Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.

Ir skaidrs, ka vienošanās par jauno koalīciju Ropažos tika panākta pirmdien, 26.02., un zinātāji stāsta, ka deputāti no esošās koalīcijas esot "nopirkti" par dažādiem amatiem un iespēju savienot amatus ar labi apmaksātām štata vietām pašvaldībā.

No katras topošās koalīcijas partijas sanāca pa vienam deputātam, izņemot dažus, kas it kā esot otrā plāna deputāti un kuriem tiks iedoti nenozīmīgi amati domē. Kā domes gaiteņos klīst runas, ka, lai nenovestu pašvaldību līdz bankrotam, ir plānota domes darbinieku reorganizācija ar iznākumu, kas būšot ap 20-25% darbinieku atlaišana.

Kā zināms, tad Ropažu domē ik pa laikam uzrodas KNAB darbinieki, kas sākotnēji veica procesuālās darbības, tad pieprasīja dokumentus, veica nopratināšanu, un šobrīd jau ir izvirzītas apsūdzības.

Mēs kā domes darbinieki, kas raksta šo vēstuli, gribam būt droši par mūsu darbavietu stabilitāti, drošību, ka algas tiks izmaksātas bez kavēšanās (šādas baumas klīst). Tāpēc pieprasām no deputātiem apstiprināt to ka;

- Ropažu novada pašvaldība nav nonākusi uz bankrota sliekšņa;

- Ropažu novada jaunā koalīcija neveiks masveida darbinieku atlaišanu un algas netiks kavētas;

- Ropažu novada pašvaldības darbībā tiks ievēroti godīguma principi un netiks veiktas tādas apšaubāmas darbības/lēmumu pieņemšanas, kas novestu pie KNAB darbinieku neplānotas viesošanās un aizturēšanas domē.

Mēs kā domes darbinieki nevēlamies iesaistīties poltiskajās intrigās un varas dalīšanā, bet uzskatām, ka pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina nedrīkst. Nav pieņemama deputātu divkosība, palielinot pēc būtības sev algas un tad risinot finanšu problēmas uz darbinieku rēķina.

* Kā Ropažu domes ilggadējie darbinieki vēlamies palikt anonīmi, lai nodrošinātu savu darbavietu stabilitāti un iespēju uzturēt ģimeni.

Novērtē šo rakstu:

41
21