Menu
Pilnā versija
Foto

Nauris Puntulis - Putina aģents?

Edgars Eglītis · 12.07.2022. · Komentāri (1)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc Krievijas karadarbības uzsākšanas Ukrainas teritorijā aprīļa beigās tika pieņemts grozījums Sporta likumā, kas paredz, ka sportistiem un sporta darbiniekiem ir liegts iesaistīties jebkādās sacensībās, kas norisinās Krievijā vai Baltkrievijā. Bet laikā, kad tiek vajāti un publiski kaunināti sportisti, kurus sporta gaitas novedušas Krievijā, kultūras ministra Naura Puntuļa padotajā iestādē Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī direktore Dana Bjorka jau no 2018. gada 1. oktobra par māksliniecisko vadītāju ir iecēlusi Sergeju Golomazovu.

Kā redzam no Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra mājaslapas, kur lepni norādīts, ka Sergejs Golomazovs no 2018. gada 1. oktobra ir Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra mākslinieciskais vadītājs un vairākus gadus strādājis par režijas un aktiermeistarības pasniedzēju RATI - Krievijas Federācijas budžeta iestādā A. Lunačarska Valsts teātra mākslas institūts (GITIS).

Ieskatoties Krievijas Federācijas budžeta iestādes A. Lunačarska Valsts teātra mākslas institūta (GITIS) mājaslapā, redzam, ka vēl šobrīd Sergejs Golomazovs strādā par režijas un aktiermeistarības pasniedzēju.

Iznāk, ka vēl arvien apstākļos, kad kalpošana Krievijas Federācijai ir jūtīga tēma, Naura Puntuļa padotības iestāde Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris (direktore Dana Bjorka) un Krievijas Federācijas budžeta iestāde - A. Lunačarska Valsts teātra mākslas institūts (GITIS) algo vienu un to pašu cilvēku- Sergeju Golomazovu.

Pieņemsim, ka Sergejs Golomazovs noklusēja par savām darba tiesiskajām attiecībām ar Krievijas Federācijas budžeta iestādi, bet kas traucēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktorei Danai Bjorkai pārbaudīt publiski pieejamo informāciju un pieņemt lēmumu, kas izslēgtu šādu situāciju. 

Pat, ja teātra direktore šajā situācijā nenoreaģēja atbilstoši situācijai, jo vienlaicīgi veic direktores, aktrises un jaunās māmiņas pienākumus, kur skatījās nozares ministrs Nauris Puntulis, - nezināja, ka jau no 2018.gada 1. oktobra par Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra māksliniecisko vadītāju strādā ar Krievijas Federācijas budžeta iestādi saistītais Sergejs Golomazovs?

Skatīsimies, kurš šajā situācijā būs vīrišķīgāks un uzņemsies atbildību, atkāpjoties no amata, - vai tā būs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktore Dana Bjorka vai pats kultūras ministrs Nauris Puntulis?

Novērtē šo rakstu:

97
55