Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Milda

31.03.2017. 11:42

Labdien!

Mūsu rīcībā ir nonākusi informācija, kura ir apstiprinājusies ar faktiem, kuri ir pieejami dažādos masu medijos un interneta mājas lapās par dažām personām, kuras ir noorganizējušas biedrību ar tik pompozu un pārspīlētu nosaukumu kā „Tauta pret zemes baroniem ”.
Paskatīsimies, kas tad patiesībā ir apakšā šai „biedrībai”?
Katrā ziņā mēs arī iestājamies par vienlīdzīgu un taisnīgu principu visiem gan NĪN jautājumā, gan zemes nomas jautājumā, gan visos citos jautājumos.
BET pašlaik daži simti dzīvokļu īpašnieki apzināti nemaksā NĪN un zemes nomu, tādā veidā diskriminējot pārējos godīgos dzīvokļa īpašniekus, kuri godīgi maksā NĪN, kā arī zemes nomu vai sen zemi ir izpirkuši!
Papildus varam tikai piebilst, ka pēdējā laikā redzētie sižeti un raksti par it kā dzīvokļu īpašnieku bēdīgo stāvokli ir klaji meli un sagrozīts faktu "kokteilis", kuru, kā izrādās vada politiskās partijas "SASKAŅAS CENTRS" biedri (gan bijušie, gan esošie), tādi kā kriminālprocesā iesaistītā Regīna Ločmele-Luņova, DP redzes lokā nonākusī Elizabete Krivcova un nelegālo finanšu piramīdas speciālists Ruslans Pankrātovs.
Papildus šim populistu un parādnieku „grupējumam” ir pievienojušās tādas personas kā maksātnespējīgais uzņēmējs bijušais erotikas muzeja īpašnieks, KPV partijas biedrs un jurists ar apšaubāmu reputāciju Gundars Ūdris, kā arī dīvainā „Taro kāršu” licēja Māra Veidemane.
Lūk, šādas personas tagad mēģinās „pūst miglu” acīs pārējiem cilvēkiem.
Uzskatām, ka šādas personas ir bargi jāsoda tieši tāpat kā masu nekārtību cēlājus, kuri mudina nepakļauties likumam un maldina cilvēkus sagrozot patiesību.
Līdz ar to varam secināt, ka visas šīs aktivitātes visticamāk ir valsts politisko spēku pirmsvēlēšanu cīņas elements, kad it kā tiek aizstāvētas lielas tautas masas intereses, bet patiesībā šī tēma skar tikai dažus simtus negodprātīgus parādniekus, kurus it kā metušās aizstāvēt šīs apšaubāmās personas.

Būsim patiesi, taisnīgi un nepakļausimies provokācijām!

Atbildēt

Juris

29.06.2016. 09:21

»

Anna

Re kur darbīgs instruments...


Kas tur darbīgs?

Atbildēt

Juris

28.06.2016. 16:26

»

Normunds Šlitke

Tiesneši un izpildvaras pārstāvji parasti noraidās, ja ir šaubas par viņu objektivitāti un personīgo ieinteresētību...


Normund, gan jau juridiski visas šīs zemes lietas no zemes īpašnieku puses ir sakārtotas tip top un piesieties kaut kam ir grūti (lai arī ir varianti). Pat ar visām zemju izkrāpšanas shēmām utml. Jautājums ir cits - par parazītisko darbību. Te nav vēlme iegūt augļus no sava īpašuma. Te ir vēlme iznīcināt visu, kas ir uz šī īpašuma. Izsūkt pēdējo pili.

Bet... man ir dziļa pārliecība par to, ka jebkuram spēkam ir pretspēks. Nesodāmības sajūta ir slikts padomdevējs. Gan jau starp tiem 111 tk. dzīvokļu iedzīvotājiem ir kāds procents ar garīgi nestabilām personām, kuras, iedzītas stūrī, var arī izpausties agresīvāk par parastu, mierīgo latvieti. Novēlu patīkamu tikšanos ar šo sabiedrības slāni.

Atbildēt

Anna

31.01.2016. 23:57

Re kur darbīgs instruments:

Apstrīdi likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma” 6.panta prettiesisko normu:
- obligātās apsaimniekotāja darbība slēgt piespiedu nomas līgumu tavā (mājas) vietā;
Šeit tu panāksi milzu iespējas: zemes īpašniekam vajadzēs slēgt nomas līgumu ar katru dzīvokļa īpašnieku, izrakstīt katram dzīvoklim rēķinu un atsūtīt, slēdzot līgumu vienoties, bet ja nevar vienoties, viņam būs jātiesājas ar katru dzīvokli (ja īpašniekam uz viņa zemes ir 10, 50, 100 … vai 5000 dzīvokļu!). Bez līguma vai tiesas sprieduma, vienpusējā kārtā viņš nevarēs pieprasīt maksu par zemi, kā to nekaunīgi pašlaik dara apsaimniekotāji – piedzem maksu ar atpakaļejošu datumu un pat iepriekšējo zemes īpašnieku vietā, kas ir nelikumīgi.
Ja atbilstoši šā likuma 50.panta pirmās daļas 3.punkta prasībām zemes nomas līgumi ar zemesgabala īpašnieku nav noslēgti, zemes gabala īpašniekam ir tiesības prasību tiesā par zemes nomas līguma noslēgšanu vērst pret personu, kurai nodotas attiecīgās dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tiesības, kas satur korupcijas un interešu konflikta iespējas.
Līgumā ir tikai viens rekvizīts – nomas maksas summa, kur abas puses ir ieinteresētas gūt labumu no dzīvokļu īpašniekiem – viena lielāku konta apsaimniekošanas procentu no lielākas summas, otrie – lielāku nomas maksu.

Atbildēt

Imants

31.01.2016. 16:31

“MANA MĪĻĀ ARĀJU TAUTA”, ievēro, cik valsts vara un tās mafija ir nežēlīga pret tautu, nerisina un nenovērš zemes reformas un denacionalizācijas noziegumu sekas un ļauj turpināt spīdzināšanu.
Denacionalizācijas sakarā kāda sieviete zvanīja uz Latvijas Radio "krustpunktā" un teica - denacionalizācija, tas ir latviešu tautas holokausts. Briesmīgs, bet patiess vērtējums. Juris Bojārs LA intervijā saka, ka valsti pārvalda nevis parlaments, bet nauda: http://www.la.lv/musu-ir-vairak-nav-ko-raustities/5/.
Mūs spīdzina pēc sava prāta un saprašanas, valsts aizsardzību panākt nav iespējams pat gadījumos, kad tiek apdraudēta īrnieku dzīvība vai veselība.
Ja neko radikālu neizdarīsim, ne tikai mūsu paaudzi, bet arī bērnus un mazbērnus VALSTS MAFIJAS KLANU SISTĒMA īpašumu (zemes, māju, dzīvokļu) sagrābšanas un apsaimniekošanas rezultātā mūs spīdzinās un turpinās izzagt valsti un spīdzināt, apzagt tautu ar likumiem tāpat kā tas notiek ar veselības aprūpes KVOTĀM, kur vēl tikai gada sākums, bet izmeklējumus jau nosaka tikai uz marta beigām. Noziegums nozieguma galā!
Laikam taisnība, ja palasa rakstu: http://pietiek.com/raksti/vai_zemes_baroni_triumfes ... Varas nežēlīgo attieksmi pret tautu nedaudz satricināja vienīgi 13.janvāra grautiņi pie Saeimas.
Jāturpina visi likumīgie cīņas varianti, arī vēršanās pie citām valstīm (Ukrainas, Baltkrievijas, Albānijas un kopiju Latvijas varai), tajā skaitā atbalstot Manabalss.lv iniciatīvas:1) https://manabalss.lv/i/940; 2) https://manabalss.lv/i/627; 3) https://manabalss.lv/i/362.
SAVĀKSIM 100 000 PARAKSTU, NO VIENA MILJONA INTERNETBANKU SKAITA?
“Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs, tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs”.

Atbildēt

emīls1

26.01.2016. 19:22

Diemžēl jau mums atkal ir jāceļ jaunas ..barikādes,, bet barikādes pret melno spēku organizēta un apmaksāta uzbrukuma baltās rases cilvēkiem...sūtot kaujā dzeltenās un melnās rases pārstāvjus,,,, Cīnīsimies tam pretī ar visiem spēkiem , aizsargājot savu cilvēcisko būtību un esamību...(sun)

Atbildēt

Marija

20.01.2016. 23:30

Re kā:
- 1991. gada 20. novembra likuma ”Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 3. pantam, ka zemes reformas uzdevumi ir: 1) veidot tiesisku pamatu zemes attiecību regulēšanā un zemes īpašnieku un lietotāju tiesību aizsardzībā un pienākumu ievērošanā, kas tika realizēti interešu konflikta un pašvaldību neierobežotas varas apstākļos, atšķirīgi likumam „Par zemes reformu Latvijas Republikas lauku apvidos“;
Piebilde: Pētījumu materiālos www.lanida.lv „Konstitucionālā kontrole īpašumu tiesību aizsardzībā”, analizējot ECT spriedumu lietā Malons pret Lielbritāniju, 1984.g., norāda, ka, ja izpildvarai tiek piešķirtas neierobežotas izvēles tiesības kā neierobežota vara, tas neatbilst tiesiskas valsts principiem;
LR 1938. gada likumam „Par dalīta īpašuma tiesību atcelšanu (Skat.Likumu un MK noteikumu krājums, 46.burtnīca, 1938.g. 29.dec. un Latvijas Tieslietu min. 1938.g. izdevumu skaidrojums “Nodokļu likme”.
Piebilde: No 1938.-1940.gada notikumu politiskās norises izriet, ka īpašnieki zemes izpirkuma maksu nav samaksājuši un reformas gaitā nedrīkstēja to iegūt bez maksas.
Uz vēlmi sekmēt dalīta nekustamā īpašuma atsevišķus elementu apvienošanu vienā īpašumā, attiecināms arī Latvijas pirmskara laika Tieslietu ministrijas skaidrojums, ka: ”Zeme zem ēkām ar pagalmiem nav atsevišķi novērtējama un apliekama ar nodokļiem”;

- Civillikuma 1024.pantam - īpašuma iegūšana ar ieilgumu;
Māju dzīvokļu īpašnieki bija zemes lietošanas tiessību labticīgi ieguvēji.

Atbildēt

Harris

17.01.2016. 12:01

Laikam jau esi no SC, bet principā visam Tevis teiktajam nevar nepiekrist. It sevšķi par to : "labi organizēts mazākums vienmēr valdīs pār dezorganizētu, nedomājošu, pasīvu un savstarpēji ķildīgu vairākumu jeb pūli."
Latvietis, diemžēl, ir tik slinks un pasīvs, ka nesīs uz savas muguras visādus baronus un maitasputnus! Lai tikai nevajadzētu savu pēcpusi pacel uz riktīgu protesta aksiju ! Pareizi būtu sacīt- uz daudzām protestu akcijām. Kā Dienvideiropas tautas !

Atbildēt

Anna

06.01.2016. 23:13

»

Valsts ienaidnieks

Tipisks latviešu nūģa raksts, un proti. Sliktāki par rakstu ir tikai komentāri. Rakstā diezgan detalizēti, argumentēti un uz bagāta faktiskā materiāla pamata pastāstīts, ka viss ir slikti (itkā mēs to nezinātu!) Secinājums? Nekāds. Autors saka, ka būtu bijis labi, ja sabiedrība būtu bijusi citāda (itka...


Raksts ir ļoti izsvērts, ar bagātu izklāstu, par ko vairākums, 99% tautas nezina. Tas atklāj "tautas varoņus", viņu vārdus un nosaukumus - šo smirdīgo īpašnieku lielummāniju, ar samaitāto psiholoģiju, kā jau teikts - sociāli slimo tautas daļu, kaut ne visi ir tādi. Viena daļa, varbūt lielākā, ir normāli īpašnieki, nav "gnīdas", nav izdzimteņi. Pietiek ar 10-20% smirdīgo un viss bloks smird. Tā tas ir tiesā, policijā un varas gaiteņos jebkur, ja tajos ir šis nelāgo, korumpantu procents.

Atbildēt

Zinošais

06.01.2016. 20:00

»

autors

6% pieņēma Satversmes tiesa Gunāra Kūtra vadībā. Pašlaik Kūtris ir "No sirds Latvijai" deputāts...


Lieciet mierā NSL. Kūtris ir veca politiskā prostitūta, kura iefiltrēsies jebkurā partijā, ja tā palīdzēs viņam tikt amatā. Un jūs, latvieši parastie, tik par tādiem arī balsojat visu laiku. Jebkuru, kas stājas Kūtriem pretī, jūs tikai nod&ršat gan publiski, gan anonīmi. Kāda bija ''latvieša parastā'' reakcija uz mazas grupas stāšanos pretī Lisabonas līgumam? ''Tā ir Kremļa sazvērestība! ES mums ir vienīgā iespēja glābties no Krievijas!'' Vot i ēdiet tagad Kūtra un viņam līdzīgo pagatavotos sūdus.

Atbildēt

Valsts ienaidnieks

06.01.2016. 19:38

Tipisks latviešu nūģa raksts, un proti. Sliktāki par rakstu ir tikai komentāri. Rakstā diezgan detalizēti, argumentēti un uz bagāta faktiskā materiāla pamata pastāstīts, ka viss ir slikti (itkā mēs to nezinātu!) Secinājums? Nekāds. Autors saka, ka būtu bijis labi, ja sabiedrība būtu bijusi citāda (itka mēs nezinātu arī to!) Beigās autors tā, ļoti piesardzīgi kaut ko saka par ''zemes lietošanu'' utt., par to, ka vispārīgi tas būtu forši. Nu, bet ko tas maina tiem konkrētejiam cietējiem, kuriem autors izsaka līdzjūtību katrā rindkopā? Neko! Cilvēkiem, kuri baro šos parazītiskus zemes īpašniekus, palīdzētu tikai viena lieta: zemes nacionalizācija bez atlīdzības, šo zemes īpašnieku un viņu finansēto partiju pilnīga patriekšana no Latvijas politikas. Vai tas ir iespējams šodienas Latvijā, ES sastāvā? Ne! Vai tu, Jāni Kučinski, būtu gatavs, ja tam visam tiktu darīts gals kaut vai ar tankiem? Arī ne! Nu, tad ko tu, b***j, onanē uz piecām lapām?

Atbildēt

06.01.2016. 17:40

»

anonīmie komentētāji

"anonīmos komentētājus uzskatu par viszemiskākajiem neliešiem utt." Tu neticēsi, bet mēs par tevi domājam akurāt to pašu, VECI


Pirmkārt, Tev ir lieluma mānija, par ko liecina tas, ka sevi uzrunā daudzskaitlī.
Otrkārt, man prieks, ka pedofili, nekrofili, kapu apgānītāji, komunisti, pabalstu izkrāpēji, kā arī ISIS (Daesh) pārstāvji un citas sabiedrības padibenes ir pastāvīgā kareivīgā opozīcijā.
Treškārt, man ir pilnīgi vienalga, ko par mani domā dēles un gnīdas.

Atbildēt

anonīmie komentētāji

06.01.2016. 00:57

"anonīmos komentētājus uzskatu par viszemiskākajiem neliešiem utt." Tu neticēsi, bet mēs par tevi domājam akurāt to pašu, VECI!

Atbildēt

man šķiet,

05.01.2016. 18:41

»

Ko nozīmē "pamazītēm" un ko - "atšaut


tas nozīmē ''ar visiem pedāļiem'', bet ne visus uzreiz, pa vienam.

Atbildēt

05.01.2016. 18:32

»

Bezizeja

Sāksim pamazītēm atšaut


Ko nozīmē "pamazītēm" un ko - "atšaut"?
"Atšaut pedāļus"?

Atbildēt

Normunds Šlitke

05.01.2016. 18:28

»

Jānis

Dārgo, Normund Šlitke! Jūs savu īpašumu esat izmantojis pretēji sabiedrības interesēm, tādējādi pārkāpjot Latvijas Republikas Satversmi! Tāpēc vienīgais risinājums Saeimai ir beidzot pieņemt likumu par visu šo īpašumu piespiedu atsavināšanu no Jums un atdošanu sabiedrības vajadzībām...


Jāni! Nezinu, ko esat domājis (ja vispār) ar bezjēdzīgo vārdu, uzrunu vai teikumu: "Dārgo".
Gribēju vien atgādināt, ka anonīmos komentētājus uzskatu par viszemiskākajiem neliešiem, pieņemot ka lielākā daļa no tiem ir, labākajā gadījumā, mazvērtības kompleksu nomākti neveiksminieki, kurus smacē alkatība un skaudība, bet sliktākajā - tādas sabiedrības padibenes kā pedofili, kapu apgānītāji un zagļi, kuri no sava aptraipītā vārda un uzvārda nākšanas gaismā paniski baidās.
Esi vecis, atklāj savu vārdu!

Atbildēt

hm

05.01.2016. 13:39

Pa, pa - te jau autors iet par tālu. Ja atņemam zemi to īpašniekiem (arī tiem, kas to ir pirkuši par pilnu cenu, tajā skaitā pēc "treknajiem gadiem", ne tikai tiem, kas rakstā aprakstītajā veidā parazitē), tad ātri nonākam atpakaļ pie komunisma, kur nevienam nav interese sev piešķirto pleķi kaut kā attīstīt, ieguldīt tajā. Tas diezgan konkrēti velk uz komunisma idejām, kur ne zeme, ne jeb kas cits nepieder cilvēkam. Kapitālismā vienmēr būs uzvarētāji un zaudētāji, bet komunismā visi ir zaudētāji, tādu sistēmu mēs jau vienreiz pamēģinājām, tādā sistēmā neviens nav ieinteresēts kustināt savu slinko pakaļu kaut milimetru vairāk kā to dara kāds cits - jo mazāk kusties, jo lielāks ieguvējs esi, un tā līdz brīdim, kamēr viss ir izsaimniekots un līdz pēdējam noplicināts. Visus pārtikušos saukt par krāpniekiem ir populisms, un vidējais latvietis uz to viegli pavelkās, viņam ir svarīgi, lai nevienam neiet labāk kā viņam.

Ja nebūtu šis viens aspekts raksta nobeigumā, varētu autoram arī piekrist.

Un jā, tās zemes zem mājām gan būtu godīgi atsavināt, varētu pat paredzēt nelielu kompensāciju, bet tādu, kas reāli atbilst šīs zemes vērtībai, atmetot domu par kaut kādām kadastra vērtībām un iespējamo ienākumu no dzīvokļu īpašnieku maksātajām nodevām. Tā tīri reāli - cik ir vērts zemes pleķis, uz kura ir apgrūtinājums (sveša māja, kuru tev nav un nekad nebūs tiesību nojaukt)? Pāris tūkstoši par visu zemi zem mājas izklausās godīgi. Sadalam uz tiem 100 dzīvokļiem mājā un katrs samet pa 20 EUR.

Atbildēt

Bezizeja

03.01.2016. 15:34

Sāksim pamazītēm atšaut.

Atbildēt

es

02.01.2016. 22:35

Domaju, ka bilde nav Slitke

Atbildēt

Tutins

01.01.2016. 21:43

Mūs, lielīpašnieku un naudasmaisu psiholoģiju var mainīt tikai kaps, lopu vagoni (mūsos mantkārība ir radījusi zvēru domāšanu) vai Aptiekas iela. Vajag zināt vēsturi un sapratīsi, ka cilvēks mantas dēļ nogalina pat savu tuvāko, brāli, būvē sev pieminekļu ansambļus, domādams, ka tas cels viņa slavu. Mēs visi šie ļautiņi slimojam ar smagas formas iegūtu šizofrēniju,mēs redzam tikai savu mantu un tauta mums ir tāda niecība ...

Atbildēt

Jānis

01.01.2016. 14:20

Dārgo, Normund Šlitke! Jūs savu īpašumu esat izmantojis pretēji sabiedrības interesēm, tādējādi pārkāpjot Latvijas Republikas Satversmi! Tāpēc vienīgais risinājums Saeimai ir beidzot pieņemt likumu par visu šo īpašumu piespiedu atsavināšanu no Jums un atdošanu sabiedrības vajadzībām!

105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm. Īpašuma tiesības var ierobežot vienīgi saskaņā ar likumu. Īpašuma piespiedu atsavināšana sabiedrības vajadzībām pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos uz atsevišķa likuma pamata pret taisnīgu atlīdzību.
http://likumi.lv/doc.php?id=57980

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.01.2016. 11:30

»

vista

Vienīgais risinājums - sūdzība ECT un denacionalizācijas likumu atcelšana no pieņemšanas brīža


Nebija nacionālizācijas! Tā bija līdz 1940.gada 17.jūnijam. Nejauksim laupīšanu ar nacionalizāciju! Te jums Zemkopības ministra Jāņa Vanaga rīkojums:

Zemkopības ministra rīkojums visām
Pagastu valdēm.

Pec izstrādājamā likuma par zemí valsts zemes fondā ieskaitāmas visā platībā zemes, kas pieder tautas ienaidniekiem un zemes spekulantiem. Sakara ar to uzdodu lidz 1940.gada 3.augustam paziņot Zemkopības ministrijai, kadu saimniecību īpašniekus pagasta valde uzskata par tādiem,kam visa zeme butu atņemama, sniedzot par viņiem šādas ziņas: 1) uzvārds un vārds, 2) saimniecības nosaukums, 3) zemes kopplatība, 4) iemesli, kādēļ zemes īpašnieks uzkatīts par tautas ienaidnieku VAI Zemes spekulantu.
1940.gada 27.jūlijā.
J.Vanags
Zemkopības ministrs

Kur te vārds ir par nacionalizāciju?

Es saprotu, ka atņemt tautas ienaidniekiem tas ir svēts darbs un nekas nav atdots 273 642 saimniekiem - tautas ienaidniekiem!

Atbildēt

VISIEM

31.12.2015. 20:53

»

autora papildinājums

Ne visai pienīgi uzrakstījās...


Ja gribi kaut ko panākt politikā un režīma maiņā, ir vienīgais variants, kas mūsdienās kaut ko mainītu - "grozāmie deputātu kandidātu saraksti" ieviešot ar referendumu 1922.gada Vēlēšanu likumu,lai cik ši referendums izmaksātu, jo šis likums ir īsts politiskā afēras akts, tajā skaitā ar tiem plusiem un mīnusiem (siers pelei). Neiet uz vēlēšanām - bīstamāk par bīstamu - uzvarēs putina fašisms.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

31.12.2015. 20:49

»

vanna

Austrumvācijas iedzīvotāji panāca taisnību ECT. Latvija pievienojās ECT ar nosacījumu, ka netiks izskatītas denacionalizācijas lietas. Taču vai šodien ES valsts var būt vēl arvien šādā režīmā, ja represijas, kuras izraisīja denacionalizācija, turpinās...


Nacionalizācija nav bijusi! Tātik ir uz papira.

Nejauksim vārdus nacionalizāija ar laupīšanu!

Nacionalizāija bija līdz 1940.gada 17. jūnijam.

To , ka tautas ienaidniekiem ir zeme jāatņem,lieina Zemkopības ministra rīkojums pagastiem:
Zemkopības ministra rīkojums visām
Pagastu valdēm.
Pec izstrādājamā likuma pag zemí Valsts zemes Fonda ieskaitāmas VISA platībā zemes, Kas pieder tautas ienaidniekiem un zemes spekulantiem. Sakara ar to uzdodu lidz 1940.gada 5.augustam paziņot Zemkopības ministrijai, kadu saimniecību īpašniekus pagasta valde uzskata nominālvērtību tādiem, KAM vīzu zeme butu atņemama, sniedzot pag viņiem Sadas ziņas: 1) Uzvārds Un Vārds, 2) saimniecības Default, 3) Zemes kopplatība, 4) iemesli, Kadel Zemes ipasnieks uzkatīts pag tautas ienaidnieku VAI Zemes spekulantu.
1940.gada 27.jūlijā.
J.Vanags
Zemkopības ministrs
P.S. visi zemnieki kuriem bija 20 un vairāk hektrāru , bija tautas ienaidnieki. Amatnieks, piemēram kalējs, ja bija pieņēmis palīgu, tad tas bija ekspluatators - tātad arī Tautas ienaidnieks!

Kabiles popagastā uz 1940. gada 3. august bija 92% tautas ienaidnieku!!!

Atbildēt

Vaira saka

31.12.2015. 17:52

Vienotības vājums ir drauds Latvijas valstij. Cik pareizi vārdi! "Vājums" Vienotībā nav, bet tas radās no NA čekistiskā ultimāta - ar Vienotību, bet bez Āboltiņas, kā jau bija agrāk - ar JL, bet bez Repšes, ar LSDSP, bet bez J. Bojāra. Tā sagrāva šīs partijas.
Un to šoreiz dara tas pats režisors, bet jau ar NA rokām. Vai tas nav čekistu norādījums graut vienu no bagātākajām potenciāla ziņā partijām? Gan jau ir.

Atbildēt

Jā, jā

31.12.2015. 17:44

»

Raivis Dzintars

Rakstā par nacionālismu ļoti daudz kļūdu un nepatiesības


Dzintar, rakstā daudz nepatiesību - lasi, daudz neatklātu patiesību par NA, daudzreiz lielākām afērām īpašumu jomā un naida kurināšanā. Visi jūsu plivinātie plakāti par latvietību ir meli un naida kurināšana un kas nevienam labu nedara, ja tos nevar realizēt. Un ko jūs esiet labu izdarījuši Latvijai - ne tik, cik aiz naga melns.
Ultimāts Vienotībai arī ir nodevība pret Latviju, pret tautu.Lielāks stulbums nevar būt, kā tas, ka jūs graujat latvisku partiju.

NA ir slimo partija!

Tā turpiniet, lai latvieši bēg no valsts, lai izmirst, uz ko ir vērstas Kvotas.

Atbildēt

Aigars

31.12.2015. 16:51

Valdība (pareizāk sakot, koloniālā administrācija :D

Atbildēt

dzintara nogurdinātais

31.12.2015. 14:04

Hei, NA elektorāt! Starp jums noteikti ir arī krietns skaits "parazītu apsēsto", tādēļ rosinu turpmāk līdz mūža galam balsot par jebkuru, kas reāli atbrīvos pavalstniekus no šī murga. Jo ir vienalga, ar kādu saukli laupītājs laupa: krievi nāk vai krimnaš - vienalga tas ir un paliek laupītājs ...

Atbildēt

ekonomists

31.12.2015. 13:52

»

Raivis Dzintars

Rakstā par nacionālismu ļoti daudz kļūdu un nepatiesības


Runa jau nav par nacionālismu, bet par atbalstu nacionalistu baroniem. Jau vairākos komentāros ierosināju:
1) noteikt zemes nomu apm.1% apmērā - bankas %,
2) samazināt ēkām pievienotos zemes gabalus;
3) noteikt reālu kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu ēkām.
Nacionālai apvienībai šāds likuma projekts jāiesniedz Saeimā un jāpanāk tā pieņemšana. Tas paceltu arī NA reitingus.

Atbildēt

NA dzintaram, parādniekam

31.12.2015. 12:36

Kā jums nav kauna plivināt Latvijas karogu, klaigāt par latvietību, kad jūsu politiskā darbība, kā redzams no šī raksta un citiem, ir latvuietības iznīcināšanas politika un tautas mānīšana ar "latvietības"sludināšanu. Jūs faktiski jātiesā būtu un jāpadzen no politoikas.
NA - beidziet mānīt tautu ar savas latvietības politiku.
Tavs Dzintars Rasnačs paraksta noziedzīgu likumprojektu un nekaunas sūtīt uz saeimu tautas aplaupīšanai. Kauns. un vē: - „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

Aina

31.12.2015. 12:27

Savulaik, pirms vairākiem gadiem mani pieaicināja kā tulku viena latviete no Kanādas, kura vāji pārvaldīja latviešu valodu. Maksātnespējas administratoriem viņa lūdz nodrošināt parāda piedziņu no bankrotējuša uzņēmuma.

Šie ADMINISTRATORI uzvedās kā zvēri, nekauņas, kā vilki un šo sievieti piekrāpa, apmānīja un viņa neko nedabūja, kaut gan likās, ka pēc likuma viņai bija "pirmā roka" saņemt samaksu, atgūt naudu no uzņēmuma.Man bija kauns un nesapratne, ka latvieši, administratori var rīkoties tik bezatbildīgi un nekaunīgi nesodīti.

Šī joma ir jāpārņem valstij, te, man liekas, valda 100% korupcija un noziegums, kā rādīja šis piemērs.

Atbildēt

Prom no vergu zemes Latvijas

31.12.2015. 11:27

Neviens no piedāvātajiem variantiem: visus mēslus, lopus - svētos īpašniekus "lopu vagonos", aizmēzt vergturus un šlitkus, tiesnešus- alkatības briesmoņus, aiztransportēt alkatīgos deputātus un lemburgus nestrādā un nestrādās, atliek vienīgais: " 2.AIZBRAUKT un SĀKT DZĪVI CITUR".

Tauta, mūc projām no Latvijas verdzības un no lemburgiem un šlitkiem projām, lai viņi aizrijas, citādi viņi iznīcinās savu tautu un paši aizies bojā ar saviem naudas maisiem.

Atbildēt

soldiere of fortune

31.12.2015. 08:43

»

:)

Tautai ir tikai 3 varianti...


Ir vēl ziemeļīrijas variants!

Atbildēt

Eksdeputāts

31.12.2015. 01:14

Saeimas deputātu liela daļa, manuprāt, cik vēroju, ir aunu bars. Visu nosaka tie, kuriem maksā un ja daudz maksā. Tāpat kā advokāts Pličs (pazuda bezvēsts) teica: tiesās bez lielas naudas nav ko darīt.

Kur plūst miljoni, tur korupcija un pērkamība. Balsis pērk arī Saeimā, ko ir teikuši ne viens vien deputāts. Šeit var labot tikai laiks, kas vilksies kādas trīs paaudzes vai "lopu vagoni". Šie "svētie īpašnieki" iznīcina savu tautu, izģērbj un met uz ielas, viņiem vairs nav smadzenes, bet galvā iekšā kaķa sūdi, bet izliekas visgudrie, kaunina: kā nav neērti skaitīt (no tavas kabatas izkrāpto) naudu svešās kabatās, boļševisms ir beidzies utt. Ne jau velti krievu laikā par korupciju bija nāves sods, jo korupcija cieši saistīta ar slepkavībām, ar cilvēku iznīcināšanu. Tagad korumpanti staigā uz brīvām kājā, uzliek nosacītu sodu vai tiešā 10 gadus līdz noilgumam.

Atbildēt

No Albānijas

31.12.2015. 00:20

Palasiet, painteresējieties, kas un kā notika Albānijā, kā tur risināja jautājumu Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT). To var pameklēt ECT informācijas portālos.

Atbildēt

Prof. Haoss

31.12.2015. 00:04

Raksts ir izcils un izsmeļošs, šo neķītro "svētā īpašuma" valdniekus iznīcinošs. Viņi komentāros ir satrakoti, jo plaši atsegta visa patiesība. Protams, "iekšās" šai patiesībai nav izpētāmās, jo tās nosegtas ar miljonu maisiem un dzelzs seifos glabājas, tiesu spriedumos, advokātu runās un protokolos. KNABs pat mazo pirkstu nepakustina, lai paskatītos, kāda ir Nacionālās Apvienības, tās Tieslietu ministrijas, Rasnača, Parādnieka u.c., arī Valsts Zemes dienesta (VZD) amatpersonu "sadarbība" vai augļošana un tautas ādas plēšana, kas ir ar korupciju šajā jomā, kādēļ tik spēcīgi tika uzbrukts Jānim Bordānam, Tieslietu ministram, kurš bija sadomājis ieviest kaut kādu kārtību tieslietu jomā.
Raksts ir nenovērtējams, bet nav rezumē. Tautu iemācīt, pārliecināt - jāatgriežas pie "jaunlatviešu" laikiem un jāgaida ap 100 gadu atmodai.
"...Šī likuma (likumprojekta, kas iesniegts Saeimā par zemes piespiedu izpirkšanu?) daļa atzīstama par ļaunprātīgu antisociālu diversiju, cilvēka tiesību un cieņas sabradāšanu, kas nav pat jāatceļ, bet tikai jāaptur tā antihumāno seku tālāka attīstība ..."- Jāni, kas to izdarīs, Saeimā nav tādu spēku, jo, manuprāt, visas partijas barojas no šiem miljoniem, arī Saskaņa, ne tikai NA. Vai redzēji, kā likumprojekts izgāja cauri visām ministrijām, Valsts sekretāru sanāksmei, MK Juridiskai pārvaldei utt. Tas nav likumprojekts, bet noziegums pret tautu, pret apmēram 300 000 cilvēku, ko sadomājusi realizēt NA ministrija, "izcilākie latvietīši". Kauns par NA, par TM, par VZD, par MK utt.

Atbildēt

Jurists

30.12.2015. 20:40

»

Normunds Šlitke

Aplama nesodāmības sajūta ir Tev "jurist...


Nupat jau Tu paliec smieklīgs. Tēmas turpinājums varētu būt zem nosaukuma: "Normunds Šlitke" draud anonīmam komentētājam, kurš pauž aizdomas par korupciju":) Jo vairāk Tu streso, jo dziļākās auzās brauc. Tu pats vismaz izlasīji, ko uzrakstīji? Atradies šengenas pavēlnieks un IP adrešu noskaidrotājs. Ja tādi kā Tu patiešām "konsultē" likmdevēju jebkādos likumdošanas jautājumos, tad mēs esam totālā politiskā krīzē. Tu vēl būtu paaicinājis mani tikties kaut kur zem četrām acīm:) Tas vispār būtu labs līmenis:)

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.12.2015. 15:58

»

Jurists

Satversmes tiesa pēc noklusējuma uzstādījuma, ierindas pilsoņu acīs ir kaut kas augstu stāvošs, svēts, a priori godīgs un sargā valsts, un sabiedrības intereses pašā augstākajā līmenī. Tāpēc šis institūts ir ļoti ērts un plaši izmantots instruments to vai citu parazītisko interešu leģitimizēšanai. Ar...


Aplama nesodāmības sajūta ir Tev "jurist".
Ceru, ka neesi tik attapīgs, lai netiktu noskaidrots un tiesāts par katru apzināti melīgo apgalvojumu. Protams, ja esi Kremļa interneta trollis ar faktisko adresi Putina impērijā, tas Tevi pārlieku neuztrauks, vienīgi līdz mūža galam ES Tev būs jāaizmirst.
Esi vecis, atklāj savu vārdu!

Atbildēt

Jurists

30.12.2015. 13:41

»

autors

6% pieņēma Satversmes tiesa Gunāra Kūtra vadībā. Pašlaik Kūtris ir "No sirds Latvijai" deputāts...


Satversmes tiesa pēc noklusējuma uzstādījuma, ierindas pilsoņu acīs ir kaut kas augstu stāvošs, svēts, a priori godīgs un sargā valsts, un sabiedrības intereses pašā augstākajā līmenī. Tāpēc šis institūts ir ļoti ērts un plaši izmantots instruments to vai citu parazītisko interešu leģitimizēšanai. Ar Satversmes tiesas spriedumiem var diezgan labi mānīt vienkāršos iedzīvotājus - sak, re, kur pati Satversmes tiesa tā nolēma! Tā taču baigā autoritāte! Jūs visi esat muļķi un neko nesaprotat! Realitātē Satversmes tiesas tiesneši par tādu lēmumu saņēma vai nu fiksētu atlīdzību vai arī daļu no parazitītiski noziedzīgajiem līdzekļiem procentu veidā. Teiksim, ja Satversmes tiesa nolēma, ka konkrētiem čomakiem ir tiesības parazitēt, iekasējot 6% no visiem nabagiem, kas dzīvo noteiktos pilsētas rajonos, tad tiesnešiem pienākas 1% no iekasētā, kas tiek sūtīts uz viņu ārzonu kontiem ik mēnesi. Problēma ir tajā, ka Satversmes tiesneši dzīvo no nodokļu maksātāju naudas, bet tajā pat laikā neaizstāv viņu intereses nekādā veidā. Bet vēl lielāka problēma ir tā, ka visi zina, ka bez korupcijas tādus lēmumus panākt nav iespējams, tomēr pati radītā sistēma nemaz neļauj ne meklēt, ne atrast pierādījumus tādai koprupcijai. Neviens nekad neļaus prasīt ārvalstīm satversmes tiesneša kontu izcdrukas un rakāties vai viņš ir/nav kaut kur patiesais labuma guvējs, bet rietumvalstis nekad tādu informāciju nedos. Tas rada viņos nesodāmības sajūtu sak jūs visi esat muļķi un neko neizdarīsiet.

Atbildēt

x

30.12.2015. 12:19

Valstij jau sen šādām zemēm vajag sakarā ar apgrūtinājumiem noteikt mazu kadastrālo vērtību.Tad zemes īpašniekiem nebūtu velme ,kā arī kadastrāla vērtiba nedrīkst būt augstāka ,kā zemesgramatā ierakstīts un nomaksāti nodokļi.

Atbildēt

izbrīnītais

30.12.2015. 11:51

Sarūgtināja raksta noslēgums. Kāpēc nav uzsaukuma par šo neliešu- administratoru, Latvijas valsts galētāju likvidāciju? Arī advokātus katru piekto- pie sienas. Ārstus- katru desmito. Nebūs ārstu- nebūs slimību, nebūs advokātu- noziedzība neeksistēs, nebūs administratoru- nebankrotēs uzņēmumi. Bravo, Kučinski! Višinskis lai mācās!

Atbildēt

Njā

30.12.2015. 09:16

»

JORĢIS

1000 % izsmeļošs,juridiski pārdomāts un sakarīgs RAKSTS.Latvāni NEPADODIES NĀKOŠĀS VĒLĒŠANĀS!Latvāni SĀC DOMĀT AR ĶIRBI,pašlaik aiz tevis" domā "jenoti,nažuki un sorosieti!Latvāni nomet makaronus un izvelc no ausēm batonus


Raksta nepaviršību un nepārdomātību, kā arī aplamību spilgi apliecina teksts par to, ka advokāti nedeklarē ienākumus. Tās ir pilnīgas muļķības. Diemžēl šādas muļķības grauj raksta vērtību.

Atbildēt

Pilsonis

30.12.2015. 08:37

»

autors

6% pieņēma Satversmes tiesa Gunāra Kūtra vadībā. Pašlaik Kūtris ir "No sirds Latvijai" deputāts...


Jā, pēc "darbu" rezultātiem, satversmes tiesa ir viena no lielākajām kangaru struktūrām Latvijā

Atbildēt

antons mikoss

30.12.2015. 00:45

Zjuganova apsūtināts raksts.
KKK! Vienīgā zeme kā pilnīgs īpašums ir tikai kapos. Un arī tik ilgi līdz kibucim vai sovhozam tur iegribēsies celt lopu fermu. Nolīdzinās un uzbūvēs.
Privātīpašums uz zemi tās ir tiesības to lietot un pienākums maksāt nodokli. Katrs savā mūžā to izpērk vairākas reizes no pašvaldības, maksājot uzspiesto nodokli.
To visu var arī atsavināt. Ir noteikta kārtība. Bet KKK to grib izdarīt tāpat kā Staļins.
Raudiens nāk par pamuļķi KKK(kremļa kranci Kučinski).

Atbildēt

kompensēs aiz stūra. noķers un vēlreiz kompensēs ...

29.12.2015. 23:06

»

sola

Autor! Jūs esat demagogs-tālu ne visi pilsētu zemju īpašnieki ir "baroni". Manam tēvam Ķengaragā komunisti atņēma paša rokām uzbūvētu divstāvu māju,to nojauca un vietā uzbūvēja daudzstāveni.Manu...


Kautri ieminēšos, ka TOREIZ 80 kv.m dzīvoklis bij šika kompensācija, bet daudzstāveni cēla kāda sen neeksistējoša valsts uz tobrīd šai valstij piederošas zemes ...

Atbildēt

sola

29.12.2015. 21:11

»

autors

Jūsu nepatika ir saprotama, Normund. Jūs labāk justos, ja jūsu upuriem būtu aizbāzta mute, vai arī ja viņus kaut kā apzīmogotu, piemēram, "smagos noziegumos apsūdzētais, klaji neprofesionālais komunists...


Autor! Jūs esat demagogs-tālu ne visi pilsētu zemju īpašnieki ir "baroni". Manam tēvam Ķengaragā komunisti atņēma paša rokām uzbūvētu divstāvu māju,to nojauca un vietā uzbūvēja daudzstāveni.Manu
ğimeni,faktiski 3 ğimenes,jo bērniem jau bija savas ğimenes iebāza vienā 80 kv.m.dzīvoklī.Un jūs to saucat par adekvātu kompensāciju?
Un kas tad tika kompensēts tiem, kas saņēma dzīvokļus uz manas mājas drupām uzceltajā daudzstāvenē?
Un maksa,ko saņemu no īrniekiem,man kompensēs īpašuma kadastrālo vērtību pēc 25 gadiem-diemžēl tad jau būšu viņsaulē

Atbildēt

Haris.

29.12.2015. 19:51

Autors ir skāris PROBLĒMU,kas skar daudzus tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.Arī es,smagā cīņā ar padomju birokrātiju un tiesām,tiku pie dzīvokļa "jaunā mājā",zeme zem kuras pieder jau nez kuram "īpašniekam".Centos apstrīdēt "īpašnieka" mantojuma tiesības uz šo zemi,kuras īsto īpašnieku atceras vēl dzīvi esošie kaimiņi,taču agri sapratu,ka tas ir bezcerīgi.Vien,sabendēju veselību.
Izsaku pateicību J.Kučinskim un esmu gatavs aizstāvēt Latviju no tādiem šlitkēm un CO ar visradikālākiem līdzekļiem!No šādas Latvijas cilvēki mūk!

Atbildēt

autors

29.12.2015. 18:18

»

Beidzot beidzot!

Saeima pieņēma un Saeimai jātceļ tie 6%. Pasaulē lobismu uzskata par noietu etapu, Latvijā deputati mutes pavēruši klausās aptaukojušos advokātus


6% pieņēma Satversmes tiesa Gunāra Kūtra vadībā. Pašlaik Kūtris ir "No sirds Latvijai" deputāts.
Arī Saeimas apstiprinātos ierobežojumus maksātnespējas administratoriem atcēla Satversmes tiesa.
Satversmes tiesa tāpat nolēma, ka Lisabonas līgums, kas atdod Briselei Latvijas suverenitāti, nav pretrunā ar Latvijas Satversmi.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: