Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latviskas kultūras uzdzīve

26.05.2018. 20:58

Vissenākā profesija – prostitūta.
Otra senākā – zaglis.
Trešā senākā – politiķe Dace, kas radās pirmo divu dabīgās saplūšanas rezultātā.

Atbildēt

ak vai atkal teātris

26.05.2018. 14:27

Mani pieticīgie secinājumi. (Lai veicas máksliniekam, un visu cieņu aktieriem). Tā jau teic, ka nav lielākas "čūsku bedres" par mākslinieku aprindām. Skaudība, sacensība, un tam visam pievienojas arī lielāka emocionalitāte. (un nevaram teikt, ka "amatā netikušie" cilvēki ir sliktāki un viņū satraukums nepamatots.Nepazīstu konkrētās personības, bet mūšu mazās tautas nelielajā mākslas lauciņā noteikti ir neatzītas personības, kuru talantam nav paveicies, piedzimstot tik mazā, ierobežota mākslas tirgus, nācijā. Varam tikai just līdzi). Par tām nodokļu lietām. Ir saprotams, ka cilvēki "kuļas pa dzīvi kā māk", un tas, vai tiešām katrs kā sīkais uzņēmējs vai piestrādātājs kādā kompānijā varam būt pārliecināts, ka rīt vai parīt pašiem netiks piestādīts rēķins... Tādu lepnību nevaram atļauties neviens.
Bet te "uzpeldēja" viena vārdkopa, kas "ieķērās prātā" - "projektu vadītājs". Situācija liek pasmaidīt. Kas tik tagad nevar tikt nosaukts par projektu vadītāju. visās situācijās- vai esi students, vai skolēns, vai strādā firmiņā, visu visur var noformēt kā projekta vadītāju. (Savulaik manā padomju bērnībā bija priekšstats par "menedžeri", tāds Direktors ar Milzīgi Lielo Burtu, superdirektors. Iestājās citi laiku, un, lūk, veikalā mani apkalpo menedžeris (pārdevējs), pa telefonu pakalpojumus piedāvā menedžeris, tad vēl ir ofisa menedžeri (no direktoru, faktiski īpašnieku, palīgiem līdz pat sīkākajam klerkam, sekretārei ar nepabeigtu skolu un pusslodzi atbildēt uz zvaniem), un sanācis tāds milzīgi izplūdis apzīmējums "kas-tik-viss-tas-nevar-būt"). Tāpat ir ar tiem projektu vadītājiem.
Bet pret konkrēto cilvēku (un arī viņa konkurentiem) nekā personīga (un negribu aizskart nepamatoti nevienu). Lai veicas!

Atbildēt

ddg

26.05.2018. 05:35

Jau virsraksts smieklīgs . Kādēļ cilvēkam kam VID firmu iznīcinājuši nebūtu nevainojama reputācija?

Atbildēt

Yes

25.05.2018. 18:06

Kurš rakstīja kļauzu? Viens no tiem, kurš netika? Neforši. Nesmuki. Gan jau kolēģi uzzinās tavu vārdu un pašam būs kauns no sevis.

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 17:26

»

lauķis

Kā tur bija ar to lielāko kretīnu


Ar mani viss kārtībā!

Atbildēt

Smieklīgi

25.05.2018. 17:08

Tā pati Krievija mēs esam joprojām. Gan tur, gan Latvijā valda blatu sistēma. Krievijā visiem jārunā krievu valodā, šeit tikai latviešu. Krievijā valda viena partija, Latvijā tāpat. Tad kāpēc mums jābaidās no tā, ko mēs kopējam ?

Atbildēt

Māra

25.05.2018. 12:53

Vai šis ir kārtējais mūsu valstī tik ierastais anonīmais skribelējums? Gribētos redzēt šīs vēstules autoru vārdus un uzvārdus! Ja tādi nav minēti, tad tas jau izsaka visu. Ir amorāli kultivēt anonīmo ziņotāju aktivitātes!
Vai tiek pārņemtas draņķīgākās padomju tradīcijas? Kauns!

Atbildēt

ō

25.05.2018. 10:15

Kārtējais šofera dēls amatā! A bet vai varēja būt savādāk? A bet vai kādu tas vairāk izbrīna? A vot pat negribas to visu saukt ar vienu vārdu - "sile" nu jau ir - "kliķe". Un tā taču ir visus. Kāpēc lai tejāterī būtu savādāk? Un galu galā, tas taču ir "savējais šofera dēls". Va vellos, skan gluši kā "pulka dēls"! A vot iedomāties pat bail, ja kāds no varnešiem, šajā amatā gribētu iebīdīt savu gultas biedru vai biedreni? O, vai sponsoru, vai piebarotāju? Nu bet taču iebīdītu! Tā kā nav nemaz tik slikti!

Atbildēt

nākamais konkurss

25.05.2018. 07:37

kuru vajag jau tagad pētīt - VID ģenerālis.....Jau ar 1 kārtu vērojamas visnotaļ lielas dīvainības.....

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.05.2018. 00:02

Likuma prasības attiecībā uz labu reputāciju ir noformulētas šādi: tā kā reputācija ir subjektīvs faktors, tad likums pieprasa, lai VISI nominācijas komisijas locekļi (lai kas tie kurā reizē arī nebūtu) uzskatītu, ka kandidātam ir slikta reputācija. Ja kaut viens uzskata, ka tomēr laba, tad jāpieņem, ka reputācija nav pavisam slikta, un kandidāts nav noraidīts.

Atbildēt

Vai

24.05.2018. 21:42

varēja būt savādāk pie cilvēces padibenēm vārdā latvieši?

Atbildēt

2x tiesāts O.Rubenis

24.05.2018. 17:58

Jaunajam direktoram vajadzēja būt 3x tiesātam, atbilstoši NA latviskās kultūras filozofijai.

Atbildēt

lauķis

24.05.2018. 17:20

Kā tur bija ar to lielāko kretīnu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: