Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

28.08.2020. 19:53

»

Aramess

Ja blakus liek mājdzemdību slavinājumu, tad laikam gan kaut kas ar rakstītājas prātiņu nav kārtībā


Slimnīcas ir slimajiem, - pirms 100 un vairāk gadiem dzemdības notika tikai mājās, un arī tagad arvien vairāk atgriežas šī normālība.

Atbildēt

luturs

27.08.2020. 22:58

Katoļiem ir labi, viņi var grēkot. Pēc tam izsūdz grēkus un ir atkal svēti un nevainīgi.

Atbildēt

RP

27.08.2020. 22:37

»

Vārdnīca

Absolūti lielākā daļa t.s.pārbaudītāju nekad mūža nav strādājuši ar pusaudžiem, kas jau ir ceļā uz koloniju un cietuma universitātēm. Neviens sociālais darbinieks nekad nedarīs to un tik daudz, cik dara Mediņš, kurš nestrādā atbilstoši darba likumam - 40 stundas nedēļā, bet ir darbā 24/7. Paldies Ingai...


Piekrītu 100% !
Man kauns, ka uzturam ar saviem nodokļiem nekam nederīgus soc. dienestus un bezzobainus mēdijus.
Lai Mediņa kungam izturība! Lai runā rezultāti, nevis neko nevarošās iestādes. Laikam sabijušies, ka uz Mediņa padarīto darbu fona izskatās nožēlojami liekēži.

Atbildēt

Šā vai tā

27.08.2020. 22:21

»

Lasītājs

To kā Mediņa kungs palīdzēja autorei, bija jādara sociālajam darbiniekam, par ko šie saņem algu, jeb tam būtu jābūt sociālo darbinieku darba pienākumos, ne mācītājam ar to jānodarbojas...


slikta reklāma arī ir reklāma. Varu vai slēgt derības, ka, vismaz, puse Latvijas ļaužu būs ieinteresēti uzzināt par padarīto Bruknā, Vecumniekos, Bārbelē...un kur tur vēl, vai pat palīdzēt Mediņa kungam darbos, kuri būtu jādara n-to iestāžu algotiem (par mūsu nodokļu naudu) birokrātiem.Arī mēdiji zaudējuši savu sen iemantoto tautas ''sargsuņa'' lomu. Luncina asti gardāka kumosa devējiem.

Atbildēt

kā var pastāvēt 'reliģija'

26.08.2020. 06:55

»

Juris P.

No «CIANAS GUDRO» 17. protokola...


kas ienīst zinātni, bet lai nu viņi murgo.....tikai lai nelien un neuzmācas. Labi jau vien ir, ne viņiem ārstus vajag, ne zinātni........visu dievs padara

Atbildēt

Uldis

25.08.2020. 18:12

Aizlūgsim par ienaidniekiem, viņi nezina, ko dara.

Atbildēt

Ragains

25.08.2020. 16:24

Esmu absolūts ateists, pilnīgs tā kunga noliedzējs!
Bet...slava Mediņam! Izturību! Velns lai parauj!

Atbildēt

Juris P.

25.08.2020. 10:23

No «CIANAS GUDRO» 17. protokola:

Goju garīdzniecību jau esam parūpējušies diskreditēt, tā iznīcinot viņu misiju, kas tagad ļoti traucētu. Ar katru dienu samazinās viņu ietekme tautās. Sirdsapziņas brīvība tagad izsludināta visur; tagad, vairs tikai jāpaiet zināmam gadu skaitam, un kristīgā reliģija pilnīgi sabruks; ar citām reliģijām mēs tiksim vēl vieglāk galā, bet par to pāragri runāt.

Bet, kamēr nebūsim pāraudzinājuši jaunatni jaunās pārejas laika ticībās, bet pēc tam mūsu ticībā, tikmēr mēs atklāti neaiztiksim pastāvošās baznīcas, bet cīnīsimies pret viņām ar kritiku, kas radīs šķeļšanos...

Vispār, mūsu modernā prese publicēs atklājumus par valsts lietām, reliģiju, par goju neapdāvinātību un visu to ietvers pilnīgi bezprincipu izteicienos, lai visādi pazemotu viņus tā, kā to prot darīt tikai mūsu ģeniālā cilts...

Atbildēt

tur nu ar reliģiju neviena sakara

25.08.2020. 09:10

ja kāds gatavs audzināt ( dresēt) maugli, lai veicas

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.08.2020. 00:42

»

Paldies

Ļoti labs dzejolis


;)

Laikam tāpēc tas (arī, t.sk.) tika izmantots kā "vainas pierādījums" notiesāšanai politisko represiju "disidentu paraugprāvā".

Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens (t.sk. varas apkalpotāja lapsa) nav aizmirsts."

Atbildēt

!!!!

24.08.2020. 17:35

»

Lasītājs

To kā Mediņa kungs palīdzēja autorei, bija jādara sociālajam darbiniekam, par ko šie saņem algu, jeb tam būtu jābūt sociālo darbinieku darba pienākumos, ne mācītājam ar to jānodarbojas...


Vai zināt, kādu algu saņem sociālais darbinieks? Un vai zināt, kāds IQ ie lielākai daļai no viņiem?? Ko tādi spēj grūti audzināmu pusaudžu audzināšanā?

Atbildēt

??

24.08.2020. 17:32

»

Aramess

Ja blakus liek mājdzemdību slavinājumu, tad laikam gan kaut kas ar rakstītājas prātiņu nav kārtībā


Ar kādām tiesībām atļaujaties šādi kritizēt citu cilvēku uzskatus un izvēles? Šausmas metas arī no ārstiem - tradicionālās medicīnas pārstāvjiem. Daudzi no viņiem ir vienkārši briesmoņi - rupekļi, ciniķi, haltūristi

Atbildēt

latvietis

24.08.2020. 17:10

»

Paldies Ingai un Pietiek.com

Paldies Ingai un Pietiek.com par rakstu! Pievienojos visam, kas ir pateikts rakstā...


Mēs tiekam baroti ar apzināti tendencionālu informāciju , vai pie mums ir brīva prese?

Atbildēt

vecmamma

24.08.2020. 15:31

»

Mamma

Tā, gadījumā, nebija Friča Brīvzemnieka skola


Nē, otrā pusē Daugavai. Bet nekas nav jauns šai pasaulē :)

Atbildēt

Paldies

24.08.2020. 12:25

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ļoti labs dzejolis!

Atbildēt

Mamma

24.08.2020. 12:23

»

vecmamma

Skolās arī mēdz būt dažādi pedagogi...


Tā, gadījumā, nebija Friča Brīvzemnieka skola?

Atbildēt

vecmamma

24.08.2020. 11:34

Skolās arī mēdz būt dažādi pedagogi.
Manā skolas laikā 6.-7. klasē vairākums bija zēni, diezgan nevaldāmi, sirmā, labsirdīgā klases audzinātàja nevarēja tikt ar viņiem galā. Tad viņas vietā atnāca vīrietis. Viņš nekad nepacēla balsi, nevienu nepazemoja visas klases priekšā. Viņš mēdz aprunāties starpbrīžos ar katru atsevišķi par viņa problēmām. Un klasē bija miers.
Savukārt manai meitai bija barga klases audzinātāja. Reiz man gadījās redzēt, kā viņa 2.klases priekšā strostē zēnu. Par to, ka viņš esot neaktīvs, pasākumos turoties maliņā. Zēns gluži sasarcis no kauna...labs zēns, labi mācījās.
Vecāki bija sūdzējušies skolas direktorei, tā atteikusi - tā skolotāja jau ir nervoza, viņa ārstējas pie psihiatra, vajag jau saprast cilvēku.
Kad beidzot pārvietoju savu meitu uz citu skolu, viņa brīnījās - tur skolēni nebaidās no klases audzinātājas, iet ar viņu aprunāties...

Atbildēt

tā ir

24.08.2020. 09:39

»

Pomeranču Vainadziņš

Nepazīstu Mediņu un neko nezinu par viņa metodēm


bērns par cilvēku izveidojas līdz 3 g vecuma, ja nav, tad mauglis, ko ar tādu iepasākt????????? ja kāds uzņemas, lai darbojas

Atbildēt

kā parasti

24.08.2020. 01:34

»

Kāds

pļe, nav neviena rada, kas to mazpisaanu ieliktu atkal mājā bez logu rokturiem? Nu cik var


pustrakā zoofilā kakulezba atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro? :D

Atbildēt

Kāds

24.08.2020. 00:57

pļe, nav neviena rada, kas to mazpisaanu ieliktu atkal mājā bez logu rokturiem? Nu cik var! :(

Atbildēt

Paldies Ingai un Pietiek.com

23.08.2020. 21:32

Paldies Ingai un Pietiek.com par rakstu! Pievienojos visam, kas ir pateikts rakstā.

Inga, manuprāt neviens latvietis nešaubās, ka uzbrukums Mediņam ir pasūtījums. Tāpēc iegaumēsim "žurnālistu" vārdus (Aija Kinca, Vita Anstrate un Kristaps Feldmanis), kuri izdarīja šo nelietību.

Inga, Andrej, lūdzu, neļausim pazudināt sevi sīkumos, detaļās, iekrītot uzspiestā sevis aizstāvēšanā. Pacelsim augstu galvu, parādot līdzjūtību neziņai, stulbumam. Pat smīnēt mēs sev neatļausim par nelietību un zemiskumu. Bet tikai ar līdzjūtību un gudrību! Tikai ar precīzu, griezīgu vārdu, kurš liks domāt liberālisma utopijas, tiesību tirānijas un alkatības apstulbinātiem!

Cilvēkiem (arī žurnālistiem) šodien nav ne mazākās saprašanas nojēgumos, apzīmējumos, ar kuriem viņus šodien apmētā politiķi un žurnālisti. Šeit ir jāpasmaida, jo arī politiķiem un žurnālistiem nav ne mazākās sajēgas par nojējumu un apzīmējuma saturu.

Šodien latvietis tiek uzrunāts ar bezveidīgiem simboliem - tāpat kā okupācijas laika komunismā. Tā ir nelaime, kura spilgti atspoguļojas bērnos. ... Kas ir tiesības, brīvība, taisnīgums, ja nav pienākuma, tēvzemes, vienlīdzības? Šodien mēs atkal tiekam baroti ar vienpusīgu informāciju, tāpat kā okupācijas laikā. Tāpēc, mums ir jārunā skaidra, tieša valoda! Veiksmi mums visiem! ... Uz Krišjāņa Valdemāra kapa akmeņa ir uzraksts "Ja pats pie gaismas esi ticis, sniedz roku tiem , kas tumsībā"

Atbildēt

Vārdnīca

23.08.2020. 19:31

Absolūti lielākā daļa t.s.pārbaudītāju nekad mūža nav strādājuši ar pusaudžiem, kas jau ir ceļā uz koloniju un cietuma universitātēm. Neviens sociālais darbinieks nekad nedarīs to un tik daudz, cik dara Mediņš, kurš nestrādā atbilstoši darba likumam - 40 stundas nedēļā, bet ir darbā 24/7. Paldies Ingai par rakstu un piekrītu Pomeranču vanadziņam par "balto cimdu" nevarības metodi. Visu cieņu priesterim. Bet pārbaudītājiem ierosinu parādīt savu meistarību un vienu mēnesi pastrādāt Bruknā. Tad redzēsim rezultātu (ahahaa!) Mana prognoze - aizmuks jau pēc nedēļas.

Atbildēt

nu, gan atkājums!

23.08.2020. 19:23

»

Raksts pārpublicēts

spekulatīvi pietiek.com interesēs sevi reklamēt. Tikai un vienīgi. Riebjas šī pašreklāma uz citu nelaimju rēķina


visas mūsu interneta vietnes to vien dara kā copy paste no LETA vai BNS. Te vismaz ir vietiņa, kur arī lasītājam savu domu izteikt.....tā, ka paldies

Atbildēt

Raksts pārpublicēts

23.08.2020. 17:45

spekulatīvi pietiek.com interesēs sevi reklamēt. Tikai un vienīgi. Riebjas šī pašreklāma uz citu nelaimju rēķina!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

23.08.2020. 17:43

»

vecmamma

Valstī tomēr ir kaut kāda likumdošana, nepilngadīgos nevar strādināt vairāk par 6 stundām dienā. Mans mazdēls 16 gados nostrādāja pagājušajā vasarā mēnesi Lidiņā, bijis ko rukāt, nopelnīja pāri par 300


Ir dažādi nepilngadīgie.
Iespējams, ir gadījumi, kad darbs ir bezmaz vai vienīgais laika aizpildīšanas veids, lai novērstu no domām, ko inicē atkarības.

Pēc likuma burta, protams, šāda pieeja ir likuma pārkāpums.

Taču, kā jau rakstīju, "balto cimdu" pieeja ar šo kontingentu vienkārši nedarbojas. Ne jau velti viņi ir nokļuvuši pie Mediņa, jo acīmredzami tradicionālā pedagoģija ir aplauzusies.

Atbildēt

Lasītājs

23.08.2020. 17:28

To kā Mediņa kungs palīdzēja autorei, bija jādara sociālajam darbiniekam, par ko šie saņem algu, jeb tam būtu jābūt sociālo darbinieku darba pienākumos, ne mācītājam ar to jānodarbojas.
Tā vienkārši ir valsts attieksme pret bērniem nelabvēlīgajās ģimenēs.
Es zinu šī mācītāja "vēsturi" Afganistānā un arī negatīvo katoļu baznīcas attieksmi pret šo mācītāju. Un domāju, ka tas ir pasūtījums no pašas katoļu baznīcas.

Atbildēt

Milda

23.08.2020. 17:21

Tas, kas ir viennozīmīgi šajā stāstā, tas, ka Bērnu tiesību aizsardzības centra darbiniece ir izpaudusi televīzijā pārbaudes lietas materiālus. Šis lūk ir kliedzošs likumpārkāpums, un, pateicoties šādiem diletantiem valsts pārvaldē mēs esam tur, kur esam.

Atbildēt

vecmamma

23.08.2020. 17:10

Valstī tomēr ir kaut kāda likumdošana, nepilngadīgos nevar strādināt vairāk par 6 stundām dienā. Mans mazdēls 16 gados nostrādāja pagājušajā vasarā mēnesi Lidiņā, bijis ko rukāt, nopelnīja pāri par 300€.

Atbildēt

!!

23.08.2020. 17:01

vienkārši apskaužami! Neviens neko nezina, bet autores kundze zina, kas ir kas! Lielais "kas" ir arī tas, ka Latvijā šie "specbērni" uzrodas ģeometriskā progresijā un tas nav saistīts ar mājdzemdībām, bet gan "mājtaisīšanu". Kā izteicās populārs bērnu dakteris, pirms pēcnācēju radīšanas vajadzētu nolikt eksāmenu. Un vēl latviski klavieres spēlē, uz klavierēm noliek puķu vāzi vai Bethovena bisti...

Atbildēt

pārējie

23.08.2020. 16:49

»

hmm

Zināmās aprindās, acīmredzot, autores vārds komentārus neprasa...


var ielūkoties gūglē un uzzināt,ka autore ir psihoterapeite vai arī rakstu par Mediņu nelasīt,ja viņš nepatīk,bet bērnus laist pasaulē tikai un vienīgi stacionārā,kurā nekad neviens nemirst un pilnīgi visi bērni piedzimst sveiki un veseli un dzīvos 100 gadus.

Atbildēt

hmm

23.08.2020. 16:35

Zināmās aprindās, acīmredzot, autores vārds komentārus neprasa.
Pārējiem jāiztiek ar informāciju, ka viņai ir mistisks "kabinets", uz kuru velnsviņzin kādā sakarā vecmāmiņas ved savus izlaistos mazbērnus. Bildi gan drusku skaidrāku padara veselībai un dzīvībai bīstamu, aizvēsturisku medicīnisku aktivitāšu vāji slēpta apjūsmošana.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.08.2020. 16:24

Izskaidrojums un atbilde uz visiem jautajumiem ir viena. Latvijā šodien valda klaji prettautisks režīms.

Atbildēt

otvechatu, Vasya...

23.08.2020. 15:40

man paraleeli, ko un kaapeec autore tur muld... katolji ir izdzimtenji, pederasti un pedofili... visi!... ja nee, tad kaapeec shie paciesh jau tresho paavestu - pedofilu?!...

Atbildēt

piekrītu

23.08.2020. 15:25

»

Pomeranču Vainadziņš

Nepazīstu Mediņu un neko nezinu par viņa metodēm


un darbs nevienu nav samaitājis un slimu padarījis, 16 st dienā uz kājiņām, palīdzot vecākiem kalpot psrs verdzības iekārtā, viss likās normāli, UN KOPSUMMĀ PALDIES, čekistu bērneļi dzīvei neder...............

Atbildēt

Levits

23.08.2020. 14:42

Šī pārpublikācija ir saskaņota ar autori, kura sava FB teksta beigās raksta - "P.S. Tekstu un bildes bez manas atļaujas medijiem pārpublicēt neatļauju."? Vai Lapsa atkal ir bezkaunīgi nozadzis?

Atbildēt

Realitāte

23.08.2020. 14:28

Vergs vienmēr pateicas saimniekam par pātagu.
Neviens nekliedz ne par darbu - samērīgu, ne par kristietismu, vai nu ko tur bazūnē realitātes noliedzēji.
Tikai par neadekvātu uzvedību, kas šiem jauniešiem dzīvē jau ir bijis ļoti daudz.

Atbildēt

Aramess

23.08.2020. 14:14

Ja blakus liek mājdzemdību slavinājumu, tad laikam gan kaut kas ar rakstītājas prātiņu nav kārtībā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

23.08.2020. 13:57

Nepazīstu Mediņu un neko nezinu par viņa metodēm.

Taču tas, ko zinu noteikti - ar nevajadzīgajiem, izstumtajiem, atkarīgajiem, uc, "balto cimdu" medodes nedarbojas. Tā saucamā pedagoģija tur nosarkst, nobāl un klusi šņukst kaktiņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: