Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paija

21.01.2021. 16:10

Cilvēkiem aizliedz nopirkt apavu krēmu, lai zābaki ilgāk kalpotu un netiktu "noēsti" no izkaisītā sāls.
Daudzi cilvēki nevar nopirkt apavus, kas ir pirmā nepieciešamības prece.
Kurpnieki nestrādā.
Kariņu tas neintereesē, jo viņam ir dienesta auto.

Un 8.februārī Kariņs pasludinās , ka epidēmija pagarināta līdz vasarai.

Faktiski tagad ir tikpat kā kara laiks, tikai par to nerunā.

Atbildēt

Secinājums

21.01.2021. 16:09

Ešafots gaida kolonijas pārvaldniekus.

Atbildēt

Dailonis

21.01.2021. 16:08

Šiem MK ieviestajiem tirdzniecības ierobežojumiem nav neāda pamata, ne ekonomiska, ne politiska. Ja vien nav kaut kādi slēpti mērķi, par kuriem neviens nerunā, un arī netaisās runāt. Vakar biju iepirkties DEPO. Neielaidīšos sīkumos, taču, ja agrāk, lai nopirktu sev vēlamās preces, būtu bijis nepieciešams veikalā pavadīt kādas max 20 minūtes, tad vakar staigāju pa veikalā ierīkotajiem labirintiem 1,5 stundas. Jautājums - vai tomēr risks saslimt staigājot pa veikalu 1,5 stundas, vajadzīgo 20 minūšu vietā, tomēr nav lielāks, līdz ar to, ieviestie pasākumi nevis ierobežo iespējas inficēties, bet gan tieši otrādi - palielina! Kā gan domājoši cilvēki to var nesaprast?

Atbildēt

īstenībā

21.01.2021. 16:08

nu tad beidzot uzņēmēju aizstāvji saņēmuši dūšu, lai gan nesaskatu NEPĀRPROTAMU PRASĪBU valdībai izbeigt idiotismu, ieslēgt saprātu un atļaut VISU pašlaik aizliegto preču tirdzniecību. Atradu tikai apliecinājumu, “...ka tirdzniecības uzņēmumi VARĒJA ?!! un arī šobrīd var nodrošināt drošu tirdzniecību ar pilnu preču sortimentu, pilnībā ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.”.

Saskaņā ar labas pārvaldības principu kovidapkarotājiem kariņam & co PIRMS IEVIEŠANAS vajadzēja pamatot tiesību atņemšanu cilvēkiem, - kāpēc zeķu, zābaku utml. preču pirkšana IR KAITĪGĀKA Covid-19 izplatīšanas sakarā par maizes, sīpolloku utml. produktu pirkšanu UN JĀAIZLIEDZ, bet pavļutam, - pamatot tautai kāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs EKSPERIMENTĒT ar cilvēkiem, liekot potēties ar eksperimentālu vakcīnu, par kuras iedarbību nevienam skaidru ziņu nav un par sekām neviens ražotājs neatbild. Pamatot, kāpēc valstī NAV PAREDZĒTS KOMPENSĀCIJAS MEHĀNISMS cilvēkiem, kam eksperimentālās vakcinēšanas rezultātā radies kaitējums veselībai.

Ja kariņam, pavļutam & co vajadzētu savas kovidizrīcības pamatot, iespējams, ka būtu ieslēguši veselo saprātu, bet tas gan laikam par daudz prasīts no mūsu “runājošām galvām” – svešas gribas un varas realizētājām.

Atbildēt

iedzīvotāja

21.01.2021. 16:06

Man arī 30.decembrī saplīsa ziemas zābaki, kas man ir tikai viens pāris,jo cerēju, ka divus gadus nostaigāšu un tad pirkšu jaunus.Vēl joprojām staigāju ar rudens zābakiem,kuros salst kājas,jo ar bērnu ir jāiet ārā pastaigāties,bērns grib uz kalniņu utt. Nestāstiet,ka vari nopirkt internetā utt.,jo pieredze rāda,ka pasūtīju un izmērs un izskats neatbilda pasūtītam un citiem arī tas ir bijis. VAI TIEŠĀM VĒL ILGI LIEGS APMEKLĒT VEIKALU,LAI NOPIRKTU APAVUS-ZĀBAKUS!!!

Atbildēt

vēlētājs

21.01.2021. 15:59

Bet mums taču ir 100 deputātu Saeimā!Precīzāk,99,jo viena kundzīte ministrē,viņa sevi neatturēs.Mums ir Tiesībsrgs.Mums Valsts Prezidents.Galu galā,mums ir manabalss.lv.Pavisam galā,vēl ir ierobežota pulcēšanās un runas brīvība.Aļļo,Gobzem?

Atbildēt

Vs

21.01.2021. 15:58

Tāds lūdzošs tonis... Ar tādiem pašiem panākumiem varat lūgties bandītu, kurš jūs aplaupa, lai atstāj jums vismaz bikses ( kaut gan bandīti ir cilvēcīgāki par Kariņu ). Sākumam varējāt vismaz streiku uzsākt, ne lūgumrakstus rakstīt.

Atbildēt

Paija par " kaķi maisā"

21.01.2021. 15:49

Ne visi sajūsma par iepirkšanos Internetā.
Pirmā sajūsma par iepirkšanos Internetā daudziem maniem paziņām , draugiem, radiem ir pārgājusi, jo:
1) ne visi grib savu dzīvi pavadīt " vados" skrullējot Interneta veikalu piedāvājumus: tas ir nogurdinoši, apnicīgi un garlaicīgi ;
2) nav zināms kādu preci ieliks piegādē uz mājām : varbūt būs brāķis , varbūt beidzies derīguma termiņs vai līdz derīguma termiņa beigām atlicis nedaudz laika;
3) ilgtermiņā pirkt ēdienu Internetā ir dārgāk un laikietilpīgāk, un tu nezini, kādu un cik kvalitatīvu ēdienu atvedīs ;
4) kvalitatīvus apavus , apģērbu ne vienmēr var nopirkt neklātienē ;

... utt mums sanāca apmēram pie 20 negatīvu pazīmju par iepirkšanos neklātienē.


Beigu beigās cilvēki atmetīs ar roku un iztiks bez lielas preču daļas vispār.

Spekulatīvajiem tirgoņiem būs mega zaudējumi, jau tagad ir zaudējumi daudzās preču grupās , jo sievietēm vairs nevajag, piemēram, lūpu krāsu, plānas zeķes.

Cilvēki nākotnē ģērbsies līdzīgi un gadalaika aukstajos laikos būs grūti atšķir, kas tas ir : vīrietis vai sieviete: visi "pufaikās", treniņbiksēs ar kapucēm galvā un tā tas būs mūžīgi mūžos, kad ik gadu ieviesīs epidēmijas obligāto laiku, lai paņirgātos par cilvēkiem.
Cilvēkus piespiedīs būt tolerantiem, iecietīgiem un tie kuri pretosies šim necilvēcīgam režīmam - gan jau ieviesīs kādu melno sarakstu ar sankciju režīmu kā FID .
Daudzas profesijas izmirs, tajā skaitā, cilvēki sapratīs , ka frizieri vairs nav nepieciešami, jo ar tām frizūrām nebūs kur iet , labi ja epidēmijas laikā atļaus iziet līdz miskastei izmest atkritumus ....

Gribēju nopirkt Alfas Rozes grāmatnīcā A4 formāta papīru ... pārdevēja uz mani kliedza tā, it kā es būtu noziedzniece.

Derdzas iepirkšanās Internetā un dzīve " vados" .
Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: