Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

24.06.2021. 12:50

»

Latvija - neizdevusies valsts

Labi, piekritīšu, sākumam der. Ar laiku var līdzīgu boikotu paplašināt, attiecinot uz ierēdņiem, politiķiem, utt. Tomēr Jūsu koncepcijai ir vājā vieta. Piemēram, skolu obligātā programma, kura ja ne piespiedīs, tad tomēr lielā mērā motivē "skribelējumus" iegādāties. Kā PSRS laikā. Kamēr visas n-tās ...


Ir svarīgi dot cilvēkiem iespēju uzzināt patiesību un pašiem izdarīt izvēli. Šobrīd gandrīz visu slaveno radošo cilvēku reputācija tautas acīs tiek augstā līmenī uzturēta mākslīgi. Lielie masu mediji viņus reklamē un slavē, bet par tiem, kuri šobrīd patiesībā ir kļuvuši par tautas sirdsapziņu lielajos masu medijos ir pilnīgs klusums. Kivičs un Magone ir padarīti pat par jauniešu elkiem, kas patiesībā ir pilnīgs absurds. Un tikai apliecina ko var panākt pilnībā kontrolējot lielos masu medijus.

Atbildēt

Latvietis

24.06.2021. 12:49

Kā pirms 200 gadiem Latvietis bija dzimtcilvēks un stučītājs, tā arī tagad. Nekas nav mainījis!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.06.2021. 12:49

https://en.wikipedia.org/wiki/Samizdat

... bet par šo Jums 100% atbalsts no manis! Cik zīmīgi! Wikipedi'ā šī termina skaidrojums ir gan krieviski, gan igauniski, gan lietuviski ... Latviski - nav!!! :) Uzreiz varu ieteikt Jēkabpils iedzīvotāja Kučinska darbus.

Atbildēt

nejauc sekas ar cēloņiem!

24.06.2021. 12:43

»

sertifikāts

¿..stukačiem dzīvokļus neviens nedeva un uz Bulgāriju nelaida?? Come on. Lai tiktu uz tā saucamajām socvalstīm, starp kurām bija arī Bulgārija, nebija obligāti jābūt VDK stukačam, atšķirībā no braukšanas uz "kapvalstīm" kas bija jau daudz nopietnāk un par ko ir pietiekami skaidrs who is who, tobiš nav...


Tu varēji stučīt no rīta līdz vakaram, par katru, kurš vadoņa bildi uzspraudis atejā uz nagliņas un kurš nestāvēja miera stājā himnas laikā, bet neviens uz Rietumvalstīm tevi nelaistu.
Cita lieta, ja tev tur būtu jābrauc darba darīšanās, tad gan nāktos atskaites rakstīt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.06.2021. 12:42

»

Atis Priedītis

Radošie darbinieki tiek dēvēti par tautas sirdsapziņu. Šobrīd visi, no viņiem kuriem ir iespēja publicēties lielajos masu medijos ir tautu nodevuši, jo barojas no tās pašas "siles". Kaut ko var mainīt tikai pārstājot jūsmot un dievināt tos, kuri jau sen vairs nav kopā ar tautu


Labi, piekritīšu, sākumam der. Ar laiku var līdzīgu boikotu paplašināt, attiecinot uz ierēdņiem, politiķiem, utt. Tomēr Jūsu koncepcijai ir vājā vieta. Piemēram, skolu obligātā programma, kura ja ne piespiedīs, tad tomēr lielā mērā motivē "skribelējumus" iegādāties. Kā PSRS laikā. Kamēr visas n-tās klases latviešu literatūras programmā nenonāca līdz kādas "Zaļās zemes" iztirzāšanai ar sekojošu domrakstu (sacerējumu), 2 .. 3 eksemplāri lēni pārklājās putekļiem katras bibliotēkas plauktos. Attiecīgajā momentā tie visi zibenīgi nozuda, vairākums gribētāju palika bešā, un secināja: "Ir jāiegādājas un jātura mājās."

Atbildēt

Atis Priedītis

24.06.2021. 12:21

»

Uzzinājām

Un ko tālāk? Nekas nemainās


Nekas vēl nav uzzināts. Tikai tad kad šo patiesību sāks publiskot lielie masu mediji, sāksies izmaiņas. Tas pats Lembergs ne tuvu nebūtu savai pašreizējai varai un ietekmei, ja atklāti būtu uzrakstīts par viņa darbību kompartijas posmā. Par to vispār ir pilnīgs klusums - 10 gadus ilgs rūpīgi slēpts noslēpums.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.06.2021. 10:33

»

radošie

Youtube var paskatīties iedaļu Rullē ar Horenu, sarunu ar J.Milleru, cik pašpārliecināti ir varenās impērijas SWH darboņi... Nu ko tu brīnumbērniem (enfant terrible) padarīsi


Lai Latvijā kaut kas mainītos ir jābūt kādai grandiozai patiesībai, kura no tautas tiek ļoti rūpīgi slēpta. Šāda patiesība ir un tā ir tik bīstama, ka neviens lielais masu medijs nav uzdrošinājies to pat pieminēt. Un šī patiesība ir šāda - pēc 1986.gada VDK ļoti rūpīgi izmantojot Zersetzung metodi neitralizēja topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai bīstamos cilvēkus. Šos cilvēkus pie varas nedrīkstēja laist jo viņi bija pārāk godīgi. Šo cilvēku biogrāfijas tika pilnībā sabojātas bez kaut kādas iespējas sevi reabilitēt. Tādu cilvēku skaits Latvijā bija apmēram 1000. Kaut kas Latvijā mainīsies tikai tad kad beidzot šis fakts tiks atzīts un cilvēki sāks saprast kā tika atlasīti tie cilvēki, kuri šobrīd Latvijā ir pie varas.

Atbildēt

radošie

24.06.2021. 10:06

»

Atis Priedītis

Radošie darbinieki tiek dēvēti par tautas sirdsapziņu. Šobrīd visi, no viņiem kuriem ir iespēja publicēties lielajos masu medijos ir tautu nodevuši, jo barojas no tās pašas "siles". Kaut ko var mainīt tikai pārstājot jūsmot un dievināt tos, kuri jau sen vairs nav kopā ar tautu


Youtube var paskatīties iedaļu Rullē ar Horenu, sarunu ar J.Milleru, cik pašpārliecināti ir varenās impērijas SWH darboņi... Nu ko tu brīnumbērniem (enfant terrible) padarīsi...

Atbildēt

●●●

24.06.2021. 09:131. Tu esi sācis slimīgi asi uztvert kritiku, tajā pat laikā pats mēdz kritizēt citus.

2. Tu nevēlies mācīties neko jaunu. Tu drīzāk piekritīsi salabot veco telefonu, nevis studēsi jaunā modeļa instrukciju.

3. Tu ļoti bieži saki: “bet agrāk…”, atceries un dzīvo nostaļģijā par vecajiem “labajiem” laikiem.

4. Tu esi gatavs, aizrīdamies stastīt par kaut ko, neskatoties uz to, ka sarunu biedra acīs redzi garlaicību. Nav svarīgi, ka viņš tūliņ aizmigs: galvenais ir tas, par ko tu šobrīd runā. un kas tev ir interesanti.

5. Tev ir grūti koncentrēties, kad sāc lasīt nopietnu vai zinātnisku literatūru. Slikti saproti un slikti atceries izlasīto. Šodien vari izlasīt pusi grāmatas, bet rīt jau esi aizmirsis, ko lasīji.

6. Tu esi sācis spriedelēt par jautājumiem, kurus nekad neesi pārzinājis un nepārzini. Turklāt tev šķiet, ka tu tik labi tos pārzini, ka rīt pat varētu sākt pārvaldīt valsti, kļūt par profesionālu literatūras kritiķi vai sporta tiesnesi.

7. Tu esi pārliecināts, ka visiem jāpakārtojas tavām vajadzībām un nevis otrādi.

9. Tavā dzīvē ir ļoti daudz rituālu. Piemēram: tu nevari izdzert savu rīta kafiju no svešas krūzes, tev vajadzīga tava mīļākā krūze, pirms tam tev jāpabaro kaķis un jāpāršķirsta rīta avīze. Ja no šī saraksta izkrīt kaut viens elements, tas izsit tevi no līdzsvara uz visu dienu.

10. Ik pa laikam tu pats ievēro, ka tiranizē apkārtējos ar kādu savu rīcību, taču dari to bez kāda ļauna nolūka, vienkārši tāpēc, ka uzskati, ka tā ir pareizāk.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.06.2021. 08:40

»

"...spiestu daudzus radošos nostāties tautas pusē"?

Kas tā par bio-gaļas izstrādājumu "tautu", kuras pusē jānostājas piespiedu kārtā, un kas tie par "radošajiem" atkritumiem, kuri uz to ir jāpiespiež


Radošie darbinieki tiek dēvēti par tautas sirdsapziņu. Šobrīd visi, no viņiem kuriem ir iespēja publicēties lielajos masu medijos ir tautu nodevuši, jo barojas no tās pašas "siles". Kaut ko var mainīt tikai pārstājot jūsmot un dievināt tos, kuri jau sen vairs nav kopā ar tautu.

Atbildēt

sertifikāts

24.06.2021. 08:07

»

netēlo gudrīti!

Nekādās rindās neviens nestāvēja, stukačiem dzīvokļus neviens nedeva un uz Bulgāriju nelaida. Vervēja tikai tos, kas varēja būt noderīgi, kā piemēram zilo Šleseru, ko varēja izmantot bagātu ārvalstu onkoļu kompromitēšanai, vai Godmani, kas apgrozījās zinātnieku aprindās. Tas tiešām tika atzīts par tik...


¿..stukačiem dzīvokļus neviens nedeva un uz Bulgāriju nelaida?? Come on. Lai tiktu uz tā saucamajām socvalstīm, starp kurām bija arī Bulgārija, nebija obligāti jābūt VDK stukačam, atšķirībā no braukšanas uz "kapvalstīm" kas bija jau daudz nopietnāk un par ko ir pietiekami skaidrs who is who, tobiš nav pat jāskatās maisos.

Atbildēt

"...spiestu daudzus radošos nostāties tautas pusē"?

23.06.2021. 23:45

»

Atis Priedītis

Ir kāda pavisam radikāla pretošanās metode, kura manuprāt vēl nav izmantota nekur pasaulē. Šī metode ir ļoti nežēlīga, bet tai pašā laikā ļoti iedarbīga. Neesmu pārliecināts vai šī metode ir jāizmanto, bet iepazīties ar to ir vērts...


Kas tā par bio-gaļas izstrādājumu "tautu", kuras pusē jānostājas piespiedu kārtā, un kas tie par "radošajiem" atkritumiem, kuri uz to ir jāpiespiež?!

Atbildēt

Vecais vietējais

23.06.2021. 22:19

Nav pamata Apiņa zākāšanai par Jāņu svinēšanu. Esmu dzīvojis šajā laika periodā, tātad piedzīvojis, gan padomju laiku, gan tagadējo Latvijas tipa kroplīgo kapitālismu, un apliecinu, ka bija tāds laika periods, kad miliči braukāja un kontrolēja svin kāds Līgo, un kur. Kādas sankcijas pēc tam bija, vai nē - to nezinu, taču aizliegums bija un par to nav jādebatē.
Sākotnēji tas viss bija stingri! Vēlāk jau uz to svinēšanas aizliegumu sāka skatīties caur pirkstiem, līdz atcēla pavisam.
Un tikai pēc tam kolhozos svinēšana atsākās atklāti un ar vērienu. Tā ka nevajag te ar nepatiesības tiražēšanu un Apinā zākāšanu aizrauties.

Atbildēt

kļimoviča aita

23.06.2021. 22:11

»

Atis Priedītis

Ir kāda pavisam radikāla pretošanās metode, kura manuprāt vēl nav izmantota nekur pasaulē. Šī metode ir ļoti nežēlīga, bet tai pašā laikā ļoti iedarbīga. Neesmu pārliecināts vai šī metode ir jāizmanto, bet iepazīties ar to ir vērts...


Konģeniāli!!!!!!!

Tauta tādā veidā savā pusē pārvilks izcilākos no izcilākajiem radošās inteliģences pārstāvjiem - tos, kuri gatavi pārdoties dēļ savu skribelējumu notirgošanās...

Vienkārši lieliski, biedri Priedīti! Jūsu vērtību skala ir ko vērta!!!!

))))))))))))

Atbildēt

Uz mietiem komunistu iznireļus

23.06.2021. 20:13

»


Protams protams, tieši tāpat domā kremļa bunkernijs imperātors, atbildot uz igauņu žurnālistes jautājumu.
https://youtu.be/YitlepteI_0

Atbildēt

pareizais jautājums

23.06.2021. 19:00

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Mikropisans ir īstais

23.06.2021. 18:53

»


elktrošoka mērķis. Bet nespēj nopenīt. Jo ir pilnīgs idiots.

Atbildēt

VB

23.06.2021. 18:49

Kaut kāds, aiz ausīm pievilkts, salīdzinājums P ar P... Labs raxts.

Atbildēt

netēlo gudrīti!

23.06.2021. 18:10

»

augusts

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija...


Nekādās rindās neviens nestāvēja, stukačiem dzīvokļus neviens nedeva un uz Bulgāriju nelaida. Vervēja tikai tos, kas varēja būt noderīgi, kā piemēram zilo Šleseru, ko varēja izmantot bagātu ārvalstu onkoļu kompromitēšanai, vai Godmani, kas apgrozījās zinātnieku aprindās. Tas tiešām tika atzīts par tik vērtīgu, ka tika nosūtīts un Austriju spiegot, bet tādu bija liels retums.
Ja čeka būtu tevi uzskatījusi par noderīgu, ņemot vērā tavu kāri stučīt, tu būtu varējis mēnesī saņemt kādus 30 rubļus un tavs kurators tevi atmāzētu no milicijas par sīko zādzību vai huligānismu, bet arī ne mūžīgi, lai tu nekompromitātu VDK.

Atbildēt

autoram

23.06.2021. 17:57

Bija jau arī kas pozitīvs, piemēram krievu sātanistu templim noņemtie krusti. Žēl, protams, ka to nenolīdzināja līdz ar zemi. Dieva ausī bija tīra tualete, kur par 10 kapeikām varēja pamīzt.

Atbildēt

Mjā

23.06.2021. 16:49

Lai nu kurš to būtu teicis, bet apinis.

Atbildēt

Medicīniskais spirts

23.06.2021. 15:01

Sērga stučīt, izpildīt pilnīgi stulbas pavēles un celt Baikāla - Amūras Maģistrāli .

Atbildēt

Ray

23.06.2021. 13:02

Fašists Ādolfs Kariņš realizē fašistisko diktatūru Latvijā. Vai viņš to varētu viens bez atbalsta?

Atbildēt

Сколниециньш из языческого святилища

23.06.2021. 12:23

Наступил древний и мистический праздник Лиго. Лиго это древний языческий праздник. Это праздник в честь летнего солнце стояния и древних языческих Богов. История праздника Лиго имеет древние корни. Свешенный праздник лета Лиго отмечали ещё в старинные времена, когда великие народы балтов ещё были свободны и независимы. К сожалению, под пагубным влиянием христианства этот праздник утратил свою суть. Лиго это праздник не в честь обжорства и панства, а праздник в честь духовности. Этот праздник посвящён в честь древних языческих Богов (Латвийских Богов) и летнего солнцестояния. В этот святой день не рекомендовано нажираться и напиваться до беспамятства, а также не советую прыгать через костер и купаться в пьяном виде. Это опасно для жизни и здоровья, и никаким образом не помогает возродить языческую веру. Лучше в этот торжественный день зажжём три свечечки во славу древних языческих Богов (Латвийских Богов). Зажжём темно-синею свечечку в честь Бога громовержца Пэрконса. Зажжём ярко жёлтую свечечку в честь Богини судьбы Лаймы. Зажжём серую свечечку в честь Богини жизни и смерти Мары. На своей частной земле зажжём ритуальный костер во славу древних языческих Богов (Латвийских Богов). Принесем в жертву древним языческим Богам горсть монет и кружечку топленого масла. Зажжём сушёную полынь и зверовой, чтобы Боги нас благословили. Вознесем свои молитвы древним языческим Богам. Вознесем свои молитвы Латвийским Богам. С наступающем праздником Лиго!
С уважением к пращурам, Сколниециньш (Skolnieciņš) из языческого святилища [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
#23.06.2021. #Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #праздники #праздникЛиго #Лиго #ЯзыческиеПраздники #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Лайма #БогиняЛайма #Мара #БогиняМара #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники #язычество #вера #молитвы #любовь

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

23.06.2021. 12:14

Ir pienākuši senie un teiksmainie pagāniskie svētki. Līgo diena ir atnākusi. Šie svētki nāk no pagātnes, kad senlatvieši – kurši, zemgaļi, sēļi, latgaļi, lībieši – vel bija brīvi un neatkarīgi. Šie svētki nāk no tām senatnes tālēm, kad Sentēvu Dievi bija godāti un pielūgti, nevis nicināmi. Diemžēl mūsdienās kristietības ietekmē šie pagāniskie svētki sāk zaudēt savu jēgu. Līgo svētki nav tikai pierīšanās un piedzeršanās, bet gan garīguma svētki. Līgo svētki ir par godu vasaras saulgriežiem un Sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem. Šajos svētkos nevajag pierīties un piedzerties, kā arī dzērumā lēkāt pār ugunskuru vai peldēties. Tas ir dzīvībai bīstami, un nekādīgi neveicina senās pagāniskās ticības atdzimšanu. Labāk Līgo dienā iedegsim trīs krāsainas svecītes par godu Sentēvu Dieviem. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim koši dzeltenu svecīti uz dzīru galda par godu visvarenajai likteņa Dievietei Laimai. Iedegsim pelēku svecīti uz dzīru galda par godu visvarenajai nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Iekursim rituālo ugunskuru par godu Sentēvu Dieviem. Ziedosim ugunskurā sauju monētu un paciņu sviesta. Kvēpināsim kaltētas vērmeļu un asinszāļu buntītes, kā arī svaigu kadiķa zariņu. Lūgsimies un ticēsim Sentēvu Dieviem. Lūgsimies un ticēsim Latvju Dieviem. Lai Sentēvu Dievi mūs svētī! Lai Sentēvu Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Sentēvu Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Priecīgus Līgo dienu vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#23.06.2021. #LīgoDiena #LīgoSvētki #Līgo #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

23.06.2021. 12:11

»

Musu dveseles

Iesedies lucifers,ja nav sajegas


Un atkal kristīgās sektas zaimo pagānu svētkus - Līgo dienu. Kristieši laikam nekad nerimsies apdirst pagānus. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Musu dveseles

23.06.2021. 10:51

Iesedies lucifers,ja nav sajegas

Atbildēt

kas tas tāds

23.06.2021. 09:17

Augusts Jāņa dēls Pelše

Atbildēt

Es

23.06.2021. 08:53

Nācās no draugiem izmest cilvēku, kurš vairāk jau jokam, bet ierakstīja, kovid histērijas ietvaros, ka nez, vai viņam nevajadzētu ziņot (varas iestādēm) par kādu situāciju (iedomātiem pārkāpumiem). Ir lietas, kurās nevar pieļaut kompromisus.

Atbildēt

Pārbaudītas vērtības

23.06.2021. 08:15

Kā veca plate partiju nosaukumā atstrādātais vārds "jaunā". Pieminekļu sargu fokuss uz "jaunajiem pieminekļiem", nerealizētajiem projektiem, Jaunā Hanza, Jaunā Teika utt., atstājot novārtā vēsturisko mantojumu, kas turpina brukt un aiziet nebūtībā, izvazāts pa ķieģelim, būvdetaļai. jaunā RD sasaukuma piešķirtie 19 milj. Hanzas raj. attīstībai - Jaunā vēsturiskā centra būvei, kamēr vēsturiskā Rīga nodokļos pilda RD kasi un zaudē reālos pieminekļus vienu pēc otra.

Atbildēt

augusts

23.06.2021. 07:33

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz "kapvalstīm".

Atbildēt

PR

23.06.2021. 07:31

Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja. Jā, lohi cieta, bet tāpēc ka lohi. Toties mēs - stukači, nācijas elite - atnesām brīvību un panācām ka komuņaki, visādi rumpīši, pārtapa par Latvijas Ceļu un ZZS.

Atbildēt

Blondīne

23.06.2021. 07:16

»

Piedod, Latvija

Tagad Latvijā jūtos vismaz 10 reizes vairāk pazemots, nekā krievu okupācijas laikā. Toreiz zināju - tās privilēģijas, tā vara, tā nekaunība, blati, ietekmē pieder okupantiem, svešai tautai, bet šodien tevi pazemo latvieši. Jau no 1990.gada 4.maija- tevi apzog apsaimniekotājs, tevi krāpj ar likumu nodokļos...


Vispār jau kad aizbrauc uz UK vai Irelandi, tad jābrīnās cik daudzas latvju meitas saprecējušās ar pakistāņiem, melnajiem utt. Un viņu bērni ir zuduši Latvijai uz visiem laikiem. Diemžēl, tā ir realitāte.

Atbildēt

Piebilde

23.06.2021. 07:13

Oficiāli atzina vai neatzina Jāņus, taču visos kolhozos 70 gados Jāņus svinēja ar dzīvo mūziku un vēl Rīgas viesu atbraukšanu. Tagad pat iedomāties nevar to vērienu!

Atbildēt

Par ko klusē Apinis

23.06.2021. 06:44

Privātpersonai, pie kuras Mārupes privātā teritorijā vērsās policijas pārstāvis, bija likumīgas tiesības noskaidrot iemeslus policijas prasībām, tostarp prasībai uzrādīt dokumentus.

Policista pienākums, vēršoties pie privātpersonas ar prasībām, savas prasības ir pamatot ar likumu. Policija nepamatoja savas prasības ar likuma pantiem. Neskatoties uz to, persona uzrādīja savu pasi, ko tālredzīgi bija sagaravojusi, lai nebūtu pamata aizturēšanai.

Policisti, noskaidrojuši, ka viņu priekšā ir redzams sabiedrībā cilvēktiesību aizstāvis Latvijā, nekavējoties nogāza personu zemē, divreiz pielietoja elektrošoku un saslēdza roku dzelžos pilnīgi pretlikumīgi un patvaļīgi, pildot augstāku Drošības policijas amatpersonu norādes, divas personas nogādāja policijas iecirknī.

Patiesiba ir tāda, ka personai lūdza uzrādīt dokumentu. Policisti saņēma pasi, uzzinot personas datus, personu atpazina kā personu - aktīvu cilvēktiesību aizstāvi, nekavējoties nogāza zemē, divreiz nelikumīgi pielietoja elektrošoku un, personu saslēdzot rokudželžos, nogādāja policijas iecirknī.

Tas viss ir fiksēts videoierakstos.

Bet Apinis kaut ko muld par vīrusiem, izgaiņāšanu un štučīšanu.

Personas, kuras aizturēja, ir aktīvi cīnītāji par cilvēktiesībām Latvijā un globālistu kovidafēras laikā.

Ar VP E. Levita akceptu, paziņojot ANO, LV atteikusies Latvijas teritorijā ar 13/03/20 ievērot cilvēktiesības.

Rupji cilvēktiesību pārkāpumi bija Drošības policijas iebrukums Mārupes privātā teritorijā, nepamatojot ar likumu savu rīcību. Rupji cilvēktiesību pārkāumi bija pielietot elektrošoku divreiz pret persou, kura uzrādīja pasi un fiziski nepretojās.

Drošības policijas bandītisko rīcību var salīdzināt ar gestapo darbībām hitleriskās Vācijas laikā.

Atbildēt

Kas ir pie varas, tie nav latvieši

23.06.2021. 06:27

»

Piedod, Latvija

Tagad Latvijā jūtos vismaz 10 reizes vairāk pazemots, nekā krievu okupācijas laikā. Toreiz zināju - tās privilēģijas, tā vara, tā nekaunība, blati, ietekmē pieder okupantiem, svešai tautai, bet šodien tevi pazemo latvieši. Jau no 1990.gada 4.maija- tevi apzog apsaimniekotājs, tevi krāpj ar likumu nodokļos...


viņi tikai lieto latviešu valodu un izliekas par latviešiem. Viņi ir cionistu naudas varas internacionālisti- cionisti.

Žīdu naudas dieva pielūdzēji. Nauda un vara ir viņu vienīgās vērtības.

Viņi uztur 4. maija finanšu korporāciju, Latvijas valsti nozaguši un pārdod globālistu, privātpersonu, bankām un korporācijām.


Mēs, tauta, tiekam uzskatīti par dzīvniekiem. Mums likumdošana un LR Satversme neparedz tiesības kā tautai, kura grib savu valsti, to aizstāvēt pret ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem ar ieročiem rokās.

Ja tauta saceļas revolucionāri vai veidojot bandas, tas viņiem der, jo tas ir pretlikumīgi.

ASV konstitūcijā minēts, ka tauta pret tirāniju drīkst sacelties ar ieročiem rokās un pret diktatūru un valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem.

Bandītisko 4. maija varas kliķi sargā gesrapo Drošuma policijas vienības. Ārzemju algotņus E. Levitu un K. Kariņu apsargā pastiprināti..

Atbildēt

pašplūsma neder

23.06.2021. 01:37

»

Eduards Lunis

---Pēc savas personīgās pieredzes spriežot-Apinis ir derīga skrūvīte sājā valstiskās nelietnības mehānizmā-bet tomēr-diezgan interesants


Arī opozīciju un opozicionārus kādam ir jākūrē un spilgti jāreprezentē .

Atbildēt

steidzami

23.06.2021. 00:58

Vakcinētajam Pēterim Apinim steidzami jāpārlej asnis no nevakcineta donora.Žēl tomēr ja nomirs no tās žvanckas.

Atbildēt

BONIS

23.06.2021. 00:37

Interesanti, kas viņam samaksāja par nomelnojošo lapiņu izplatīšanu LC vārdā?

Atbildēt

Arti

23.06.2021. 00:02

Vienīgā "pretošanās" metode - iekost mēli zobos, savilkt jostu un nesūdzēties nevienam, ja tevi pazemo, norij krupi un dari savu darbu.

Ja sāksi karot ar šo nelieti - varu jebkuros līmeņos, tevi it kā netīšām pazudinās, ja tu nemaksāsi kukuļus.

Viss pakārtots, pielāgots izlaupīšanai, mantkārībai, nodevībai cilvēku cieņas pazemošanai.

Saeima ir kaut kāds midzenis, valdība trulā, visi likumu, normu saskaņojumi ministrijās, iestādēs ir vienos vārtos, kur nevienam ne par ko nav daļas, kas notiks tālāk ar tautu, ar tautas daļu, uz ko vērsts likums.

Atbildēt

Piedod, Latvija

22.06.2021. 23:47

Tagad Latvijā jūtos vismaz 10 reizes vairāk pazemots, nekā krievu okupācijas laikā. Toreiz zināju - tās privilēģijas, tā vara, tā nekaunība, blati, ietekmē pieder okupantiem, svešai tautai, bet šodien tevi pazemo latvieši. Jau no 1990.gada 4.maija- tevi apzog apsaimniekotājs, tevi krāpj ar likumu nodokļos, tevi neaizsargā, ja sūdzies, tev neatbild uz sūdzībām - valsts un pašvaldību iestādēs un uzņēmumos tevi var čakarēt pēc patikas un ja sūdzies, atdod ņirgāties par tevi tam pašam, kurš jau paņirgājās un tu paliek idiota kārtā - patvaļa uz visu klapi. Lec ārā kaut no biksēm vai dodies uz trako māju, labprātīgi.

Ļoti pareizi raksturo situāciju Priedītis. Latvija, es mīlu tevi, tu man paliec svēta tik un tā, es nevarētu kļūt par nodevēju, kā ādamsoni, bet nīstu šo naudas un korupcijas balstīto varu, kurā nav tautas tiesiskuma ne grama. Es varu dzīvot un kaut kā iztikt, bet, Latvija, man rūp tas viss kas notiek apkārt, kuriem slikti, kuriem nevaru pak]līdzēt, kuri man sūdzas katru dienu kāds.

Latvieši, kuri ir pie varas, ir lieli savas tautas ļaundari, jo tevi bez lielas naudas neatbalsta, gremdē, pazemo, piesmej ...

Salīdzini, cik latviešu (Latvijas iedzīvotāju) iznīcināja okupanti un cik 1990. gada 4. maija Latvija - saskaiti oficiālo upuru skaitu, dzimušo un mirušo skaitu, aizbēgušo trimda un redzēsi, sapratīsi starpību. Man dati ikr, bet paskaiti pats, labāk sapratīsi.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: