Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Konservatīvais

10.07.2021. 00:40

PARistu aunus savēlēja 20 gadīgie atsaldeņi ar visnotaļ sliktām politikas un vēstures zināšanām.Neoliberāļi nedrīkst pāevaldīt neko, Staķim varētu uzticēt max.biļetes pārdot pazemes tualetē pie Laimas pulksteņa.

Atbildēt

Ēriks

08.07.2021. 21:18

Tas ir ārprāts ar to pārgudrību. Transports tagad stāv sastrēgumos un indē gaisu. Kur tad te ir tas ieguvums? Tagad piedāvā operatīvajam transportam brauk pus pa veloceliņu un pus pa trotuāru (šovakar LV televīzijā). Dievs dodi viņiem saprātu, itsevišķi Staķim un

Atbildēt

Nesatraucaties

08.07.2021. 11:36

Neviens no Rīgas domē pie varas esošajiem negatavojas kaut ko ilglaicīgu sistemātiski veikt , lai patiešām Rīgā ko uzlabotu! Viņi badīgi un haotiski grābs visus , pat visidiotiskākos projektus , lai tikai un vienīgi piecus gadus tā kārtīgi ,,apgūtu,, finansējumu. Un pēc pieciem gadiem vai nu Rīga būs bankrotējusi vai pašus apguvējus vairs neievēlēs .

Atbildēt

Lata

06.07.2021. 23:54

Nost Ar Riigas domes sabotieriem un aarpraatiigajiem paakiem!!!

Atbildēt

Zuze

06.07.2021. 17:28

Tā Andersone ir ne tikai ES naudas izkrāpēja, bet arī vai nu vecmeita vai muļķe, vai abas kopā. Kuri tad būs tie cilvēki, kuriem viņu pārveidotā Rīga būs piemērota dzīvošanai? Jau tagad cilvēki vācās laukā no centra, jo gājēju ielas ar āra kafejnīcām nav īpaši patīkamas kaimiņienes. Bez tam, kāds kontingents pārvietojas ar lisapēdiem un stāvdrāžiem? Jaunieši, frīki un Pilsēta pajolīšiem pārstāvji, bet šie neviens nav tie, kuri spēj nopirkt dzīvokli Rīgas centrā. Sanāks, ka ģimenes apriori tiek izslēgtas no Rīgas centra, jo bērnus uz stāvdrāža uz dārziņu vai skolu neaizvedīsi, it sevišķi jau ziemā. Un vēl bērni (līdz stāvdrāža vecumam) ir kaut kā jādabū ne tikai uz skolu, bet arī uz pulciņiem, hokejiem, dakteriem uc vajadzīgām vietām, kur parasti pat gribot ir sarežģīti izbraukāt ar Rīgas ne īpaši pārdomāto sabiedrisko transportu. Es īsti pat nesaprotu, vai Staķis ar savu komandu ir ļaunprātīgi vides maitātāji vai vienkārši aprobežoti ļautiņi ar kaut kādām savām savtīgām interesēm, bet, šādi turpinot, pēc pāris gadiem Rīgas centrs kā dzīvesvieta būs tikai tādiem Merķeļa ielas tipa hosteliem- tur mītošajiem gasterbaiteriem nav ne sava transporta, ne naudas sabiedriskajam transportam. Vai otrs, kas jau notiek uz Krišbarona uc ielas- pritoni visādiem indiešu utml "studentiem", kuri savus ēdiena atkritumus met laukā uz ielas. Kopumā tā tiešām būs vide, kurā neviens normāls cilvēks negribēs dzīvot un uzturēties. Ja vasarās kafejnīcās sēdēs kāds no Vecrīgas nomaldījies tūrists, tad ziemā tā būs mirusī zona kā tagad jau sāk veidoties Čakene. Lai mani nepārprastu- es esmu pat ļoti par velosipēdiem, taču tiem ir jārada joslas no jauna, nevis jānoņem nost transportam. Tāpat arī ar gājējiem- nesmīdiniet- tie sviestainie plastmasas stabiņi nekādu drošību neuzlabo, tie vienkārši visus besī, bet dažiem pilda kabatas.

Atbildēt

Kā no Google automātiskā tulkotāja

06.07.2021. 12:17

Kas ir autori tai ārprātīgai valodas kropļošanai -idiotiskiem salikteņiem ,īpašības un apstāķļa vārdu surogātiem? Ar prezidenta biroju sākot līdz biznesa projektiem . Ar steigu jāliedz finansējums LU Filoloģijas fakultātei.

Atbildēt

Pietiek lietotājs

06.07.2021. 11:06

Varat tur dzīvot. Tā jau tā Rīga ir pretīga. Braucu uz turieni ar riebumu, pēc iespējas reti. Un izdeklarējos jau no tā pāķu ciema. Dzīvojiet kā vien gribat.

Atbildēt

Jocīgi

06.07.2021. 09:40

Dīvainas rūpes par cilvēkiem, apgrūtinot viņu ikdienu.

Atbildēt

Viltnieks

06.07.2021. 07:12

Pie visa vainīgs Ušakovs- viņš jau bija tas lielais riteņbraucējs... ;)

Nopietni runājot, pašvaldības līmenis ir tas, kurā vēlētājam dar nopietni padomāt, ko vēlēt. Nu ir dzīvs piemērs, ka "latviskās partijas" var vārīt nopietnus s! ne tikai valsts, bet arī Rīgas līmenī.

Ko ievēlēsim nākamreiz???

Atbildēt

aunu jenotība

05.07.2021. 23:50

»

Vecais

Gatavināta sabiedrība


Alcheimerēti seniliķi....

Atbildēt

Ivars

05.07.2021. 23:46

»

pietam

Ivar, a mož aiz vaiga


Labāk zem astes, kā parasti!

Atbildēt

Vajag atkal atjaunot Rīgas mūri

05.07.2021. 23:04

Vajag atkal uzcelt mūri apkārt Rīgai un atstāt vienus "zveidru vārtus" ar lielgabaliem pa visu, lai var tikai ar skrejriteni iebraukt. Mūrim jāb'yut vēsturiskā centra robežes sākotnēji, bet pēc tam vajag celt vēl vienu mūri ar lielāku diametru - iekļaujot Juglu, Zolitīdi, Pļavniekus utt. Un pilnībā slēgt satiksmi,jo viss ir 15 minūšu attālumā (kam iznāk garāks ceļs, lai pārceļas tuvāk).
Tad Rīga būs pilnīgi mierīga, Andersoni beidzot iesēdinās cietumā un varēs atkal mūrus jaukt nost pēc pilnīgas Rīgas demogrāfiskā un ekonomiskā sabrukuma. Jo centrā jau dzīvos tikai bomži un bomžveidīgie hipsteri un mākslinieki, kas izspiež no valdības naudu ļoti veiksmīgi jebkurā krīzē, strādājošiem tur vietas nebūs.Lai Andersone sāk ar ostām un termināliem,lai slēdz tos ogļu vagonus ciet. Bet labāk nē, jo buldozers kā trieks pa Andersones un Vienotības zobiem, tā visi jefiņi un valts kaiutnieki, kas faktiski ir jaunā Vienotība pilnā sastāvā gulēs augšpēdu uz nomiršanu.Būs lielas bēdas visiem valsts izzadzējiem, kas caur Vienotības partiju ir izsūkuši un izsūc Latvijai asinis.

Atbildēt

praidu gaidot

05.07.2021. 22:16

Pilla Rīga strīpainu pipšu!

Atbildēt

Pētersons

05.07.2021. 18:59

»

vēl vairāk stabiņu

Tā pierīdziniece un lauku muižkunģe to Rīgu čakarē


Kāda muižkuņģe? Prasta bāba!

Atbildēt

vēl vairāk stabiņu

05.07.2021. 14:50

»

rīdzinieks

Sačakarēta Rīga un "apgūti" (nelietderīgi iztēreti) līdzekļi


Tā pierīdziniece un lauku muižkunģe to Rīgu čakarē.

Atbildēt

citāts no puaro.lv

05.07.2021. 14:48

"2019.gada oktobrī uzvirmoja skandāls – atklājās, ka Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadība kļuvusi par daļu no vairāku gadu garumā notikušas Eiropas fondu naudas izkrāpšanas shēmas. Nepilnu trīs gadu laikā caur LTRK aizplūduši vairāk nekā 2 milj. eiro, lielākā daļa nonākusi 16 dažādos apakšuzņēmumos. Viens no tiem – “Gateway Baltic”, kura īpašniece ir Rīgas domes deputāte, “Jaunās Vienotības” politiķe Andersone. (ŠEIT vairāk)."

Atbildēt

Kaatad

05.07.2021. 14:47

Būtu ieviesuši bezmaksas sabtransportu, uzreiz liela daļa autiņu atkristu. Bet, tas nav interesanti. .jāapgūst taču naudiņas debīls vēl debīlāks tipa projektos.

Atbildēt

vietējais

05.07.2021. 13:22

Māju iekšpagalmi izbraukāti,šaurās ielas automašīnu pilnas, nezinu kā vispār var strādāt tādā situācijā speciālais transports ugunsdzēsēji,ātrā palīdzība,atkritumu izvedēji vai ielu sakopšanas mašīnas. Tai pat laikā sūdzamies ka ielās daudz smilšu un putekļu. Rīga nav piemērota tādam daudzumam privāto automašīnu, kur katrs vēlas savas automašīnas novietot pie savām dzīvesvietas durvīm.Nav citas alternatīvas,pilsēta būs jāatbrīvo no automašīnam, gribam to vai ne un jāpāriet uz sabiedrisko transportu.

Atbildēt

Ha

05.07.2021. 13:11

Inesei vairāk nelejiet

Atbildēt

Secinājums

05.07.2021. 10:42

Acīm redzami ka domē paralēli notiek arī saprāta mierināšana,tikai nav saprotams vai iepriekš tas saprāts ir bijis.

Atbildēt

rīdzinieks

05.07.2021. 10:36

Sačakarēta Rīga un "apgūti" (nelietderīgi iztēreti) līdzekļi!

Atbildēt

biete

05.07.2021. 09:42

Auto brauc - slikti. Izplūdes gāzes maitā gaisu, bet konkrētais auto tikai neilgu laiku. Papurkšķ un aizbrauc.
Auto stāv sastrēgumā - vēl sliktāk. Izplūdes gāzes no konkrētā auto maitā gaisu ilgstoši....
Lūk, kādas sekas ir "satiksmes mierināšanai"...

Atbildēt

Ivars

05.07.2021. 09:21

Tas ka Rīga nav piemērota tādam transporta blīvumam ir pilnīgi skaidrs, tas ka būs jāpāriet uz sabiedrisko transportu ir tikai laika jautajums vai kādam tas patīk vai nē. Iesaku atcelt bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā pagaidām,vieglajām automašīnām iebraukšana Rīgā 50 eiro un iekasēto naudu izmantot sabiedriskā transporta attīstībā, pietam to darīt nekavējoties.

Atbildēt

Traktor eģet dir dir dir, Mi za mir miza mir

05.07.2021. 09:19

»

Jūsmiņš

Prātiņ, nāc mājās...


Vispirms jālikvidē visi ogļūdenradi darbināmie transporta līdzekļi. Ieviešami ģēnija Teslas pašdarbināmie bez uzlādēšanas elektrotransporta līdzekļi. Savulaik tādi kursēja Eiropas ielās kā tramvaji un citādi.

Šodien aktuāli ir ar megnētu darbināmi dzinēji, kas neprasa papildus enerģiju.

25 Kw jaudas ģeneratorus mājsamniecībām uz magnētu darbības principu ražo ASV kompānija, kuras līderi nāk no ASV kosmosa zinātnes.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 09:17

»

Nu gan

Mierināta satiksme. Jauns jēdziens


Gatavināta sabiedrība.....

Atbildēt

Nu gan

05.07.2021. 09:06

Mierināta satiksme. Jauns jēdziens :):)

Atbildēt

Madam Anderson

05.07.2021. 09:05

»

Lauku vecis

Tas iedvesmo maksāt nodokļus. Tikai nevelkaties nolādētie uz laukiem kaut ko pārmainīt, mums vēl labs tas pats lielceļš, ko uzbūvēja 43 gadā vācieši


Nu protams, ka labs. Galvenais- vēl vairāk velojoslu un saspraudes meitiņu! Un lai turpina velo- skūter- mopēdiem lielā ātrumā drāzt arī pa ietvēm! Nav ko ar kājām iet, visi uz sabiedrisko transportu, lai var atkal kādu miljonu iekasēt! Brīnos par rīdziniekiem, cik ilgi šitos eksperimentus un pētījumus izturēs? Kāda jēga pētīt vasarā, kad katrs kaut cik brīvāks cenšas braukt prom no pilsētas un tā ir pustukša!? Paliek tikai tirdziņi, kuri sauļojas uz Deglava tilta virs putekļainiem sliežu ceļiem vai audzē vienu gurķi un divus tomātus starp Brīvības ielu un Čakeni Sporta pils vrakā....

Atbildēt

Jūsmiņš

05.07.2021. 08:37

Prātiņ, nāc mājās!!!
Vispirms bija jāsakārto transportam Rīgas apbraucamie ceļi, lai arī vieglajiem nav jābrauc cauri centram, ja vajag nokļūt no vienas pilsētas puses otrā, un tad ķerties pie esošās struktūras sabojāšanas. Tādu centra caurbraucēju ir daudz un cerēt ka mazināsies piesārņojums - tas ir vairāk nekā aplami. Tad kāda tur sapratne sakarā ar šo debīlismu var rasties, ja nu vienīgi tikai par to, kas beidzot ir tikuši pie varas, un izpaužas vis dauniskākā veidā. Secinājums tikai viens: ar katrām nākošajām "demokrātiskajām" vēlēšanām iegūstam aizvien ar smadzenēm nabadzīgāku vietvaru.

Atbildēt

Traktors

05.07.2021. 08:13

Kamēr “uz papīra” viss ir labi, tikmēr praksē viss tiks uzticēts starpnieku kantoriem, kas būs gatavi nest lielākos otkatus, un kurus tā rezultātā nevarēs saukt pie atbildības par brāķi un saistību nepildīšanu, bet veikt reālos darbus nolīgs lētākos diletantus, kas cerēs, ka viņus šoreiz neuzmetīs ar samaksu. Tagad kļūst skaidrāks, kāpēc Ķirsis tik ļoti gribēja tikt vaļā no Reinbaha.. Bet Ķirsis nav shēmu autors, viņu tikai kā jaunāko gurķi norīkoja uz pārrunām ar iespējamo pretinieku.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 07:54

Vecrīgu gan vajadzētu vieglajam transportam aizvērt !

Atbildēt

VB

05.07.2021. 07:47

"mēs iegūstam arī papildu telpu, kurā izvietot velonovietnes un..." gan jau, ka elektoskūterus...
Vai vajag? Domāju, nē: vecrīga ir par mazu pat lai pa to jārētos velosipēdisti, jo visu var iziet kājām vietējie, bet iebraucēji no tuvākās auto stāvvietas.

Atbildēt

Vigoškins

05.07.2021. 07:30

Drīz cauri Rīgai saks plūst smago auto straume ar jauno ražu.
Vai nevar izdarīt ta,ka Daugavas kreisā krasta zemnieki krauj kuģos kreisā krasta ostās,un labā krasta zemnieki labā krasta ostās.Pārkraušanas jaudu abu krastu oztās pietiek(brīvostā graudi tiek pārkrauti 11 vietās....)

Atbildēt

Lauku vecis

05.07.2021. 06:37

Tas iedvesmo maksāt nodokļus. Tikai nevelkaties nolādētie uz laukiem kaut ko pārmainīt, mums vēl labs tas pats lielceļš, ko uzbūvēja 43 gadā vācieši.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 06:36

Auto vilksies lēni,un smirdinās gaisu ilgi.Centra izmiršana turpināsies....
Tipiska piemērs:nelielais bruģētais Eksporta ielas gabals-visi auto velkas lēni,jo ļoti nelīdzens,un smirdina ilgi,it īpasi smagie.
Kas traucē sakātot stāvvietu vecajā Eksporta ielā,kur kādreiz stāvēja autobusi?

Atbildēt

Kokoi russkij

05.07.2021. 06:25

»

aina

PRĀTIŅ!NĀC MĀJĀS


ņe ļubit bistroi jezdi?

Atbildēt

aina

05.07.2021. 05:54

PRĀTIŅ!NĀC MĀJĀS!

Atbildēt

Secinājums

05.07.2021. 05:52

Zeme,atveries!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: