Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

„Nacionālajai aviokompānijai” airBaltic izrādīšanās ir svarīgāka par atceltu reisu pasažieru problēmām, - citādi nevar raksturot vakar notikušo.

Oficiālie, ar reklāmas līgumiem un bezmaksas biļetēm „piebarotie” mediji par to, protams, klusēja, taču vakar, 21. augustā no rīta puses atcelti airBaltic reisi BT641 uz Cīrihi un atpakaļ BT642, kam atpakaļ Rīgā bija jāierodas 13:20.

Tai pat laikā trīs jaunie Airbus 220 gaisakuģi (tie, kas krāsoti Baltijas valstu karogu krāsās) bija bez darba izvietoti Rīgas lidostā, lai gozētos Baltijas ceļa piemiņas pasākumā, kurā viesojās arī prezidents.

Prezidenta dienas kārtībā pasākums bija paredzēts 15:00, tā ka vienu no izstādītajiem gaisakuģiem mierīgi varēja izmantot Šveices reisa pasažieriem un tas vienalga būtu paspējis uz pasākumu, bet… ies nu daudz piepūlēties.

It kā katram pasažierim pēc Eiropas regulas pienāktos 250 EUR kompensācija par atcelto reisu. Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml.

Secinājums ir īss - PR aktivitāšu dēļ „nacionālā aviokompānija” ir gatava radīt neērtības dažsimt pasažieriem.

Novērtē šo rakstu:

122
9