Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

,,brivas latvijas,, sirdsapzinas cietumnieki

07.05.2022. 13:54

»

Tālavas taurētājs

Kā tad nepretojāmies, līdz pat 1956 vai pat 1958.gadam šāvām čekistus un sarkanos, okupācijas varas ielikteņus


Brivibu politieslodzitajiem Aivim vasilevskim un inzenierim Jurim Aleksejevam !

Atbildēt

tas pats

07.05.2022. 13:39

Pēc Holmas cietokšņa novārdzinātajām kaujām, ievainojumiem un slimības sekām man pienācās veselības uzlabošanas atvaļinājums. Tā 1942. gada rudeni pavadīju Rīgā. Vēl arvien skaitījos immatrikulēts un tā 18. novembrī aizgāju uz Universitātes veco ēku, lai noklausītos kādu lekciju.
Kāds bija dabūjis Himlera rediģēto SS oficiozu "Das Schwarze Korps". Lekcijas laikā tas nonāca ari manās rokās. Tur uzdūros rakstam, kurā pārsprieda jautājumu par vācu asiņu pārdēstīšanu tā sauktajā Austrumzemē. Šeit, protams, bija domāta visa Austrumeiropas telpa, kā to pieminēju agrāk.
Melns uz balta šeit manā acu priekšā bija lasāms, ka nacionālsociālistu mērķis un svēts pienākums ir vāciskot plašu telpu Eiropas austrumos un ziemeļaustrumos. Kā pamatojumu šai akcijai minēju vāciešu karā izlietās asinis. Tās dodot viņiem tiesības spert šādu soli. Vācu kolonizatoru straumei būtu jāsāk plūst uz jauno telpu, tiklīdz Lielvācijas karaspēks būs sasniedzis Urālu kalnāja grēdu…
Rakstu izlasījis, jutos nešpetni satraucies. Steigā pasvītroju visas kodīgās vietas rakstā un to izgriezu. Lekcijai beidzoties, piespraudu nelāgo raksta izgriezumu pie fakultātes melnā dēļa un, pāris draugu pavadīts, devos uz ielas dzelzceļa pieturas vietu pie Lielā pulksteņa ar domu doties uz Brāļu kapiem, kā tas 18. novembrī pieklājas.
Pēc brītiņa mums aiz muguras sapulcējās studenti un uztraukti pārsprieda notikumu ar savādo rakstu pie fakultātes melnā dēļa. No tiem arī uzzināju, ka viss gaitenis ap melno dēli bijis studentu pārpildīts.
Nākošajā dienā dzirdēju, ka satraukums ap melno dēli ildzis krietnu laiciņu un tikai tad, kad ziņa par nekārtībām nonākusi līdz dekāna ausīm, raksts nekavējoties noņemts. Esot arī noskaidrots, kas šo rakstu piespraudis, bet man līdz šim par to neviens vēl nav neko prasījis…
(Perro, O. Holmas cietoksnis)

Atbildēt

karavīra skatpunkta turpinājums

07.05.2022. 13:16

Tur sāka domāt, kā pagriezt notikumu riteni uz otru pusi. Kā panākt, lai krievu iedzīvotāju prātos ieviestu ellišķīgu naidu pret vāciešiem. Ja tas izdotos, tad tīri dabīgi iedzīvotāji būtu piedabūjami arī pie izšķirīgas pretošanās gribas, jā, un pat fanātisma… Bija absolūti nepieciešams sagandēt labās attiecības vāciešu un krievu civiliedzīvotāju starpā, lai maksāja ko maksādams…
Nācis pie tāda kategoriska lēmuma, ūsainais Kremļa gruzīns uzdeva saviem tuvākajiem līdzstrādniekiem domāt un nākt ar ieteikumiem, kā panākt krievu tautas domāšanas pārorientēšanu. Staļins skaidri apzinājās, ka šajā apstāklī slēpās sakāve un katastrofa, kas nesa sev līdzi viņa valdīšanas beigas un komunisma norietu. Un Kremļa vadoņi domāja, arvien paturot prātā tos drūmi iezīmētos ļaunuma iedīgļus, kas apdraudēja padomju iekārtu. Kā vienmēr boļševisma vēsturē, beidzot izšķīrās, ka jārīkojas drastiski un slepkavīgi…
Steigā sagatavoja speciālas sabotieru komandas, apgādāja tās ar visu nepieciešamo un tūlīt nosūtīja tās visā garās vācu frontes aizmugurē. Šo vienību uzdevumos ietilpa uzņemt sakarus ar pretvāciski domājošām aprindām un organizēt partizānu kustību. Pēc tam ar propagandas palīdzību nokveldināt partizānu prātus līdz baltkvēlei un iedvesmot tos uz varoņdarbiem lielās padomju dzimtenes glābšanai no vācu fašistu asins suņiem un maitu putniem.
Pats par sevi saprotams, ka līdzīga, milzīgi pastiprināta politiskā propaganda tika izvesta arī sarkanajā ar­mijā tai pašā laikā. Un tikai tad, kad poļitrukiem likās, ka zeme pietiekami sagatavota — stājās pie slepkavīgā plāna nākošās fāzes izvešanas dzīvē.
Viss sākās ar tuvāko vācu ieņemto pilsētiņu un ciematu pamatīgu izlūkošanu. Bija jābūt nekļūdīgā kon­trolē par visu, kas tur notika. Šo akciju izveda galvenokārt it dziļā vācu aizmugurē, kur vācu pārvaldes darbinieki bija ierīkojušies itin ērtos dzīvošanas apstākļos. Dažiem no Lielvācijas bija jau pat ieradušās ģimenes.
Šīs ģimenes tad nu bija boļševiku sabotieru komandu primārās uzmanības centrā. Sīki izpētīja itin visu, kam sakars ar ikdienas dzīves stilu un parašām. Kā parasti, boļševiki savus pasākumus sagatavoja ļoti rūpīgi un uzmanīgi, zinot, ka no sagatavošanās atkarājās projekta izdošanās vai neveiksme. Un vai drīkstēja aizmirst, ka no šo projektu izdošanās atkarājās viss kara iznākums…
Un tad, kad likās, ka viss pamatīgi un pienācīgi izpētīts un noorganizēts, nogaidīja, kad ģimenes galva devās dienesta gaitu ceļojumā, lai tad sekojošā naktī ar lieliem spēkiem uzbruktu attiecīgajai pilsētiņai vai ciematam un uzbrukuma laikā nolaupītu visus ģimenes locekļus, izraujot tos no guļas vietām. Dažos gadījumos nolaupīja pat vācu civīlpārvaldes vai karaspēka augstākos virsniekus, kas tobrīd boļševikiem izlikās noderīgi, lai izvestu savus noziedzīgos nodomus.
Nebija grūti iedomāties tās šausmas, kas pārņēma no dienesta ceļojuma pārradušos ģimenes galvas, atrodot, ka viņa daudzgalvainā ģimene pazudusi bez pēdām un bez miņas.
Saceltās trauksmes un rūpīgāk ; īrmeklēšanas visā plašā apkārtnē parasti nedeva nekādus rezultātus. Vienīgais, kas bija zināms, ka samiegojusies ģimene izrauta no guļas vietas partizānu uzbrukuma laikā un aizvesta. Kur — to neviens nekad neuzzināja…
Un tad, dažas dienas pēc ļaundaru uzbrukuma, ļaudis no rīta pamostoties ieraudzīja tirgus laukumā vai ciemata centrā sniegā glīti rindā noliktas visu nolaupīto ģimenes locekļu vai pārvaldes vadītāju asiņainās galvas… !
Vai grūti iedomāties, kā sajutās tie, kuru mīļie bija nogalināti tik bezsirdīgi un brutāli? Varēja saprast, kā sajutās vācieši vispār pēc šādu ziņu saņemšanas. Kas vāciešiem nu bija jādara? Vai jāgaida, lai kādu citu nakti notiek kaut kas tikpat drausmīgs?
Jāatceras, ka kara laikam ir savi īpaši un bargi likumi, kas ir lietojami gadījumos, kad okupācijas karaspēkam rodas grūtības ieņemto apgabalu pārvaldīšanā. Balstoties uz šiem likumiem, vācu valdība pārmeklēja plašāku apkārtni un arestēja visus, kas sapinās savos nopratināšanas paskaidrojumos un nelikās godīgi. Šos sagūstītos civilistus par brīdinājumu citiem vēlāk nošāva, lai nākotnē drausmīgās slepkavības vairs neatkārtotos.
Bet šis jau tieši bija tas moments, uz kuru Staļins bija bankojis un tēmējis. Viņa uzskatā tikai šādā veidā varēja panākt, ka civiliedzīvotāji krasi un diametrāli ap-sviedīsies un nostāsies pret vācu iekarotājiem. Tā nezinot, ka patiesībā partizāni speciāli bija organizējuši šis asins pirtis, nevainīgie vietējie iedzīvotāji bija spiesti pārorientēties savā domāšanā.
(Perro, O. Holmas cietoksnis)

Atbildēt

Latviešu leģionāra secinājumi 1980. gadā

07.05.2022. 13:06

Lielvācijai vajadzēja tikai gudras un tālredzīgas vadības, un viss gigantiskais Krievijas plašums un milzīgie attālumi tiktu pārvarēti bez lielākām problēmām. Un galvenie boļševisma likvidētāji būtu paši krievi — protams, vācu vadībā… Bet visā pasaulē ir plaši pazīstama vāciešu tradicionālā katastrofa: neskatoties uz to, cik pirmklasīgi tie ir kā karavīri, nav iespējams atrast vājākus politiķus un diplomātus par viņiem. Tā tas bija sirmā senatnē — tā tas ir vēl šo baltudien.
Liekas, ka šeit ir vietā atcerēties kara laikā itin bieži dzirdēto anekdotisko vāciešu salīdzinājumu ar angļiem. Angļi burtiski "stāvēja uz galvas" savām toreiz pakun-dzētām zemēm, tajā pašā laikā nepārtraukti pūloties tām iestāstīt, ka stāv tām blakus kā vienlīdzīgi partneri. Vācieši turpretim, stāvēdami saviem partneriem blakus, centās iestāstīt, ka stāv tiem uz galvas…! Cik patiess salīdzinājums no dzīves!?
Tā — gudras, saprātīgas un tālredzīgas politikas vietā tā sauktie dzeltenie fazāni sajauca ikvienas atbrīvotās zemes pārvaldes lietas līdz nejēdzībai, bet Heinrichs Himlers ar savām` vācu muižniecības atjaunošanas teorijām iesita Lielvācijas zārkā pēdējās izšķirošās naglas. Šīs teorijas attiecās uz Lietuvu, Latviju un Igauniju, kā arī Baltkrieviju, Poliju un daļu no Ukrainas. Šāda nostāja izraisīja visu pakundzēto tautu pasīvu un ari aktīvu pretestību.
(Perro, O. Holmas cietoksnis)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

07.05.2022. 12:46

»

vecais nīgrais onkulis

Redzat, Jums un tādiem kā jums jau simtiem reižu ir paskaidrots kas un kā. Bet jūs jau neko negribat dzirdēt...


Kā tad nepretojāmies, līdz pat 1956 vai pat 1958.gadam šāvām čekistus un sarkanos, okupācijas varas ielikteņus.

Atbildēt

lauķis

07.05.2022. 12:27

»

čangaļiem patīk kauties

un pabalsti


Malēnija.Un neviens te nekaujas,pārmācīt var arī savādāk.

Atbildēt

:))

07.05.2022. 12:06

»

lauķis

Manā pusē muļķus necieš,dabū gan tie kas ar Z burtu gan Zeļonkina fani


un ja es iešu pa tavu pusi un tu man uzbruksi, jo tu man paprasi, piepīpēt, tad piezvanīt, bet es dabūšu par to. ka man ir zz lv sarunas kredīts?
tāpēc jūsu pusē to muļķu ir tik daudz

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

07.05.2022. 11:36

»

Хм

Новые чудеса современной истории: воевали на стороне Германии, Гитлеру клятву давали, но это типа не на стороне Германии воевали! То есть оккупация Латвии Германией их устраивала? А их не смущало в 1943 году, что эти "правильные" оккупанты уже успели больше граждан Латвии уничтожить физически, чем СССР...


Redzat, Jums un tādiem kā jums jau simtiem reižu ir paskaidrots kas un kā. Bet jūs jau neko negribat dzirdēt.
Jūs tikai atkārtojat un atkārtojat: "Jūs taču nepretojāties 1940." (kas taisnība). Bet tad kad mēs beidzot sapratām, ka "sarunāt pa labam" neizdodas un sākām, kaut novēloti, bet pretoties (leģions, meža brāļi), tad jūs sakat:"Jūs pretojāties nepareizi".
Nu tad sakiet vai ukraiņi šodien pretojas "pareizi" vai "nepareizi"?

Atbildēt

formula

07.05.2022. 11:30

Kas tu esi ar šiem gariem murgiem nika vietā ?

Augļotāju pakalpiņam par "Marsa parka" liepu nozāģēšanas piemiņas brīdi Darmantēvispastaliņas strēlnieki ļeņina algotņi padiktē man vēl kaut ko neviens ar nacismu nesaistītu, ja glupie krievi ir vél ko demontét Rīgä!!!Strélnieki+ per_ever_eve-rovots gāzes smakas formula 1 nu ko brāļi karavīri un seksa māsas apmaiņā pret izglītību?
bet vīruss paliek arvien agresīvāks...Atbildēt

rezultāts

07.05.2022. 11:24

»

???

Nu viņa savu māju vēlas pārdot, jo pēc 24. februāra dzīvi Ludzā raksturo kā neciešamu. Iepriekš nojauta par atsevišķu šīs pilsētas iedzīvotāju prokremlisko nostāju, bet pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā apjauta patiesos 5. kolonnas apmērus pilsētā, raidījumam stāstīja Olga...


Šoreiz darba kārtībā tika plānota iespējamā Ludzas uzņēmēju vizīte uz Krieviju, Pleskavas apgabalu, kas ir Ludzas pilsētas sadarbības partneri. Ludzāniešus interesē Krievijas kolēģu pieredze uzņēmējdarbībā, ekonomiskās tendences Krievijas tirgū, kā arī iespējamie abpusēji izdevīgie risinājumi ekonomiskās krīzes situācijā. Kādas uzņēmējdarbības jomas un nozares varētu tikt pārstāvētas vizītē, tiks lemts tad, kad būs saņemta atbilde no Krievijas partneriem. Tika pārrunātas arī vizītes iespējas Baltkrievijā.
(https://ludzasnovads.lv/jaunumi/ludzas-uznemeju-konsultativas-padomes-pirma-sede/)

Atbildēt

!!!

07.05.2022. 11:11

Šogad pēc 24. februāra iegāju veikalā kaķītim bļodiņu nopirkt. Dzirdu, ka sieviete runā. Viņa tik priecīga, ar tādu prieku stāstīja, ka Kadirovs “TikTok” stāsta, ka esot jau Kijivā. Teica, ka vajag tos ukraiņus dasist! Es nenoturējos. Prasīju: “Kā jūs tā varat runāt?”"

Ludzāniete raidījumam stāstīja, ka ikdienā redz un dzird daudzu vietējo iedzīvotāju nostāšanos Krievijas pusē.
(https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/379963-ludza-izplatas-krievijas-atbalsta-serga/)

Atbildēt

???

07.05.2022. 10:49

Nu viņa savu māju vēlas pārdot, jo pēc 24. februāra dzīvi Ludzā raksturo kā neciešamu. Iepriekš nojauta par atsevišķu šīs pilsētas iedzīvotāju prokremlisko nostāju, bet pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā apjauta patiesos 5. kolonnas apmērus pilsētā, raidījumam stāstīja Olga.
Ludzāniete raidījumam stāstīja, ka ikdienā redz un dzird daudzu vietējo iedzīvotāju nostāšanos Krievijas pusē.
“Ludzas Zeme” uzrādīja fotoattēlus, kuros pilsētas ielās iemūžinātas automašīnas, trafarētas Krievijas karoga krāsās, kā arī kāds privātnams, kura adreses plāksnē cipars “2” pārveidots par “Z”.
(https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/379963-ludza-izplatas-krievijas-atbalsta-serga/)

Atbildēt

Ha

07.05.2022. 10:27

Beidzot drošības dienesti nebaidās no orkiem. Visu cieņu.

Atbildēt

HITLERU NECIEŠ

07.05.2022. 10:21

»

Bankas klerks

Paklau, iemācies latviski rakstit. Vai arī pisies dirst no sejienes. Tevi te neveins negaidu un nevienam te tāds krievelis nav vajadzīgs


jo armija tomēr bija kulturālāka, atšķirībā no staļina vaņkām...priekš latviešiem abi - hitlers staļins abi absolūti vienādi un savās armijās iesauca nelikumīgi, pie kam abi SARKANIE...šizo jau katrā tautā, maniakālie...latviešiem tomēs 5 x mazāk kā melnajai sotņai

Atbildēt

par "Marsa parka" liepu nozāģēšanas piemiņas brīdi

07.05.2022. 09:16

Valsts drošības dienests (VDD) 2020. gada 4. sept. neaicināja Teikas iedzīvotājus apmeklēt tā dēvēto "Marsa parka" liepu nozāģēšanas piemiņas brīdi un citus Latvijas okupāciju pastiprinošus nākotnes monumentus.

Atbildēt

Darmantēvispastaliņas

07.05.2022. 08:56

»

vienam cilvēkam -

Totalitārisms ir politiskā sistēma, kurā valsti pārvalda bez sabiedrības līdzdalības, lēmumi totalitārismā tiek pieņemti bez saskaņošanas ar sabiedrības vairākumu; nozīmīgākās sociālās, ekonomiskās un politiskās darbības totalitārā režīmā kontrolē valsts. Tas ir diktatūras veids, kurā vara ierobežo ...


Ciešamo kārtu ("valsti pārvalda") lieto, ja nevēlas nosaukt darītāju vai tas nav zināms.

Jums pēdējie divi gadi kā ģenerālmēģinājums valsts varas ekskursijai, izpētot, cik daudz tā var atļauties atņemt tiesības, noteikt ierobežojumus, gandējot attiecības ar subjektiem, ne par ko neliek aizdomāties? Visi nav akli un kurli.

Atbildēt

strēlnieki ļeņina algotņi

07.05.2022. 08:54

»

ir vél ko demontét Rīgä!!!Strélnieki+

aizvàciet Sarka o Strélnieku pieminekli un krastmalà Melnos piemineklus ar kara ,,sausmam


vai ir par ko slavināt..., bet latviešiem smadzeņu pietiek tur nečupoties nedzerties nevemties... Tās melnās šausmas 1905.g. kā piemiņas zīmē lai būtu, kamēr glupie šizo alkaši zeki....nesāk ap to spietot un slavināt nacismu... Man neviena naida pat pret ļeņinekļiem, ja glupie nesāk pielūgt kā sarkano jēzu un kopoties 'menstruācijās', meklēšanās laikā viņi kā kuces...

Atbildēt

viss viens

07.05.2022. 08:49

»

neviens ar nacismu nesaistītu, ja glupie krievi

nebūtu glupi.....................un sadisti


ja tu neatšķir miskasti no karoga - tad glups esi tu un tikai tu

Atbildēt

padiktē man vēl kautko

07.05.2022. 08:48

nav jākaro, lai izkļūtu brīvībā! Lai kļūtu brīvs ir jāpārstāj karot

Atbildēt

Atbrīvotājs (deokupants)

07.05.2022. 08:40

»

ir vél ko demontét Rīgä!!!Strélnieki+

aizvàciet Sarka o Strélnieku pieminekli un krastmalà Melnos piemineklus ar kara ,,sausmam


kad aizvāks pieminekli - tev vairs nebūs pret ko karot

Atbildēt

pretkaro tikai komunisti

07.05.2022. 08:35

»

nekādu brīnumu

Karā var karot ne tikai par kādiem, bet arī pret kādiem. Pret ko karoja leģionāri lieliski parāda viņu dziesmas- "mēs sitīsim tos utainos un tad tos zili pelēkos


jo viņi nav brīvi - viņi ir paši pret sevi. ja cilvēks ir pret sētu, tas apies apkārt, bet ja cita slepkava nostāsies par cita slepkavu- tad šeit mums tikko parādījās gaismā - mūsu tik ļoti briesmīgais posmtārps

Atbildēt

bez cenzuras

07.05.2022. 08:24

Drosibas dienestu vada bijusi ceka, pieminekli nevareja novakt, jo LV kontrole un parvalda 5 kolonna no Maskavas, nekur vini nav aizbraukusi, turpina mocit latviesus un Latviju.

Vestures parakstitaji un ,,balto,, galdautu projekts ir izdevies.

17 miljardu parads Latvijai, ka to var dabuut gatavu?

Atbildēt

mja

07.05.2022. 08:23

»

Tiešām?

“ 9. maijs šogad Latvijā ir pasludināts par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu...


Īstas hameleonu rotaļas.Pieturoties pie izsludinātā formulējuma,tad kur lai noliek ziedus Ukrainas bojāgājušo piemiņai(?),jo A.Bikše jaunu performanci ir noslinkojis.

Atbildēt

ir vél ko demontét Rīgä!!!Strélnieki+

07.05.2022. 08:15

aizvàciet Sarka o Strélnieku pieminekli un krastmalà Melnos piemineklus ar kara ,,sausmam,,.

Atbildēt

voi its coi

07.05.2022. 08:05

kotležplakanzemgobzemioīdam

Atbildēt

vienam cilvēkam -

07.05.2022. 08:04

»

Darmantēvispastaliņas

Anālfabēti neatšķir burtus no simboliem...


Totalitārisms ir politiskā sistēma, kurā valsti pārvalda bez sabiedrības līdzdalības, lēmumi totalitārismā tiek pieņemti bez saskaņošanas ar sabiedrības vairākumu; nozīmīgākās sociālās, ekonomiskās un politiskās darbības totalitārā režīmā kontrolē valsts. Tas ir diktatūras veids, kurā vara ierobežo cilvēku visās sfērās. Diktatūras apstākļos vara pieder nelielam cilvēku lokam vai pat vienam cilvēkam.

Atbildēt

nemaz ne

07.05.2022. 07:59

»

Darmantēvispastaliņas

Anālfabēti neatšķir burtus no simboliem...


mēs arvien grūtāk par kaut ko citu uzdodamies

Atbildēt

Darmantēvispastaliņas

07.05.2022. 07:44

Anālfabēti neatšķir burtus no simboliem.

Aizliegt burtus U (var iekliegties Urā!), S un D (spasibo dedu), kā arī P (pobeda, pimpimpimpim).

Un tā sākas totalitārisms, roku, domu un dzīvju laušana, tikai ar labiem nodomiem, tikai pret citādi domājošiem un ienaidniekiem. Un tad jau Krievija tiešām ir klāt; mēs paši sākam tai līdzināties.

Atbildēt

family man

07.05.2022. 07:14

kad vajag atbalstīt - atbalsta savējos - kad vajag atbalstīt savējo ģimeni atbalsta tikai savus brāļus brāļus

Atbildēt

Derdz

07.05.2022. 06:59

Vai tiesa un likumdošana juridiski ir pieņemts kā tiek veikta agresija un noziegumi pret tieši Ukrainas tautu vai/un varu kuru pārstāv Ukrainas valstī un tautu, jo ANO ir iesniegti doc kāpēc to dara pret kaut kādiem grupējumiem.

Atbildēt

Z V

07.05.2022. 06:57

»

Secinājums

Tie jau ir ZPP un VP,tikai valkā auseklīšus un piesauc pareizos saukļus


nozīmē zaļais vilnis. šis vilnis ir tik vājš un tik nevarīgs, bet zobens un vairogs aizsargājas labi, bet tālāk kā par savu mentālo zonu aizspirināties nav iespējams. posmi_nieki - vislielākie drosminieki. mīž no burta, bet čurā virsū likumam

Atbildēt

Jevgenijs

07.05.2022. 06:23

Kad nav brīv svinēt,tad nav!Var pasēdēt arī mājās.Iedzers tad tā pavairāk Ugunsdzēsēju dienā un Vasarsvētkos!

Atbildēt

gāzes smakas formula 1

06.05.2022. 23:41

»

formula

Krievija ,diemžēl , nav ne "pašreizējā " , ne "toreizējā ". Tā vienmēr bijusi asiņaina ļaunuma impērija un arī WW2 nelietīga izraisītāja. Krievija nevienu nekad nav "atbrīvojusi " , lai arī Putļers atkal deklarē, ka "atbrīvo " Ukrainu. Mums nav vajadzīgi šo "atbrīvotāju " pieminekļi...


agrāk tu par ļaunuma impēriju sauci Rietumus. Tagad par ļaunuma impēriju tu sauc Austrumus - nevis Austrumus, kas ir Austrumos, bet tos Austrumus, kas ir uz Austrumiems no tevis. Tu skaties no austrumiem un uz rietumiem? kad nedod TEV gāzi - tad sākas karš??. Tu, ko dzīvo uz gāzi? tad jau tu esi GAZ, fuGazzi, Sektor Gaz, Gāzi Grīdā, Gāz pa muti, Gāz Prom, Latvijas Gāze, ..."gāza Krievijas Pagaidu valdību", ..." Lai dotu nacionālajām mazākumtautībām pašnoteikšanās šķietamību" ..un neskaitāmi citi varianti ar tavu kodu, jeb tā saucamais Gāzes Vīrs - no kura māca baidīties jau bērnudārzā! ja notiek gāzes avārija - gāzes dienests atbrauc ātri! kā Divi Piedzērušies brāļi. pēc kuru remontdarbiem, pāri paliek tikai gāzes smaka

Atbildēt

Хм

06.05.2022. 23:29

Новые чудеса современной истории: воевали на стороне Германии, Гитлеру клятву давали, но это типа не на стороне Германии воевали! То есть оккупация Латвии Германией их устраивала? А их не смущало в 1943 году, что эти "правильные" оккупанты уже успели больше граждан Латвии уничтожить физически, чем СССР выслать в 1940?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: