Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vietējais

01.09.2020. 20:18

Ja tiem Baznīcas augstajiem kungiem nebija nekā prātīga, ko teikt, tad labāk būtu paklusējuši un nesmīdinājuši pasauli ar savu tukšo vāvuļošanu. Privāta īpašuma būvēšana ar verga darbu gan nebūtu uzskatāma par īpaši kristīgu būšanu. Jā - skandaloza, rupja, prasta, slavas un naudas kāra persona, bet kāds tam visam sakars ar audzināšanu, ārstniecību no atkarībām un citādu sociālo aprūpi? Katrs jau var iedomāties, ka viņš ir bezmaz vai Napoleons, bet pārgudra .iršana nav malkas ciršana. Lai mācītu citus, kā dzīvot, šim, tā saucamajam priesterim, pašam vēl būtu krietni vien jāpamācās...

Atbildēt

nu

31.08.2020. 12:46

»

ha-ha

Alkoholiķi,narkomāni,huligāni tiek izmantoti, kā brīvs,labprātīgs darba spēks izmanīgi izmantojot viņu atkarības un noslieces, piesedzotie ar relīģijas vairogu


padomju laikā, "visdemokrātiskākajā, liberālākajā, cilvēciskākajā"iekārtā, Sarkandaugavā, Tvaika ielā, jeb psihoneiroloģiskajā slimnīcā, bija alkoholiķu un narkomānu nodaļa, kur ārstniecībā bija iekļauta "darba terapija" - darbu slimnīcas milzīgajā augļu dārzā un dalība audzēt paši savām vajadzībām dārzeņus - gurķus un tomātus.Un ārstējās tur daudzas mūsu ievērojamās inteliģences pārstāvji - mākslinieki, aktieri, kā arī viens no mūsu dižākajiem dzejniekiem.Bija arī nodaļa ar"bada terapiju"ārstu uzraudzībā badojās visi tie paši un pašas.Šad tad tas palīdzēja izkulties no dzeršanas un citu vielu lietošanas.

Atbildēt

Harijs Poters

31.08.2020. 10:09

Pilnīgi nesaprotu, par ko cepiens.
.
1. Bruknā ar varu nevienu netur.
2. Nav bijis ne izmeklēšanas, nerunājot par tiesu.
3. Jaunieša sūdzības? Viņš kā, pats aizbrauca uz Bruknu? Kur bija vecāki?
4. Visām instancēm vispirms jāizmeklē vecāku atbildība. Tikai tad Brukna. Savādāk iznāk, ka vecāki savas tiesības un pienākumus pārkāpj, bet vainīga ir Brukna.
3. Sausajā atlikumā viss?
.
PS. Kā jau te rakstīja, ja tūkstošiem bērnu tiesību aizsardzības iestāžu darbinieki, karjeras konsultanti, bērnu psihologi utt. būtu godprātīgi pildījuši savus pienākumus, tādas Bruknas nemaz nebūtu vajadzīgas. Brukna ir mūsu sabiedrības spogulis attiecībā ar cilvēkiem, kuri nonākuši alkohola vai narkotiku atkarībā - nevienam viņi nav vajadzīgi izņemot dažus cilvēkus, kuriem cilvēkmīlestība un pienākuma apziņa svarīgāka par sava maciņa lielumu un sociālā stāvokļa svarīgumu.

Atbildēt

kkā glumi

30.08.2020. 19:21

Problēma nav Mediņā, problēma ir sistēmā. Sistēmai vispār nav tiesību prasīt kko no Mediņa, ne viņš lika sludinājumu, ka aicina uz Bruknu, ne sauca, ne prasīja. Par bërniem atbild vecāki, ja tie nav, tad bāriņtiesa. No šiem tad arī jāprasa. Ja sociālais dienests un bāriņtiesa neatņem bērnus vecākiem, kuri bērnus aizved un atstāj svešam onkulim (hhh.. katoļu priesteru skandāli pasaulē plaši izbazūnēti), tad kurš te vainīgais? Visām bāriņtiesām un soc. dienestiem no iesaistītajiem rajoniem jau vajadzēja raudot rakstīt atlūgumus. Un Vbtai 10 gadus neko neredzēja, nezināja, pēkšņi jaunais priekšnieks pamodās? Nu, tad arī prasās pēc pamatīgas kabinetu vēdināšanas.
Baznīcai viena mācība - piekaliet pie sienas tāfeli ar uzrakstu - baznīca ir šķirta no valsts un nelien valsts kompetencēs! Bērni un ierobežota rīcībspēja nav baznîcas kompetence, lai gan, ja gribas problēmas..

Atbildēt

RP

30.08.2020. 17:09

»

Kur problēma

Visiem šausminātājies, žurnālistēm -pētniecēm izdalīt pa pusaudzim vai atkarīgajam un lai paši parāda pedagoģiskos brīnumus


It iipashi to vareetu praktizeet Bauskas Dziives komentaaru dzeeseejus. Komentaars par pusaudzju uzraugosho un paliidziibas sniegshanas birokraatu bezdarbiibu (algu ta maksaajam mees, tauta), kaa arii par mediju- sargsunju bezzobainiibu izdzeesa vienaa setaa!

Atbildēt

un darba psihiatriem

30.08.2020. 16:16

»

trako māja lv

Te psihiatriem būtu daudz darba


paliek ar katru dienu vairāk sevišķi seskuskapī pietiek.comā

Atbildēt

Ūja

30.08.2020. 12:35

»

Liene

Pac, murmuli, esi īsta izrūnīta sekta


Cik prasta runa !

Atbildēt

Kur problēma

30.08.2020. 12:32

Visiem šausminātājies, žurnālistēm -pētniecēm izdalīt pa pusaudzim vai atkarīgajam un lai paši parāda pedagoģiskos brīnumus .

Atbildēt

>>ha-ha

30.08.2020. 10:52

»

ha-ha

Alkoholiķi,narkomāni,huligāni tiek izmantoti, kā brīvs,labprātīgs darba spēks izmanīgi izmantojot viņu atkarības un noslieces, piesedzotie ar relīģijas vairogu


Var arii taa teikt. Katram savs VIEDOKLIS, kaut neesam bijushi klaatienee.
Mans viedoklis ir, ka Bruknaa nevienu neatved roku dzelzjos un nevienu neattura no turienes aiziet, ja darba terapiju neiztura.Par iipashumu ''pashlabumu''- nedomaaju, ka iemiitnieki veeleetos joprojaam dziivot ieprieksheejos kuuts apstaakljos un te jau arii ir taa darba terapija- sakaartot, uzcelt sev un naakoshajiem iemiitniekiem dziives telpu. Esam pieradushi ''pe visa gatava'', lai Medinsh pats buuvee, lai pats staada un ravee, gaadaajot atnaaceejiem bezruupiigu dziivoshanu ''na haljavu''. Tad, luuk, no taas bezruupiibas un tiesiibu ''kachaashanas'' , aiz neko dariit arii nonaak atkariibaas. Uzskatu, ja , reiz, Valsts birokraatiskie iereednji (par muusu nodoklju naudu uztureetie) negrib, nevar, nejeedz shiem paliidziibas mekleetaajiem dot alternatiivu Bruknas kopienai, tad...par ko ir staasts? Tikai tagad atklaaju arii muusu meediju- ''sargsunju'' bezzobainiibu. Luncinaas ap treknaako putras bljodu. Antireklaama arii ir reklaama!

Atbildēt

ha-ha

30.08.2020. 10:14

Alkoholiķi,narkomāni,huligāni tiek izmantoti, kā brīvs,labprātīgs darba spēks izmanīgi izmantojot viņu atkarības un noslieces, piesedzotie ar relīģijas vairogu.

Atbildēt

lauķis

30.08.2020. 07:27

Ne viss ir tā kā izskatās,cilvēki nav informēti par Mediņa īpašumiem,ne tikai Latvijā.Oficiāli jau nepieder,bet tieši šeit būtu ko rakt tiesībsargiem un žurnālistiem.Par cik valsts un svētais krēsls ir saistīti ar likumu,nu neļaus jau rakt dziļāk.
Mediņa metodes varētu būt piemērotas,bet,tikai tad ja tās nepazemo cilvēku.

Atbildēt

Karote

30.08.2020. 03:45

It kā,tā kā, laikam... atbalsta Mediņu. bet īsti saprast nevar. Tā visa murmulēšna, it kā tā ,itkā šitā, tik tipiska , ka slikti paliek. Tad jūs ko- stāviet kā siena par savām patiesībām, jeb, nosodiet un griežat muguru? Atgādina ikgadējo Aglonas svēto pasākumu.Jau gadiem - vienmēr kaut kādi knapi latviski runājošie poļi,vietējie latagļi, vai kas, kuru svētrunas, pat ar milzu iecietību, filoloģisko izglītību - rēnā,vokāli kroplā, bezpersoniskā bubināšana....tas ir kas, kāda pazemības skola klausītājiem? Tad , vismaz, būtu saprotami iestājušies par savējo , kurš ko reāli dara cilvēku labā.

Atbildēt

trako māja lv

30.08.2020. 02:38

Te psihiatriem būtu daudz darba.

Atbildēt

Mjaa

29.08.2020. 23:47

Man arī ir PIPAROTS runas veids un vēlos teikt ka baznīcas tēvi ir tie kuri piesmej ticīgos , liekot ziedot un lasot demagoģiju no kanceles kamēr paši dara ko vēlas..

Atbildēt

ticiāns

29.08.2020. 22:07

Mediņš ir pareizs cilvēks, bet kādu raganiņu sadedzināt vajadzētu gan.

Atbildēt

lienīt ar mazo burtu!

29.08.2020. 20:58

vai tu,bērniņ,vispār zini,kas ir sekta un ko tā ziemā ēd?kas ir bīskaps,priesteris,prāvests u.t.t. un t.j.pr.Nezini?Tad neraksti!

Atbildēt

Liene

29.08.2020. 18:35

Visiem sen ir skaidrs, ka sektas ir iedzīvotājiem kaitīgas un visi normālie turas pa gabalu no sektām.

Atbildēt

Kristus krustnešu gājienā Eiropā

29.08.2020. 17:51

tika izkauta 60-80 procentu iedzīvotāju, kas nemaksāja desmito tiesu baznīcai. Palikusi atlase - gļēvie un nodevīgie. Atlasi uzlaboja vēl vairāk - PSRS izkāva saimniekus. Tagad palikuši visgļēvākie, nodevīgākie un manipulējamie.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: