Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

16.04.2019. 18:51

Jo ātrāk UGUNS NOTĪRĪS ...Biorobotu izveidotos cilve'ku zombē'sanas Judokristīgos Centrus-arī kā NOTRE DĀMA"S de PARISE - JO VISA PASAULE ĀTRĀK UZELPOS NO BIOROBOTU IZVEIDOTĀS MELNĀS MAĢIJAS...
BET tiem piemulķotiem cilvēkiem, kurus ievilināja kādā Judokristīgā templī- PRAVOSLANAJA / Latviski netulkojas/ -CILVĒKS TIEK UZREIZ NOSAUKTS PAR-""RAB BOŽIJ"" a Bog to ŽIDOVSKIJ-t.e.-JAHVE....UŽAS, OČŅIĶTES- I BEŽITE OT TAKOGO MONSTRA PO DAĻ'SE....

Atbildēt

nu gnu

08.04.2019. 07:43

trīs īstie latvju politiķi-metējs.uzmetējs un fendermanis.....

Atbildēt

FKK - xx

07.04.2019. 17:06

»

xx

Adresāts - to whom it may concern . Ja nesaproti - nelasi un nekomentē , tas nav gudri


Zināt angļu valodu, tas ir smalki. Ja sūdīgi zini dzimto valodu, tad var izlīdzēties un vēl notēlot cilvēku, kurš bijis ārzemēs. Piemēram, Londonā vai Dublinā.

Atbildēt

xx

07.04.2019. 09:22

»

FKK

Aldi, ja tā pavisam nopietni - kam tu šo visu raksti...


Adresāts - to whom it may concern . Ja nesaproti - nelasi un nekomentē , tas nav gudri .

Atbildēt

jaajaa

06.04.2019. 11:21

...:D...bet pats taču viņu "pacēla"...:D...nav un nebūs (subjektīvs viedoklis) Kaimiņš tas, kas pats kādu vērtīgu domu "dzemdēs"...tāpēc nav Aldim ko gausties, ātrāk domāt vajadzēja...un šito lēto cirku, ko viņi kopā ar Artusu uztaisīja, ļaudis tik ātri neaizmirsīs...:)

Atbildēt

Aldis malacis !

06.04.2019. 02:11

varonigi cinas pret sorositiem,neonacistiem un uzpirktajiem meroni kaiminiem !

Atbildēt

Nanotehnonarko

06.04.2019. 00:29

Gobzem, tev nav pašam kauns no sevis. Tu taču esi staigājoša anekdote. Biji Zolitūdes traģēdijas liecinieku aizstāvis. Kādu lietu novedi līdz galam? Biji maksātnespējas sistēmas uzraugs laikā kad šajā nozarē notika vislielākās šausmas? Kaut ko izdarīji? Uzsēdies uz astes KPV LV, atkal nesanāca.

P.S. Paprasi tak atslēdzniekam un urbim pensiju, degunā bāžamo un liecies mierā. Ņemies ap savu degunu un izbaudi deguna enerģiju

Atbildēt

narkodiagnoze

06.04.2019. 00:04

Gobzem, Lūdzu nespried, lūdzu pēc sava deguna. Kas jāiešņauc, lai mundruma uzturēšanai tik sistemātiski vajadzētu ņemties ap savu knābi? Pateikt?

Atbildēt

FKK

05.04.2019. 02:02

Aldi, ja tā pavisam nopietni - kam tu šo visu raksti?
Normāliem vēlētājiem taču nē - viņi par kapiemelvē nebalsoja un nebalsos.
Tiem apdauzītajiem, kuri balsoja par kapiemelvē? Viņiem taču ir pārāk vājas iekšas, lai viņi atzītu, ka nobalsojuši par degradējušies alkholoķi, šņaucēju un patoloģisku uzmetēju. Viss kapiemelvē elektorāts ir idioti, kuriem joprojām neaptver, ka Kaimiņš vienkārši nodrošināja Āboltiņai atgriešanos pie varas situācija, kad viss bija padi*rsts. Normāli cilvēki jau cerēja, ka Vienotība, A/Par klons ar Jaunpupu aizies pa burbuli. Bet Āboltiņa un viņas pionieri, kā vienmēr atrada, ko uzpirkt. Un pārdeva lohiem cirku. Tagad šī stulbo mīzēju banda baidās atzīt, ka atkal ir piečakarēti. Bet Kaimiņš ar Vienotību un Saeimas kapiemelvē valdības sulaiņiem ēd kotletes. Viss kā vienmēr.
Un kam īsti, Aldi, tu visu šo rakstīji? Tev netic ne normāli cilvēki, ne pat kapiemelvē dunduki. Āboltiņa ar savu varzu tevi izmantoja un piesmēja par kapeikām un vēl, sev par uzjautrinājumu, caur piejaucētiem preses troļiem nosmērēja ar puņķiem.

Atbildēt

Aldim Gobzemam

04.04.2019. 16:24

Aldi, tava kļūda bija tāda - Tu neizstrādāji šā alkaša savaldīšanas mehānismu. Tev bija jabūt TĀDAI INFO PAR VIŅU , ka vinš pat neiedomatos Tevi uzmest. Baidītos.

Atbildēt

Apvainojies uz visu pasauli

03.04.2019. 23:46

Nav ticis amata,tagad visus izkenga. Bet mes jau zinam,ka Kaimins met. Un vienalga tas. Bet,Gobzems sevi parada par nekrietneli,kas iet un savejos aprej. Ir piemers,ko berniem paradit,lai aprakstitu vardu “bezgodis.”:))

Atbildēt

autors

03.04.2019. 18:19

sūdzoties, reputāciju neuzlabo....

Atbildēt

janis

03.04.2019. 17:18

»

vēlētājs

Kādi jocīgie šos abus ievēlēja?Nebeidzams izbrīns


un Par-istus?,un citus?
To zina tikai cumdaris un Priedītis.

Atbildēt

autoram

03.04.2019. 16:37

Gobzem, ko tu visu laiku kā sētas krancis aprej Āboltiņu, kas tevi savulaik ielika Maksātnespējas administrācijas priekšnieka amatā, bet no kura biji spiests aiziet savas slinkuma dēļ?
Tāpat tevi padzina no advokātiem, jo savu reitingu esi gatavs celt pat bradājot pa līķiem, tāpat saeimā esi izgāzies kā veca sēta.

Atbildēt

Bija vērts palasīt komentus

03.04.2019. 15:13

"...anekdote par to, kā vecāmāte izdzinusi no klētiņas meiču un pati iegūlusies viņas vietā. Nakts tumsā atnācis brūtgāns un nepamanot atšķirību visu nakti intensīvi mīlējies. Vecāmāte vēlāk stāstījusi kaimiņienei: " Bet kad gaismiņa sāka svīst, tad gan es viņam teicu - kur tavas acis bija, ka visu nakti vecam cilvēkam mieru neliki?..."
Cepuri nost par anekdoti!

Atbildēt

Tiesnesis

03.04.2019. 14:19

»

Uzrakstīji savu mantru?

Izlasīji? Labāk palika? Arī no muļķībām kļūst labāk


Es atvainojos, ja konstatējums, ka Kaimiņš nav ne pirmais, ne pēdējais, ne vienīgais "uzmetējs" ir aizskāris Jūs personīgi.

Atbildēt

Akademikis

03.04.2019. 13:47

Tas par to mersi ir diršana, ka govzems to ir pircis... Labāk lai vins pastāsta kā vins miljonu uz maximas lītjiem nopelnija.

Atbildēt

03.04.2019. 12:15

»

lauķis

Savā būtībā abi pilnīgi vienādi,varbūt Kaimiņš drusku stulbāks


Viņš ir tik dumjš, ka pat meroni naudu nemācēja legalizēt. Tagad to lietu izmeklē jau gadiem, bet reāli var nedēļas laikā. Tur laikam tikpat dumji sēž

Atbildēt

Uzrakstīji savu mantru?

03.04.2019. 11:54

»

Tiesnesis

Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki...


Izlasīji? Labāk palika? Arī no muļķībām kļūst labāk.

Atbildēt

vēlētājs

03.04.2019. 11:13

Kādi jocīgie šos abus ievēlēja?Nebeidzams izbrīns.

Atbildēt

Tiesnesis

03.04.2019. 11:12

Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki,
2 jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi, augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti,
3 cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji,
4 nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu,
5 izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies (PĀVILA 2. VĒSTULE TIMOTEJAM, 3. nodaļa).

Atbildēt

L.

03.04.2019. 10:10

Ir tads labs teiciens, kad zaglis apzog zagli, tad Dievs smejas.Tapat laikam ir ar shemotajiem.

Atbildēt

baba jaga

03.04.2019. 09:55

lai nu kāds ir Kimiņš, bet Gobzems vispār ir divkosības un morālās netīrības etalons. tik nepatīkamu cilvēķeli tālu meklēt.

Atbildēt

Āksts ir Kaimiņš

03.04.2019. 08:40

»

stalins

Nu beidziet biedri! Kaiminshs protams ir greecigs ar to alko un citaadi, bet vinshs straadaa!Luudzu netrauceet


Viņš nodos jebkuru. Cionisti ar Meroni naudu viņu šo marihuānas lietotāju virzīja politikā, lai degradētu LV politisko vidi ar klaunādi. Mēs nezinām, ko perina cionisti- žīdsātanisti, virzot idiotu kantori ar ģirģeniem un KPV LV politikā. Kas ir iekšl. min. Ģirģens? Persona, kura 20 g. garumā tieslietu sistēmā pierādījusi bezprincipialitāti un lojalitāti cionistu- žīdsātanistu 4. maija kliķei. Pašlaik šīs personas pārraudzībā ir VDD. Centralizēta vara. Patiesībā klusi noticis valsts apvērsums. Saeima un VP ar likumu legalizējuši CVK pr-jam pielaidi valsts noslēpumiem, kas nozīmē, ka balsis Cimdars skaitīja pēc SAB norādēm attiecīgi cionistu iepriekš izvēlētu personu interesēs. Un jaunā vad. Bērziņa to turpinās darīt. Tagad Cimdara darba novērtējums ir valsts noslēpums. Plānotā elektroniskā balsu skaitīšana būs tehnisks darbs turpināt saskaitīt "pareizi".

Atbildēt

biete

03.04.2019. 08:39

Gobzem! Mīļš lūgums. Iedzer, lūdzu, indi.

Atbildēt

?

03.04.2019. 08:37

Ar ko skaidrojama vēlme publicēties tik agri? Vēl jo vairāk , ja vakar jau viena publikācija ir?

Atbildēt

stalins

03.04.2019. 07:52

Nu beidziet biedri! Kaiminshs protams ir greecigs ar to alko un citaadi, bet vinshs straadaa!Luudzu netrauceet.

Atbildēt

U.U.

03.04.2019. 07:09

Bruņinieku nama viepļi ar superviepļiem naciķiem, bordānkretīniem un pavļutidiotiem priekšgalā var apdauzīto ebreju ievēlēt par Valsts prezidentu. Latviešu izdzimteņi jau ir tik pamatīgi deģenerējušies, ka viņi latviešu nacionālajā valstī par prezidentu var ielikt kaut kādu cittautiešu atkritumu, no kura jau sen ir novērsies viņa etnoss. Latviešu kolektīvā pretestība pret to nebūs. Latvieši ne pret ko neprotestēs, kamēr varēs nesodīti zagt. Tāpēc katram normālam cilvēkam ir jāizdomā un jārealizē individuālā protesta veids, ko tagad var viegli publiskot internetā. Individuālā protesta veidi var būt visdažādākie. Protestējot pret izglītības un zinātnes profanāciju, es BSA pārtraucu nēsāt kaklasaiti un to nedarīju 10 gadus. Tagad acīmredzot protesta veids būs terminoloģisks: lietojot kaut kādu stabilu apzīmējumu latviešu tautai, kuras miljonu interesē tikai zagšana un kura ir pilnīgi pazaudējusi pašlepnumu, pašcieņu.

Atbildēt

Hihihihi

03.04.2019. 07:06

»

A.P.

Tipiski latviešu mēsli villojas, bet pārāk attīstīti neattīstītajai latviešu tautai, kura tagad pamatā sastāv no antropoloģiskā brāķa, tas patīk, un latviešu tauta ir laimīga, ka tās dzīvi kārto cilvēciskie izdzimteņi, kurus taukmīļi salmos ir pietaisījuši dzērumā


Izskatās, ka A. Priedītis ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums. Varbūt kāds var iebarot A. P. ar Rinkeviča spermu? Tad A. P. mīlēs ne tikai latviešus, bet arī pašu Kārli Streipu! Abi, nudien, izskatās pavisam sapisīgs pāris.

Atbildēt

Q

03.04.2019. 07:03

Kaimiņš īsts tautietis, nodevīgs , bailīgs un melīgs, mantkārīgs,tādi bija arī tie , kas nodeva kaimiņus izsūtīšanai, lai tiktu pie viņu mantas! Smirdīgs Jūda!

Atbildēt

Žulis

03.04.2019. 06:59

Tas jau nav nekāds iemetējs, ne uzmetējs. Viņš vienkārši ir viens nodzēries plencis ar lielām ambīcijām. Viņš jau nevienu neuzmet, viņš vienkārši dzīvo atbilstoši savai iedabai. Piedzerties, iztrakoties, izbļaustīties, izlielīties - lūk visa viņa dzīves filoZofija. Un tādu tipu ir pilna pasaule, tikai normālās valstīs viņi neiekļūst augstākajā valsts pārstāvniecības institūcijā. Taču pie mums, kur pēc partiju diktāta cilvēkiem ir jābalso par blēžiem, klauniem un noderīgiem kretīniem, tā ir ierasta prakse. Šo Gobzema rakstu lasot, ienāca prātā sena anekdote par to, kā vecāmāte izdzinusi no klētiņas meiču un pati iegūlusies viņas vietā. Nakts tumsā atnācis brūtgāns un nepamanot atšķirību visu nakti intensīvi mīlējies. Vecāmāte vēlāk stāstījusi kaimiņienei: " Bet kad gaismiņa sāka svīst, tad gan es viņam teicu - kur tavas acis bija, ka visu nakti vecam cilvēkam mieru neliki?!"
Ar jums, Gobzema kungs ir līdzīgi - kamēr tā "štelle" jūs apmierināja, tikmēr jūs klusējāt.

Atbildēt

A.P.

03.04.2019. 06:56

Tipiski latviešu mēsli villojas, bet pārāk attīstīti neattīstītajai latviešu tautai, kura tagad pamatā sastāv no antropoloģiskā brāķa, tas patīk, un latviešu tauta ir laimīga, ka tās dzīvi kārto cilvēciskie izdzimteņi, kurus taukmīļi salmos ir pietaisījuši dzērumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: