Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem, ierindoja mani viltus ziņu izplatītāju rindās. Konteksta komentārs vēstīja, ka viņi, pētot šo ziņu izplatītāju sekotājus, secinājuši, ka tas tiekot darīts galvenokārt no viltus profiliem, kuros meitenes no Krievijas un citu valstu intīmklubiem un eskortservisiem uzrunājot īpaši vīriešu kārtas auditoriju, utt.

Tātad tikai par to, ka es uzdevu konkrētus jautājumus varai un paudu savus loģiskos secinājumus, es tiku publiski nozākāta un pazemota TV3. Mana seja tika atrādīta visā godībā, arī mana viedokļa citāti pievienoti. Tātad es šobrīd saņemu publisku pērienu par to, ka vara nespēja patiesi uzskaitīt datus, par to, ka paši TV3 (Arnis Krauze) informēja sabiedrību par augsto mirstību no plaušu ventilācijas ( 83 no 86) un par to, ka es atļāvos norādīt uz to, ka par vakcināciju netiek publiskota alternatīva informācija, kas varētu norādīt uz iespējamiem riskiem.

Es NEKAD neesmu noliegusi Covid eksistenci, ne arī aicinājusi nevalkāt maskas. Es esmu paudusi savu viedokli par to, ka datiem par Covid izplatību ir jābūt patiesiem un pārbaudāmiem, esmu paudusi savu satraukumu par C19 ārstniecības metodēm, balstoties uz TV3 informāciju par mirstību no plaušu ventilēšanas, esmu paudusi satraukumu par informācijas nepieejamību par vakcīnu iespējamām blaknēm.

Patiesas, objektīvas un vispusīgas informācijas saņemšana no valsts ir sabiedrības tiesība, lai tā varētu vērtēt un analizēt, tai skaitā, vai cilvēktiesību ierobežojumi, kam šobrīd tiek pakļauta sabiedrība, ir SAMĒRĪGI ar apdraudējumu. Atgādinu, ka tās ir manas un visas sabiedrības konstitucionālās tiesības!

Manu "viltus ziņu" rezultāts - SPKC mainījis savu uzskaiti, TV parādījušies sižeti par C19 ārstniecības metodēm, skaidrojot, ka plaušu ventilācija tiešām šobrīd tiek izmantota reti. Par vakcināciju - plašāki skaidrojumi manā ieskatā tiek sniegti joprojām nepietiekami, jo ir nepietiekama informācija par blaknēm.

Tā kā mani uzdotie jautājumi bija un ir svarīgi vairākiem simtiem tūkstoši FB lasītāju, LŪDZU visus tos, kas ir patiesu profilu īpašnieki, vērsties caur saviem Facebook kontiem pie TV3, konkrēti pie Jāņa Krēvica un apliecināt, ka viņi nav Krievijas intīmpakalpojumu sfēras darbinieki.

Novērtē šo rakstu:

197
26