Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ana

01.06.2022. 22:34

Jā! Piekrītu autoram. Policijas rīcība pie okupekļa patiešām rada daudz jautājumus. Ir īptnējas sakarības ar tendenci atkārtoties.Ja nejaušibas atkārtojas vairāk kā divas reizes, tad tās vairs nav nejaušības.
Šokējoši, ka poicists nebija lietas kursās,ka karogs ir simbols, turklāt viens no spēcīgākajiem simboliem.

Atbildēt

Brawo

14.05.2022. 12:07

Kāds jaunums. Tā ir bijis 40 gadu. Apgaismība brawo

Atbildēt

:(

11.05.2022. 16:44

»

Aga

Ir aizdomas, ka VP ir pilnīga katastrofa. Mums faktiski nav policijas. Ir faktiski konflikta brīdī paralizēta iestāde


Tāds jau arī ir bijis mērķis. Jocīgas sakrišanas: Godmanis - Savickis- Godmaniete...Trofimovs: valdība- VDK - iekšlietu ministrija...

Atbildēt

Jautājums

11.05.2022. 16:40

»

?

Vai tad to konfliktu Ukrainā neizprovocēja Baidena administrācija


Tieši kā? Vai Baidena administrācija bija pārģerbušies un no krievu puses Ukrainas teritorijā iemaršējošie "zaļie cilvēciņi"?

Atbildēt

?!

11.05.2022. 15:57

tu agresiju pret DIENVIDSLĀVIJU,tieši pret SERBIJU NOSODĪJI,pret KADDAFI VALSTI un tā nogalināšanu NOSODĪJI un tt.Atradies vērtētājs,daudz saradies no pažobelēm.

Atbildēt

kā izrdās , arī ministre

11.05.2022. 15:25

Satversme vainīga, Latvija vainīga!!! Ebreju Levitu vēl nepiesauca.....

Atbildēt

nu nu

11.05.2022. 14:54

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Komunisma un rusisma ideoloģijas ir visbīstamākie fašisma paveidi. Pret to adeptiem būtu jāparedz, ka tie tiek izsludināti ārpus likuma.

Atbildēt

mēslam

11.05.2022. 14:52

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Krievu karoga kāts tev dirsā, tā, ka gals pa muti izlien laukā, būtu tieši laikā.

Atbildēt

nekā dīvaina

11.05.2022. 14:50

Iekšlietu ministrija ir tāda, kādu to selekcionēja Latvijas ienaidnieki: Čevers, Turlais, Jaundžeikars, Godmanis, Mūrniece, Štokenbergs un Kozlovskis.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

11.05.2022. 12:45

Kopš Policijas akadēmijas likvidēšanas (paldies melnā facebook linda) latviski policijsti ir tikai lauku reģionos un to adm.centros. Rīgas meņķaras vairumā runā Pusškina un Ļermontova valodā, bet domā putlera garā...

Atbildēt

Pepsis

11.05.2022. 12:13

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Ej pirst!
Latvijā AZOV karogs ir pieņemams.
Nav pieķlaujama Putlerlandes smirdīgā lupata, kas ir kara simbols.

Atbildēt

Zbigņevs

11.05.2022. 12:11

Esmu pret krievijas iebrukumu UKRAINĀ un pret urlu pašapmierināšanās pieminekļu atrašanos Latvijā, bet vismaz daļai no šī raksta nav ticamības.
1. 3 cilvēki filmēja, bet video nevienam nav saglabājies.
2. Nav pateikts, kā tad policija varēja piekļūt telefonu saturam.
3. Pretenzijas par bankas kontu drošību jāizvirza bankām, nevis policijai.


Atbildēt

Ezis

11.05.2022. 10:38

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu.

Atbildēt

re

11.05.2022. 10:22

»

nja

autors melo


izlasi Nirnbergas spriedumu. Autors nemelo, jo tajā atzina ka UPA cīnījās ar fašismu. Kāpēc tad citus karogus var? Tai skaitā vlasoviešu karogu (tagad krievijas), kuri cīnījās nacistu rindās?

Atbildēt

lauķis

11.05.2022. 10:12

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Atbalstu ka komunisma un fašisma ideoloģijas ir destruktīvas,tāpat kā visu pārējo -ismu ideoloģijas.Ar to simboliku ir grūtāk,jūdiem savas simbolikas nav tāpēc tie ir nozaguši un piesavinājušies gan piecstaru zvaigzni gan ugunskrustu un citas lietas.Debīlos z burta un Georgija lentīšu nēsātājus vienkārši vajadzētu slānīt,morāli,līdz tie saprot šīs simbolikas patieso jēgu.Diemžēl simbolu patiesā jēga tīri demokrātiski tiek slēpta.

Atbildēt

Dans

11.05.2022. 10:07

»

Spice

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu


Fāšistēniem slepkavām Eiropā pienāk gals, koe? Tāpat arī LV beigs eksistēt visādi slepkavu leģioni! Konvulsijas jau sākušās, taisnību neuzvarēt ar fašistu liegumiem! Eiropas un ASV "demokrātija" un tās sapuvušās un smirdīgi-melīgās vērtības ir izsmiekls un pat ne graša vērtas. Meli, meli, meli-tās ir šo neliešu galvenās vērtības!

Atbildēt

nja

11.05.2022. 10:06

autors melo

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.05.2022. 09:44

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā.

Atbildēt

Spice

11.05.2022. 08:58

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu.

Atbildēt

KAUNS!!!

11.05.2022. 08:36

UN NEKAS CITS. VIŅUS LŪDZ PIEMINĒT UKRAINAS UPURUS. NEKAUŅAS NECILVĒKI ANTIVAKSERI, KURI GRIBĒJA SLIMOT., LAI NAV JĀIET PIE DARBA...VIŅU DRAUGI SADISTI PEDOFILI LAUPĪTAJI...VIŅIEM NAV KAUNS??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? MINISTRIENEI NAV PARASTS CILVĒKA KAUNS??????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Pa taisno, Dieva zīmes

11.05.2022. 08:09

...Cik skaists skrējiens caur okupantu puķu lauku!

Atbildēt

dr.Peteris

11.05.2022. 08:04

Visi policisti ir piedzimuši laukos, viņi atpaliek no evolūcijas.

Atbildēt

5 kolonnas sejas Riigaa

11.05.2022. 07:47

5 kolonna seed masiinaas ielu malaas, pie circle k un vero, spaida telefonus, staiga ar suniem garos pavados, vecums vinu giimjiem visdazaadaakais, gan ka bomz iztaisas, gan loti dargaas dreebees un automassiinaas paarvietojas pa Riigas ielaam, uzrauga, lai Latvija nekad nebuutu briiva Valsts un Mat ~Rasija no Maskavas var paarvaldiit taalaak savu atzaru.

Policija pilna ar cekas ,,atliekaam,, neko vairaaki ka suukaat Krievijai neprot un izpildiit riikojumus no augssas, nekaada objiktivitaate tur nekad nav bijusi, ar atseviskiem izneemumiem.

Kontrol'et Tet interneta vadus, atsleegt maju videonoverosanas kameras, un netrauceeti ienest un iznest mantas no dziivokliem viniem ir ikdiena, dzivot konpiratiivajos dziivoklos, nestradaat un kontroleet vajaajamos ik uz sola, saadaa sisteema sapuvusaa ,,bandiit,, teritorijaa mees visi dziivojam, pfu te nav nekaadas demokraatijas Padomju Reegs turpina nirgaaties par latviesiem un Latviju visos liimenoos!!!

Atbildēt

Pēteris

11.05.2022. 07:26

»

Patiesais

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti


Visi, kas atbalsta pļutkinu, ir pakarami fašisti!

Atbildēt

Jukums

11.05.2022. 07:25

Te var būt tikai viena atbilde - gan policija, gan valsts pārvalde ir jāiztīra no okupantu atbalstītājiem. Tas ir valsts drošības jautājums. Un, diemžēl, situācija ir ielaista.

Atbildēt

Sanel 5

11.05.2022. 06:47

Mēs sargāsim pievienotās puķes, dienu un nakti no latvju vanckariem un viņu sūda traktoriem. Un ļoti īpaši, no mākslas puku spārdinātājiem. Jūs, stulbie Latvijas Lopi, ko neprotat novērtēt mantas skaistumu? Es pats, Padriks, Lopu gans, pasargāju Jūs visus, dienu un nakti, ar nekam nederīgiem, iepirktiem, par jūsu nodoklu iemaksātiem, īpāšās Privilēgiju zemēs iepirktiem ieroču lēveriem! Jūs nepateicīgie latvju lopi, manis dēļ Jūs vispārībā tagad esat pilnīgā drošībā!..Ko, Jūs, mucā auguši, un pa spundi baroti, stulbie puķu apskādētāji?

Atbildēt

Atbilde

11.05.2022. 06:40

»

Pēdējais joske

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais...


Latvijas neoficiālā ideoloģija ir cionisms ar pūļa dažādu grupu sanaidošanu un vieglu pārvaldi varas interesēs.

Sanaidoto sabiedrību grupu uzmanība tiek novērsta no aktuāliem sociāliem jautājumiem - dzīves sadārdzināšanos un tamlīdzīgi uz sadzīviska naida gultni.

Tā, piemēram, žīds Levits paziņo, ka pēc būtības dzelzbetona monstrs, kas slavina okupāciju, ir jānojauc, bet darbos Levits, Golubeva, Bordāns un Kariņš reāli atbalsta krievvalodīgo okupantu ideoloģiju, latviešus un ukraiņus uzskatot par fašistiem un nacistiem. Jo viņi, rūpējoties par savu kultūru, neatzīst cionistu internacionālismu.

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:30

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais jautājums, kādēļ jūs Ukrainas atbalstītāji esat pārliecināti,kad vairums zemes iedzīvotāji atbalsta Ukrainu, īstie atbalstītāji ir varas, kuras pilda tiešos ASV rīkojumus, pat ASV iedzīvotāji atbalsta Krievijas operāciju, kā arī paši vācieši Vācijā. Kas ir vara, kura dzīvo neziņā, cik maksā gāze, degviela utt, viņiem nav jāpērk par saviem līdzekļiem, tādēļ atbalsta sankcijas pret Krieviju, bet zinot iedzīvotājus (mirstīgos) ilgi necietīs un gāzīs varu un liks atgriezt sazagto un prihvatizeto, to saucamo brīvo tirgu, par kuru mums smadzenes skalo. Brīvais tirgus domāts vienīgi savējiem, kuri saņem it kā licenzes, kad viņi ir vienīgie tirgotāji, padomājiet kādēļ jums liegta iespēja iegādāties to pašu gāzi no Krievijas, jo vietējais monopols sabruks, tādēļ tur jūs grožos un maksājiet par visu, ko esošā vara liek, savādāk būs tiesas izpildītājs

Atbildēt

Patiesais

11.05.2022. 06:26

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti.

Atbildēt

!

11.05.2022. 04:53

»

?

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina


Tu atbalsti putina fašistus Ukrainā!

Atbildēt

Slava latviešiem!

11.05.2022. 04:35

»

Slava Latvijai - frāze, kas nepatīk Valsts policijai

Putins tiks paņemts pie dziesmas Maskavā, Urbis Rīgā. Nekāda satraukuma


Tiem, kuri saglabājuši latvietību. Levita hunta ienīst latvietību. Mosties, mežabrāļu gars!

Atbildēt

Visi 13. Saeimas deputāti

11.05.2022. 04:32

»

Galvenā putiniste ir Golubeva

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt...


ir izdzimteņi, jo ir internacionālisti, kuriem vienaldzīgs latviešu un Latvijas liktenis. Cionisms ir internacionālisms - skaldi un valdi. Levits, Kariņš, Bordāns un Golubeva ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

?

11.05.2022. 04:02

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina ?

Atbildēt

un šie ir tikai viena notikuma fakti

11.05.2022. 03:25

ja katrs no krievu ikdienā pastrādātajiem noziegumiem cietušais latvietis celtu galdā faktus, kā par viņu ir izņirgājusies šī prokrieviskā iestāde, tad visiem atvērtos acis, ka tas ir noziedzīgs bruņots istrebiķeļu perēklis, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina un ir reāls drauds latviešu sabiedrībai. vairums latviešu vēl nav aptvēruši, ka Latvijā viņi ir pilnīgi neaizsargāti pret krievu noziegumiem un noziegumiem, kurus pēc tam veiks šī prokrieviskā iestāde.

Atbildēt

Galvenā putiniste ir Golubeva

11.05.2022. 00:27

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt no Latvijas, tāpat kā kaudzi ar vadošajiem un ierindas policistiem.

Atbildēt

lai dzīvo Stepans Bandera !

11.05.2022. 00:12

Nāvi krievnaciztam Pūķinam.

Atbildēt

Piektā kollona

10.05.2022. 23:07

---Aizturēšanu filmēju savā telefonā, bet nācās secināt, ka Valsts policijas pārstāvji ir nesankcionēti iekļuvuši ar manā telefonā un manu nofilmēto materiālu sadalījuši sīkos fragmentos, un uzlikuši tiem mūzikas skaņas virsu.---

Pegasus? Tad tur ir blakus kaut kur SAB. Ļoti nožēlojamā situācijā šobrīd ir Latvijas valsts. Valsts policija kā piektā kollona rada konstitucionāla rakstura draudu Latvijas iekšējai un ārējai deošībai.

Atbildēt

nu tak šitas

10.05.2022. 22:44

»

Sigulis

Ok, tad atvainojos, ja ko nepareizi esmu uzrakstījis


https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/4/8/0/14342084.jpg

Atbildēt

J. Urbanovičs

10.05.2022. 22:41

Es nezinu, kurš deva rīkojumu tam traktoristam nošķūrēt ziedu klājienu pie pieminekļa, bet viņš ir nelietis. Un provokators. Viņš ir aizskāris cilvēku cieņu zemiskā veidā. Viņš ir parādījis, ka šie cilvēki viņa acīs nav nekā vērti. Tēlaini izsakoties, viņš ir nošķūrējis šos cilvēkus no sava ceļa,” paziņojis Saeimas deputāts, “saskaņietis” Jānis Urbanovičs.

Atbildēt

peters

10.05.2022. 22:19

šodien - 10 maijā pie pieminekļa pilns ar krieviem , plīvo krievu karogi, svētki norit ar pilnu jaudu bet neredz nevienu policistu
nevienu policistu neredzu nav. Sajūta, ka dzīvojam krievijā. Krieviem viss atļauts, nevienu
nesoda. lai dzīvo latvijas krievguberņa ar valdības
huntas nodevējiem. kā būvē valsts robežu???
--youTube- var noskatīties 10 maija krievu svinības
pie pieminekļa rīgā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: