Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

un

13.06.2021. 08:52

arī ASV kolonija KFar vietvaldi punduri kremlī!

Atbildēt

Boikots!

13.06.2021. 07:50

Kāda būs nākotne, tagad varam tikai spekulēt, atkarībā no savas nostājas. Par Inkinu skaidrs, viņš savu ierakumu pusi izvēlējies.
Valmiera, teātris. 130 īpatņi sēž teātrī maskās. Vecāķi, pludmale, vientuļš gājējs maskā. Tie ir reāli piemēri, ka cilvēki ir sazombēti un gatavi pakļauties. Ja Valmierā uz teātri aizietu precīzi nulle skatītāju ( pie tādiem noteikumiem, it kā gatavotos iekļūt slepenā poligonā ) , tad arī ātrāk mēs tiktu vaļā no šiem uzspiestajiem ierobežojumiem. Nekas daudz jau netiek prasīts, tikai visaptverošs visu vietu boikots , kuras gatavas piedalīties valdības šifrēniskajos murgos.

Atbildēt

Q

13.06.2021. 05:58

Cilvēce ir pārdzīvojusi daudzas sērgas , mēri, Spānijas gripu u.c. bez kaut kādām vakcīnām ar laiku rodoties ģenētiskām izmaiņām organismā pret attiecīgo sērgu, šoreiz ir drusku savādāk, šeit iejaukta ekonomika un ražotāji pelna miljardus, tagad var rasties tāds stāvoklis, ka sērga tiks mākslīgi turpināta, lai nezustu kolosālā peļņa!

Atbildēt

Neko, visticamāk Inkins, nesaņem

13.06.2021. 05:17

»

Vietējais

Ir tikai viens jautājums - cik gan autors naudas saņem par šo savu jocīgo domājienu...


Šīs regulārās vāvuļošanas ir viņa pašapziņai, ka publicē vismaz Pietiek.

Atbildēt

Viss ir pašu rokās

12.06.2021. 22:50

»

ļaunāks par Covid

ir ASV ļaunuma impērija- drauds visai pasaulei


Kad ap komūnistu un krievu okupantu rīklēm būs savilkušies striķi, viņu sievām un bērneļiem nāksies savilkt jostas, lai pēc mantas un īpašumu konfiskācijas rastu risinājumus norēķināties ar apzagtajām tautām.

Atbildēt

Anonymous

12.06.2021. 21:36

Autora nākotnes redzējumā nav ņemts vērā svarīgs faktors - tas viss var notikt tikai tad, ja cilvēki nepretosies. Pašlaik vēl daudziem ir ko zaudēt. Kad zaudēt vairs nebūs ko, tad varam sagaidīt arī reālu pilsoņu karu ne tikai komentāros. Jaunās Pasaules kārtības ieviesējiem ir neierobežoti finanšu līdzekļi un militārs spēks, bet morāli un ideoloģiski viņi uz šo brīdi zaudē, neskatoties un masīvo propagandu. Tā, ka nav vēl zināms, kuros kapos zvanīs.

Atbildēt

Derdz

12.06.2021. 20:51

L.I., vai zināt, ka ir mk noteikumi nr.330, vakcinacijas noteikumi, kuros minetas 15 infekcijas pret kuram obligāti jāpotējas. Sen jau. Neesmmu pret vakcināciju, ja patiešām vīruss bīstams, un augsta letalitāte, bet covid vakcīnam esmu pret.

Atbildēt

Vietējais

12.06.2021. 20:17

Ir tikai viens jautājums - cik gan autors naudas saņem par šo savu jocīgo domājienu.
Pats gan raksta - daudz ko nezinu, bet viedoklis ir! Kaut par tām pašām antivielām, zinātnieki jau ir uzsākuši strīdu par to, vai tas vispār ir labi, ja to vielu organismā ir ļoti daudz, un kā būs tad, ja pie šāda antivielu daudzuma notiks inficēšanās ar citu vīrusa mutāciju, nevis ar to, pret kuru ir antivielas. Kā uzskata daži, tad letāls iznākums ir garantēts!
Inkin, ir tā, vai nav? Vai vari tikai pavāvuļot? Arī gripa pastāv jau vismaz 60 gadus, to zinu pats. Arī pret gripu potē un potē, bet kā slimo tā arī slimo. Taču ir arī tādi, kas mirst, vienalga, potēts, vai nē.
Tā ka nevajag pierunāt cilvēkus darīt to, ko viņi paši nevēlas, vēl jo vairāk - neētiski ir tos jebkādā veidā spiest rīkoties pretēji to pārliecībai.
Vai patiešām staļinisms ir tik tuvu jau, kā tad, kad troika nolēma, un viss notika. Var jau arī tā būt, jo cilvēces attīstība jau norit pa apli - viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tikai mazliet citādākā līmenī. Tā ka jautājumu daudz, Inkin, un tas, ka tev pašam vienalga ko iegrūž pakaļā, ja labi samaksā, - citiem tas tā nav.

Atbildēt

lauķis

12.06.2021. 19:59

CILVĒKS ir saprātīga un apzinīga būtne,atšķirībā no inkina.

Atbildēt

pašpuika

12.06.2021. 19:57

»

ļaunāks par Covid

ir ASV ļaunuma impērija- drauds visai pasaulei


Jā, tā tas ir, jo Krievijas TV arī tā saka!

Atbildēt

ļaunāks par Covid

12.06.2021. 19:40

ir ASV ļaunuma impērija- drauds visai pasaulei!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: