Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

16.06.2013. 21:48

''Trūkumcietēji'' VIPI saņems par velti. Par velti nav nekas- par to maksā tauta, Melbārzdes kundze !! Es nedomāju,ka man par šiem izcili labi apmaksātajiem darboņiem būtu jāmaksā.Īstie trūkumcietēji stāvēs aiz sētas.

Atbildēt

Ha

13.06.2013. 23:34

Melbārde - pelēka ieliktene, kas gvelž tukšu un baidās no savas ēnas. Paklausieties jel kādreiz viņas runā un jautājumu vairs nebūs.

Atbildēt

zanis

12.06.2013. 16:34

Palīdzēt par naudu labās vietās varēja, bet ielūgumus par brīvu- kauns vadošās kliķes trūkumcietējiem.

Atbildēt

anija

12.06.2013. 16:23

šie gaidāmie "svētki" vispār ir pataisīti tik nožēlojami (vēl sliktāk, kā iepriekšējos svētkus)ar biļešu un ielūgumu skandāliem, ka saku godīgi, šos svētkus (jeb "tādus svētkus")es nevēlos vērot vairs ne klātienē, ne citā veidā. Izskatās, ka visi L-jas kolektīvi tiek uz nedēļu sadzīti Rīgā, lai sniegtu koncertus VIP personām un dažiem superlaimīgajiem, kas tikuši nesaprotamā kārtā pie biļetēm (ar to nedomāju "likumīgos spekulantus, kurus atbalsta valsts). Kur palikusi iespēja (par naudu) latvietim piedalīties Latviešu Dziesmu svētkos? Pretīgi. Esmu mamma, triju Dziesmu un deju vētku dalībniece, kurai nav izdevies tikt pie biļetes, lai kaut uz vienu koncertu aizvestu savu dēlu...

Atbildēt

Aldis

12.06.2013. 09:57

Tiesi tajā jau izpaužās ta latviskā kultūra un īstenā vertība !!! Es savu dēlu uz to nedēļu vedīsu uz Igauniju, jo dzīvojam blakus Mežparkam un, nevēlamies elpot un just to noziedzīgās naconalās lopu smirdoņu un gaudošanu kopā ar viņu Valstiskās Iznīcināšanas Perdeļiem ... Protams, ka ko šo noziegumu-vardarbību pret bernu finansiāli apmaksā tie desmiti tūkstoši sarkanbaltsarkano nacistisko dauņu-pideralliņu savu niedzimto vergu un sulainu sindroma vadīti..

Atbildēt

G

12.06.2013. 09:49

Jautājums pēc būtības - mūsu valsts augstākais apbalvojums ir Triju Zvaigžņu ordenis, vai ordeņa ieguvēji, starp citu par ieguldījumu Latvijas kultūrā, neatbilst rakstā minētajiem kritērijiem?

Personīgi pazīstu ordeņa ieguvēju, kurš 8 stundas stāvēja rindā pēc biļetēm un tik vien dabūja, kā biļetes uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Nu nevajag jau šiem vecīšiem neko vājprātīgu...

Atbildēt

Janka

12.06.2013. 07:27

»

cits viedoklis

Arī man nepatīk, ka svētku ielūgumu saņēmēju saraksts ir tik garšs. Nešaubos, ka saraksta sākumā esošajiem biļetes bija jādod, beigu galā kādam varēja nedot, bet kur vilkt sarkano svītru tā arī nav skaidrs. Bet vai Jūsu aktivitātes par šo jautājumu tādā veidā kā tagad ir lietderīga, par to gan šaubos...


Nu neizliecies par muļķi. Dziesmu svētku dalībnieki piedalās svētkos bez samaksas. "Vienkāršā tauta" maksā par biļetēm, bet ir vēl "sabiedrības krējums", kuri ikdienā it kā pilda savus tiešos pienākumus, kuriem vajadzētu kalpot tautai, bet izrādās, ka viņi ir "īpaši" - ne viņiem rindā jāstāv, ne naudiņa jāmaksā. Visa tā "elite" principā ir tieši tādi paši cilvēki, kā apkopēja Anna no Stradiņu slimnīcas un nav ko viņus izcelt, īpaši tādos tautas svētkos kā Dziesmu svētki, vai arī te tomēr vajag izrādīt, ka dažas cūkas ir vienlīdzīgākas par citēm...

Atbildēt

cits viedoklis

12.06.2013. 01:22

Arī man nepatīk, ka svētku ielūgumu saņēmēju saraksts ir tik garšs. Nešaubos, ka saraksta sākumā esošajiem biļetes bija jādod, beigu galā kādam varēja nedot, bet kur vilkt sarkano svītru tā arī nav skaidrs. Bet vai Jūsu aktivitātes par šo jautājumu tādā veidā kā tagad ir lietderīga, par to gan šaubos.
Ir pieņemts, kad uz valstiskas nozīmes pasākumiem (vismaz ceru ka šos svētkus par tādiem uzskatat) uzaicina visādas augstas amatpersonas, arī ārzemju, arī no privātā sektora u.t.t. Tiesa - nezinu nevienu normativo aktu (varbūt ka tāds ir), cik , kādus, pēc kādiem kritērijiem un etiķetes formulējumiem un uz kuriem svētkiem uzaicina.Atbildē manuprāt korekti, lai gan vispārīgi, ir pateikts kādu kategoriju ļaudis pie biļetēm tikuši. Vai tagad, kad rit saspringtākais darbs svētku gatavošanā, ir īstais laiks prasīt dažādus sīkus skaidrojumus par to, kāpēc, kuru, par kādiem projektiem un pēc kādiem kritērijiem ar biļetēm aplaimoja? Vai tas tiešām atbilst Jūsu piesauktajiem labas pārvaldības principiem un veicinās labu svētku sagatavošanu un norisi, vai tieši otrādi - atraus cilvēkus no daudz svarīgākiem pienākumiem, vairos jau tā lielo stresu un traucēs svētkus gatavot? Vai tiešām atbilde nevar pagaidīt un ir tik primāra, vai tas vajadzīgs Jums tikai sava ego apmierināšanai? Vai nebija labāk pagaidīt svētku nobeigumu un tad rudenī paanalizēt visu kopā - gan svētku saturu un norisi, gan finansu izlietojumu, gan cilvēku un speciālistu atsauksmes un ja tas ir tik svarīgi, arī biļešu dalīšanu. Tagad Jūsu aktivitātes tikai traucē svētku gatavošanu un var laupīt cilvēkiem daļu svētku izjūtas, jo kaut kas var neizdotie.
Iesaku Jums aktualizēt jautājumu par speciāla normativā akta pieņemšanu, lai teiksim līdzīgos pasākumos ar valstisku un pat starptautisku skanējumu būtu skaidrība kam kur jāpiedalās, kas saņem biļetes, kam tikai rezervē lai nopirktu par savu naudu u.t.t.Tad būs skaidrs, kas teiksim 18 novembrī jāaicina uz parādi, kas uz svinīgo sēdi, kas uz svētku koncertu un kas pie galda uz furšeti. Un nekādi jautājumi neradīsies.
Citādi tiešām rodas iespaids, ka esat apvainojies ka Jums nav tikusi biļete uz svētkiem.

Atbildēt

LatLotto

11.06.2013. 23:13

Ну и что?
Лато не увидел себя в этом списке? Так нужно в хоре петь или танцевать народные танцы-пляски, или сыграть в каком-нибудь любительском театре на худой конец!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: