Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HIHI

03.07.2019. 12:39

Vot saskaņieši muļķīši. Būtu ielikušu to savu vācieti par valdes priekšēdi RIGA.LV varētu viņam, pēc Airbaltika parauga, maksāt 100 000 eur mēnesī, bez jebkādiem stulbiem konsultantu līgumiem.

Atbildēt

fakts

03.07.2019. 04:45

»

Z

pie komunistiem jau sen kolimā sēdētu 25 gadus! Nevajag bāleliņu tautas profesiju - savējo apzagšanu piedēvēt citim


Ne nu sēdētu ne kā.Tie pasi komunisti (cionisti) ir izveidojuši eirokolchozu,un zagšana tiek kultivēta kā tautu tikumi.

Atbildēt

Ojārs

02.07.2019. 20:39

Vēl par prēmiju "shēmošanu"... airBaltic vecos Boeingus solījās jau pirms pāris gadiem pārdot. Taču vēl tagad to nav izdarījusi. Kāpēc? Viens no iemesliem ir tāds, ka ar to pārdošanu gada beigās var ērti "pieregulēt" bonusiem vajadzīgos pārskatu ciparus. Lidmašīnas ir vecas un to atlikusī bilances vērtība ir nulle vai tuvu tai. Taču lietuvieši ir gatavi miljonu, pat divus, samaksāt par katru no tām. Tāpēc var novērot, ka gada beigās ik pa laikam leišiem tiek pārdots kāds vecais Boeings.

Atbildēt

Jā, bet...

02.07.2019. 20:14

Kad deviņdesmitajos gados nacionālā prese ("Pilsonis", "Pavalstnieks", "Latvietis Latvijā", "Atmata" u.c.) rakstīja, ka komunistiskie noziedznieki veido noziedznieku valdību Latvijai, tauta smīnēja un teica: "Vai nu tik traki būs."
Viens man pazīstams vecis lepni teica: "Manis pēc tie komunisti var valdīt. Man privātīpašumā ir māja un zeme, ko šie man var padarīt." Padarīja gan. Šodien viņam nav ne mājas, ne zemes.
Kad noziedznieki nokļūst valdības krēslos, viņi jau savu noziedzīgo darbību nepārtrauc. Viņi vienkārši savus noziegumus padara likumīgus un līdz ar to likuma priekšā vairs nav noziedznieki. (Kādēļ gan zagt un laupīt, ja var savu laupījumu regulāri saņemt darba algas, prēmiju un piemaksu vaidā?!) Likuma priekšā tagad viņi ir cienījami cilvēki, sabiedrības elite. Vai kāds var nosaukt kaut vienu personāžu no Latvijas bagātāko cilvēku saraksta, kurš pie saviem miljoniem ir ticis ar godīgu darbu. Bez blēdīšanās, zagšanas, bez draugu būšanas, bez mahinācijām, bez kukuļošanas un kukuļņemšanas,bez dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas, bez cilvēku apkrāpšanas ar augļošanu....? Tas, lūk, ir tas, par ko rakstīja nacionālā prese tālajos deviņdesmitajos. Bet cilvēki toreiz, prasmīgas smadzeņu skalošanas rezultātā, nobalsoja par glītām frizūrām un tukšiem solījumiem. Un turpina balsot vēl šodien.

Atbildēt

Nja

02.07.2019. 19:22

Un lapsam neviena drupača nenobira. Kāda netaisna pasaule.

Atbildēt

Mārtiņš

02.07.2019. 18:57

Arī Martin Sedlacky, ko kopā ar Rubesieti Nemiro tīko izmeta no Latvenergo, kā valdes loceklis airBaltic saņēmis virs 600 000 eur ??? Un par narkotiku lietošanu šamajam nav piekļuves valsts noslēpumam !

Atbildēt

Repsis

02.07.2019. 18:07

Porziņģa alga,tāds sīkums vien ir !

Atbildēt

Aksels

02.07.2019. 16:34

Bagāta valsts ar naftas un dabas gāzes "krājumiem", "lētiem" energoresursiem, "lielu" pensiju saņēmējiem un "dāsniem" invalīdu pabalstiem VAR ATĻAUTIES MAKSĀT tādu algu.... Un iepūtiet. Nepatīk? Lidostā gaisma vēl nav izdzēsta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: