Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pareizais

23.01.2023. 07:23

vēl šajā valstī. kura nav izdevusies darbojas kropli un represīva rakstura likumi. Un likumi ar atpakaļ ejošu spēku! Tāds lūk ir tisiskuma modelis!

Atbildēt

interesanti

23.01.2023. 07:20

Vai Lapsa un citi troļļi tikpat pārliecinoši stāstītu, ka viss ir kārtībā, ja, piemēram, kādam Bordānam vai Jaunzemei pēkšņi atklātos konts ar dažiem miljoniem ārvalstu bankā?

Atbildēt

TH

22.01.2023. 22:12

»

juris

Kas tas par likumu bezkompromisa tiesiskums. Kas to pieņēma - tieslietas bordans + saeimas deputāti. tas pret cilvēktiesībām. Un tādi līdzīgi likumi daudz. Tas grauj valsts pamatus; demokrātiju.vēl daudz psrs likumi ir,kas 30 gados nav nomainīti. Palasiet, atradīsiet


ELT sauc par “ebreju tiesu saimnieciskos strīdos” saskaņā ar “ebreju trīs standartiem ekonomikā”. Kas ir šue trīs standarti, var atrast vienīgi Pietiek.com komentāru publikācijās. Tulkoti no ivrita, “žīdu darba valodas”.

Atbildēt

juris

22.01.2023. 21:46

Kas tas par likumu bezkompromisa tiesiskums. Kas to pieņēma - tieslietas bordans + saeimas deputāti. tas pret cilvēktiesībām. Un tādi līdzīgi likumi daudz. Tas grauj valsts pamatus; demokrātiju.vēl daudz psrs likumi ir,kas 30 gados nav nomainīti. Palasiet, atradīsiet.

Atbildēt

vispār..

22.01.2023. 21:44

tiesas dokumentos ir aprakstīta situācija un persona kurai pieder nauda Moldovā ir gana sasmērējusies, lai tagad te izliktos par baltu sniegpārsliņu..pārāk daudz iestādes šajā gadījumā naudu ir konstatējušas par noziedzīgi iegūtu, un LV tiesa bija tā kura pielika punktu tās "ceļojumiem" no bankas uz banku:)

Atbildēt

vispār jau

22.01.2023. 20:40

Tādiem likumiem, ja vēl nav, būtu jābūt visā pasaulē, lai korumpētiem politiķiem, ierēdņiem un nodokļu nemaksātājiem zeme degtu zem kājām.
Nav nekāda ekonomiska pamata dzenāt naudu starp n-tajiem uzņēmumiem un kontiem.

Atbildēt

Arī triks

22.01.2023. 19:42

»

TH

Vecais ASV CIP un Mossad triks, teroristiski uzspridzinot Manhetenā Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, bet tajā vainojot Irākas teroristus. Uzsākot globālu cīņu pret “terorismu


ne tik vecs - prihvatizācija un viss ,kas pēc tam! Jūs ,lopus , jāpataisa plikus līdz septītajam augumam.

Atbildēt

TH

22.01.2023. 18:39

»

TH

Izriet, ka FID ir MK un K.Kariņa pārraudzībā esoša “neatkarīga” teroristiska organizācija


Vecais ASV CIP un Mossad triks, teroristiski uzspridzinot Manhetenā Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, bet tajā vainojot Irākas teroristus. Uzsākot globālu cīņu pret “terorismu”.

Atbildēt

TH

22.01.2023. 18:36

»

TH

Finanšu izlūkošanas dienests...


Izriet, ka FID ir MK un K.Kariņa pārraudzībā esoša “neatkarīga” teroristiska organizācija.

Atbildēt

TH

22.01.2023. 18:34

Finanšu izlūkošanas dienests

Publicēts: 16.01.2020.

Saskaņā ar 2018.gada 1.novembra likumu “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā” no 2019.gada 1.janvāra Finanšu izlūkošanas dienestam tiek noteikta jauna institucionālā pārraudzība.

Dienests ir Ministru kabineta pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas veic neparastu un aizdomīgu darījumu kontroli un iegūst, saņem, reģistrē, apstrādā, apkopo, uzglabā, analizē un sniedz pirmstiesas izmeklēšanas iestādēm, prokuratūrai un tiesai informāciju, kuru var izmantot noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma finansēšanas vai šo darbību mēģinājuma, vai cita ar to saistīta noziedzīga nodarījuma novēršanai, atklāšanai, pirmstiesas kriminālprocesam vai iztiesāšanai.

Dienesta darbības mērķis ir novērst iespēju izmantot Latvijas Republikas finanšu sistēmu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijai un terorisma finansēšanai.

Dienests savā darbībā ir neatkarīgs.

Ministru kabinets institucionālo pārraudzību īsteno ar iekšlietu ministra starpniecību. Pārraudzība neattiecas uz Dienestam noteikto uzdevumu un tiesību īstenošanu, kā arī Dienesta iekšējās organizācijas jautājumiem, tostarp iekšējo normatīvo aktu izdošanu, uzziņas sagatavošanu un lēmumiem, kuri attiecas uz nodarbinātajiem.

Atbildēt

Šis

22.01.2023. 17:55

Latvijā sabiedrības uzticības līmenis tiesām ir ļoti zems. Korupcija, pasūtījumu izpilde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: