un Baltkrievija vienojušās par kopēju savstarpēju militāru atbalstu, iespējams, gatavojoties iebrukt Ukrainā un vienlaikus Baltijā un Gruzijā pirms NATO un ASV mācībām aprīlī Vācijā.

Izskatās pēc cionistu labi sagatavota jauna pasaules kara scenārija. Latvija izsludinājusi 6000 rezervistu sagatavošanu.

Atbildēt

LU

09.02.2020. 11:16

»

tā viš i...

Par Valsts padomes priekšnieci jau taisās Ziemele, jo Satversmes tiesā laiks beidzas. Lien paka.. prezim visās diskusijās un sarunās! Sevī iemīlējusies, nodevīga karjeriste


Tur Ziemele savāks pielīdējus Ēlerti, veco čekas ziņotāju Laimu- Māru Zālīti, un galvenos slavinātājus ar "nācijas tēva" autori Beinerti priekšgalā.

Atbildēt

Es

09.02.2020. 10:25

Viss būs - jauns orgāns, jauni čļenovozi, amati, kabineti, algas, varbūt arī pat ēka. Palīgi, miesassargi un mesiānisms, tikai dzīve Latvijā pārējiem uz augšu neies. No kādas nodokļu naudas šito pasākumu apmaksās?

Atbildēt

a411

09.02.2020. 10:13

»

Elementāri, Vatson!

No kā ceļas alkoholisms? No saindētā cilvēka nespējas izprast savu situāciju, tostarp uz neiroloģisku cēloņu u.c. pamata, ko izraisa ... ar dzīvsudrabu zobu plombās...


Šito var uzrakstīt tikai zaļzemnieciski zaļais - 3.reihs ir krājis nobendēto ebreju zelta kroņīšus dabas nepiesārņošanas vārdā...

Atbildēt

Elementāri, Vatson!

09.02.2020. 08:40

»

sausais atlikums

Var jau gudri rakstīt, bet kamēr Latvijas tiesu sistēmā, ieskaitot Satversmes tiesu, pastāvēs noziedzīgs - bandītisks kartelis starp advokātiem, tiesnešiem, tiesu izpildītājiem, tiesu senatoriem, tiesu spriedumi tiks sarunāti pirtīs, būs pretlikumīgi spriedumi gan Satversmei, gan Latvijas likumiem, ...


No kā ceļas alkoholisms? No saindētā cilvēka nespējas izprast savu situāciju, tostarp uz neiroloģisku cēloņu u.c. pamata, ko izraisa ... ar dzīvsudrabu zobu plombās.

Aptuveni 50—75% Eiropas Savienības iedzīvotāju jeb aptuveni 500 miljonu cilvēku zobu plombēs katru gadu nonāk 110—150 tonnas dzīvsudraba. Vairums no šīm tonnām agrāk vai vēlāk nonāk vidē: augsnē — 30 tonnas, atmosfērā — 23 tonnas, virszemes ūdeņos — 14 tonnas, gruntsūdenī — 10 tonnas. Nonākot vidē, dzīvsudrabs cirkulē biosfērā, daļēji metilē, nonāk barības ķēdē un negatīvi ietekmē cilvēku veselību un dzīvo dabu. Sekmīgi tiek noglabātas tikai 23 tonnas, bet atkārtotai izmantošanai izdodas savākt 22 tonnas dzīvsudraba.

Atbildēt

Elementāri, Vatson!

09.02.2020. 08:29

»

sausais atlikums

Var jau gudri rakstīt, bet kamēr Latvijas tiesu sistēmā, ieskaitot Satversmes tiesu, pastāvēs noziedzīgs - bandītisks kartelis starp advokātiem, tiesnešiem, tiesu izpildītājiem, tiesu senatoriem, tiesu spriedumi tiks sarunāti pirtīs, būs pretlikumīgi spriedumi gan Satversmei, gan Latvijas likumiem, ...


LR Saeima realizē pretlikumīgu un mafiozu grupējumu no partiju vidus, ko sauc par koaliciju tā saucamās NA vadībā - I. Mūrnieces (NA). Ar to demokrātija, vairākuma tiesības, ir likvidēta. Kas tad ir tās vietā? Liberālisms. Politiskas varas forma liberālisms ir globālās finansu korporokrātijas varas forma, kuru realizē Saeimas koalīcija, tostarp organizējot pašu koalīciju ar VDD starpniecību, ar slepenu balsu skaitīšanu CVK un VDD izlases (diskriminācijas kārtībā) kārtā piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem noteiktām personām. Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka LR ir atkarīga no globālās finansu korporokrātijas naudas aizdevumiem un to tautai slepenajiem nosacījumiem. Lai palielinātu valsts parādu un samazinātu valsts suverenitāti notiek mērķtiecīgas darbības - genocīds pret tautu, graujot ekonomiku medicīnas, mobilo sakaru, ķimizētas pārtikas līdzekļiem saindējot iedzīvotājus, lai tie nonāktu globālās medicīnas preperātu ražotāju korporācijas atkarībā ar e- veselības ieviešanu totalai kontrolei utt.

Atbildēt

Pérbones Vilks

09.02.2020. 03:49

Orgàns vai metamais?

Atbildēt

sausais atlikums

09.02.2020. 01:33

Var jau gudri rakstīt, bet kamēr Latvijas tiesu sistēmā, ieskaitot Satversmes tiesu, pastāvēs noziedzīgs - bandītisks kartelis starp advokātiem, tiesnešiem, tiesu izpildītājiem, tiesu senatoriem, tiesu spriedumi tiks sarunāti pirtīs, būs pretlikumīgi spriedumi gan Satversmei, gan Latvijas likumiem, gan ES direktīvām, Latvija ir un paliks Eiropas korumpētākā valsts šajā jomā! Neviena jauna tiesa, neviens likums vai preambula nepadarīs Latvijas tiesiskumu tiesisku! Var jau rakstīt palagiem garas, tukšas runas, bet kamēr netiks ievērots elementārs tiesiskums viss pārējais ir sekundārs. Šis traktāts atgādina kārtējo nevēlēšanos sakārtot nenormālo bardaku tiesās, prokuratūrā, policijā un pastāvošajos likumos! Sāksim ar mazumiņu un mēģināsim sakārtot Satverses VIII nodaļu - Cilvēka pamattiesības. Šī Satversmes sadaļa tiek ignorēta, neievērota un rupji pārkāpta! Smieklīgākais, ka pati Satversmes tiesa izdomā iemeslus, kāpēc šīs elementārās cilvēka pamattiesības var tikt ignorētas!

Atbildēt

Pretpadomju elements

08.02.2020. 22:47

Tāds orgāns Satversmē nav paredzēts! Tā jau kancelejā 61 loceklis. Virsbūve var sabrukt!

Atbildēt

Akal Mikrpisnczs uzdarbojās!

08.02.2020. 22:35

»

vaitadnezini

lapsas piettirst-comas zoofilu skapii obligaats


Pilnmēness komplekss! Politiski izdrateczs un pietiek cenzeczs!

Atbildēt

vaitadnezini

08.02.2020. 22:22

»

Hmm

Sekss ar dzīvniekiem vai tad legāls


lapsas piettirst-comas zoofilu skapii obligaats!!

Atbildēt

Jānis

08.02.2020. 21:22

komentāri vienkārši ārprāts.
Interesanti ko tāda Valsts Padome reāli risinātu.Vai tā neekļutu par vēlvienu barotavu juristiem(pietuvinātajiem)?

Atbildēt

Žulis

08.02.2020. 19:35

»

Žulis

Es te mazliet izvēmos


Vai gribait vēl? Varu atkārt, pie tam dubultporcijā!

Atbildēt

tā viš i...

08.02.2020. 18:57

Par Valsts padomes priekšnieci jau taisās Ziemele, jo Satversmes tiesā laiks beidzas. Lien paka.. prezim visās diskusijās un sarunās! Sevī iemīlējusies, nodevīga karjeriste.

Atbildēt

vēsture

08.02.2020. 18:09

viss, kas saistīts ar vārdu padome, ģenerālsekretāts, komisārs utt., dvesmo pēc padomju režīma,vai tik nav piemetusies kādam nostaļģija?

Atbildēt

Arturs Priedītis no Daugavpils

08.02.2020. 16:43

»

Žulis

Pareizi! Es esmu labs pierādījums


Es arī!

Atbildēt

hi hi

08.02.2020. 16:40

Ja tevi un tavējos sorosistnaziki apmāna VIENREIZ---tad TIE IR----KRĀPNIEKI;bet ja tevi un tavējos sorosistnaziki apmāna OTREIZ(uz šo brīdi jau X6),tad jau TU un TAVĒJIE IR MUĻĶI,LOHI un KRETĪNI.Pazaudēti Lieliskie Cilvēki.Saprati,šaubos?!

Atbildēt

Viedais

08.02.2020. 16:26

Interesanti Levits vispār saprot, ka viņš nav tautas vēlēts un mīlēts prezidents un savu orgānu var uzpumpēt tikai dūrītē 🤣

Atbildēt

formula

08.02.2020. 15:21

Kas tā par kremļa smaku no viesiem viņķeliem,potapoviem,bļordāniem,jūrašiem,kariņiem, ļēvitiem -ka tikai graut to latviju.Nu šis blēdis pilnīgi nekaunas atdarināt kremļa smotraščuju un arī pie mums žigli revidēs konstitūciju, ieviešot Glavnij pahan amatu.

Atbildēt

MI

08.02.2020. 15:13

»

īsāk

Demokrātija ir, kad saujiņa neliešu valda pār baru idiotu


Saprotu tavu melno humoru. Reāl humoru.
Bet nu ņemot, ka tevis rakstītajā ir tikai divas opcijas, tad izvēlies kas esi tu. Manis tur nav.
Neesmu nedz nelietis, nedz idiots. Gribu teikt, ka ir tomēr arī kas cits.

Atbildēt

ieteikums Levitam

08.02.2020. 14:53

Levita kungs! Tev vajag tikai vienu orgānu, lai valstī lietas nedaudz uzlabotos - smadzenes, kuras aprīkotas ar sirdsapziņas un goda gadžetiem. Tā kā nav zināms, kur šo orgānu nopirkt, tad labāk atkāpies, jo tā tava muldēšana jau visiem ir galīgi apnikusi. Beidz tērēt valsts naudu sava stulbuma nemitīgai pupularizēšanai.

Atbildēt

īsāk

08.02.2020. 14:50

»

MI

Nav laika uzrakstīt, bet gan paspēšu citreiz. Bet nu ātrumā, domāšanai...


Demokrātija ir, kad saujiņa neliešu valda pār baru idiotu.

Atbildēt

MI

08.02.2020. 14:32

Nav laika uzrakstīt, bet gan paspēšu citreiz. Bet nu ātrumā, domāšanai.
Demokrātija- vairākuma vara. Augstākā vara. Nav un nevar būt citas augstākas varas.

Vēlēšanas var vinēt liberālas partijas,konservatīvas, protekcionisma ievirzes partijas un tā būs vēlētāju, jeb pilsoņu griba, jeb augstākā vara. Kura veidos koalīciju, kura vadīs Valsts dzīvi. Realizēs pilsoņiem dotos solījumus.

Ko darīt, ja padome ir liberāla savos uzskatos, bet koalīcija konservatīvi protekcioniska. Veidojas konflikts, stagnācija.
Tas gan teorētiski, bet redzot kā plēšas partijas, nepārliecina, ka konflikts nevar veidoties starp koalīciju un padomi.

Pāris kāzusi tam tur.
1.Tauta iecēlusi savus priekštāvjus kuru politika aizsargāt vietējo tirgu, bet padome bezgala liberāla. Brīvais tirgu un viss. Koalīcija grib pieņemt likumu, ka vietējie dārzeņi ir ar super zemu nodokli, bet liberālā padome sakās, ka tas kropļo brīvo tirgu un poļi ļoti raud.
2. Konservatīva koalīcija sakā, ka partnerattiecību likums būs, bet no mums neprasiet, ka divi spalvaini veči adoptēs bērnus, vai pat izmantos surogātmātes pakalpojumus. Bet tai pat laikā padome bezgala liberāla.
Šādā izkātojumā es redzu konfliktu.

Un vēlreiz par demokrātiju. Demokrātija ir vairākumu vara. Pilsoņi iecēluši savus priekštāvjus un viss. Nevienam nav tiesības kaut mazākā mērā regulēt Tautas gribu. Punkts.
Ar humoru. Varbūt partijām pirms vēlēšanām savas programas vajadzēs sakaņot ar padomi?

Demokrātiskā ceļā var atgriezties gan pie Lata, gan izstāties no ES un tā būs tik vien kā tīra demokrātija.

Saprotu, ka Tautas priekštāvjiem ir juridiskie konsultanti, bet ne vairāk un necik vairāk.
Nav un nevar būt kautkādas nevēlētas padomes, jeb bez pilsoņu mandāta saņemšanas orgāns, kurš riktēsies likumdošanā. Tā vairs nav demokrātija, tā ir demokrātijas kropļošana.
Jēziņ kāpēc mums ir analītiskie dienesti, ministrijas, departamenti, ārpakalpojumi, juristi un deputāti. Institūcija institūcijai galā. Pilns ar šoferu dēliem. Un tik veidojam tālāk.
Mums jau ir kāzusi, ka valsts budžets ir privāta štelle. Amatpersonu attalgojumi privāta štelle. Tāds regress, ka pat Valsts uzņēmumos var dibināt kreisās štelles un gadiem grābt naudu, utt.

Atbildēt

to Kuce Kucina

08.02.2020. 14:18

»

Kuce Kucina

Mana mīļotā žīdvācu pūdeļa jaunis konstitucionālais orgāns vēl kādu laiku būs katra latvieša caurumā


Žīdi piekopj jūdaismu, ievēro Šabatu un rij macas. Hazāru asinis vēl nenozīmē žīds, jo tad jau puse krievu būtu žīdi, jo hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas pamattautām.

Atbildēt

P.

08.02.2020. 12:45

Politbirojs paliek politbirojs, lai kā to nodēvētu.

Atbildēt

lauķis

08.02.2020. 12:26

Zinātnieki ir apstiprinājuši ka pilnmēness visspēcīgāk ietekmē cilvēkus ar nepareizu psihi.Lūk pierādījums.
Darvina teorijai pietrūkst starpposmi,bet lūk arī spilgts apliecinājums Darvina teorijai,tas ir Levits.

Atbildēt

Gaišreģis

08.02.2020. 10:52

Atjaunotās Padomju varas špicē būs locekle B.R.

Atbildēt

Klusē nelieti,

08.02.2020. 10:20

»

Andris Okmanis

Stāvi rāms latviešu cūka, tev neviens latviešu cūka neko neprasīja


job-anais udo, deniss utt. priedīti!

Atbildēt

Andris Okmanis

08.02.2020. 10:16

»

Beidz tirst Priedīt

jo - banais Deniss


Stāvi rāms latviešu cūka, tev neviens latviešu cūka neko neprasīja

Atbildēt

IM

08.02.2020. 10:12

Sākums kā parasti, labs!
Protams ka vispirms vajag izveidot padomi kas tad var tālāk spriest kādas padomes vēl vajag veidot. Tā teikt, šeit ir darbs, līdz nākamām vēlēšanām.

Atbildēt

a411

08.02.2020. 10:06

Amerikāņiem viss ir kārtībā - nekādu valsts padomi nevajag.Vai tad Satversme ir Las Vegas kazino automāts ar laimestu 777?!

Atbildēt

Viedais

08.02.2020. 10:02

»

Kurmis

pideras vata


Kurmi šitais nav vatņiks, bet provokators, iespējams pat maidauns

Atbildēt

Redz kā!

08.02.2020. 10:00

Viss pareizi :D:D:D Putins taču arī kā reizi reformē valsts pamatlikumu!
Brīnumi vien...kas tur globālajās aizkulisēs notiek???

Atbildēt

Krievijas padomes un Latvijas padomes izveidošana

08.02.2020. 09:53

ir gatavošanās karam, ko mums slēpj.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: