Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

JAUNBARONU RAKSTUROJUMS

05.03.2019. 23:32

Augstākā bagātība ir alkatības trūkums, - Seneka
Tādā gadījumā nabadzīgāk par "jaunbaroniem" (lasi - jaunbagātniekiem)- nav:)

Atbildēt

Lana

27.02.2019. 19:20

»

TDif

Katra tiesneša specializāciju var apskatīt portālā tiesas.lv. Tiesneši, kas skata krimināllietas, parasti nespecializējas civillietās (ir arī izņēmumi). Nav dzirdēts, ka kāds tiesnesis apgalvotu, ka ir nekļūdīgs. Arī pati tiesu sistēma ir uzbūvēta, rēķinoties, ka kļūdas tiek pieļautas. Tādēļ arī ir ...


Pirmkārt, ne visas tiesas informē sabiedrību par tiesnešu specializāciju portālā www.tiesas.lv.
Otrkārt, vai divu "baronu" lietu sadale VIENAM TIESNESIM VIENĀ DIENĀ arī ir norma? Vai neesat iepazīstināti ar AT ekspertu atzinumiem?
https://www.plz.lv/augstakas-tiesas-darbu-apgrutina-zemako-instancu-nekvalitativie-lemumi/

Atbildēt

Pilsonis

27.02.2019. 12:40

Viens no kangaru režīma uzdevumiem ir virzīt par tiesnešiem amorālus cilvēkus. Vēlams arī ar milzīgiem parādiem. Tālāk viss notiek kā jau tajā grāmatā par tiesu ķēķi.

Atbildēt

TDif

27.02.2019. 11:59

»

Pilsonis

Ko tu stāsti - latvānijas tiesneši skata krimināllietas un civillietas. Tie ir dievi, kuri zinu un saprot visu un nekad nekļūdās


Katra tiesneša specializāciju var apskatīt portālā tiesas.lv. Tiesneši, kas skata krimināllietas, parasti nespecializējas civillietās (ir arī izņēmumi). Nav dzirdēts, ka kāds tiesnesis apgalvotu, ka ir nekļūdīgs. Arī pati tiesu sistēma ir uzbūvēta, rēķinoties, ka kļūdas tiek pieļautas. Tādēļ arī ir pārsūdzības iespējas. Vienlaikus tas, ka lietas iznākums nav bijis tāds, kādu ir gribējies vienai no pusēm, nenozīmē, ka tiesa ir kļūdījusies.

Atbildēt

TDif

27.02.2019. 07:54

Datorizēta (nejaušā) lietu sadale nenozīmē, ka lietu sadala starp visiem attiecīgās tiesas tiesnešiem, bet gan starp tiem tiesnešiem, kuriem ir attiecīgā specializācija. Piemēram, tiesneši ar specializāciju krimināllietās nepiedalās civillietu sadalē. Līdz ar to pārmetums, ka noteikta veida civillietas nenonāk pie visiem 40 tiesnešiem ir nepamatots.

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 18:59

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: