Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aa

18.09.2023. 10:04

»

Franklins

Pareizi ir. Nav ko nodarboties ar dzīvniekiem glābjat cilvēkus


paldies visiem, kas glābj un palīdz dzīvniekiem, cilveki paši tiks galā, jo savas problemas rada paši.

Atbildēt

Cūku aizstāvis

18.09.2023. 07:52

Aicinu dibināt kaujamo cūku aizstāvju biedrību.Biedrības dibināšanas sapulcē visi tiks cienāti ar suņu gaļas kotletēm un asinsdesu.

Atbildēt

Kontrabass arī ir vijole

18.09.2023. 07:03

»

es ggribētu iegādāties mājmērkaķīti

Kāds zin kur var tādus iegādāties kā rāda youtube.com BiBi; Ka-Ka; princesīte Zim ,Patrick (mājmērkaķīšu vārdi)utt


Bet vai NAUDA tev ir???

Ja tev ir NAUDA, tos mērkaķīšus var dabūt steriem.

Dod NAUDU, NAUDU dod!!!

Atbildēt

biznesss.....

17.09.2023. 22:41

»

jautājums

Un lūdzu lieciet mierā viendzimumus un kopdzīves, jo tās nekādi nav saistītas ar jūsu sāpīgo suņu tēmu...


tad neubagojiet naudu no budžeta! NODOKĻUS !!!! LAI VISU NOSEDZ!!!! bizness glupajiem................

Atbildēt

Kurš gan ne-ggribētu...

17.09.2023. 22:20

»

es ggribētu iegādāties mājmērkaķīti

Kāds zin kur var tādus iegādāties kā rāda youtube.com BiBi; Ka-Ka; princesīte Zim ,Patrick (mājmērkaķīšu vārdi)utt


Mājmērkaķīšu saprāta %% var ļoti mainīties atkarībā no tā, ar kādu cilvēku tiem ir darīšana...

... galvaskausa indekss gan joprojām ir nemainīgs lielums!

Atbildēt

Ir gan dieniņas pienākušas...

17.09.2023. 22:15

Vai mans Zeltainais Šakālis nu ir ārpus Likuma?

Atbildēt

es ggribētu iegādāties mājmērkaķīti

17.09.2023. 20:35

Kāds zin kur var tādus iegādāties kā rāda youtube.com BiBi; Ka-Ka; princesīte Zim ,Patrick (mājmērkaķīšu vārdi)utt.

Viņi tik mīļi un man patīk vairāk par suņiem un kaķiem..


mājmērkaķīšos ir 16 procenti no cilvēku saprāta

Atbildēt

Franklins

17.09.2023. 20:25

Pareizi ir. Nav ko nodarboties ar dzīvniekiem glābjat cilvēkus

Atbildēt

Vai ne

17.09.2023. 19:34

»

Osips

Slimi suņi un nacisti ir jālikvidē


Jālikvidē ir visu, kas krieviem un sarkanajiem traucē zagt, tiesiskums, suņi, fašisti, nacisti, pašaizsardzības ieroči un pats galvenais patiesība, kas kož acīs.

Atbildēt

west

17.09.2023. 17:51

Suņu biznesmeņi, piedošan, "sargi", kaut velns jūs parautu!
Beidziet mānīt un krāpt tautu!
Jūs esat nelieši!

Atbildēt

jautājums

17.09.2023. 16:49

»

Liana

anonīmi parasti nediskutēju, bet bērni un dzīvnieki man ir sāpīgs temats. Valsts prioritātes tika iezīmētas gan Evikas pirmajā uzrunā, gan Progresīvo Ņinas priecīgajā paziņojumā, ka ST un viendzimuma kopdzīves regulējums jau rudenī tiks pieņemti, viss pārējais tāds stipri izplūdis. Igauņi ceļ nodokļus...


Un lūdzu lieciet mierā viendzimumus un kopdzīves, jo tās nekādi nav saistītas ar jūsu sāpīgo suņu tēmu.
Kas attiecas uz suņu pavairošanu, tad tas ir privātais bizness..Jūs grubat to aizliegt? Tad jau esat pret brīvo tirgu un liberalisma pamatprincipiem. Te LV jau tā viss tirgus gandrīz monopolizēts visās jomās. tagad ar suņu audzēšanu vēl grib monopolizēt.

Atbildēt

Jautājums

17.09.2023. 16:45

»

Liana

anonīmi parasti nediskutēju, bet bērni un dzīvnieki man ir sāpīgs temats. Valsts prioritātes tika iezīmētas gan Evikas pirmajā uzrunā, gan Progresīvo Ņinas priecīgajā paziņojumā, ka ST un viendzimuma kopdzīves regulējums jau rudenī tiks pieņemti, viss pārējais tāds stipri izplūdis. Igauņi ceļ nodokļus...


Ak, Jūs nediskutējat anonīmi? Nu-tad diskutēsim neanonīmi. Jums sāpīgs temats? Tad tā ir tikai Jūsu problēma. Jūsu sāpīgais temats nekādi nav pats svarīgākais, ja skatīties no valsts interešu viedokļa.
Kā ir Igaunija-domāju ka Jūs to nemaz tā īsti neziniet, tikai atkārtojiet latviijcu uzrakstītās un izplatītās tenkas mass media, tajā skaitā te.

Atbildēt

Jes

17.09.2023. 14:37

Rokas nost no suņu olām! Jo vairāk suņu, jo lielāka drošība mājā. Rumānija savvaļas suņus neviens neaiztiek. Viņi tur brīvi dzīvo. Agresīvos suņus gan likvidē.

Atbildēt

Alīna

17.09.2023. 13:10

»

Osips

Slimi suņi un nacisti ir jālikvidē


Ko gan nedsadomās par svarīgāko dzīvē. Nav tiem dzīvniekiem jābūt daudzdzīvokļu mājaš un skaits jau šobrīd tuvojas iedzīvtāju skaitam valstī-- vel tikai kaķīšiem un sunīšiem vajag pišķirt vēlēšanu tiesības. nu vismaz tā kopdzīves un koposanašlikuma ietvaros. Pats galvenais lai tik brēkā un nemēģina te kaut ko pukstēt par fina notikumiem - valsts robežu, iigrāciju, krievu valodu skolās, kārtējiem tarifu lēcieniem...tagad trokšno'jam r par māldzīvnieku audzēšanas praksti uz balkoniem un kāpņu telpās

Atbildēt

Liana

17.09.2023. 11:54

»

jautājums

...Tad beidzot sakārtojam likumdošanu un izbeidzam pavairot krūmu suņus...


anonīmi parasti nediskutēju, bet bērni un dzīvnieki man ir sāpīgs temats. Valsts prioritātes tika iezīmētas gan Evikas pirmajā uzrunā, gan Progresīvo Ņinas priecīgajā paziņojumā, ka ST un viendzimuma kopdzīves regulējums jau rudenī tiks pieņemti, viss pārējais tāds stipri izplūdis. Igauņi ceļ nodokļus, samazina valsts izdevumus, mums vēl pagaidām sola, sola, sola. Bet tieši te jau tiek mēģināts kaut ko sakārtot, lai mazinātu nekontrolētu suņu ražošanu un nespiestu neadekvāti uz tiem, kas risina pamesto dzīvnieku problēmas. Var jau brēkt, ka visus atrastos vajag eitanizēt. Kurš to darīs? Vetārsti?

Atbildēt

Tik ļoti gribas aizsargāt visu,

17.09.2023. 11:09

ka drīz būs disciplīna kā ziemeļkorejā. Varbūt beidzot kādam pieleks, ka jāsāk ar bērnu audzināšanu par cilvēkiem. Jāizraida okupācijas laikā ievestie orki, kas te savairojušies kā utis. Jāievieš tiesiskums un jātiesā komunisti un čekisti, uz kuru sirdsapziņas ir desmitiem tūkstošu cilvēku dzīvības.

Atbildēt

jautājums

17.09.2023. 10:57

»

Liana

Vai esi no tiem audzētājiem, kas vēl nesen veda suņus kurpju kastēs no Polijas pavairotājiem un pat tiem dažiem suņiem, kurus turēja mājās, lai demonstrētu kā vecākus kucēniem, kurus gribēja klienti pirkt, nevarēja nodrošināt pienācīgus turēšanas apstākļus. Redzēju tādu franču buldoga kucīti, kura bija...


...Tad beidzot sakārtojam likumdošanu un izbeidzam pavairot krūmu suņus....
_____________________

Tad dariet to: Sakārtojiet. Kurš jums to liedz? Tikai tāds ''sīkums"': Ar LV pastāvošo no okupācijas laikiem mantoto tiesisko apziņu nekāds likums te nedarbosies...
tapēc es Jūsu vietā uz likumiem daudz viss necerētu.
Un vēl viena lieta: Valstī ir daudz problēmu un visas atrisināt nekad neviens nekur mav varējis. Diez vai Jūsu sūņu problēma būtu tā, kura būtu jārisisna prioritāri.

Atbildēt

Liana

17.09.2023. 10:49

»

jautājums

Ak, uz resursu izsīkuma robežas? Nu-tad nestrādājiet, ja nav naudas. Nav ko čīkstēt. LV tagad modē iegājies: Tiklīdz kādai NVO, zemniekiem, uzņēmējiem, utt nav naudas-tā vainīga valdība. Ja nav naudas-slēdziet to bodīti ciet. Acīm redzot-tad šis uzdevums ir par smagu...


Vai esi no tiem audzētājiem, kas vēl nesen veda suņus kurpju kastēs no Polijas pavairotājiem un pat tiem dažiem suņiem, kurus turēja mājās, lai demonstrētu kā vecākus kucēniem, kurus gribēja klienti pirkt, nevarēja nodrošināt pienācīgus turēšanas apstākļus. Redzēju tādu franču buldoga kucīti, kura bija ilgstoši izmantota, tad atdota ar 100 un vienu kaiti, ieskaitot smagu alerģiju. Labi, paldies, ka ar koku nenosita. Toreiz patiešām biju pārskaitusies, gribēju informēt PVD, bet tad palasīju google atsuksmes par šo audzētāju, kuras vīrs bija policists un sapratu, ka nevienu tas neinteresē. Bet pavisam nesen tās pašas šķirnes vaislai izmantotus slimus suņus redzēju citur, tātad sistēmā nekas nav mainījies vismaz pēdējo 10 gadu laikā. Policisti dzenāja un turpina dzenāt tantiņas ar āboliem, bet šis daudzu tūkstošu bizness neinteresē nezkāpēc ne VID, ne PVD. Tad beidzot sakārtojam likumdošanu un izbeidzam pavairot krūmu suņus, pat, ja šķirnes kucēni tādēļ kļūs dārgāki. Vēl piebildīšu, ka, nopērkot tādu lētu "šķirnes" kucēnu degvielas uzpildes stacijā, ļoti iespējams, ka vēlāk maksāsiet milzīgas summas veterinārārstiem, jo suns ir brāķis, bet jūs jau būsiet to iemīlējuši.

Atbildēt

nesanāks

17.09.2023. 09:48

»

pieprasam

Dzīvnieku Rinkeviču uz luksus patversmi


Šis no šodienas līdz 23. sept. ir "darba" (?) vizītē ASV

Atbildēt

va vellos

17.09.2023. 09:44

Jautājums pasaules valdībai - kāpēc neatļaujat nogalināt ''zaļos'', lai ar viņu gaļu barotu izzūdošus plēsīgos dzīvniekus?

Atbildēt

jautājums

17.09.2023. 09:35

Ak, uz resursu izsīkuma robežas? Nu-tad nestrādājiet, ja nav naudas. Nav ko čīkstēt. LV tagad modē iegājies: Tiklīdz kādai NVO, zemniekiem, uzņēmējiem, utt nav naudas-tā vainīga valdība. Ja nav naudas-slēdziet to bodīti ciet. Acīm redzot-tad šis uzdevums ir par smagu.
Un te vēl cits jautājums: Cik tad tādas jūsu ''aizsargu'' biedrības ik gadus saņem papildus līdzekļus no valsts un pašvaldību budžetiem? Kas tās par NVO, kuras jāfinansē no valsts? Tā ir krāpšanās un blēdīšanās,ne neatkarīga organizācija.

Atbildēt

pieprasam

17.09.2023. 09:08

Dzīvnieku Rinkeviču uz luksus patversmi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: