Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patiesiba

03.02.2023. 18:52

Urbanovič nodeva Latviešus, pēc tam savus krievu vēlētājus.

Atbildēt

Zee

01.02.2023. 02:05

Nezinu, ko par Urbanoviču domā krievi, bet man šķiet, ka cilvēks kaut kur ir saspiedis galvu.

Atbildēt

patiesībā

31.01.2023. 22:10

»

cita patiesība

To jau tev iezombējaa Kremļa pedofiiils...Ne jau es


interesanti - kā tu to zini? Visticamāk no savas Kremļa zombija privātpieredzes?

Atbildēt

politekonoms

31.01.2023. 17:47

Pēc vēlēšanām un arī pēc kongresa sāk knābāt Garkalnes Jeļenu,kurai tagad ir Ropažu apliecība,bet sēž Garkalnē.

Atbildēt

nu jā

31.01.2023. 16:15

»

jāsaprot vienkāršas patiesības

Kara kurinātāji Ukrainā ir onka Sems un viņa asinskārais pundurvaukšķis Zeļonka


kas to iesaka, izrādās - tikai tēlo, ka nesaprot filmu, bet ir tapis labi izprasts.

Atbildēt

Хм

31.01.2023. 10:26

Когда ты становишься кремлином а приори, потому что используешь русский язык-то через какое-то время после упорных пояснений "ты кремлин, ты кремлин", начинаешь думать-ну раз вам так хочется, буду так себя и вести.
При этом на полном серьезе начинаются какие-то общие обвинения, требования покаяния. С какого перепугу я вдруг должен каяться за действия главы другого государства? Только на основе того, что я русский?
Даже во времена СССР после войны не убирали из театров произведения немецких классиков. Сейчас же истерия достигла уже каких-то запредельных уровней.

Atbildēt

cita patiesība

31.01.2023. 09:55

»

patiesībā

diemžēl tava dermoliberastu propagandonu iezombētā "patiesība" ir tikai un vienīgi tava problēma


To jau tev iezombējaa Kremļa pedofiiils...Ne jau es!

Atbildēt

patiesībā

31.01.2023. 02:10

»

cita patiesība

diemžēl tava patiesība pilnībā ignorē okupācijas un kolonizācijas faktu


diemžēl tava dermoliberastu propagandonu iezombētā "patiesība" ir tikai un vienīgi tava problēma.

Atbildēt

JKL

30.01.2023. 22:29

Protams ka politikā daudzi melo, bet tik traki kā to dara Urbanovics meloja tikai bolseviki.

Atbildēt

patiesībā

30.01.2023. 19:06

»

patiesībā

laikam ir tā, ka ja krievvalodīgiem vēlētājiem vēl kaut kas papildus jāsaka pēc tam, kad viņi kārtojuši LV pilsonības ieguvi un devuši uzticības zvērestu LV, tad iznāk, ka šie vēlētāji pārkāp pašu dodu uzticības zvērestu Latvijas republikai, par ko tie neapšaubāmi ir jāsoda...


ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Atbildēt

Gustavs

30.01.2023. 13:48

»

patiesībā

laikam ir tā, ka ja krievvalodīgiem vēlētājiem vēl kaut kas papildus jāsaka pēc tam, kad viņi kārtojuši LV pilsonības ieguvi un devuši uzticības zvērestu LV, tad iznāk, ka šie vēlētāji pārkāp pašu dodu uzticības zvērestu Latvijas republikai, par ko tie neapšaubāmi ir jāsoda...


Urbanovičs melīgs kā vairums LPSR funkcionāru-tas gan ir tiesa.
Kamēŗ LV politiskā vadība nesāks skaidri un patiesi latviijciem teikt-kas viņi ir šeit, un kā te nokļuva-te nekādas izmaiņas viņu domāšanā nebūs.

Atbildēt

patiesībā

30.01.2023. 13:45

laikam ir tā, ka ja krievvalodīgiem vēlētājiem vēl kaut kas papildus jāsaka pēc tam, kad viņi kārtojuši LV pilsonības ieguvi un devuši uzticības zvērestu LV, tad iznāk, ka šie vēlētāji pārkāp pašu dodu uzticības zvērestu Latvijas republikai, par ko tie neapšaubāmi ir jāsoda.
Kas attiecas uz Urbanoviča rakstu kopumā tad tas ir klaji melīgs, kā jau tas bijis vairumam LPSR komunistu: Ja Urbanovics klusē par to, ka bijusi krievvalodīgo Latvijas okupācija, kas neizbēgami izraisa noteiktas sekas,un par šīm sekām ar Urbanovics klusē, tad viņs ir tik pat melīgs, kā vairums LPSR boļševiku,un tādus meļus nekādi nedrīkst laist pie varas. Pietiek jau ar esošajiem.

Atbildēt

un

30.01.2023. 10:53

»

teiksim kā ir

Urbanoviča raksts visiem parāda LPSR laiku komunistu un komjauniešu viedokli: Okupacijas nebija, LV nav CCCP imigrantum krievu tanku te nebija...Rebjata-davaite žitj družno...


es Jānis Urbanovic piekritu Glorijai Grevcovai: Kam tads okupācijas muzejs vajadzīgs, ja nebija okupācijas, bet bija brīvību nesoši mūsu tanki?

Atbildēt

teiksim kā ir

30.01.2023. 10:51

Urbanoviča raksts visiem parāda LPSR laiku komunistu un komjauniešu viedokli: Okupacijas nebija, LV nav CCCP imigrantum krievu tanku te nebija...Rebjata-davaite žitj družno.

Aizmirsimim visus GULAG, zavodi, kolhozi, našix 1,5 miljona imigrantov, i budem stroijt naš obšči novi dom...Nebija nekadas Latvijas republikas pirms kara. Tas ir naciku izdomajums, Sakam visu no 1991.gada jaunu valsti.

Atbildēt

kozly oni tam vsje

30.01.2023. 01:06

»

bet

Osļikovs tad ir malacis


Rosļikovci rullē,it sevišķi Gloria dažos rakursos.

Atbildēt

aber

29.01.2023. 23:39

Visa tā jezga beigsies ar putiniskās impērijas sabrukumu pa kolonijām, starptautisku tiesu pret Kremli un bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju un reparāciju pieprasīšanu no tā, kas paliks pāri no Krievijas impērijas. Un vēl par šo laiku uzņems, kādu 100 gadu garumā, visādas dokumentālās un mākslas filmas, rakstīs grāmatas, lugas, zinātniskās disertācijas, gleznos, izdos gleznas, plakātus, lozungus utt. Tas būs ļoti bagātīgs materiāls ar ko Dieva bērniem strādāt.

Atbildēt

JZ

29.01.2023. 17:18

»

Lasītājs

Sociāldemokrāti nedrīkst zagt! Tas ir galvenais. Kā LSDSP Rīgā apzagās un vēlētājs "aizgāja" no šiem, tā Saskaņa. Pārējais viss ir otršķirīgs


Piekrítu. Tápéc arī nerakstu par LSDSP pēc 90.gada, tāpēc arī rakstu par solidaritātes neesamību un sazagušos ļautiņu nepiemērotību socialdemokratijai.

Atbildēt

patiesībā

29.01.2023. 16:49

ir sacīts: "Labāk tikt ienīstam un represētam par uzticamību, nekā tikt nicinātam un nolinčotam par nodevību."

Atbildēt

lauķis

29.01.2023. 14:34

Manuprāt viss ir apzināti sarežģīts.Rusiem pašiem ir jēdzieni Пошлый и прышлый,vietējais un ienācējs.Diemžēl nekad un nekur vietējiem nav presīts ko viņi par to domā.Varbūt tomēr būtu laiks uzprasīt.

Atbildēt

Gustavs

29.01.2023. 14:26

No tiesiskā viedokļa,lai kā ar censtos Urbanovic, viņam iznāk vienas vienīgas aplamības. Sākšu ar to, ka imigranti nekur un nekad nav minoritāte. Acīm redzot Urbanovics to nezina. Tālāk-vins raksta ka aizstāvot krievvalodīgo-tas ir CCCP imigrantu tiessības. Teiksim kā ir: Krievvalodīgo tiesības te neviens nepārkāpj: Gluži otrādi-krievvalodīgie te bieži praksē pieprasa sev kādas nelikumīgas tiesības. Vispār, ja Urbanovics grib aizstāvēt kādas imigrantu tiesības, tad kapēc tikai krievvalodīgo Kapēc ne arabvalodīgo, angļvalodīgo, ķīniešvalodīgo, utt? Iznāk,ka Urbanovics sludinādams pašizdomāto internacionalismu prakse aizstāv nacionalismu.
Tālāk:Urbanovisam ne jāaizstāv kaut kādas neesoši imigrantu tiesību pārkāpumi, bet tā vietā bija jāskaidro-kas ir no imigranti, kādas viņu tiesības un pienākumi?
Un tajā pat laikā Urbanovicam pavisam skaidri bija jāpasaka, ka bez latviešiem Latvijā būs kā Krievijā, no kuras paši CCCP imigranti brīvprātīgi aizbēga, tapēc pašu CCCP imigramtu interesēs ir te integrēties latviskā vidē, ja vēlās te palikt.

Atbildēt

Piekrītu

29.01.2023. 14:17

»

viltus opozicija

saskana bija viltus opozicija.Atbalsts Roslikovam


Rosļikovs izdarīja teicamu darbu: izcēla virspusē un parādīja, kāda mums reāli liela ir 5.kolonna! Ir labi atklāti redzēt savus un Latvijas valsts ienaidniekus.

Atbildēt

...

29.01.2023. 14:13

»

nu

russkij tā senatnē sauca rusiem piederošos vergus (dzimtcilvēkus


Senatnē rusi nebija vergi un rusiem vergi (dzimtcilvēki)nekad nav bijuši.Dzimtcilvēki bija un ir vienas citas tautības preorgatīva.

Atbildēt

nu

29.01.2023. 14:10

»

lauķis

Varbūt arī ka tā ir jo ir rusi,russkij ir īpašības vārds


russkij tā senatnē sauca rusiem piederošos vergus (dzimtcilvēkus)

Atbildēt

Rudens

29.01.2023. 13:19

Kas tie par iemesliem aizvainojumiem? Vai tas,ka okupācijas un kolonizācijas rezultātā neizdevās pilnībā iznīcināt latviešu tautu fiziski, tad brīnumainā kārtā izdzīvojušos rusificēt? Vai arī, ka pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas un tās kļūšanas par ES un NATO dalībvalsti nav veicies ar idejas "Latviju bez nīstamajiem latviešiem"
īstenošanu? Lai ko tagad negvelztu Saskaņas centrs, viņu mērķi nav mainījušies!

Atbildēt

lauķis

29.01.2023. 13:11

»

nu jā

Krievaiņi nav tautība.Krievaiņi ir domāšanas veids


Varbūt arī ka tā ir jo ir rusi,russkij ir īpašības vārds.

Atbildēt

Nejauc dažādus statusus

29.01.2023. 12:55

»

JKL

... civilie okupanti


Imigrantiem ir leģitīms status, jo citā valstī ieradušies ar leģitīmas valsts varas akceptu. Civilie okupanti tika mērķtiecīgi iepludināti okupācijas laikā un ar okupācijas varas atbalstu. Tika pārkāpta starptautiskā konvencija par civilpersonu ievešanu okupētajās teritorijās. Tika pārkāpta konvencija par okupēto zemju pilsoņu iesaukšanu okupācijas armijā un vēl bezgala daudz cilvēktiesību pārkāpumu, ko okupanti un komunistu švaļi protams neatzīs.

Atbildēt

tā ir

29.01.2023. 12:30

»

divkarodzība un 4.maija kurss

Par to taču jau cēla trauksmi LTV Aizliegtais paņēmiens, ka arī latviešvalodīgie jaunieši paši savā starpā sazinās angļu vai jauktā "pidžn ingliš" valodā. Daži aptaujātie teica ka pat domājot angliski. Tātad - paaudžu plaisa: vecākās paaudzes angļu valodu prot slikti un sliktāk nekā krievu valodu, tāpēc...


Pieņemt par pasaules valodu tādu, kur izruna atšķiras no rakstības, turklāt neprot izrunāt dažus burtus? Tad vismaz jāpārveido jēdzīgi - du jū spīk ingliš?
Bai ze rivēr of Babilōn...
Tādā garā. Ja jau grib noniecināt dzimto valodu savā dzimtenē :(
Latviešu valodas rakstība veidota samērā nesen, tāpēc tā ir jēdzīgāka, līdzīgi kā sanskrita latīniskais variants.

Atbildēt

lauķis

29.01.2023. 11:18

»

JKL

... civilie okupanti


No nosaukuma būtība nemainās.Tā ir organizēta piespiedu migrācija kas nes vietējo kultūru degradāciju un iznīcību un nav svarīgi vai tie klaidoņi ir no Krievijas,ASV,Indijas vai Ķīnas.Klejojumos dodas ne jau tā labākā cilvēku daļa.

Atbildēt

S.Elertes ''nopelni''

29.01.2023. 11:03

https://neatkariga.nra.lv/pasaule/404122-sorosa-finansetie-liberalie-prokurori-lauj-valu-noziedzniekiem?utm_source newsletter&utm_medium email&utm_campaign neatkarigaSodien

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

29.01.2023. 10:41

»

Vaira Līķe

Rēzeknes rajona Komjaunatnes komitejas pirmajam sekretāram, vēlāk — LĻKJS CK pirmajam sekretāram ir jāveido Daugavpils tautas republika pēc manas Abrenes pieredzes


Atteikšanos no Abrenes tagad ir pieņemts skaidrot kā milzīgu Latvijas stratēģisku panākumu, kas ir ļāvis nodrošināt stabilitāti un mieru Austrumeiropā. Ja tā, tad kāpēc citi negrib sekot mūsu piemēram?

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

29.01.2023. 10:33

»

tā ir

Autobusā redzēju, ka latviešu un krievu zēni savā starpā sazinās angļu valodā. Vēlāk painteresējos - tā notiek arī citviet. Lūk, ko būs panākuši lielie integratori


Par to taču jau cēla trauksmi LTV Aizliegtais paņēmiens, ka arī latviešvalodīgie jaunieši paši savā starpā sazinās angļu vai jauktā "pidžn ingliš" valodā. Daži aptaujātie teica ka pat domājot angliski. Tātad - paaudžu plaisa: vecākās paaudzes angļu valodu prot slikti un sliktāk nekā krievu valodu, tāpēc ir negatava integrēties pidžn inglišā, turpretī jaunā paaudze tam ir open. Vai angļvalodība izkonkurēs krievvalodību?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.01.2023. 10:16

»

tā ir

Autobusā redzēju, ka latviešu un krievu zēni savā starpā sazinās angļu valodā. Vēlāk painteresējos - tā notiek arī citviet. Lūk, ko būs panākuši lielie integratori


Nav starpības ar kādu valodu vai kādām ekomiskām metodēm iznīcina nacionālas valstis un sašķeļ vienotas tautas, galvenais ir rezultāts. To sauc par hibrīdkaru, sākot no maigajām metodēm lidz pat reālam karam un draudiem ar atomu.

Atbildēt

Čakmarijas iela

29.01.2023. 09:24

»

Ramons Petravičs

Nobriedušas pornoaktrises lieli pupi iekaros jebkura penzionāra sirdi, jebkurā pārtijā


Nu mums ir jaunākas un ar vēl lielākiem pupiem,arī partijās ir gana daudz visādas palaistuves.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: