Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VAU

10.06.2024. 20:42

»

Žoržs Soross

Ebrejs Inkins- Latviešu senču un nacijas sirdsapziņa. Taa tik turet tovarisčj inkin


tieši tā,lai apkārtējie nekļūdītos uzskicējis maikai
ka "latvietis".....

Atbildēt

Žoržs Soross

10.06.2024. 17:03

Ebrejs Inkins- Latviešu senču un nacijas sirdsapziņa. Taa tik turet tovarisčj inkin!

Atbildēt

Atis Priedītis

10.06.2024. 16:27

Kāpēc es uzrakstīju grāmatu "Piecas minūtes pirms apokalipses"

Manuprāt, ir pienācis laiks apkopot pašu galveno šai grāmatā publiskoto informāciju. Aprakstītie notikumi tiešām ir patiesi un ja kāds vēsturnieks vai žurnālists izrādīs vēlmi pats ar visu tikt skaidrībā, es nosaukšu viņam visu iespējamo šo notikumu liecinieku vārdus.

35 - 36 - 37 lpp.
– Kopš šiem notikumiem ir pagājuši jau 30 gadi. Vai jūs esat mēģinājis noskaidrot, kas notika patiesībā?
– Protams, tikai notikumu dalībnieki kategoriski atsakās kaut ko atcerēties.
– Kāpēc?
– Es taču esmu visu publicējis, un viņi saprot, ka patiesībā piedalījās cilvēka noslepkavošanā. Katrs no viņiem veica kādu mazu riebeklību, bet viss šo cūcību kopums beidzās ar manu nāvi.
– Pastāstiet arī par šo gadījumu!
– Tas būs diezgan garš stāsts, es to izstāstīšu nedaudz vēlāk.
– Bet jūs taču tomēr esat dzīvs!
– Jā, bet pēc pēdējās VDK pratināšanas es nonācu slimnīcā, kur piedzīvoju klīnisko nāvi. Es nomiru naktī, bet no rīta mistiskā veidā atkal atdzīvojos.
– Par gadījumu, kad jūs slimnīcā nomirāt, un arī par pēdējo VDK darbinieku veikto pratināšanu mēs jau zinām visu ļoti precīzi. Ir saglabājies gan jūsu pratināšanas protokols, gan audio ieraksts. Tāpēc mūs interesē tieši jūsu izjūtas šo notikumu laikā.
– Tad, man šķiet, jāsāk tieši ar pratināšanu. Cilvēki, kuri mani pratināja, to nosauca par sarunu, un man likās, ka nekāds protokols rakstīts netika.

– Protokols bija, bet tas tika uzrakstīts jau pēc pratināšanas, izmantojot pratināšanas laikā veikto skaņas ierakstu. Lūdzu, pastāstiet, ko no šīs pratināšanas jūs atceraties.
– Es atceros pilnīgi visu, bet, manuprāt, jūs interesē pratināšanas beigu daļa.
– Jā, pastāstiet tieši par šo daļu.
– Bet tad man tomēr šis tas mazliet ir jāpaskaidro. Vairāku mēnešu ilgās vajāšanas rezultātā VDK darbiniekiem izdevās manī atmodināt arhetipus: Mozus, Jēzus, antīko dievu, latviešu tautas Dieva un paša Dieva arhetipu.
– Vai tolaik jūs zinājāt kaut ko par arhetipiem?
– Nezināju, es par tiem uzzināju daudz vēlāk pēc psihologa Junga grāmatu izlasīšanas.
– Kādas bija jūsu sajūtas arhetipu atmošanās laikā?
– Es tiešām brīžiem jutos gan kā Mozus, gan kā Jēzus, gan kā pats Dievs.
– Un ko jūs sapratāt pēc tam, kad uzzinājāt, ka tie ir tikai arhetipi?
– Es sapratu, ka arī tā ir bijusi psihes aizsargreakcija. Ja manī nebūtu atmodināti arhetipi un ja es nebūtu nonācis kontaktā ar citplanētiešiem, pavisam noteikti es šīs vajāšanas nebūtu izturējis.
– Varbūt pastāstiet par pratināšanas beigu daļu.

– Pratināšana noslēdzās ar visu manu arhetipu atmošanos. Vispirms es pateicu, ka esmu latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas, un pēc tam, ka esmu pats Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu cilvēci no bojāejas.

Grāmatas fails ir atrodams šeit:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

Atbildēt

Atis Priedītis

10.06.2024. 16:25

»

Pirātu partija

Ati nebiedē cilvēkus, nebūs ne kāds ātomkarš, būs tehniskas, tehnogēnas, lokālas katastrofas, kas būs domātas noteiktu cilvēku grupu pāraudzināšanai ar radiācijas palīdzību...


Es gan pieļauju, ka būs pavisam cits scenārijs. Putins pirmais veiks kodoltriecienu pret kādu ne pārāk lielu Ukrainas pilsētu ar domu, ka Rietumvalstis atbildes triecienu bailēs no globāla atomkara izraisīšanas neveiks un mēģinās kaut kā ar Putinu vienoties.

Atbildēt

...

10.06.2024. 16:12

Vai Inkina kungs būtu pievērsies eksistenciālisma filozofijai? Vai arī šis raksts ir aizplīvurota Jāņa Atklāsmes grāmatas skaidrojoša versija? Un ko īsti autors domājis ar frāzi par progresu, tehnokrātiju un globālismu kā ceļu uz mājām-t.i. pie Tēva?

Atbildēt

Pirātu partija

10.06.2024. 15:06

»

Atis Priedītis

Tā kā pasaule turpina tuvoties atomkaram, publiskoju vēl kādu savas topošās grāmatas fragmentu...


Ati nebiedē cilvēkus, nebūs ne kāds ātomkarš, būs tehniskas, tehnogēnas, lokālas katastrofas, kas būs domātas noteiktu cilvēku grupu pāraudzināšanai ar radiācijas palīdzību.
Viena katastrofa būs te pat netālu, (no Rīgas 1000.km pa diogonāli) Kurskā, vatņiki gribēs pārtraukt karu, jo zaudē, apvainot Ukrainu, un uzspridzinās savu AES. Liela iekšējā cilvēku migrācija.
Kā jau pie vatņikiem, viss caur vienu vietu, sekas kā pēc Černobiļas AES.
Otra būs Francijā, tur iefiltrēts FSB aģents saspaidīs makarona AES pogas.
Redzēju noplūdi un daudz beigtu putnu. Teritorija norobežota, kontrolposteņi, nevienu klāt nelaidīs.
Trešais būs Baltkrievijā, kad lukašestku armija kopā ar putleriešiem veiks provokācijas Suvalkas koridorā, natpazīti F-35 atlidos un iznīcinās taktiskās kodolraķetes, kas izvietoti Baltkrievijas teritorijā, Krievijas bāzē.
Iespējams lokāls piesārņojums Baltkrievijā.
Vēl viens gadījums Izraēlā, tur sāksies Izraēlas-Irānas karš, jūra, pie Izraēlas krastiem maziņš, lokāls kodolsprādziens, 4. miļjoni žīdu aizmuks uz Vāciju. Karma.
Vēl vatņikiem, zemūdene, kas mēģina imitēt Karību krīzi, kā CCCP laikā. Kaut ko šau, bet to ko izšaus, tas neaizlidos, tur pat detonēs. Vatņikiem zemūdene aizies pa burbuli, tā pat kā zemūdene ”KURSK”.
P.S. Latvijā kara nebūs, NewVemjotība aizies pa skuju taku tad, kad to izdarīs analoģiska puķina partija raškā, Jedinstvo. Kā tikko, tā uzreiz.
Eiroparlaments līdz galam nenosēdēs, ES izjuks, bet vispirms defolts raškā, tad problēmas ar $ ASV un tikai tad EURO. EURO noturēsies vissilgāk.
Ķīna izstrādāja jauna tipa klimatiskos ieročus, drīz mēģinās uz ASV ! Jeņķi parādā nepaliks un kaut ko nomēģinās uz Ķīnu. Abās valstīs dabas kataklizmas.

Atbildēt

Хм

10.06.2024. 14:49

»

Atis Priedītis

Īstais Atis Priedītis: Parodija ir absolūti garām. Es rakstu pavisam cita satura un stila tekstus


Да, стиль совершенно иной. Но вот главная мысль о непризнанности Кристапа мессией и гласом божьим и талантом-схвачена на все 100%)

Atbildēt

lauķis

10.06.2024. 13:50

»

vins ir pamulkis

ar kaskrustu fona


Nevis kāškrusts bet ugunskrusts.Jūdi šo simbolu nozaga,apgānija un apmeloja.

Atbildēt

Atis Priedītis

10.06.2024. 13:00

»

Atis Priedītis

Fragments...


Īstais Atis Priedītis: Parodija ir absolūti garām. Es rakstu pavisam cita satura un stila tekstus.

Atbildēt

Atis Priedītis

10.06.2024. 12:51

Fragments
Iedvesmas grāmata 34-16
5 nodaļa 6 abzac
Kristaps jau atkal devās misijā uz Siriusa z09183 mākslīgo pavadoni.Laiks pārdomam bija gana.Kāpēc uz Zemes cilveki maldās tumsā un seko viltus praviešiem?Kāpēc ļaudis neredz īsto Gaismu,patieso mesiju?Viņš-Kristaps taču neskaitāmas reizes mērojis miljoniem kilometru un ticies ar triljoniem būtņu,skaidrojot viņiem lietu būtību un visur viņu ir sapratuši,visur atzinuši viņa dievišķo dabu,visur par godu viņam ir celti altāri un ziedoti neticīgie.Tik vien uz Zemes viņu nesaprot,nepieņem.Kāpēc,kāpēc tā!

Atbildēt

vins ir pamulkis

10.06.2024. 12:34

»

Politnekorekti

Inkins ir latvietis tikai apgraizītais


ar kaskrustu fona.

Atbildēt

hehe

10.06.2024. 10:02

»

Atis Priedītis

Tā kā pasaule turpina tuvoties atomkaram, publiskoju vēl kādu savas topošās grāmatas fragmentu...


praidītis pļutkinē regulāri ar pļutkinenu kārtas numuriem

Atbildēt

Atis Priedītis

10.06.2024. 09:08

Tā kā pasaule turpina tuvoties atomkaram, publiskoju vēl kādu savas topošās grāmatas fragmentu.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.75

Kristaps tā arī nespēja saprast kā ir iespējams Jēzus mācībā atrast attaisnojumu kariem un apzinātām cilvēku nogalināšanām. Nespēja saprast to, ka ir cilvēki, kuri ar pilnu pārliecību vēlas veikt uz Zemes apokalipsi un tic, ka pēc tam izredzētie augšāmcelsies un turpinās dzīvot paradīzē. Vērtējot šādus murgus no racionālā skata viedokļa ticamākā versija bija tā, ka pēc pašu cilvēku izraisītā atomkara, daži dzīvi palikušie turpinās savu dzīvi uz pilnībā izpostītas planētas.

Tieši tāpēc Kristaps uzskatīja, ka jebkurās nopietnās miera sarunās ir jāpiedalās arī divu kara darbībā iesaistīto reliģiju vadītājiem. Un viņiem skaidri un nepārprotami ir jāpauž savs viedoklis par notiekošo. Un šie divi cilvēki bija Romas pāvests un Krievijas pareizticīgo baznīcas patriarhs.

Ņemot vērā to, ka šie abi reliģiskie līderi atteiksies piedalīties miera sarunās, pastāvēja iespēja sākt reliģisko revolūciju no "apakšas''. Tas nozīmēja to, ka zemāka līmeņa garīdznieki paši sāktu saprast, ka izglābt pasauli no bojāejas var tikai izdarot radikālas izmaiņas Svēto grāmatu tekstos. No visiem Svētajiem tekstiem būtu jāizņem vietas, kuras attaisno karus un apzinātās cilvēku nogalināšanas.

Diemžēl. daudzi cilvēki to tā arī nespēja saprast. Kādā Kristapa publikācijām veltītā komentārā tika publiskota šāda atziņā - "Dievs cilvēkus nogalina, tos mīlot". Kaut ko tik briesmīgi absurdu lasīt bija šausmīgi.

Atbildēt

Kristieša identitāte

10.06.2024. 08:52

»

Quo vadis?

Mani vairāk interesē, kas te ir domāts: "Ar katru izaugsmes soli mēs tuvojamies Dievam, un cilvēka dzīvei nav citas jēgas un cita uzdevuma kā atgriezties Tēva namā


Personīgo izaugsmi nevar iebarot ar karoti. Tā ir katra apzinata izvēle, jautājumi, lēmumi, drosme, rīcība, kļūdas un atgriešanās, katra personīgais individuālais izaugsmes ceļš pie Tēva.

Atbildēt

nožēlojami

10.06.2024. 05:26

»

Kas ir Politiskie dzīvnieki un vispār dzīvnieki

Vai pederasti ir cilvēki, vai dzīvnieki? Nu mūsējais Rinkevičs politikā ir dzīvnieks, bet fekālijas stumda cilvēku dupšos! Nu 1/2 pret 1/2


ka, šeit, līdzīgi LA , parādās radījumi, kuriem anālās domas tuvākas par visu, kuriem sūdi ir visur, gan apakšā, gan augšā

Atbildēt

Politnekorekti

10.06.2024. 03:13

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Inkins ir ebreju familija


Inkins ir latvietis tikai apgraizītais.

Atbildēt

pusplikgalvis

10.06.2024. 00:35

pretigs personazs.

Atbildēt

komplekts

09.06.2024. 22:16

»

va vellos

Varen indīga krāsa bijusi uz tām grīdām, pa kurām šis karakters savulaik ar lupatu rāpojis


Tās nebija vienīgās un visas grīdas,bija vēl iptīgākas.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

09.06.2024. 19:16

Inkins ir ebreju familija.

Atbildēt

Quo vadis?

09.06.2024. 18:53

Mani vairāk interesē, kas te ir domāts: "Ar katru izaugsmes soli mēs tuvojamies Dievam, un cilvēka dzīvei nav citas jēgas un cita uzdevuma kā atgriezties Tēva namā."

Ja ar lielo burtu "Tēvs", tad domāta baznīca? Vai zeme? Vai debesis?

Atbildēt

wow

09.06.2024. 18:47

»

Tautas dziesma

Ai bāliņi, ai bāliņi


No kuriem purviem tas Inkins izlīdis? Tautas un nācijas nav tikai 100 gadus vecas.Pārējais raksts arī diezgan tendenciozs.

Atbildēt

autoram

09.06.2024. 18:40

īsā un vispārējā atbilde varētu būt- neticēt nevienam un būt pašam par sevi. Pamatā dzīve ir spēle, kurai noteikumus sarakstījuši mums nezināmie (Dievs, Radītājs, Visums, Providence u.t.t.} Atliek tikai spēlēt

Atbildēt

Tautas dziesma

09.06.2024. 18:05

Ai bāliņi, ai bāliņi
Ņem zobinu rociņā,
Ej uz prūšu robežām
Sargā savu tēvu zemi!

Tautība un tēvzeme nav tikai 1 gadsimtu vecas.

Atbildēt

Хм

09.06.2024. 16:55

»

russkoje govno

kirilic vodka i gulag


Надо же, повёлся на комментарий похожего ника, мой даже пропустил. Халтурить, там Хm, у меня Хм

Atbildēt

šis ir labs

09.06.2024. 14:54

"Tautiskuma, patriotisma un nacionālisma propaganda ir veids, kā pie varas tikušie, kuri vēlas savu varu un ietekmi saglabāt, sadzen vēlētājus aplokā un gana, kā arī uzrauga un kontrolē. Dažreiz baro."

Bet vai baro? Otrādi taču! Mums viņi jābaro!

Atbildēt

Kas ir Politiskie dzīvnieki un vispār dzīvnieki

09.06.2024. 14:21

Vai pederasti ir cilvēki, vai dzīvnieki? Nu mūsējais Rinkevičs politikā ir dzīvnieks, bet fekālijas stumda cilvēku dupšos! Nu 1/2 pret 1/2?

Atbildēt

Xm

09.06.2024. 14:19

Ермак Оманский - это самый успешный проект ФСБ за последние 20 лет.

Atbildēt

Xm

09.06.2024. 14:08

ЕРМАК ВЫПОЛНЯЕТ ПРИКАЗЫ ИЗ РОССИИ, ЗЕЛЕНСКИЙ ВЫПОЛНЯЕТ ПРИКАЗЫ ЕРМАКА- ВОТ И НЕТ ПРОРЫВА НА ПОЛЕ БОЯ !!!!

Atbildēt

VAU

09.06.2024. 13:26

tu tač ļoņa ar kāšukrustu.....radiņš bij šucos,ko ja ko.....?

Atbildēt

Atis Priedītis

09.06.2024. 13:23

»

he he

Atbilde uz šitā garadarba jautājumu ir vienkārša: netici nevienam, esi kopā ar aktuālo barvedi - būsi paēdis. Nevis kā tas duraciņš Priedītis, kuru visi, sākot ar Visaugstāko, apdalījuši pēc pilnas programmas


Dieszin vai par apdalītu var uzskatīt cilvēku, kura dziesmas skan pa radio un kura dzejoļi un prozas darbi ir izdoti apmēram 40 grāmatās. Drīzāk, jau par sevi ir jāpadomā tiem, kuri prot anonīmi publicēt tikai ķengas.

Atbildēt

va vellos

09.06.2024. 13:19

Varen indīga krāsa bijusi uz tām grīdām, pa kurām šis karakters savulaik ar lupatu rāpojis.

Atbildēt

he he

09.06.2024. 12:50

Atbilde uz šitā garadarba jautājumu ir vienkārša: netici nevienam, esi kopā ar aktuālo barvedi - būsi paēdis. Nevis kā tas duraciņš Priedītis, kuru visi, sākot ar Visaugstāko, apdalījuši pēc pilnas programmas ...

Atbildēt

ticu tikai tiem

09.06.2024. 12:40

kas spēj ražot, uztur sevi un valsti...sūdu mušas vienmēr paliks sūdu mušas

Atbildēt

Atis Priedītis

09.06.2024. 12:37

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.74

Jau savas pirmās dzīves laikā Kristaps ar izbrīnu konstatēja, ka ir ļoti daudz cilvēku, kuri ir absolūti pārliecināti par sava pasaules uzskata nemaldīgumu. Tās gan bija ari atskaņas no dzīves okupācijas laikā kad visā nopietnība cilvēkiem ar varu tika uzspiests vienīgais pareizais pasaules uzskats. Šī pieeja gan sabruka līdz ar sociālistiskās impērijas sabrukumu. Pārdošanā parādījās ļoti daudz grāmatu, kuras pauda pavisam citas atziņas un patiesības, bet daudzi cilvēki turpināja ticēt jau sev pierastajām patiesībām.

Viena no radikālākajām izmaiņām bija attieksme pret reliģiju un ticīgajiem cilvēkiem. Vairs nebija iespējams publiski paust atziņu, ka reliģija ir murgi un to Svēto grāmatu tekstus ir sarakstījuši daži trakie. Kaut gan savas sirds dziļumos daudzi neticīgie turpināja dzīvot ar šādu attieksmi pret ticīgajiem cilvēkiem un reliģiju.

Līdzīgi bija ar attieksmi pret psihisko slimību izpratni. Cilvēkiem kļuva pieejamas agrāk aizliegtās grāmatas par psiholoģiju un psihiatriju. Izrādījās, ka okupācijas laika psihiatri bija mākslīgi radījuši neesošu psihisku slimību diagnozes ar mērķi varai nevēlamus cilvēkus atzīt par psihiski slimiem un piespiedu kārtā sākt ārstēt. Tomēr tas nemainīja daudzu cilvēku attieksmi pret sev nepieņemamu un nesaprotamu domu paudējiem. Joprojām bija cilvēki, kuri visā nopietnībā, gan klusībā pie sevis, apgalvoja - "ja es to nesaprotu un tas nav man pieņemams, tad šīs domas autors pavisam noteikti ir psihiski slims un jāsāk viņu ārstēt".

Tikai šāda pieeja globālā mērogā vairs nebija iespējama. Psihiatri ļoti labi zināja, ka neparastu domu izteikšana patiesībā ir cilvēces progresa ceļš un nevis psihiska slimība. "Atgremojot" un paužot tikai vispārzināmas patiesības cilvēces attīstība tiktu pārtraukta pilnībā.

Grāmatas fragmenti ir lasāmi šeit:
https://www.frype.com/atis_prieditis/

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: