Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

24.03.2018. 09:41

Tā, pietiek.com... Atsauce uz autoru - ir. Atsauce uz tīmekļa vietni - ir. Bet kur ir atsauce uz ērla Egila 925. gadā pēc Kr. noslēgto līgumu ar kuršu ķēniņu Lokero???

Atbildēt

aa

22.03.2018. 11:52

AA

Atbildēt

Liliana

20.03.2018. 13:44

Latvija ir parādā PASAULES BANKAI un ar % un sen un tie % aug vai ne- paskatieties shēmās.Ja ASV dara ko grib un kad grib- tā ir veca shēma un tā saistīta ar PASAULES BANKU KĀ PASAULES MAFIOZO UZŅĒMUMU un tur ir blakus līgumi,kurus mēs nekad neizlasī,jo tie slepeni.LR Bankas prezidents gan laika lasīja un zin.Pasaules banka nekad nevienam neaizdod naudu bez blakus Noteikumiem.Tāda vienkārša lieta jau sen būtu jāzin.

Atbildēt

:)

20.03.2018. 09:40

BRAVO!!! :)

Atbildēt

androids

19.03.2018. 12:35

Amerikāņi mazgāt drīkst, bet mēs ne?
Tagad viņi nogalina banku sektoru. Viņu aģents rinkijs sačakarējis visu, kam tika klāt?
bendik, ja esi tik gudrs, tad pasaki, kāpēc mūs konceptuāli iznīcina?

Atbildēt

Tā ir

19.03.2018. 10:03

»

Es

Uz sev ērtu vispārinājumu pamata aizrunājas līdz muļķībām...


atverot rakstu Pietiek, tas aizlec prom. Ja raksta komentāru, tkomentāra lauks pazūd. Komentāru sīkiem burtiņiem jāraksts virsū Pietiek labējai slejai un to tajā daļā rakstot nav iespējams izlasīt, jo saplūst ar labās puses slejas tekstu. Uztaisīts ari tā, lai nebūtu diskusiju. Atbildēt uz kāda komentāru nav vienkārši utt. Gan jau lai nebūtu ērti komentētājiem. No reklāmām nauda Pietiek pietiek , var iztikt bez komentētājiem.

Atbildēt

Es

19.03.2018. 09:17

Uz sev ērtu vispārinājumu pamata aizrunājas līdz muļķībām.

Piemēram, Ja dolāru plūsmai piedēvē visu slikto un visu slikto pēc tam piedēvē šai bankai, tad ko - slabo narkotiku kontekstā apcietināt visu Ņujorku, kuras elite, sākot no mūziķiem, beidzot ar sabiedrības krējumu, nereti konceptuāli stāsta par narkotiku ietekmi uz to darba procesu?

Labāk beidziet citu blogus pārpublicēt, bet sakārtojiet savu sistēmu, lai raksti pēc ienākšanas neaizlēkā prom. Rubesas tēma bezmaz vai izskatās, ka tiek slēpta no lasītāja.

Atbildēt

Latvieši vel līdz šim

19.03.2018. 05:17

»

Vecais

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības...


Latviju nav pārvaldījuši. Latvieši - tā ir latviešu nacionālā ideoloģija latviešu interešu attīstībā. Pašlaik notiek cionistu gudro stratēģijas un taktikas realizēšana ar valsts aparātu - Saeimas kanceleju, Saeimas prezidiju, Saeimas aitu baru, SAB, DP, prokuratūru un tieslietu sistēmu, valdībām, kas mainās. Konsekventā pēctecībā tiek iznīcinātas lauku skolas, medicīniskā aprūpe, ekonomika utt. Izlasot G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, uzzinām to, kas tika un tiek slēpts. Valdmani izsmēja un nonicināja komunistu VDK bij. čekisti, kas pārvalda valsti kopā ar CIP aģentiem draudzīgā sadarbībā. Jo abu galvenais ienaidnieks ir latvieši un viņu valsts, kuru nevarētu pakļaut ar parādiem un latviešu tauta, kuras uzdevums ir vergu dzīve zem iztikas minimuma. Slepenā brīvmūrniecībā ietilpst VVF, Zatlers un citi noziedznieki, kas Latviju ved postā.

Atbildēt

Lauku pāķis

19.03.2018. 03:22

Kas sekos tālāk nav grūti iedomāties... tiek iepirkta"nepareizā" nafta un gāze, jāsaudzē Latvijas daba,kokmateriāli jāiepērk Amerikā utt.... Poļi jau laicīgi to ir sapratuši...

Atbildēt

007

19.03.2018. 00:52

Kurmītis dikti, un daudz par daudz muld...

Atbildēt

as

18.03.2018. 16:37

Nu,nu....,tikai tad vēl ieraksti kaķuvīreli,ka tu "cieti"apņemies atdot savu roku uz nociršanu par to ,ka visi šitie kurkestānieši tagad nebūs Citadeles klienti un vēl ieraksti kko par Abramovičiem un citiem viņam līdzīgiem,kas pērk angļu galvenos futbola klubus un vārdu "sankcijas",droši ka pat nepazīst.

Atbildēt

qwe

18.03.2018. 16:23

Baņķieriem ir ļoti liela ietekme uz politiķiem. Šajā ziņā kaut kas mainīsies?
Ā un vēl, amerikāņiem ir kāda infa par Valda Dombrovska 3A portfelīti?

Atbildēt

kļimoviča aita

18.03.2018. 13:14

»

Vecais

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības...


... varianti ir... kā čečeni Krievijā vai indiāņi Amērikā... tikai ne jau mēs būsim tie, kas izvēlēsies...

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 12:27

»

Edge

Būs jāmācās dzīvot vairāk no sava darba un atjautības...


Шара кончилась.....
Pietiek palīdzet apzgt Ukrainu,Moldaviju u.c.

Atbildēt

Edge

18.03.2018. 12:10

Būs jāmācās dzīvot vairāk no sava darba un atjautības,.....

Savulaik Rainis ironizēja par šitajiem "gudriniekiem", kuri rāvās vaigu sviedros kapitālisma sistēmā, kad lielāko peļņu ieguva parazīti - vācu baroni: Tu visu mūžu dien kas dien / Bez atpūtas, aizelsdams skrien: / Nest ūdeni ar retu sietu, / Lai caurā mucā viņu lietu. -/ Kā muca tev lai pilna kļūst, / Uz kaimiņu viss ūdens plūst; / No viņa aizņemta muca un siets./ Tu savās mājās viņa iebūvēts."
Caura muca (dz.krājums Tālas noskaņas...)

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 11:56

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības.
Mazai tautai-latviesiem,izvele ir izdarīta,kurs būs mūsu pieskatītajs-visdusceļa nav.
ES-PAR KULTŪRAS AUTONOMIJU KĀDAS PIEKLĀJĪGAS VALSTS SASTAVA !!!....jo pedējos 27 gados laTVIESI IR Parādījusi,ka nespej kvalitatīvi parvaldīt savu valsti.20 G.S. intelektuala kapitala zaudējumi ir bijusi par lielu.
P.S.Solžeņicins rakstīja,ka 1937 gada latvieši saņēma to,ko bija pelnījuši,jo strēnieki nostajās boļševiku pusē.
P.P.S.Kādēļ GULAGA arhipelags nav tulkots latviski ?

Atbildēt

kļimoviča aita

18.03.2018. 10:32

»

Vecais

Lielisks raksts


Sveiks, Vecais!
Es esmu zābaks, un tu esi zābaks. Parunāsimies! Par androgīnbendika pašrefleksijām.
Pastāsti man, kā tur ir ar "pareizo domu" - ja krievu liberālpederastu nauda vairs neplūdīs prom no Krievijas caur LV bankām uz Amēriku, kas no tā cietīs visvairāk - Krievija, vai amērikāņi?

P.S. Ja gribi palasīties kaut ko patiesi labā valodā uzrakstītu, tad ķeries pie Raiņa vai Solžeņicina Gulāga ahipelāga (krievu valodā, protams)... baudkārais lasītājs hrenovs...

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 09:21

Lielisks raksts!
Kādēļ nav Delfos ?
Bauda lasīt bagātu valodu+ pareizu domu
mūsdienu žurnaļugas !-mācieties !

Atbildēt

to taču nevar nevienam ne stāstīt

17.03.2018. 22:53

ne rādīt............

Atbildēt

Pilsonis

17.03.2018. 22:40

»

moto IŽ bendiks

nu gan d-rš par tiem miljoniem trūcīgo,sorosistu drauģeļis,stāsti par TŪKSTOŠIEM LATVJU BOMŽU,kurus tavējie noveda pie "veiksmes stāsta" --skazočnik un zolītes mīļotāj!Kāda tev daļa par kaimiņiem,samomu rilo v pušok


Okupācijas gados, ja uz ielas kāds ubagotu, tad pirmais policits ietu klāt un sāktu skaidrot kas par lietu.
Tagad smirdīgi bomži sabiedriskajā, tas ir norma.

Atbildēt

moto IŽ bendiks

17.03.2018. 22:37

nu gan d-rš par tiem miljoniem trūcīgo,sorosistu drauģeļis,stāsti par TŪKSTOŠIEM LATVJU BOMŽU,kurus tavējie noveda pie "veiksmes stāsta" --skazočnik un zolītes mīļotāj!Kāda tev daļa par kaimiņiem,samomu rilo v pušok!

Atbildēt

Pilsonis

17.03.2018. 22:07

»

agents

Uz diviem kresliem ilgi nevar nosedet . Vainu jasez uz toksiska kremla taburetes ,kura ir smirdiga un netira ,vai japgust Briseles miljardi un jamaksa 2% par NATO un gulet mierigi.Tresa cela nebus


Kangari mīl piesaukt briseles miljardus. Tāpat kangari spiesti klusēt par zaudējumiem, piemēram, caur tirdzniecības bilanci. Tie arī ir miljardi. Tāpat ar "briseles" uzņēmumiem kas no Latvijas izpumpējuši miljardus caur peļņu. Bankas tas vispār ir atsevišķs stāsts.
Tāpat kangari nemīl runāt par sasniegto okupācijas gados. Piemēram, bērnu audzināsanas jomā. Okupācijas gados tepat Latvijā tika saražotas daudz dažādas multfilmas bērniem. Tagad neatkarības gados mūsu bērnus audzina rietumu multfilmas. Bieži vien noskatoties tās rodas jautājums, vai to veidotāji nav psihiski slimi.
Tādu piemēru ir ļoti daudz, piemēram, kas notiktu ar policijas priekšnieku, ja viņa darba rezultāti būtu 200000+ neatklātu lietu. Vai kas notiktu ar tiem kangariem kas pieņēma pieņemtos lēmumus pareks lietā, kas notiktu ar tiem kangariem, kuri pieņēma lēmumus likvidēt ABLV. Tādu piemēru ir simtiem.
ā un neaicinu atgriezties okupācijas gados vai iestāties krievijā.
Vienkārši vienam otram bauram vajadzētu nedaudz filtrēt kas ir būtisks un kas nav

Atbildēt

kļimoviča aita

17.03.2018. 21:07

»

Jurčix

Skaisti nodeklamēja! Autoram ir talants


Plakanā pēda traucē androgīnbendikam būt tādam pat, kā visiem citiem (tātad - normālam).
Tā nu nekas cits neatliek. Vienīgi androgīnkaķis, tas gan, maita, uzticams, visu laiku fotogrāfijā sēž vienā un tajā pašā pozīcijā!

Atbildēt

kļimoviča aita

17.03.2018. 20:54

Ieju PIETIEK, un skatos - šeku, reku, man pretī lūkojas atkal tas pats vecais, labasi androgīns-bendiks un viņa kaķis-androgīns!

Atbildēt

HA!

17.03.2018. 19:43

Ko domāja mūsu "gudrās galvas ", gadiem tiražējot domu par Latviju kā otro Šveici ? Ja brīdinājumi bija jau iepriekš, kāpēc viss turpinājās ierastajā režīmā līdz pēdējam brīdim ? Nāksies samierināties ar nerezidentus apkalpojošo banku darbības izbeigšanos un simtiem izglītotu un zinošu cilvēku aizbraukšanu no valsts ar visām ģimenēm. Kaut kur pasaulē piemērotu darbu viņi atradīs. Toties mēs ar lielāku sparu tērēsim naudu , aicinot atgriezties emigrantus.

Atbildēt

agents

17.03.2018. 18:58

Uz diviem kresliem ilgi nevar nosedet . Vainu jasez uz toksiska kremla taburetes ,kura ir smirdiga un netira ,vai japgust Briseles miljardi un jamaksa 2% par NATO un gulet mierigi.Tresa cela nebus.

Atbildēt

Jurčix

17.03.2018. 18:53

Skaisti nodeklamēja! Autoram ir talants

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: