Menu
Pilnā versija
Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Viedais Manels · 29.06.2022. · Komentāri (112)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).

Kā šajā laikā klāsies baltiešiem, NATO ir otršķirīgs jautājums. Tiek prognozēta iespējama baltiešu sasirgšana ar Stokholmas sindromu. Taču, ņemot vērā vietējo kadru pērkamību un lunkanību, šī problēma ir nekritiska. Pašreizējiem vagariem jācer, ka viņu evakuācija notiks, ņemot vērā Afganistānas pieredzi, jo lidmašīnu šasijas nav bezizmēra. Turklāt Baltijas jūra nemaz nav tik plata. Ne velti skolās peldēšanu iecerēts ieviest kā obligātu priekšmetu.

Jāatzīst, ka NATO plāns ir punktīgi izsvērts, stratēģiski viltīgs, agresoru morāli ārdošs un alianses bonzu mundierus neaptraipošs. Jāpievērš uzmanība, ka nekāda kodolieroču pielietošana pret pretinieka lēmumu pieņemšanas centriem Baltijas okupācijas gadījumā netiek paredzēta.

Avots:

https://nra.lv/pasaule/384688-igaunijas-premjere-atklaj-nato-planu-krievijas-uzbrukuma-gadijuma.htm

Novērtē šo rakstu:

138
8