Menu
Pilnā versija
Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Renārs Atopkins, speciāli Pietiek · 11.09.2021. · Komentāri (59)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.

Aktīvistu grupa nolēmusi vērst Saeimas uzmanību uz šo problēmu, aicinot aizliegt Latvijā audzēt lietošanai pārtikā cūkas un vistas, kuras savas dzīves laikā tiek turētas būros necilvēcīgos jeb lopiskos apstākļos.

Lai uzrunātu tautas priekšstāvjus un novērstu, ka sprostos iemūrēti šņukuri nonāk šķīvī, cūku un vistu nogalināšanas prakses izskaušanas aicinātāji 15.septembrī no plkst.8 piketēs pie Saeimas, ļaujot deputātiem ieskatīties cūku un vistu dzīves apstākļu dramatismā.

Tā kā Saeimā plānots izskatīt iniciatīvu par ūdeļu audzēšanas aizliegumu kažokādu ieguvei, aktīvistu grupa uzskata, ka ir jāiet tālāk un dziļāk un jārūpējas ne tikai par ūdelēm, bet arī par citiem dzīvniekiem, kurus cilvēki nežēlīgi nogalina savu kārību apmierināšanai.

Aktīvisti ir pārliecināti, ka improvizētos būros ieslodzītie cūkas un vistas kostīmos tērptie cilvēki ar savu nožēlojamo izskatu niecīgajā būrī uzrunās Saeimas deputātus un viņi ne tikai lems par ūdeļu audzēšanas aizliegumu, bet liks kļūt Latvijai par unikālu valsti pasaulē, kur aizliegts nogalināt dzīvniekus ar mērķi iegūt pārtiku homo sapiens patēriņa iegribām.

Novērtē šo rakstu:

16
85