Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:18

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

yes

13.09.2021. 06:33

»

Pilsonis

Kamēr valdība un priviliģētā ierēdniecība netiks attīrīta no visiem komunistiem un nodevīgajiem sistēmas adeptiem nekas nemainīsies. Nacionālue atkritumi, jenoti, jaunie komunisti un par pidari ir viens vesels kopums, kurš curā uz galvas, bet stāsta, ka tā ir rasa


teva miljonara nopirktais amats mulkim kolam latvijas saeima labi parada si plappratina prata spejas nespejot atskirt istu ebreju volkovu no falsa prankera ebreja telefona saruna.

Atbildēt

Tiesnesis kā filozofs

12.09.2021. 19:28

Normāli. Tikai ne padLatvijā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.09.2021. 11:05

Izlasot virsrakstu, pirmais, kas nāk pratā, domājot par LV ir: "Nav tādu apstākļu, kas LV valdošos piespiestu teikt taisnību."

Atbildēt

Pilsonis

12.09.2021. 11:03

Kamēr valdība un priviliģētā ierēdniecība netiks attīrīta no visiem komunistiem un nodevīgajiem sistēmas adeptiem nekas nemainīsies. Nacionālue atkritumi, jenoti, jaunie komunisti un par pidari ir viens vesels kopums, kurš curā uz galvas, bet stāsta, ka tā ir rasa.

Atbildēt

Tirānija cionistu kovidafēras veidolā

12.09.2021. 10:07

»

Kā kulaks uz acs par Latviju:

"Pasaulē ir daudz valstu, kurās demokrātiju, izmantojot pilnībā tiesiskas metodes, ir sagrāvušas šo valstu valdības


Par cionismu ieinteresējos, izlasot G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem”. Pēc tam nejauši uzgāju “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”, pēc kuriem, skaidri redzams, piegriež visu žīdu projekta ES likumdošanu. Dombura Delfi you tube ierakstā E. Levits, atbildot uz Dombura jautājumiem, vadās no šiem minētiem standartiem.

Cionisma vēsture ir tabu tēma visās pasaules augstskolās.

Un šodien cionistu kovidafēras apstākļos VP ir viltvārdis, ebreju nacists E. Levits, kurš čekistu VDK metodēm panācis, ka pret Pietiek.com īpašnieku notiek represijas par arhīvu faktu publicēšanu, ierobežojot vārda brīvību. Liedzot atklāt, ka pats astoņpadsmitgadīgais E. Levits ir kļuvis par VDK ziņotāju, lai Levitu ģimene varētu septiņdesmatajos izbraukt uz Izraēlu. Joprojām nav skaidrības, vai E. Levitam nav cionistu perēkļa valsts Izraēlas pilsonība. Septiņdesmitajos kopā ar Levita ģimeni uz Izraēlu aizbrauca visa VDK ebreju vadība.

Represētas tiek 33 ģimenes, kur vienlaicīgi VID ar safabricētu kriminālprocesu pret L. Lapsu uzsāka kratīšanas, lai ierobežotu vārda brīvību. Lai ierobežotu vārda brīvību, VDD amatpersonas mēģināja uzpirkt L. Lapsu, piesolot naudu žīdu garā, lai pārstātu publicēt arhīvu faktus par E. Levitu. Kad tas neizdevās, uzsāka represijas ar 33 kratīšanām vienlaikus.

Arī domāju, ka te, Pietiek.com, komentē Kremļa cionistu troļļi - kā “Latvija ir neizdevusies valsts” utml.

Bez Kremļa cionistu troļļiem te ir arī VDD cionistu troļļi. Paskatieties varbūt spogulī?

Izlasiet K. Švābes “C19.Lielā atiestatīšana” un G. Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem” kā arī “Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā”. Mazliet padomāsit un “širmis” pats nokritīs no acīm! Ja vien būs griba to visu saskatīt! Vai ne tā?

Kas attiecas uz oligarhiem. Oligarhi 3A ar savām mankārīgām īpašībām neizauga no “nabaga latvietīša, kura valstij iedeva neatkarību”. 3A strādāja un tika atbalstīti ar cionistu Latvijas likumdošanu, lai kopā ar ofšoru cionistiem, kā Mossad slepkavu grupas, izlaupītu un sagrautu valsti ar Parex afēru un valsts parādiem SVF/PB, vienlaikus “apsaimniekojot” ES fondu naudu, kuras pamatā ir Latvijas zelts, kas nodots trastā ECB. Ar jauno Bāzeles līgumu 2022. gadā fiziskais, arī Latvijas Bankas zelts, iegūst norēķinu vērtību. Un pāreja uz inkluzīvo kapitālismu ir arī Bāzeles jaunā līguma pamats starptautiskos norēķinos, digitalizējot šo norēķinu sistēmu.

Pasaules finanšu sistēmas panatā ir ebreju nauda, pasaulei starptautiskos rēķinos uzspiestā nauda usd. Bet € ir “pārkrāsots usd”, žīdiem pat nopelnot uz mākslīgi radīta kursa svārstībām.

Kad ieveda sankcijas pret Krieviju ar mākslīgo cionistu plānu Doņeckā, Krimā, tika radīti “ienaidnieku tēli”. Sankcijas pastipnot, sāka un turpina oligarhu kontu arzonās ekspropriāciju. Lembergs caur Bordāna fakstisko rīcību tika pabīdīts zem šī plāna un ietupināts cietumā.

Šlesers šodien individuāli uzsācis pretošanos šai kliķei tikai tāpēc, ka negrib aizbraukt no šīs zemes ar saviem bērniem. Daudzi negrib, bet grib aizbraukt no šīs ļaunās cionistu valsts. Bet tas nav iespējams. Šī cionisma sērgas pārņemtā valsts iznīcina mūsu un mūsu bērnu nākotni, slepeni 13/03/2020, paziņojot ANO, ka atsakās Latvijas zemē ievērot cilvēktuesības. Un Bordāns, kā Tieslietu ministrs, ir ar šo kliķi, kas tautu ar “apšpricētu cilvēkkapitālu” bez cilvēktiesībām un valsti ar neatmaksājamiem parādiem ved uz inkluzīvo Vatikāna padomes kapitālismu, kas plānts desmit gadu garumā pēc 2008. gada finanšu krīzes, kura turpinās.

Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele, Mūrniece, Dumpis, Bordāns, Golubeva, Rinkevičs, Pabriks, Šteinbuka, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece ir Ilze Znotiņa u.c. ir šīs hidras, kas aprij tautu un valsti, galvenās galvas, algotņi ar nesamērīgām algām un nesamērīgām un nedemokrātiskām pilnvarām. Tirānija cionistu kovidafēras veidolā.

Atbildēt

XFile

12.09.2021. 07:26

Lielisks raksts. Domājošiem. Dalaties ar saiti - nedomāju, ka šo pārpublicēs oficiozie portāli 😉

Atbildēt

fakts

12.09.2021. 06:13

»

Ar to būs jāsamierinās...

Lielisks raksts! To būtu jāpublicē visos masu mēdijos! Valdošo politiķu tumsonība, savtīgums, varas kāre visā rietumu pasaulē, vienkārši mūs satriec


Vispār jau tāds parasts bla, sla, sla...

"Galvenā problēma saistībā ar lokdaunu un tamlīdzīgām sociālās distancēšanās metodēm ir tā, ka tās ir izstrādātas, lai mums neļautu pašiem veikt mūsu riska izvērtējumu"

Tad varūt arī atceļam satiksmes noteikumus un krimināllikumu. Katram taču ir tiesības izvērtēt riskus staigāt pa tumšām šaubīgām vietām, braukt pie vecmāmiņas uz 200km/h

Atbildēt

paardomas

12.09.2021. 04:31

»

Kade

Viegli saprast,ka demokrātija ir vien kārtējais, pēc feodālisma, monarhijas,komunisma utt, mazākuma pār citiem pārvaldes formas apzīmējums.Šodien nav par ko sūroties, jo tā ir bijis vienmēr, cik nu zināmā vēsture. Nacistu "arbeit macht frei" ar bija tikai možs lozungs par darbu un brīvību.Ne par gāzes...


Par cilvēku nepiedzimst,par cilvēku izaug,vai arī neizaug.Cilvēka veidols vēl nenozīmē ka esi Cilvēks.Viss kas pašlaik pasaulē notiek notiek ar pašu klusējošu piekrišanu.Nav vai ir ļoti maz Cilvēku kas izsaka savu brīvo gribu.Ja nespēj izteikt savu brīvo gribu tad esi vergs.

Atbildēt

Es

11.09.2021. 23:03

Teicams portāls domājošajiem.

Atbildēt

Kade

11.09.2021. 21:55

Viegli saprast,ka demokrātija ir vien kārtējais, pēc feodālisma, monarhijas,komunisma utt, mazākuma pār citiem pārvaldes formas apzīmējums.Šodien nav par ko sūroties, jo tā ir bijis vienmēr, cik nu zināmā vēsture. Nacistu "arbeit macht frei" ar bija tikai možs lozungs par darbu un brīvību.Ne par gāzes kamerām. Drīzāk jautājums, vai cilvēks spēj pacelties kādā citā kvalitātē, citās attiecībās, ārpus sava dzīvnieciskuma. Lūk ,jautājiens.

Atbildēt

???

11.09.2021. 20:36

kāds zelts un gaisma tik tupiem radījumiem

Atbildēt

fakts

11.09.2021. 18:06

Latvijā nekādas demokrātijas nekad nav bijis.Piemēram,Vācija juridiski joprojām ir ASV okupācijas zona,PSRS juridiski joprojām eksistē.Par šīm lietām skaļi nerunā bet arī neslēpj.
Valstis ir pārvērstas par globālas korporāijas komercfirmām kur viss ir privāti privatizēts,arī fiziskās personas.

Atbildēt

Kā kulaks uz acs par Latviju:

11.09.2021. 17:54

"Pasaulē ir daudz valstu, kurās demokrātiju, izmantojot pilnībā tiesiskas metodes, ir sagrāvušas šo valstu valdības."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: