Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ernests Brastiņš

26.07.2022. 07:09

»

Skolnieciņš

Tu neesi Ernests Brastiņš. Tu esi viltvārdis. Varbūt Tu esi kāda krievu okupanta pēcnācējs (otprisks), kas tīksminās un priecājas par latviešu tautas ciešanām? Kas Tu esi


Pirmie T90 vēl būs Zilupē, bet Rīgas ziedu veikali jau būs izslaucīti tukši.Bet nebaidies, jaunā vara katram dievturim iedalīs vismaz vienu telefona stabu, ko pārvērst par totēmu un pie kā lūgties.

Atbildēt

Skolnieciņš

17.07.2022. 13:24

»

Ernests Brastiņš

Pazīstu šitādus pridurkus.Pats viņus vadīju 30 gados...Skolnieciņš vēl toreiz bija nevaldāms, ķēdēs turējām


Tu neesi Ernests Brastiņš. Tu esi viltvārdis. Varbūt Tu esi kāda krievu okupanta pēcnācējs (otprisks), kas tīksminās un priecājas par latviešu tautas ciešanām? Kas Tu esi???

Atbildēt

pareizais jautājums

16.07.2022. 19:50

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Skolnieciņš

16.07.2022. 11:19

»

Nu

Kāds viņš fašists. parasts idiņš. Viens no tiem apdolbītajiem, kas vēsturi pēc "Lāčplēša" mācās. Nav jau pirmo reizi. Pēc KUlmaņa apvērsuma šitādi saradās biezā slānī. Nu un tagad atkal. Tas liecina, ka valstij vairs daudz nav atlicis


Lāčplēsis bija (un arī ir) Latvju Dievu dēls. Viņš ir varonis. Labāk ir ticēt Lāčplēsim, nevis visādiem cionistiem, lielebreju šovinistiem, globālistiem, kosmopolītiem un puskoka lēcējiem. Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm. Es ticu demokrātijai!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Nu

16.07.2022. 10:05

»

ZZ TOP

ZZ Topp muzika speles fasista skolniecina beru ceremonijas laika


Kāds viņš fašists. parasts idiņš. Viens no tiem apdolbītajiem, kas vēsturi pēc "Lāčplēša" mācās. Nav jau pirmo reizi. Pēc KUlmaņa apvērsuma šitādi saradās biezā slānī. Nu un tagad atkal. Tas liecina, ka valstij vairs daudz nav atlicis.

Atbildēt

Skolnieciņš

16.07.2022. 06:19

»

ZZ TOP

ZZ Topp muzika speles fasista skolniecina beru ceremonijas laika


Tu esi pajoliņš vai arī stulbs, asinskārs un ļauns krievu necilvēks — orks. Balts "Z" burts ir vermahta simbols. Arī "V" burtu izmantoja vermahts un SS. Tavs fīrers — Vladimirs Ptunins — Tevi piebāž ar nacistu simboliku. Un vel kaut ko muldi. Tu esi rašists — ktievu fašists.

Atbildēt

Skolnieciņš

16.07.2022. 06:14

»

fasistam skolniecinam

raksti latviesu valoda planpratin,citadi tevi atlaidis no darba izcilnieku melu centra,bet vislabak sedi sava svetbirzi un neraksti mulkibas vispar


Un? Kurā valodā es gribēšu rakstīt, tajā arī es rakstīšu.Ne Tev mani mācīt, nožēlojamais "Z" fašist! Tu tikai māki vien segvārdus zagt un citus ķengāt. Bet dvēselē Tu esi sapuvis krievu necilvēks — orks.

Atbildēt

Skolnieciņš

16.07.2022. 06:11

»

Nu

Kur var būt tāds idiots? Dievturi, vēl kaut kas. deus ex machina, idiņ


Tu labāk būtu padomājis par savu mentālo veselību. Tu nakti neguli, bet muļķības raksti. Laikam Tu izgulies pa dienu. Tev dienas un nakts cikls ir sajucis.

Atbildēt

ZZ TOP

16.07.2022. 05:36

»

Skolnieciņš

''Z'' fašist, atkāpies! ''Z'' fašist, atkāpies! Latvju Dievu vārdā es Tev pavēlu! ''Z'' fašist, atkāpies


ZZ Topp muzika speles fasista skolniecina beru ceremonijas laika.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 21:47

»

Latvju dievs

Tu kur esi? Man tieši Tvaika ielā 2 vieta tev atbrīvojās. Tev nebūs manu vārdu vazāt pa komentāriem, cūka smirdīgā! Un angļu valodā murmulējumus rakstīt


Православная церковь — это очередные скрепы говняного русского мира, но рабам Божиим этого не понять. Рабы — это рабы, то есть это самая низшая каста общества. В здоровом обществе рабства нету!!! Славянские язычники считают себя внуками Богов, а человечество детьми Богов, но не рабами. Язычество лучше церкви!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 21:45

»

Skolnieciņš

Arī es atbalstu specoperāciju savā svētbirzē.Nesen izcirpu kārklus pie Peruna kājām liela Z burta veidā.Labāk slēpties svētbirzē Māras azotē, nevis Aleksandra augstumos rīt rūgtas tabletes


Izbeidz zagt manu segvārdu un rakstīt zem tā glupības. Viltus Skolnieciņ, tas godu Tev nedara. Bet ko gan Tev var pārmest, Tu esi krievs. Krieviem zagšana ir asinīs.
Un izbeidz attaisnot rašistu - krievu fašistu - noziegumus! Te ir Latvija, nevis fašistiskā Krievija.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
P.S. Putins hujlo! Putins jebanijs urods!

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 21:40

»

Latvju dievs

Tu kur esi? Man tieši Tvaika ielā 2 vieta tev atbrīvojās. Tev nebūs manu vārdu vazāt pa komentāriem, cūka smirdīgā! Un angļu valodā murmulējumus rakstīt


Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams.
Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.».
Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.».
Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. No tā var secināt, ka senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir agrīns fašisms. Mūsu tautai kristietība nav vajadzīga. Arī ābramiskās reliģijas ne. Latvija ir Latvju Dievu zeme, bet latvieši ir dievturi - pagāni (politeisti jeb daudzdievji).
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 20:37

Arī es atbalstu specoperāciju savā svētbirzē.Nesen izcirpu kārklus pie Peruna kājām liela Z burta veidā.Labāk slēpties svētbirzē Māras azotē, nevis Aleksandra augstumos rīt rūgtas tabletes.

Atbildēt

Roza Luksemburga

15.07.2022. 20:09

Uz to 60 000, kurus izmeta no darba del kovid potes, pretosanos varat noteikti neceret. Un, ja vel ir kadi, kuri nejuutas valsts uzmesti un piesmieti pec visas kovidaferas, tad uz prieksu!

Atbildēt

Latvju dievs

15.07.2022. 20:01

»

Skolnieciņš

''Z'' fašist, atkāpies! ''Z'' fašist, atkāpies! Latvju Dievu vārdā es Tev pavēlu! ''Z'' fašist, atkāpies


Tu kur esi? Man tieši Tvaika ielā 2 vieta tev atbrīvojās. Tev nebūs manu vārdu vazāt pa komentāriem, cūka smirdīgā! Un angļu valodā murmulējumus rakstīt.

Atbildēt

hmm...

15.07.2022. 20:00

Kāpēc lai es pretotos okupantam? Lai viņš pretojas man!

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 18:45

»

latvian,please

fasist skolniecins publikujet sorovskuju lozz v originale na amerikanskom jazike


''Z'' fašist, atkāpies! ''Z'' fašist, atkāpies! Latvju Dievu vārdā es Tev pavēlu! ''Z'' fašist, atkāpies!

Atbildēt

!

15.07.2022. 18:02

»

Jurģi Lepniek!

Kā tu pats pretotos rašistu slepkavām


liepnieks tacu narkomans,par dozu jebkurai varai pielimesies.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 17:54

There are a lot of topics that are difficult to talk about - sexual education, politics, religion, money. 'War' is one of them. A single word may trigger the memories you want to bury as deep as possible. However, it's crucial not to let those memories disappear or slip away. Witnesses should let everybody know what is really happening and make everything possible to prevent it in future. The 24 of February could be one of those typical mornings, when adults are having their breakfast and rushing to work, and their sleepy children recall that they've forgotten to do their home tasks. That particular morning, however, will be stamped on all Ukrainians' memory because that one was like none other. At 5:00 a.m., at the break of dawn, dozens of missiles were launched from Russia and Belarus and struck Kyiv, Kharkiv, Odesa and Donetsk regions. Later that morning Russian troops crossed the border from Belarus, annexed Crimea and Russian territories in the east and the northeast of Ukraine. The news was appalling, no one truly believed it could happen. On the same day, the president of Ukraine declared martial law and imposed a curfew that forbade leaving homes during late hours in all cities of Ukraine. Men who were eager to join the army lined up in long queues. Many others volunteered for territorial defence. Ukrainian citizens of all ages were ready to protect their home not only from saboteurs but from looters too, who exploited the situation and tried to maraud properties. From that morning on millions of Ukrainians didn’t feel safe in their own homes. For several weeks now many of them have been spending the nights in bomb shelters hiding from shelling. Air raid sirens are wailing multiple times a day to warn civilians about possible missile strikes. Some of the cities are cut off from electricity, internet connection, gas and central heating, so people start fires in their yards to cook some food. A lot of women with children and elderly people had to flee further from the flashpoints taking just a bug-out bag with them. Some moved to the western part of Ukraine, where refugee camps were set, others decided to move to Poland or other European countries. As of july, 2022, over 14 million people have been internally displaced since the beginning of war. But no matter where they are, each of them wants to be back home as soon as possible. The situation in Ukraine is still tense, the cities are still under attack, but what is most important is people. Nobody is ready to surrender, citizens are united and ready to stand for each other and their land. Every Ukrainian is trying their best to volunteer: to cook for people in need, to find all possible and impossible help from all around the world. Each Ukrainian knows very well the truth is on our side and we'll fight for our freedom till the very end.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

nubet

15.07.2022. 17:03

asv neliksies mierā,kurinās karu ar citu valstu rokām,latvijai pretoties krievijai militārā ziņā ir pašnāvība.cik dumjam ,jeb no valdības puses pohujistiskai atieksmei pret cilvēku dzīvībām ir jābūt,lai runātu un gatavotu latvijas cilvēkus karot ar krieviju.latvijai lai karotu vispār nekā nav,un nekad arī nevarēs būt,nekad latvijai nebūs tāda nauda,lai nodrošinātu militāro pretestību krievijai un tērēties un kautkādus pāris krāmus pirkt par latvijas gada budžetu,kurus krievs sabombardēs pirmajās piecās minūtēs,tikai asv kara rūpniecībai tas vienalga,vajag tik pajoliņus kuri pērk viņu saražoto,vai tas pajoliņiem noderēs un palīdzēs,nu asv tas dziļi vienaldzīgi.manuprāt,latvijas cilvēkiem vajadzētu aizliegt valdībai tērēt naudu militāriem mērķiem,jo tā ir zemē nomesta nauda,pusi nozags šeftmaņi par otru pusi iepirks antikvariātus lūžņus ,butaforija

Atbildēt

grupas komandieru bojāeja

15.07.2022. 16:47

»

ASV protektorāts Latvija

Acīm rerdzot režīms uzskatīja, ka tie cilvēki vairs režīmu neapdraud. Latviešiem jau arī ļāva atgriezties. Mežabrāļus apšāva, bet pārējie vairs nepretojās. Tādas tehnoloģijas jau nemainās. Nākošo reizi būs līdzīgi


Apšāva tieši savējie , latvieši, draugi, paziņas no veciem laikiem, kļuva par cīņas un domu biedriem un tad, šāviens komandieriem mugurā un tikai tajā brīdī, ka palika divatā. Un tiec nu gudrs, kurš tas bija.

Atbildēt

Inddullis Durka no Dikļiem

15.07.2022. 15:51

»

forši

Forši, trāpīgi pantiņi


tu vēl dzīva, vecā sasmirdusī bio-gaļa? Un vēl joprojām turpini krampjaini agonējot atvemt rietumdermoliberastu lumpenpropagandas zombijmurgus totālā bezjēgā? 
"Daudz laika nav vairs, vecā, taisies..."

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 15:36

»

fašists skolnieciņš

Vietējais nacionālais fašist, kāpēc tu vēl neesi Ukrainā un nekaro pret krieviem, bet turpini piesārņot internetu


Segvārdu zagli, bet kas esi Tu? Vai man labāk Tevi saukt par ''Z'' fašistu? Sakārto sevi, pirms raksti komentārus vai runā. Tu zini sakārtošanas procedūru; izšņauc degunu, atkraukājies, norij atkraukāto kamolu, izlaid vēdera gāzi aiz stūra un tad vari sākt runāt. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2022. 15:31

»

Nu

Jā, bet čečeniem un Krimas tatāriem ļāva atgriezties. Tādā veidā izdarot ļoti rupju kļūdu


Acīm rerdzot režīms uzskatīja, ka tie cilvēki vairs režīmu neapdraud. Latviešiem jau arī ļāva atgriezties. Mežabrāļus apšāva, bet pārējie vairs nepretojās. Tādas tehnoloģijas jau nemainās. Nākošo reizi būs līdzīgi.

Atbildēt

forši

15.07.2022. 15:12

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Forši, trāpīgi pantiņi!!!

Atbildēt

ha-ha

15.07.2022. 14:49

Valsts īpaši nepretosies. Par vāju, lai to darītu. Bet tie, kuri laikus neaizlaidīsies pieķērušies pie lidmašīnu šasijām, kā Afganistānā -
tiem noteikti jāpretojas, katram individuāli!
Šāds lozungs jāizvieto trako mājā visien redzamā vietā. Cerībā, ka nepieskaitāmo vidū kāds noteikti atradīsies, kas aicinājumu arī atbalstīs.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 14:31

8 years ago, Russia had occupied and annex the Crimea. Vladimir Putin, Mikhail Mishustin, Sergey Lavrov, Sergey Shoigu, Valery Gerasimov, Alexander Lukashenko, Roman Golovchenko, Viktor Khrenin, Viktor Gulevich, Alexander Volfovich, Denis Pushilin, Vladimir Pashkov, Leonid Pasechnik, Sergey Kozlov are felons, murders and liars. This is a call sheet of war criminals. These persons are unforgivable. They will be in jail. #StopRussia #StopPutin #StopWar ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

he, he

15.07.2022. 14:00

»

Pretoties?

Cīnīties, lai saglabātu varu Kariņam,Pavļutam, Plešam un citiem deģenerātiem...


Lai vispirms pretojas Rinkēvičs, Pabriks, Kariņš, Pavļuts. Ja viņiem kas izdosies, tad pārējie varēs pievienoties. Bet man kaut kā liekas, ka šie kungi pirmie aizlaidīsies uz ASV un gribēs pretošanos "vadīt" no turienes, saņemot par šo "vaidīšanu" algu no ASV valsts budžeta.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2022. 13:55

»

:)

... un otrādi ,tas attiecas arī uz kolaboracionistiem


Lai kļūtu par kolobracionistu, vispirms ir jāsagaida režīma maiņa vai atbrīvošana no okupācijas un lustrācija. Lustrācija Latvijā pēc 1990.gada nav notikusi. Tad Lembergs un citi līdzīgi bijušie kompartijas nomenklaturščiki sen būtu aizlustrēti. Bet ir vēl viena lieta, kas par pretošanos tautai ir skaidri jāzina. Proti, kāpēc PSRS un ne tikai PSRS savā laikā veica izsūtrīšanas? Ne jau tāpēc, lai kā mums tagad stāsta režisori filmās, lai latviešu tautu spīdzinātu un nogalinātu. Ļoti vienkārši - lai pretoties gribošo tautas daļu atdalītu no pārējiem. Un sabiedrības tehnoloģijās nekas jau nav mainījies- aktīvi pretojošos nīcinās ārā ar militāriem līdzekļiem kā bandītus, bet pasīvi pretoties gribošos izsūtīs. Plus vēl šurp atsūtīs lielu skaitu okupācijas režīmam lojālu iedzīvotāju - okupantu. Tā kā pretošanās var būt visai abpusēji griezīga lieta. Jo vairāk pretosies- jo vairāk likvidēs un izsūtīs. Ir piemēri no vēstures, kad tautas principiāli uz dzīvību un nāvi pretojušās okupantiem. Vairākas no šīm tautām vairs nepastāv, piemēram, Kaukāza čerkesi pretojās līdz pēdējam dzīvam palikušajam. Vai zināt kādu dzīvu čerkesu? Tikai nosaukums palicis.

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 13:42

Ukraine has old paganism traditions. Many Ukrainian pagans believe in Slavic Gods or Norse Gods. Belief is very important for every human. Ukrainian culture is wonderful and incredible. Russia wants to destroy Ukrainian culture. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 13:42

Russia must renounce the use of force! Russia must the renunciation of war! Dictator Vladimir Putin is a war criminal! Dictator Vladimir Putin will be in jail. #24.02.2022. #StopRussia #StopPutin #StopWar #SlavicGods #PrayForUkraine ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2022. 13:42

On February 24 Russia has invaded in Ukraine. February 24th was very sad and horrible day. At 5 a.m. many Ukrainian cities was shooting. But Ukrainians don’t give up. Ukrainians are defending their country. Russia was launching a war in Ukraine. Russia have created a new hotbed of war in Europe. It’s been four months, but Russia don’t want to the renunciation of war. Ukraine will have to win this war. Ukraine will have to defend own freedom and independence. #24.02.2022. #NoWar
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jurģi Lepniek!

15.07.2022. 12:50

Kā tu pats pretotos rašistu slepkavām?

Atbildēt

Pretoties?

15.07.2022. 12:39

Cīnīties, lai saglabātu varu Kariņam,Pavļutam, Plešam un citiem deģenerātiem?
Cīnīties, lai netraucēti tiktu ieviests "zaļais kurss"?
Cīnīties par piespiedu poti un lokdauniem?
Nē, draugi. Esošā liberāļu varza ir daudz bīstamāka par jebko, ko varētu sadomāt mums nodarīt Putins. Tāpēc mēs paiesim malā un ļausim cīnīties mūsu proamerikāniskajai elitei.

Atbildēt

cer jau tā banda ļoti

15.07.2022. 12:31

»

šķēless padomnieks

Neuzticos Liepnniekam, ar visiem pretošanās grupas sarakstiem būs pie okupantiem pie pirmā izdevīgā darījuma


BET................Tas, ka ar tādiem nedraudzējas, tas nu 100%

Atbildēt

domājat ASV nezin

15.07.2022. 12:29

kuri pie mums gaida puķinu un cik te tādu.................................................................................cimdaru 'referendums' 3A tulpes un Latvija pieder puķinam. kas viņu aptur????????????????????TRĪSREIZ VAR MINĒT>>>>

Atbildēt

Apziņa

15.07.2022. 10:36

https://youtu.be/iQ0MAZKGBis

Atbildēt

Nu

15.07.2022. 09:23

Tur rakstīts, ka jāpretojas izmantojot militāros un pretošanās tīklus. Nez, parastos zvejas tīklus kaut kā izmantot nevar? Tur ir liela atšķirība starp viņiem? To abu iepriekšējo nav arī veikalā "armijai un civilajiem". Viņi, turklāt, nav par tiem neko dzirdējuši.

Atbildēt

Nu

15.07.2022. 09:12

»

Fakti

Īsumā. Turieties, bet naudas un kaujasspēju nav. 90 dienas turieties un 90 dienas bēdziet


Un ja tā sanāks, ka neatnāksim, tad vienmēr, redzot varavīksni, jūs zināsiet, ka mēs par jums domājam - kā jums iet tajā okupācijā, kurā noliedz pakaļas cauruma tiesības.

Atbildēt

Piekrītu!

15.07.2022. 09:04

»

Covid19 afēras turpinājums rudenim, MELO UN ANULĒ DERĪGUS SERTIFIKĀTUS!!!!

Statistika atkal kā ,,projekts,, tiek uzpūsta un jai sarakstos ir ierēķinātas ,,nāves,, pēc plāna...


Atkal hunta izplata melus par kovid inficēto pieaugumu, pat Kariņš simulē inficēšanos, lai tautu piespiestu nēsāt uzpurņus. Visiem sen zināms, ka tieši maskas nepasargā no vīrusa izplatības, bet kalpo kā instruments manipulācijai ar pūli.

Atbildēt

Fakti

15.07.2022. 08:53

Īsumā. Turieties, bet naudas un kaujasspēju nav. 90 dienas turieties un 90 dienas bēdziet.

Pēc 90 dienām mēs nāksim rītausmā no Rietumiem (Gendalfs).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: