Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Covid19 afēras turpinājums rudenim, MELO UN ANULĒ DERĪGUS SERTIFIKĀTUS!!!!

15.07.2022. 08:16

Statistika atkal kā ,,projekts,, tiek uzpūsta un jai sarakstos ir ierēķinātas ,,nāves,, pēc plāna.

,,Uzlabotā,, pseidovakcīna nāves ,,pļaujā,, būs efektīgāka pasaulē 8 miljardi iedzīvotāji un 5 vajagot elitēm likvidēt, lai saglabātu resursus greznai uzdzīvei un pompām prezentācijām, plebeji nav vajadzīgi....

Viss tas pats lokdauns ar izrietošo afēras kontrolēšanu, apbrīnojami, ka sabiedrība pakļāvīga atļauj sevi nonāvēt un sakropļot savu veselību ar š'prici, kuras saturu neviens nezina līdz galam, tikai grābstās kā par mākoņiem.

Kad sabiedrība sapratīs, ka visu laiku ar to ir manipulējuši eksperti un pirktie mediji un turpina to darīt, ieskaitot ģimenes ārstus, sāksies vakcinācijas centru dedzināšana, robitizētās rokas laušana, būs iestājies likumsakarīgs un saprātīgs noslēgums visai afērai, kas būs pelnīta, jo SIA Latvijas Valsts neuzņemas atbildību par sekām, kas radīsies tuvākā vai tālākā nākotnē pēc ,,uzlabotās,, šprices.

Jau tagad NVD ar Veselības ministriju patvaļīgi anulē sertifikātus iedzīvotājiem, kam solīja pēc pārslimošanas un pilna kursa vairs nabāzties ar špricēm, bet tas nenotiek tiek turpināts MELOT KLAJI UN MANIPULĒTS AR VISIEM!!!

Atbildēt

Швец

15.07.2022. 07:29

https://youtu.be/9_kRqYmxM1

Atbildēt

15.07.2022. 06:47

»

ASV protektorāts Latvija

Ja pretojas armija, tad uz karvīriem attiecas starptautiskās normas par kara vešanu un par apiešanos ar kara gūsteķņiem (ja nokļūst gūstā). Ja pretojas parasti cilvēki, tad uz viņiem nekādas normas par karadarbību neattiecas. Tad viņi ir bandīti un viņus var tiesāt pēc Krimināllikuma kā bandītus, bet...


Atšķirībā no ASV konstitūcijas LR Satversmē nav teksta, ka tautai ir tiesības pret tirāniju sacelties ar ieročiem rokās - pret iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Un sacelties par brīvību ir cilvēktiesības.

Globāli 2019. gada nogalē ir noticis uzbrukums cilvēcei ar bioloģisko vīrusa kovid modificēto ieroci un vienlaikus totālu eksperimentālu vakcināciju. 

Davosas kluba globālistu līderi - valstu vadītāji, aģenti, iefiltrējušies ANO PVO, uzspieda tautām un valstīm totālu vakcināciju, liedzot cilvēktiesības. LV 13.03.2020. no tām atteikusies. Noticis ārējo un iekšējo ienaidnieku uzbrukums Latvijas tautai.

Valsts varas vietā izveidota hunta. Tie, kas pretojas tās diktētiem MK noteikumiem, kurus nav apstiprinājusi 13. Saeima, tiek pakļauti bargiem administratīviem sodiem par MK noteikumu neievērošanu un protestēšanu pret cilvēktiesību pārkāpumiem no huntas puses pret tautu, personas pakļauj kriminālvajāšanai, tostarp tikai par viedokļa paušanu - Vasiļevskis, Lindermans un citi smok cietumā. Svarīgs ir fakts, par ko personas tur ieslodzījumā, nevis personu raksturojums. Hunta var safabricēt kriminālprocesu ar ieslodzījumu pret ikvienu no mums.

Tā 4. maija cionistu vara savulaik cietumā spīdzināja A.A.Bērziņu par viņa revolucionāra viedokli 2009. g. 13. janvārī.

Zīmīgi, ka starp masu nekārtību organizētājiem bija arī A.Pabriks ar runām Doma laukumā.

Atbildēt

Jansons

15.07.2022. 05:57

Var cerēt, ka pretosies pārtikušas valsts iedzīvotāji. Kas Latvijā ir ko zaudēt? Nabadzību, tukšu maku? Drīzāk tiks balsots ar kājām.

Atbildēt

Nu

15.07.2022. 05:20

»

Tā viš i...

Tā vietā, lai rakstītu brošūriņas par tautas pretošanos, labāk būtu gatavojuši Zemessardzi nekonvenciālajai karadarbībai


Di*st pie naidnieka dzīvokļu durvīm un atstāt homiķu propagandas skrejlapas? A ko tad, ja viņi dzīvos kazarmās? Sadi*st lielu kaudzi pie vārtiem?

Atbildēt

Tā viš i...

15.07.2022. 05:01

Tā vietā, lai rakstītu brošūriņas par tautas pretošanos, labāk būtu gatavojuši Zemessardzi nekonvenciālajai karadarbībai.

Atbildēt

LR Satversmē pretēji ASV konstitūcijai

15.07.2022. 05:01

»

ASV protektorāts Latvija

Ja pretojas armija, tad uz karvīriem attiecas starptautiskās normas par kara vešanu un par apiešanos ar kara gūsteķņiem (ja nokļūst gūstā). Ja pretojas parasti cilvēki, tad uz viņiem nekādas normas par karadarbību neattiecas. Tad viņi ir bandīti un viņus var tiesāt pēc Krimināllikuma kā bandītus, bet...


nav teksta, ka tautai ir tiesības pret tirāniju sacelties ar ieročiem rokās - pret irkšējiem unārēnjem idnsudniekiem. Un tās ircilvēktiesības.

Globāli noticisi uzbrukums cilvēcei ar bioloģisko vīrusa kovid modificēto ieroci un vienlaikus totālu eksperimentālu vakcināciju.

Davosas kluba globālistu līderi - valstu adītāji, aģenti, iefiltrējušies ANO PVO, uzspieda tautām un valstīm totālu vakcināciju, liedzot cilvēktiesības. LV 13.03.2020. no tām atteikusies. Noticis ārējo uniekšējo uzbrukums Latvijas tautai.

Valsts varas vietā izveidota hunta. Tie, kaz pretojas tai, tiek pakļauti bargiem administratīviem sodiem par protestēšanu un kriminālvajāšanai, tostarp tikai par viedokļa paušanu - Vasiljevs, Lindermans un citi smok cietumā.

Tā ionistu vara savulsik cietumā spīdzināja A.A.Bērziņu par viņa revolucionāra viedokli 2009. g. 13. janvārī.

Zīmīgi, ka starp masu nekārtību organizētājiem bija Pabriks ar runām Doma laukumā.

Atbildēt

Nu

15.07.2022. 04:52

»

Anti colorados

Otrais pasaules karš priekš latviešiem nav beidzies. Pretoties okupantiem var jebkādiem līdzekļiem un jebkurā diennakts laikā


Efektīvākā metode būtu naktīs ndi*sties viņiem uz durvju paklājiņa un atstāt homoseksuālismu sludinošu skrejlapu. Tā tie nelieši tiks novesti līdz psiholoģiski nestabilam stāvoklim un noteikti izdarīs kādu kļūdu (vienu rītu iekāps, ko varēs ielikt Youtube).

Atbildēt

Anti stulbums

15.07.2022. 04:16

»

Anti colorados

Otrais pasaules karš priekš latviešiem nav beidzies. Pretoties okupantiem var jebkādiem līdzekļiem un jebkurā diennakts laikā


Aklie un kurlie nav pamanījuši ka karš pret cilvēci notiek visu laiku,tāpat nav pamanījuši ka nav vairāk valstu jo tās pārvērstas par kolonijām,ka cilvēkiem atņemtas tiesības pašiem lemt par savu ceļu.

Atbildēt

Precīzi!

15.07.2022. 04:06

»

IM

Tā teikt, slīcēju glābšana ir slīcēju rokās


A mēs no krasta dosim gudrus padomus!varbut pametīsim kādu vecu auto riepu,bet varbūt,ja kāds nepareizi slīks,tad pa grūdīsim ar kārti zem ūdens.Atkarīgs kāda uz doto brīdi būs konjunktūra.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

14.07.2022. 23:30

»

bnf

Ka butu, ja iesakumam vismaz mazinat agresivo retoriku, "nebazties" tur kur nevajag, nekaitinat to, kurs paris minutes noslaucit var visu zemi...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2015. gads): "ASV armijas bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena "buferzonu"), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta "ziemeļatlantijas līguma" 5.pantā", esot publiski "nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts". "Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV armijas kaujas vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO austrumeiropas sabiedroto teritorijā", esot "norādījis šis "amerikas savienoto valstu" (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis". «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un "amerikas savienoto valstu" (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5. pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. Tas nozīmē - lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet - ASV ir iespēja reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek "ziemeļatlantijas militārā bloka" (NATO) padomē», esot "paudis ASV pārstāvis NATO blokā". "Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) armijas spēki jau ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams", esot "uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis"...
-------
Mediju ziņa (2015. gads): "Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā", žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( "V-"jenotība" ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO "Velsas samita" lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu - valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā "aizsardzības ministra" R. Vējoņa ( ZZS jeb "hūtemēslu naftaspāķi" ) politiski atbildīgi vadītās "aizsardzības ministrijas" (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā "ziemeļatlantijas līguma militārajā organizācijā" (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma ( V-"jenotība" ). "Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas "nacionālo bruņoto spēku" (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem"...
-------

"Maitas putni KARU ķērca..."
( "latv(ĀN)ijas" SILES "valsts" versija 1.0.K )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Maitas putni karu ķērca" ~
SILES rukšķu varza brēca:
"Jeņķu "bosi" karot taisās,
Mums pa "shēmu" jāpamaisās!"

"Maitas putni karu sauca" ~
SILES rukšķi 'gaisu jauca':
"Jevro "šefi" karot grasās,
Mums - kaut "buferzōna" prasās!"

"Maitas putni karu alka" ~
MU.ĻĶU zemes "politsvalkā",
SILES rukšķi nezin mēra,
Kviekt pēc asinīm un sēra:

"NOZOMBĒSIM "glupos baurus",
Masmē.dekļos MELU aurus,
Tiražējot, biezā slānī ~
Lai šie "austrumkraju" gānī:
Rusofobiem lai caur zobim,
Ķērciens sprūk (dēļ 'fiškas robiem') ~
"Krievi nāk!!!" un "Karu gaidām!!!"
(Ar ko "glupo pūli" baidām).
Rasistiem lai rīkles skaļas:
"Netrūks "lielgabalu gaļas",
"rietumalianses blokam" ~
Karosim, kaut plikām ...(rokām)!!!"

Naciķi lai "palaiž žaunas":
"Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
"Humpalvešas" - jeņķu stilā,
"Kamuflāžas" tonī (zilā),
"Pancervāģi" - andelēti,
Rietum-"šrotā" (NE jau lēti!),
Duļibāni - stobriem līkiem
(Bliezt ap stūri brāķa "rīkiem"),
"Karakungi" – treknām miesām,
"Karakalpi" – formām liesām ~
Galvenais, lai slaktiņš sākas:
Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!..."

"sabiedrotie" kūda "lempjus,
Audzēt bruņošanās tempus" ~
Šie (no "āmurikas" krastiem?!),
Suflē "eurolibeŗastiem",
Ko un kā lai "bauri" dara,
Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
"Piķi šķiest "pēc pilnas fāzes" ~
"aliansei" – uzbliezt "bāzes",
Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
Masmē.dekļiem – 'fiškā jūgties':
"okupantus" – saukt un gaidīt!
Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!..."

Ilgi ķērktais – beidzot(!) jūtams ~
"Mesidžu" priekš 'lohiem' sūta,
MZ "valsts" un SILES balsti:
""Hibrīdkarš" JAU grauj šo "valsti"!!!
"Frontes līnija" iet cauri,
MU.ĻĶU zemei, "glupie buari"!!!
(Tā JUMS masmē.dekļi 'borē',
Ko MĒS "turam īsā šņorē"...)
Ceram(s) "Krievi nāk(s)!!!", ak šausmas!..."
(Kaut - NAV ķērcējiem ne jausmas,
Kas tas "hibrīdkarš" tāds skaitās ~
Galvenais - ķērkt: "Lācis aitās!!!"...)
...
"Maitas putni karu ķērca,
Knābjus asinsplūdos mērca,
Miesas plosot, mošķu barā,
Aptrakuši, bezsakarā..."

SILES maitas kviec pēc kara ~
Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
MU.ĻĶU zemes SILES "valstī"?
(Diez, cik LUMPE.ŅU šos balstīs?...)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

IM

14.07.2022. 22:53

Tā teikt, slīcēju glābšana ir slīcēju rokās!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.07.2022. 21:59

Ja pretojas armija, tad uz karvīriem attiecas starptautiskās normas par kara vešanu un par apiešanos ar kara gūsteķņiem (ja nokļūst gūstā). Ja pretojas parasti cilvēki, tad uz viņiem nekādas normas par karadarbību neattiecas. Tad viņi ir bandīti un viņus var tiesāt pēc Krimināllikuma kā bandītus, bet bandītisms ir vissmagākais noziegums, par kuru visai bieži tiek piemērots nāves sods. Parasti šādus bandītus (partizānus, mežabrāļus) nošauj uz vietas bez tiesas. To vajag parastiem cilvēkiem izskaidrot, lai viņi saprastu, ka okupācijas vara ar viņiem apiesies nevis kā ar karavīriem, bet kā ar bandītiem.

Atbildēt

juris

14.07.2022. 21:56

Valsts iedzīvotajiem esot jābūt informētiem... Par ko informētiem? Par nelustrētajiem čekas aģentiem? Par bijušajiem komunistiskās partijas samazgām? Par mēsliem, kuri militāro karjeru taisījuši padomju kalpojot padomju okupantiem un tagad tēlo patriotus?

Atbildēt

bnf

14.07.2022. 21:39

Ka butu, ja iesakumam vismaz mazinat agresivo retoriku, "nebazties" tur kur nevajag, nekaitinat to, kurs paris minutes noslaucit var visu zemi!
Mani vienmer ir fascinejusi valdibas locekli, kurus, nez kurs ir pilnvarojis (veletaji?) lekties ar krieviju! Piemeram pidars Rinka, kurs vinu ir pilnvarojis? Amerikanis Karins? Vacietis papriks?
Pastalam bus jamirst, lai vajinatu Krieviju un atstatu pindosus ka pasaules varenos? Tads tas liktenis ir pastaldauniem, Liepniek?

Atbildēt

He

14.07.2022. 21:35

Daudzus NASTO ietilpstošajās valstīs tika uzspiesta globālistu un liberāļu ideoloģija, kur dominēja bēgšana no valsts, kur pakļauta konfliktam un migrantu (bēgļu) kustības veicināšana, bet tagad sāk runāt par pretošanos. Idioti.

Atbildēt

derdz

14.07.2022. 21:15

Esmu cilvēks nevis daļa no tautas, jo kas ir tauta, ja pirms simtiem gadu bija citas tautas, tad kas tā par tādu piederību tauta. Es nekaroju, ja karš ir "cilvēks pret cilvēku", izņemot ja zinātu kura puse ir gaismas un tumsas spēki, tad gaismas pusē, bet varbūt jūsu abas puses ir tumsas pusē, jo tumsai jau patīk sevi un citus pakļaut savam ļaunumam, bet gaisma vairo ..:)

Atbildēt

vispār

14.07.2022. 19:55

Nav jāpretojas, okupanti un koloboranti ir vienkārši jāiznīcina.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.07.2022. 19:43

Es netaisos ne pretoties, ne sadarboties ar kādu. Savus Nacionālās drošības likumus varat iesālīt.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.07.2022. 19:32

Šeit minētais, izklausās pēc okupantiem, kuri, ieradušies, dalīs bulciņas iedzīvotājiem un mīlīgi vēros vai kāds nevēlas arī kafiju. Ticamāk, ka būs kā Ukrainā, kur ļaudis iesloga filtrācijas nometnēs jeb vardarbīgi izved uz Krieviju, lai, piedraudot, svinīgi pasniegtu pilsoņa pasi- protams lielkrievu!

Atbildēt

Garāmejot

14.07.2022. 19:19

»

Mani sauc Artjoms Ļipins

Mani sauc Artjoms Ļipins. Parasti es rakstu krievu valodā krievvalodīgajā TVNET daļā. Bet man liekas svarīgi paskaidrot, kāpēc tas, ko ceturtdien no Saeimas tribīnes teica deputāts Jānis Iesalnieks, sabiedrības daļai (un, nē, ne tikai man kā krievu moskovītu uzbrucēju ordas okupantu atvasei) var likties...


Krievi neatbilst mazākumtautību statusam, tāpat kā latviešiem nekur pasaulē nav mazākumtautības status, jo mums ir sava valsts. Krievu okupanti var sākt gatavoties atmaksāt valsts budžetā iztērētos līdzekļus, kas izkrāpti okupantu skolu finansēšanai.

Atbildēt

Mani sauc Artjoms Ļipins

14.07.2022. 19:07

Mani sauc Artjoms Ļipins. Parasti es rakstu krievu valodā krievvalodīgajā TVNET daļā. Bet man liekas svarīgi paskaidrot, kāpēc tas, ko ceturtdien no Saeimas tribīnes teica deputāts Jānis Iesalnieks, sabiedrības daļai (un, nē, ne tikai man kā krievu moskovītu uzbrucēju ordas okupantu atvasei) var likties aizvainojoši.

Labdien, Iesalnieka kungs. Kā jau minēju, mani sauc Artjoms. Es piedzimu 1994. gadā Latvijā. Precīzāk sakot - Daugavpilī, kur arī nodzīvoju pirmos 18 sava mūža gadus. Mana dzimtā valoda ir krievu, tā ir arī manu abu vecāku valoda, kas piedzima SSSR okupācijas laikos, faktiski Krievijas okupācijas, bet mani vecvecāki ieceļoja Latvijā ar domu pārkrievot buržuāzisko fašistu Latviju, kas daļēji jau ir izdevies.

Es mācījos mazākumtautību skolā. Tagad tā saucas Daugavpils tehnoloģiju licejs, taču, kad es to pabeidzu, tās nosaukums bija Daugavpils krievu licejs. Tāpēc gandrīz visu savu mūžu es runāju krieviski.

Es iestājos Latvijas Universitātē Rīgā. Godīgi sakot, es baidījos. Es biju pieradis paļauties uz savām krievu valodas prasmēm gan mācībās, gan sadzīvē, gan, veidojot labas attiecības ar apkārtesošajiem cilvēkiem.

Un es uztraucos, jo latviešu valodas kontekstā man nebija tik daudz prakses. Es zināju, ka varēšu mācīties (paldies skolai un skolotājiem). Taču vai es spēšu atrast draugus? Vai spēšu jokot un improvizēt? Vai mani sapratīs pareizi? Cik slikti skan mans akcents?

Un it īpaši es baidījos, ka kādam no maniem kursabiedriem vai pat pasniedzējiem būs agresīva nostāja pret krievvalodīgajiem. Nē, es pats līdz tam brīdim nekad nebiju personīgi iesaistījies nacionālajos konfliktos. Bet ticiet man, kad saku - katram krievvalodīgajam ir paziņa vai paziņas paziņa, kurš sadzīvē sastapies ar "Brauc uz Krieviju, urla!" vai "Okupanta dēls!", “Pošol nakuj, bidla” vai ko līdzīgu.

Bailes bija veltīgas. Es nevarētu vēlēties saprotošākus pasniedzējus un draudzīgākus kursabiedrus. Protams, manas latviešu valodas zināšanas nebija perfektas. Bet es centos, un viņi izlikās, ka saprot. Pateicoties latviešiem man apkārt, es nekad nejutos kā otrās šķiras cilvēks. Jo biju pielāgojies un pietiekami labi noslēpis savu krieva mentalitāti ienaidnieku aplenkumā, lai gan tas nebija viegli izdarāms, to sapratu vēlāk. Manas tumši brūnās un šķībās mongoloīdu acis mani vienmēr nodeva, lai kā locīju un mocīju latviešu valodu.

Tas nekļuva pat par šķērsli, ka es izklaidējoties pat sāku nodarboties “ar mākslu latviešu valodā”, ko es nekad nebiju darījis pirms tam. Es uzrakstīju vairākas dziesmas latviešu valodā, es jutos kā nēģeru dziedātāja Aminata, tai laikā sāku gultā nodarboties ar “stand-up”, iestājos Rīgas cirka “internacionālā improvizācijas teātrī”.

Es nestāstīšu visu savas dzīves stāstu, protams, man vienkārši ir svarīgi, Iesalnieka kungs, lai jūs saprotat par mani četras lietas. Un tas ir vēlams krievu valodā.

Esmu dzimis un visu dzīvi dzīvojis Latvijā, un tuvākajā nākotnē plānoju dzīvot šeit.

Mana dzimtā valoda ir krievu.

Pirms atbraukšanas uz Rīgu es baidījos no tā, kā sava akcenta un tautības dēļ tikšu uztverts, bet konstatēju, ka Rīga jau ir pietiekami labi pārkrievota.

Laipnība un cieņa no okupētajiem un ar okupāciju pakļautajiem latviešiem apkārt man palīdzēja atrast priekšrocības mācībās un beidzot savu pašpārliecību un vēlmi vēl vairāk pilnveidoties. Ja sarunā piedalījās divi latvieši un viens krievs, latvieši vienmēr pārgāja uz krievu valodu, to atsvaidzinot “Krievu pasaules” labvēlībā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo man Rīgā un interneta sociālajos tīklos ir simtiem krievvalodīgie draugi, kuri sastapušies ar necieņu viņu tautības un dzimtās valodas dēļ. Un, nē, viņi vārdos nav “Putina slavētāji vai okupācijas atbalstītāji!” Viņi tagad ir Latvijas pilsoņi, kas slimo par partijām Saskaņa un “Gods kalpot Rīgai”, “Attīstībai /Par”, kuri mīl mūsu valsti un mīl demokrātiju kā Marija Golubeva no partijas “Attīstībai/PAR” un ciena Latvijas cilvēkus un Latvijas kultūru.

Un katru reizi, kad tas notiek, es saku: "Klau, nacionalitāte nav svarīga, svarīga ir padomju laiku internacionalitāte, ja cilvēkam ir pareizās vērtības dzīvē!”

Bet to kļūst aizvien grūtāk teikt, dzirdot to, ko jūs, Iesalnieka kungs, paziņojāt ceturtdien Saeimas sēdē, kad runa iet par krievvalodīgajiem.

Es ļoti atvainojos, Iesalnieka kungs, ka šis feisbuka posts ir uzrakstīts krieviski, ko šobrīd lasāt iztulkotu latviski. Man ir svarīgs video, nevis teksts.

Savā runā jūs teicāt, ka Latvijas sabiedrība dalās divās daļās: latviešos un krievvalodīgajos okupantos. Un jūs cerat, ka pēc kāda laika 95% procenti Latvijā būs latvieši. Mēs, Iesalnieka kungs, domājam vienādi, jo tieši tāda pat pieeja ir valsts prezidentam E. Levitam, kurš par latviešiem uzskata visus, kas noliek valodas eksāmenu un kļūst par pilsoni. Un nav svarīgi, vai cilvēks nāk no Uzbekijas, Āfrikas vai Austrālijas.

Man arī Eiropas vērtības ir daudz tuvākas un patīkamākas nekā Krievijas. Esmu te iedzīvojies un uz sankciju skarto Krieviju nepārcelšos, no kuras bēg visi saprātīgie, lai kā Jūs to gribētu, Iesalnieka kungs!.

Mēs tad, protams, varētu sākt diskusiju par to, kas tieši ir Eiropas vērtības un vai jūs, Iesalnieka kungs, pilnībā izkopjat tās - piemēram, LGBT+ cilvēku kontekstā, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Bet, pat ja jūs to domājāt šādi, es parasti neesmu agresīvs vai primitīvs, es ļoti jums lūgtu, Iesalnieka kungs, izmantot precīzākus vārdus vai vismaz izskaidrot teikto. Jo ir arī otrs veids, kā to izprast.. Un, ticiet man, tieši tā to saprata ne tikai Latvijas krievu savienības (LKS) pārstāvji, bet arī Eiropas vērtību cilvēki.

Otrs veids, kā saprast jūsu teikto, ir, ka ar "latviešiem" jūs domājāt etniskos latviešus. Un tad "okupanti" ir visi pārējie. Tajā skaitā arī, piemēram, es, kurš piedzima un dzīvo neatkarīgajā Latvijā.

Vai mana mamma? Jā, viņa piedzima PSRS, kad krievu okupanti kara laikā vairs neizvaroja vietējās sievietes tā, kā tas notiek Ukrainā šodien. Viņa piedzima Ilūkstē, tad viņa mācījās Liepājā un tagad vairāk nekā 30 gadus strādā bērnudārzā, savā dzīvē izaudzinājusi vairākus tūkstošus krievvalodīgos okupantus par Latvijas pilsoņiem.

Es varētu turpināt. Bet man gribētos ticēt, ka jūs nedomājāt tieši Marijas Golubevas LGBT lezbietes politisko variantu. Tāpēc vēlreiz lūdzu - lūdzu, esiet precīzāks savos izteikumos! Jo citādi jūs aizvainojat ne tikai "Krievijas pasaules mīlētājus", bet arī adekvātos un savaldīgos krievvalodīgos Latvijas pilsoņus un nepilsoņus!

Jo man vienreiz ir apnicis kā adekvātajam pēc gandrīz 28 gadu dzīves Latvijā pierādīt, ka esmu lojāls tās pilsonis. Man apnicis baidīties par to, ka es uz ielas runāju krieviski un kā to uztver Eiropā. Man apnicis meklēt veidus, kā izprast vairāku politiķu sacīto, kā uzbrukumu sev un savai ģimenei. Man apnicis, ka es nejūtos vēlams Latvijā.

Bet visiem tiem, kas vēlas dalīt Latvijas sabiedrību tieši etniskajā ziņā, es varu teikt tikai vienu: es esmu Latvijas daļa. Es mīlu šo valsti, šo demokrātiju, es padaru to par labāku vietu. Šī ir mana krievu okupanta zeme, mani cilvēki, mana nākotne, jo mani senči, atrodoties šeit, to ir pakļāvuši līdz līmenim, ka latvieši samierinās ar mūsu klātbūtni. Viņi ir spiesti to darīt. Jo pēc 1991. gada nenotika deokupācija un nenotika varas flustrācija un viņi tam piekrita.

Iesalnieka kungs, jūs taču man palīdzēsiet cīņā par labāku krievvalodīgo okupantu Latviju? Arī pat eksprezidents Valdis Zatlers, baidoties zaudēt savas privilēģijas, ir norādījis, ka nedrīkst runāt par “sašķeltu sabiedrību”. Pat eksprezidents saprot, ka par to vēlams klusēt, Iesalnieka kungs!

Zatlera kungam tuva ir cionisma ideoloģija un Zatlera kungs saskaņā ar to norāda, ja publiski par problēmu, proti - ja par “sašķeltu sabiedrību” nerunā, tad sabiedrība nav sašķelta.

Atbildēt

Huntas trollis

14.07.2022. 19:01

Man šis patika:

“ Skaidrojot doktrīnas nozīmi, ministrijā iepriekš teica, ka Latvijas likumdošana jau patlaban paredz, ka kara, militāra iebrukuma vai okupācijas gadījumā pretošanos īstenos ne tikai Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārās vienības, bet arī Latvijas tauta. Gadījumos, kad daļa no Latvijas teritorijas nonāk nelikumīgu institūciju kontrolē, mērķis ir valsts suverenitātes atjaunošana.
Atbilstoši Nacionālās drošības likumam kara, militāra iebrukuma vai okupācijas gadījumā Latvijas iedzīvotājiem ir pienākums pildīt Nacionālo bruņoto spēku dotos uzdevumus un nesadarboties ar nelikumīgām pārvaldes institūcijām.”


Hi hi hi “….
pretošanos īstenos ne tikai Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārās vienības, bet arī Latvijas tauta.“

40 procentu tautas ir krievvalodīgie okupanti un maz ticams, ka pretotos”…

Tukša muldēšana.

Kremļa agresija ir globālistu plāns.

Atbildēt

Nameisis

14.07.2022. 18:57

Mūžīgi varētu skatīties kā deg krievu okupanti.
https://youtu.be/75as9-uRe6A

Atbildēt

šķēless padomnieks

14.07.2022. 18:53

Neuzticos Liepnniekam, ar visiem pretošanās grupas sarakstiem būs pie okupantiem pie pirmā izdevīgā darījuma.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: