Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dio

17.03.2017. 19:24

»

>> ciniķim

nu Jūs gan kā tāds bērns...


Nu, šis ir diskutējams jautājums. Tad kāda iemesla pēc vajadzīga VID vadītāja ar PAAUGSTINĀTU atalgojumu, jo par diviem tūkstošiem profesionāli neesot iespējams atrast, ja viņa neko tāpat nelemj. Ja viņai kaut kas kaut ko pasaka un šamā aizskrien. VID vadītāja pati izlemj, ko un kam sūtīt, ne? Kad Streļčonoks dezorganizēja KNAB darbu, Kučinskis pateica, ka viņš tur neiejauksies, jo tā, lūk, esot viņa paša atbildība.

Atbildēt

>> ciniķim

17.03.2017. 16:09

»

ciniķis

Summu slēps, jo, visticamāk, neadekvāti liela. Tomēr man nav īsti skaidra VID loma šīs auditorkompānijas biznesa interešu īstenošanā un aptauju veikšanā. Vai Deloite maksā VIDam par tā veiktajām aptaujām uzņēmēju vidū? Parasti pasūtītāji maksā socioloģisko aptauju veicēju kantoriem, ja vēlas anketēt...


nu Jūs gan kā tāds bērns!!
Ko VIDs var padarīt, ja ir MP (FM) rīkojums - IZSŪTĪT DeLoittes murgojumus uzņēmumiem!!! Lai cik arī kaismīgi vidisti savai priekšniecībai klārēja, ka TĀDU muhļījumu NEVAR sūtīt - priekšniecībai tak bikšeles trīc - ja reiz FM šefiene teica, ka jāsūta, tad jāsūta (kaut arī nojauta, kāda būs reakcija). Bet "anketas" saņēmēji jau visas šīs nianses nezin - tiem, protams, vaininieks ir VIDs - tas taču sūtijis šīs idiotiskās (nesekmīga studenta līmeņa) anketas.

Atbildēt

west

15.03.2017. 18:34

Kā tar ir - atsakās? Tad padzenam sādus deputātus! Tauta ievēl, tauta padzen!

Atbildēt

HA

15.03.2017. 14:04

ir divi neatbildeti jautajumi.
1. Vai ministre zineja par šādu dokumentu.
2. Vai zem skaļa atpazīstama nosaukuma nedarbojas kartejais hibrīds, kuram patiesība nav nekāda sakara ar nosaukumā mineto firmu.

Atbildēt

a

15.03.2017. 09:46

Starptautiskā auditorkompānija-Igors Rodins..haha

Atbildēt

Zenta

15.03.2017. 09:39

Vienotība un ZZ rullē, visu valsti ir riktīgā d..sā aizlaiduši. Vieni iesāka, otri palīdzēs piebeigt....

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.03.2017. 09:13

Par uzvaru pār pasaules čempioni protams paldies, bet kā ministra darba rezultātos esmu pilnīgi jūsos vīlies Dana. Jūs ne ar ko neatšķirieties no pārējiem kangariem valdībā, saeimā un ministrijās.

Atbildēt

Tā viš i !!!

15.03.2017. 08:47

Skaties uz kuru pusi gribi, - visapkārt bardaks...

Atbildēt

ZZ$

15.03.2017. 08:39

Šitādu bardaku kādu ir sataisijis ZZ$ kopā ar visiem saviem klauniem...... tāds bardaks nekad nav bijis.

Atbildēt

vai, vai!

15.03.2017. 07:12

No musurņika izvilkta -uz musorņiku jāsūta!

Atbildēt

kaliostro

15.03.2017. 07:10

Šo te bestiju par tualetes apkopēju!Citur viņa neder!

Atbildēt

kalašnikovs

15.03.2017. 07:09

»

kucis

Bet Latvijas iedzīvotāji turpina barot bezjēga kantorus Knābus, Valsts kontroles un Tiesībsargus


Tiesībsargs ir priekš algas! Priekš tautas tiesībsarga nav!

Atbildēt

kopīgā bāze netraucē

15.03.2017. 00:25

»

...

Mani māc tādas dīvainas sajūtas attiecībā iz Eiropas pieprasījumu... Man škiet, ja Eiropa prasa, tad ir arī vienotas anketas, kas jau sen ir izstrādātas, tik vien cik iztulkot vajaga, jo visi dati takš arī tad tiktu apkopoti kopīgā bāzē.. Turklāt, dati takš elektroniski sistēmā sadalās pa pozīcijām ...


Da nu labi, bet tad bankām, kredkomp. sūti vienu variantu ar viņu jautājumiem, NĪ ar viņu jaut. un ārpakalpojumu sniedzejiem ar viņu specifisko leksiku! Tajā mustrojumā viss vienā čupā, turklāt bez paskaidrojumiem ar virkni saīsinājumiem. Vienvārdsakot vienas nakts steigā izperēts samuhļījums!

Atbildēt

...

14.03.2017. 23:39

Mani māc tādas dīvainas sajūtas attiecībā iz Eiropas pieprasījumu... Man škiet, ja Eiropa prasa, tad ir arī vienotas anketas, kas jau sen ir izstrādātas, tik vien cik iztulkot vajaga, jo visi dati takš arī tad tiktu apkopoti kopīgā bāzē.. Turklāt, dati takš elektroniski sistēmā sadalās pa pozīcijām un apkopo automātiski..

Atbildēt

dio

14.03.2017. 23:09

Tanī pat laikā KNAB piemērojis 70 eiro sodu Brocēnu novada domes deputātam par pašvaldības finansētu durvju restaurāciju bez atklāta konkursa:

http://apollo.tvnet.lv/zinas/par-durvju-restauraciju-knab-soda-brocenu-deputatu/788801

Vai tad likumi visiem nav vienādi?

Atbildēt

Nu cūkas

14.03.2017. 21:06

Ceru jau kuro gadu, ka mana nodokļu veidā iemaksātā nauda kopējā kasē, būs mūsu sētas gaišākai nākotnei.
Fig kaza sameklē āzi, vai āzis kazu noplenderē, uzdzīvo, stāsta kā muguru neatliekuši strādā un drīz mums būs dziesmu svētki.
Pēc tam izplētuši spārnus lēkā pa laktu vai aizgaldu kliegdama sētas noslēpums. Vecais sovhoza agronoms nav vilcējs, vajadzīgs kolhozam jauns priekšēdētājs, varētu dažus nekaunīgus, nobarojušos lopus aizsūtīs uz katuvi.

Atbildēt

ciniķis

14.03.2017. 20:59

Summu slēps, jo, visticamāk, neadekvāti liela. Tomēr man nav īsti skaidra VID loma šīs auditorkompānijas biznesa interešu īstenošanā un aptauju veikšanā. Vai Deloite maksā VIDam par tā veiktajām aptaujām uzņēmēju vidū? Parasti pasūtītāji maksā socioloģisko aptauju veicēju kantoriem, ja vēlas anketēt vai aptaujāt noteiktas mērķauditorijas. Te būtu viela pārdomām/pētījumam - kurš kura interesēs un par kā naudu īsti strādā? Vai te gadījumā nav shēma, ka VIDs izdara lielāko darbu, savāc datus, izanalizē datus un iesniedz tos Deloite secinājumu izdarīšanai, bet pēc tam, VIDs samaksā krietnu naudas žūksni Deloitte par it kā milzīgu paveiktu darbu, ko pierāda šī uzņēmuma "secinājumi" uz pārdesmit A4 formāta lapām. Ož pēc afēras! Nav arī skaidrs likumiskais pamatojums un tas vai šīs anketas vispār uzņēmējiem ir obligāti aizpildāmas un iesniedzamas VIDa noteiktajā termiņā, vai tas ir neformāls lūgums, kas izpildāms brīvprātīgi. Ja tas ir obligāti jādara - kura likuma norma dod VIdam tādas tiesības? To arī vajadzētu izvērtēt pirms mesties pa galvu, pa kaklu akli pildīt visas prasības. Ja runā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas likumu un MK noteikumiem, tad daļa no pieprasītās informācijas ir sniedzama tikai šajā likumā norādītajiem subjektiem un tikai noteiktajos gadījumos. Šķiet anketa ir krietni plašāka un nosūtīta visiem bez razbora t.sk. ne subjektiem NILNL izpratnē.

Atbildēt

juris

14.03.2017. 20:09

Apbrīnojama valsts iekārta-katrs susļiks savā laukā uzvedas kā agronoms. Tur jau ir tā mūsu valsts nelaime salīdzinot ar kaimiņiem. Paldies mūsu valsts likumdošanas tēvam ,labākos laukos aizgājušajam .......

Atbildēt

Duņa ir stabilitātes garants

14.03.2017. 17:51

Rīga, 21.februāris

Latvijā noziedzības līmenis ir stabils, un pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, noziegumu skaits ir pat samazinājies, šodien prokuratūras gada pārskata sanāksmē paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Atbildēt

kucis

14.03.2017. 17:43

Bet Latvijas iedzīvotāji turpina barot bezjēga kantorus Knābus, Valsts kontroles un Tiesībsargus...

Atbildēt

feniks

14.03.2017. 17:20

Un kas šeit azartspēles uzrauga ? Ierēdņi-spēmaņi vai deputāti-lobisti ? Uzrauga regulāros "otkatus" un kultūrkapitāla mecenātismu ? Da nu viņus, kam laiks te viņiem ko prasīt ?

Atbildēt

uz delnas

14.03.2017. 17:16

Vai tad kāda Latvijas patvaras finanšu pārdales shēma ir tāda, kuru labprāt vēlas paskaidrot pavalstniekiem "reņģēdājiem" un "bauriem" ? Vai varbūt te ir kāda kontroles institūcija ? Nu un kas tad pieprasīs ko te atklāt ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: