Menu
Pilnā versija
Foto

Mūsu bērns, mana slimība un nāve

RealaIVFmamma · 27.03.2018. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lapsene

06.04.2018. 16:13

Autoru! Ko tad tik kautrīgs (a), ka slēpjas? vai tik nav Juris Pūcspieģelis?

Atbildēt

lapsene

06.04.2018. 16:08

»

Alias

Par garā slimām bābām,kuras dzīvo kopā un tēlo mammu un tēti, a la ģimene. Perversijas,vārdu sakot - vari mierīgi ignorēt,ja tev ar sava dzimuma apzināšanos viss ir ok


Homoseksuāļi virza likumu par kopdzīvi, bet, lai labāk izklausās, paši sapinušies. Bet Soroisa nauda jāatpelna!

Atbildēt

from press

02.04.2018. 12:10

Never let those with the mental disease of homosexuality adopt. It is cruel for the children.

Atbildēt

Alias

01.04.2018. 10:43

»

Es

Sāku lasīt, bet nespēju turpināt. Par ko ir raksts, īsumā


Par garā slimām bābām,kuras dzīvo kopā un tēlo mammu un tēti, a la ģimene. Perversijas,vārdu sakot - vari mierīgi ignorēt,ja tev ar sava dzimuma apzināšanos viss ir ok.

Atbildēt

Liliana

31.03.2018. 20:53

»

Jā!

Jo tālāk mežā, jo vairāk malkas...


Patiess komentārs.Pilnīgi piekrītu.

Atbildēt

zeze

30.03.2018. 23:16

Sviests! Ilgi nevarēju ielasīties, līdz beidzot nāca apskaidrība. Nabaga bērni, kuriem jādzīvo pie radījumiem kam ķermenis ar galvu nedraudzējas.

Atbildēt

vēl par maz tiesību?

30.03.2018. 16:21

Queer couples are always given the right to adopt children, which they then raise to follow the adults lifestyles. And if they are denied adoption, its off to find a lawyer and file discrimination charges. Straight couples aren't allowed to file discrimination charges, so they lose out when turned down trying to adopt.

Atbildēt

domas

30.03.2018. 16:08

Authorities say that Jennifer and Sarah Hart, both 39, were reported to Child Protective Services just days before they died. A neighbor called it in after their son, Devonte, came to their home asking for food every day for a week.

2 nestrādājošām lezbām atļauj adoptēt 6 bērnus! Un vēl viņi kliedz, ka ir diskriminēti! Homoseksuāliem pāriem nedrīkst ļaut adoptēt bērnus, jo viņu psihe ir nestabila.

Atbildēt

Pleķis uz palaga

30.03.2018. 12:36

Pleķis uz palaga ir tētis vai tomēr spermas izšļācējs?
Nevar būt sieviete vīrs ja viņa ir sieviete.
Ar savu genderismu un maldiem auzāt braucat.

Atbildēt

Pleķis uz palaga

30.03.2018. 12:34

Pietiek com pietiek propogandēt muļķības un maldus!!
Kā tad saukt pleķi uz palaga no kura iesmērēta sperma un tad notika brīnums?

Atbildēt

nu re

29.03.2018. 17:13

2 lezbietes nosit 6 adoptetos bernus Kalifornijaa. Bija ieprieks sliktas zimes, jo berni naca prasit edienu pie kaiminiem un bija vardarbiba. Te tev nu precetas lezbietes. Tas visas ir novirzes.

Atbildēt

Es

28.03.2018. 20:47

Sāku lasīt, bet nespēju turpināt. Par ko ir raksts, īsumā?

Atbildēt

UHH

28.03.2018. 11:11

Ak, šīs apspiesto homoseksuālistu vaimanas. Nu, lai tak ņemas, bet patiesu nepatiku izraisa, ka bērns tiek izmantots kā propogandas un savējo vērtību sludināšanas karogs vai aizsegs. Manuprāt, zemiski. Ko, citu argumentu vairs nav? Tagad, bērnu tiesības? Katram ir jārēķinās ar savas rīcības sekām. Ja es ko pārkāpju, man jārēķinās, ka mani var saukt pie atbildības. Arī, ja sākšu gulēt ar vīriešiem, rēķināšos ar sekām. Vai arī man tad pienāksies kādas īpašas tiesības un privilēģijas?

Atbildēt

starp citu

28.03.2018. 10:30

»

Jā!

Jo tālāk mežā, jo vairāk malkas...


ko tik garu shljuru sarakstiji, ja nav par ko debateet ?

Atbildēt

Atvaino

28.03.2018. 10:07

»

skumji

Žēl, ka Latvijai pilsoņi nav vajadzīgi. Tad izdzenam vienus nepareizos, tad otrus. Neviens jau nezina, vai viņš nebūs nākošais nepareizais


Nav ko te dir .... ties ar savām paranoidālām idejām un plātīties. Tas neizsauc līdzjūtību, bet riebumu. Neviens jūs nedzen nekur un nemuldiet, variet dzīvot arī art dzīvniekiem, tā ir jūsu darīšana.

Jau ir parādījušies raksti, ka mantiniks esot kaķis. To vajag nostiprināt arī likumā piemums?! Re cik tālu šizofrēnija un psihiskā nelīdzsvarotība.

Atbildēt

:D

28.03.2018. 08:24

Tik vienkārši? Tad jau arī veikalā pirkts vibrators ir tētis. :D

Atbildēt

PIETIEK melot

28.03.2018. 00:01

»

John

Quo vadis, pietiek.com


ārā no skapja. ar lepnumu.

Atbildēt

tik nu nemuldēt!

27.03.2018. 22:57

Katram bērnam ir vecāki. Jā, tētis un mamma. Jā, dažam jau piedzimstot tā viņā vecāku savienība ir izirusi (vai nekad nav reāli pastāvējusi), tas ir bēdīgi, protams. Parasti jau bērns paliek mātes paspārnē (un katrā gadījumā tad, kad tēvs jau pirms bērna piedzimšanas ir aizgājis), lai gan mēdz būt arī pretēji, vai arī bērns tiek nodots vecvecākiem. Un arī tad, sauksim mīļo vecmāmiņu par māmiņu, vectētiņu par tēti, bet tas nenotiek tāpat, pats no sevis. Un par ģimenēm, kurās bērna mammai (vai tētim citā gadījumā) uzrodas draugs, līgavainis, civilvīrs, vai pat viņi apprecas - tas , lai cik drudzīgi un ģimeniski visi dzīvotu, nemaina faktu, ka "ienācējs" (ienācēja) nav tēvs (māte). Kādas personas apprecēšana vēl nepadara kādu par vecāku. (un jo sevišķi, ja laulības notiek vairākkārt, tad jau, lai cik bēdīgi tas fakts ar sievietes privāto dzīvi neizdevušos, bet sanāķ arī tāds kuriozs, ka tam bērniņam vienu brīdi būtu viens tētis, tad citsm tad vēl cits..Kaut kāda "vecāku pavairošanās, uzkrāšanās". Jo - škiroties kļūsti par bijušo (vīru, sievu) , bet nevar jau kļūt par "bijušo tēti, mammu".
Katram bērnam kaut kur ir īstais tēvs (labs vai slikts, kas rūpējas vai neliekas ne zinis, bet - tikai tas ir tēvs/ māte.). Viss cits ir muldēšana šajā gadījumā. Vai nu bērns tiek atņemts tēvam, vai tēvs atstājis novārtā, vai arī tas būtu gadījums, kad bērns "radīts apzināti bez tēva", tā teikt "in vitro" (es nezinu, vai mūsu valstī to drīkst. Dažādās valstīs dažādi noteikumi.) Bet katrā ziņā raksta noskaņa "velk uz kaut kādu ne-ģimeniskumu", ģimenes jēdziena aizstāšanu ar "pseido..".

Atbildēt

NIKNAIS

27.03.2018. 22:57

Bērni ir ne vien viņu ģimenes, bet arī visas mūsu sabiedrības vērtība, un šajā sakarā jāpiekrīt, ka bāriņtiesai likums ir piešķīris pārlieku lielas pilnvaras spriest ģimenes vietā

Atbildēt

jautājums

27.03.2018. 21:55

Ļoti jau nu sieviete savlaicīgi nāvei gatavojas. Mani twiterī nobloķēja. Jo es biju ar šaubām...
Vai viņa ir apsvērusi, ka pēc viņas nāves sievai, kas partnere, būs jauna partneris, jauna mīla un jauna dzīve. Un kur teikts, ka tai partneres nākamajai partnerei tas bērns būs vajadzīgs? Varbūt lieka nasta ar atgādinājumu par iepriekšējām attiecībām. Var būt arī greizsirdība. Varbūt tomēr drošāk atstāt bērnu vecvecākiem, tomēr pašu miesa un asinis...
Un vēl izlasot tekstu, man radās iespaids, ka tur ir partneres nekustāmā īpašuma iekārošana. Tā teikt, lai ir ko mantot un pie šķiršanās dalīt.
Vispār mīla ir daudz ciešāka, kad nav jādala manta un bērni...
Un tā mani, kā nepareizi domājošo, twiterī nobloķēja. Lai gan es tiešām biju sirsnīgi ieinteresēts apspriest netradicionālo pāru attiecību reģistrēšanas tiesiskos aspektus.

Atbildēt

John

27.03.2018. 19:38

Quo vadis, pietiek.com??

Atbildēt

nui

27.03.2018. 19:34

teksts par ko, divām mammām?

Atbildēt

VB

27.03.2018. 19:24

Nē, nu kaut kādu speciālo likumdošanu jau šādiem gadījumiem ar varētu piemērot... Gadījums / izmantotā leksika jau ar neliecina par normālu gadījumu?!

Atbildēt

skumji

27.03.2018. 19:12

Žēl, ka Latvijai pilsoņi nav vajadzīgi. Tad izdzenam vienus nepareizos, tad otrus. Neviens jau nezina, vai viņš nebūs nākošais nepareizais!

Atbildēt

stulbums

27.03.2018. 18:54

Meita ir tikai jūsu, bet tava ;sieva; ir un paliks meitai tikai tante. Jo mācīt bērnam, ka sieviete ir vīrs, kurai piedzimis bērns ir vienkārši nekrietni pret bērnu.

Atbildēt

i.v.

27.03.2018. 18:30

Padomājiet labi, meitenes un visi pārējie, vai Jums pēcnācēji vispār vajadzīgi un kāpēc.

Atbildēt

Jā!

27.03.2018. 18:30

Jo tālāk mežā, jo vairāk malkas!
Divu sieviešu homoseksuāla kopdzīve un pēkšņi "mana sieva", "mūsu meita", "mūsu tiesības".
Daba nav devusi iespēju viendzimuma kopdzīvē radīt bērnus.Ja sieviete ir dzemdējusi bērnu, tad tas noticis vai nu mākslīgās apaugļošanas rezultātā, vai arī izmantojot kādu vīriešu kārtas partneri. Jebkurā gadījumā bērna radīšanā šie viendzimuma principi ir pārkāpti un bioloģiski otrai sievietei tiešām nav nekādas saistības ar bērnu, tāpēc īstenībā nekādas "mūsu meitas" nav. Ir tikai meita, kuras māte ir viena no šīm divām sievietēm. Jā, iespējams, ka otra sieviete to meitiņu ir iemīlējusi kā savu bērnu, iespējams, ka viņa par to ir gatava rūpēties, iespējams, ka arī meitenīte ir pieķērusies tai tantei, kura dzīvo kopā ar viņas mammu un sauc sevi par mammas vīru, bet... tas tā var arī nebūt. Tāpēc par to ir jāspriež bāriņtiesai. Un, ticiet man, bāriņtiesa nemaz nav ieinteresēta izraut bērnu no ierastās vides un meklēt šim bērnam aizbildni vai ievietot viņu audžuģimenē, ja tur pat blakus ir aizbildņa kandidāts, kurš ar bērnu kopā ir dzīvojis visu šo laiku, kam bērns uzticas un kas ir spējīgs par bērnu rūpēties viņa mātes prombūtnes laikā.(It īpaši, ja to vēl apliecina arī kāds bērna mātes parakstīts dokuments) Arī mātes nāves gadījumā nav nekādu šķēršļu kārtot iesākumā aizbildnību un pēc tam adopciju uz šo bērnu. Protams, bāriņtiesa vērtēs, vai šāda aizbildnība un adopcija ir bērna interesēs. Tā, ka visa tā žēlošanās un homoseksualitātes piesaukšana šajā rakstā ir pilnīgi garām. Arī vientuļas sievietes var ņemt gan aizbildnībā, gan adoptēt bērnus, protams, ja bāriņtiesa pārliecinās ka viņas ir spējīgas veikt šos pienākumus un tas atbilst bērna interesēm. Nevis likumi ir jāpiemēro pretdabīgām kopdzīves formām, bet pretdabīgajām kopdzīves formām ir jāpiemērojas pastāvošajai likumdošanai. Te nav par ko debatēt.

Atbildēt

Fēlis

27.03.2018. 17:57

Sieva? Tad tu jūsu ,,ģimenē" esi vīrs? Bij reiz filma, kurā Švarcnegers dzemdēja, bet tā jau nebija dokumentālā. Agrāk jūs abas čokā nonāktu, bet redz kas par laikiem iestājušies- izdzimteņi pat nekautrējas.

Atbildēt

tiešām

27.03.2018. 17:45

Vai vienreiz nevar atklāti izskaidrot, kas ir vīrs un sieva homoseksuālās attiecībās. Vienmēr klaigā par mīlestību, bet daudzas lietas noklusē. Un tas nav godīgi.

Atbildēt

švamme

27.03.2018. 17:35

Morāli neveseliem(kropliem) indivīdiem nedrīkst būt bērni, lai vai kādai dzimtei tie sevi pieskaita.

Atbildēt

nu gan

27.03.2018. 17:32

Vai lezbietes nevar viena otru saukt vienkārši - mana partnere vai draudzene, kāpēc jāsauc sieva? Vai esat tad vīrs? Kāds vīrs var būt sieviete? Vīram un sievai ir sava vieta un funkcijas un nevajag šos terminus jaukt putrā.

Atbildēt

nesaprotu

27.03.2018. 16:09

te divas sievas? Runaa par sievu, bet pats sevi uzrunaa sieviesu dzimtee.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: