Menu
Pilnā versija
Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Jāzeps Baško juniors · 27.03.2024. · Komentāri (79)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

27.03.2024. 19:25

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

27.03.2024. 19:16

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

turpinājums

27.03.2024. 19:14

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Uzmanīgi izlasīsim to flaijeri bildē. Vispār pirmajā brīdī tas flaijeris izskatās pēc kaut kādas privātklīnikas reklāmas, ar pamudinošu personu baltā ķitelī, tipa "nāciet pie mums ārstēties", bet augšā tomēr tiesāšanas ministrijas ģerbonis


..ministrijas ģerbonis un uzsaukums pret seksuālu uzmākšanos. Vispār juristu aprindās it kā vairāk pieņemts darba laikā valkāt tumšākas drēbes nevis gluži baltas, bet tas nu tā. Tiktāl viss it kā labi, bet āža kāja spīd cauri ar to ka tiek prasīts aizstāvēt pret uzmākšanos un pazemošanu vienīgi sievietes. Un te nu sākas diskriminācija. Kāpēc netiek prasīts aizstāvēt, piemēram vīriešus, turklāt pret abu dzimumu veiktu uzmākšanos un tamlīdzīgu vajāšanu? Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

nesakarīgs sakars

27.03.2024. 19:11

»

sakars vistiešākais

to visu viņiem atveda osvoboditelu uz saviem tankiem: Gan vērtības, gan dzīves veidu, gan uzvedību, uttt...tā sacīt: :īstenu ruskii mir..50 gadu garumā


Pašreizējā "brīvvalsts" krampjaini agonē jau 35+ gadu garumā.

Un visu šo laiku latvānieši pilniem vaigiem stūķē ģīmī gan rietumdemokrātiskās virsvērtības, gan rietumdemokrātiski orientētu dzīves veidu, gan rietumdemokrātiski pareizu uzvedību, utt. To visu lavāniešiem atveda rietumdemokrātiski orientēti konsultanti savās vadlīnijās un turpina regulāri piegādāt uz saviem tankiem un raķešu iekārtām, kaujas iznīcinātājiem un helikopteriem, mīnu kuģiem un atomzemūdenēm militāro sabiedroto bloka locekļi utt. Visīstākā civilizēto rietumu pasaules austrumu province un militāro rietumdemokrātiski orientēto sabiedroto bloka kontrolētās teritorijas buferzona.

Un kāds tam visam sakars ar BRĪVU valsti (par kaut kādu "īstenu russkii mir" - pat nerunājot!), par kādu pirms 30+ gadiem sapņoja apmuļķotie latvānieši, saldami rietumkonsultantu rekomendētā un pašmāju liberālpolitiķu saorganizētā "barikāžu" atrakcijā?

Atbildēt

un vispār jau cilvēkiem to sauca par mīlest'bu, mīlēties

27.03.2024. 19:08

UN MĪLĒTIES....sekss un lecināt tas no mērkaķu būriem, nesaka, redz kā šie lecinās, saka seksojas ...anāli ...bet pat viņi ne mutē...to tikai pabiras ļeņina mazbērni maukas

Atbildēt

ča kalpi ielaižas kā pagadās

27.03.2024. 19:05

CILVĒKI, KAD APPRECAS, Visiem saku, bēdziet no ča, sevišķi vecenēm un balinātāmn

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

27.03.2024. 18:58

Uzmanīgi izlasīsim to flaijeri bildē. Vispār pirmajā brīdī tas flaijeris izskatās pēc kaut kādas privātklīnikas reklāmas, ar pamudinošu personu baltā ķitelī, tipa "nāciet pie mums ārstēties", bet augšā tomēr tiesāšanas ministrijas ģerbonis

Atbildēt

Nu

27.03.2024. 18:48

»

Jāzep Baško

jūs rakstāt...


ko lai dara? Nav tas Baško nekāds politiķis,lai ar ļoti patīk izrādīties...

Atbildēt

sakars vistiešākais

27.03.2024. 18:47

»

?!!

Kāds te sakars ar krievu okupantiem


to visu viņiem atveda osvoboditelu uz saviem tankiem: Gan vērtības, gan dzīves veidu, gan uzvedību, uttt...tā sacīt: :īstenu ruskii mir..50 gadu garumā..

Atbildēt

Rinkevičš

27.03.2024. 18:12

»

Elementāri

Kā gan citādi ierobežot lieko cilvēku dzimstību


Kā ierobešot dzmstību? Dariet to ko es, un jūs nevairosaties! Dzimstības nebūs!

Atbildēt

Elementāri

27.03.2024. 18:09

»

?!!

Kāds te sakars ar krievu okupantiem


Viss kas veicina dzimstību ir kaitīgs un nāk no Kremļa propogandas. Tur modernās lietas kā LGTB ir krimināllietas.

Atbildēt

Elementāri

27.03.2024. 18:05

Kā gan citādi ierobežot lieko cilvēku dzimstību?

Atbildēt

hehe

27.03.2024. 17:54

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Klāt ir pļutkinens! Papļutko vēl.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.03.2024. 17:33

»

bebrs

Pastalnieki jūk prātā, cenšoties izdabāt savu saimnieku izdarībām! Vai tiešām mums pilnīgi trūkst pašcieņas un esam kā lupatas, nu beidziet vienreiz to modes lietu, tas izskatās nožēlojami un pretīgi“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad MĒS "pa pagalītei sārtā sviežam",
"Caur svilpi tvaiku laižot" (arvien biežāk!)...
...
Gar robežām – "VISS mierīgi un klusi!",
(Kaut - 'bauriem pofig' sen, uz kuru pusi,
Un kāpēc mukt, jo - "apdarudējums" esot,
No "slikatjiem") - lai "latv(ĀŅ)i" var stresot,
Un, "trīs-dien-paunām" kuprī, fiksi desot,
Pie "labajiem", kas TIKAI "mieru nesot",
Bet... "INFO-telpā" propaGANDĒ karu(?!):
Pa trulo ZOMBĒ "rusofōbu" baru &
Ar "ļauniem austrumorkiem" lohus baida,
Kas (samīīīzušies) "kodolširmi" gaida,
Ko "rietumdeŖmokrāti" sola (skaļi!!!) ~
Kad (BEIDZOT) sāksies globāls "traļi-vaļi",
Ja (CERAMS) provocēt šiem "orki" ļausies,
Uz "KUNGU klopi" (kurā kalpi kausies),
BET - tādā izdzīvot nev lemts NEVIENAM,
Pat Dievzmītē, kaut aiz "dzotu" sienām...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.d(au)ņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "mī-tū feikus" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vice

27.03.2024. 17:24

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēža jaunmarksiste mēģina sev pievērst uzmanību!

Sastambulēja!

Kārtīga sociāliste!

Atbildēt

bebrs

27.03.2024. 17:19

Pastalnieki jūk prātā, cenšoties izdabāt savu saimnieku izdarībām! Vai tiešām mums pilnīgi trūkst pašcieņas un esam kā lupatas, nu beidziet vienreiz to modes lietu, tas izskatās nožēlojami un pretīgi!

Atbildēt

sorosa propoganda

27.03.2024. 17:17

mulku zemes,,tieslietu ministrija,, izplata sorosa propogandu.

Atbildēt

?

27.03.2024. 17:12

bet smeket uz ielas babas vares turpinat bez problemam ?

Atbildēt

patiesībā

27.03.2024. 17:10

»

patiesībā

Tas Mūzikas akadēmijas Demakovas demaršs nebij kas īpašs priekš viņas...Un patiess bīju izbrīnīts, zinot Demakovu, ka viņa iesniedza atlūgumu...Bet-kā jau tas bija sagaidās-tajā pat siltajā vietiņā vien palika..jo redziet: tauta esot lūgusi


Ir sacīts: "Muša sēdēja zirgam uz auss un lepni džinkstēja: "Re, kā MĒS pa smuko aram, ecējam, vāģus velkam un taml. iekļaujoši izpildāmies!"" ;)

Atbildēt

patiesībā

27.03.2024. 17:07

Tas Mūzikas akadēmijas Demakovas demaršs nebij kas īpašs priekš viņas...Un patiess bīju izbrīnīts, zinot Demakovu, ka viņa iesniedza atlūgumu...Bet-kā jau tas bija sagaidās-tajā pat siltajā vietiņā vien palika..jo redziet: tauta esot lūgusi..

Atbildēt

opā

27.03.2024. 17:06

izlasot rakstiņu kārtīgi izsmējos un atcerējos pasenu pagātni. Tagad negalvoju, cik tur bija tā taisnība, bet klīda runas, ka ,savulaik, PSRS valdības sastāvā kāda vadošā plintniece esot izdevusi rīkojumu , ka visi vīrieši jākastrē. Līdz mūsu zemītei atnāca tikai baumas, jo, acīm redzot, pat padomijā šur tur bija saglabājušās smadzenes.....

Atbildēt

lola

27.03.2024. 16:57

O, savus tarakānus galvā es tagad varu attaisnot ar to, ka pirms 10 gadiem man uzmācās!

Atbildēt

Jāzep Baško

27.03.2024. 16:53

jūs rakstāt:
Vai kāds var man paskaidrot, kādi ir jaunie iepazīšanās noteikumi?
_____________________________________
Tā nav patiesība ko Jūs rakstāt. Es pirms kāda laika mēģināju ar Jums sazināties, bet Jūs bijāt par augstprātīgu lai atbildētu. Ko tagad lūdzat citu palīdzību?

Atbildēt

Tikai mieru

27.03.2024. 16:44

Masu informācijas līdzekļi jums visu izskaidros. Tāpat kā līdz šim, radio un TV mācīja bērnus audzināt, gatavot barību viesu galdam un ikdienai, iepirkties dižveikalos sekojot reklāmām un pareizi degradēt dzimto valodu, aizstājot to ar vieglo valodu, lai komunistu mīļotie okupanti saprastu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: