Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aizsargs

03.12.2017. 02:12

»

Kleopatra

Nekad neesmu sapratis pilsētniekus, kas nopērk mazu zemes gabaliņu, uzbūvē māju par miljonu un pēc tam meklē biotopu ekspertus lai kaimiņa mežā izveidotu aizsargājamo teritoriju un viņš nekad nevarētu šo mežu nocirst. Ieriebt kaimiņam gan daļai latviešu ir asinīs vēl no muižas laikiem. Bet tas ir nožēlojami...


Cik pretīga ir savtīga mežu iznīcinātāja piebilde manam komentāram.
Pirmkārt mežu vēlos īpašumā jau gadus 40, tāpēc ka vectēvam bija mežs ko okupācija atņēma, bet šobaltdien vēl nav atdots un pie esošās varas arī neatdos. Otrkārt, mežu nopirkt kaut vai zemgales robežās nemaz nav iespējams, jo vienmēr uzpircējiem informācija ir pirmajiem, kaut sludinājums tikko ielikts, pārdots jau vakar utt.
Treškārt, neesmu pilsētnieks bet spiests dzīvot piepilsētā uz nožēlojama, komunistu iemērīta zemes pleķa un māju kas uzbūvēta paša rokām savas profesijas ietvaros, nevis par miljoniem kādas var atļauties mežu iznīcinātāji un visas Latvijas iznīcinātāji.

Atbildēt

Mežinžnieris

02.12.2017. 12:20

»

nesaprotu?

1/2 jau zinātnieki zinātnieki un mežkopji ar to tikai nodarbojas kā ar pamatotiem argumentiem atspēko zaļo orgānizāciju melus un izdomājumus, pēc tam tie pasaka nekas nav pētīts, viņi neko nezin


Precīzāk 1/2 nopirktu zinātnieku nodarbojas... un tālāk kā tekstā.
Meža zinātnei ir vairāku simtu gadu pieredze par to, ko var darīt mežā un ko nē.
Tā ka tagad var pētīt tikai to, ko vajag un tad ''zinātniski'' to pamatot. Ja maksā, protams. Un tikai tādu viedokli, par ko maksā.
Un tas jau arī pašlaik notiek.

Atbildēt

SOS! valsts pārvaldes degradācija

01.12.2017. 11:45

»

!!!

Zaļo organizāciju propogandisti


ekonomisko grupējumu apmaksāta "latviešu sliktāko īpašību izmantošana" notiek Republikas laukumā 2. Cik ilgi to cietīsim?

Atbildēt

KKB

01.12.2017. 11:27

»

???

Cik samaksaja par so meligo musinoso skribelejumu


1 miljonu skaidrā no tumbočkas no emisāriem, kas grib "izskaust" kokrūpnieku mafiju Latvijā

Atbildēt

!!!

01.12.2017. 11:18

Zaļo organizāciju propogandisti!
Tas aiziet par traku, dzeltenā prese un latviešu sliktako īpašību izmantošana, konkrēti "ja nav man, lai nav nevienam" un tas viss par ārzemju fondu naudu????

Atbildēt

esiet modri!

01.12.2017. 11:11

Cilvēki, esiet modri!
Zoļo organizācijas dāsni tiek finasētas no ārvalstīm, ir pamatotas aizdomas ka meķis ir turināt par grašiem uzpirkt Latvijas mežu zemi! Pielīdzinot noteikumus kaimiņvalstīm, automātiski mainās visu Latvijas mežu vērtība, bet Latvijas zemes uzpircējiem tas ir kauls riklē

Atbildēt

nesaprotu?

01.12.2017. 11:02

1/2 jau zinātnieki zinātnieki un mežkopji ar to tikai nodarbojas kā ar pamatotiem argumentiem atspēko zaļo orgānizāciju melus un izdomājumus, pēc tam tie pasaka nekas nav pētīts, viņi neko nezin!??
Nu, cik ilgi šito ņirgāšanos cietīsim?

Atbildēt

Icaks.

01.12.2017. 10:30

Sargājiet dabu no dabas sargiem! Jo viņi nesaprot, ko dara un uz ko aicina, ir absolūti nedzirdīgi pret objektīvu informāciju, nav gatavi pieņemt neko, kas atrodas ārpus šaurās apziņas un aplamiem pieņēmumiem.

Atbildēt

jau 1/2 gadu ir spriests, pietiek!

01.12.2017. 08:11

Jus domajiet ka vienigais ko ipasnieks drikst ir maksat nodokli? Isteniba jebkurs ipasnieks var uzlikt aizlieguma zimes un nelaut vazaties pa mezu. Ja zalie turpinas teroru, tad tadas zimes bus visur. Labak ir pienemt sos MK noteikumus un brivi turpinat lasit ogas un senes

Atbildēt

???

01.12.2017. 07:57

Cik samaksaja par so meligo musinoso skribelejumu?

Atbildēt

precizets

01.12.2017. 07:53

Ciekurs visiem izdalis un jabaz bus dibena

Atbildēt

prieks

01.12.2017. 03:03

kur Liopa?

Atbildēt

Zaļo zagļu brigadieris

30.11.2017. 20:00

»

Marks

a tu dziļi esi tajā specifikā ierubījies, kā tad! Izlasi visu rakstu, ko saka Valsts kontroles padomniece konkrētajā rakstā. Tur atskaite par revīziju un LVM patvaļas novērtējums ilgākā periodā. Nekas netiek ņemts vērā, pilnīgi nekas. Tikai pašiem savas ekonomiskās intereses...


Sabiedrības interesēm? Vai nevar konkrētāk? Arī ebreju šāvēji Rumbulā, kā zināms, rīkojās sabiedrības interesēs? Atombumba Hirosimai tika uzmesta sabiedrības interesēs. Tagad arī MK noteikumu virzība Jūsuprāt ir jābremzē sabiedrības interesēs? Šie teksti ir veci kā mūžība. Un parasti diemžēl sabiedrības intereses sāk piesaukt tad, kad nav nekādu argumentu.

Atbildēt

Marks

30.11.2017. 18:36

»

ehhhh

Valsts kontrole tāpat neko nerubī. Sēž cilvēki tikai ar saukli, es esmu JURISTS, pazīst ciparus 1 2 3 , a specfikā vispār neiedziļinās


a tu dziļi esi tajā specifikā ierubījies, kā tad! Izlasi visu rakstu, ko saka Valsts kontroles padomniece konkrētajā rakstā. Tur atskaite par revīziju un LVM patvaļas novērtējums ilgākā periodā. Nekas netiek ņemts vērā, pilnīgi nekas. Tikai pašiem savas ekonomiskās intereses.
Un tagad ar šo Min kab.lēmumu, ko grūž cauri pāri līķiem pretēji sabiedrības interesēm, grib šo patvaļu turpināt!
VK konstatē trūkumus meža nozarē – Latvijas Valsts meži formāli atrunājas? / TVNET, 2014

Atbildēt

ehhhh

30.11.2017. 18:15

»

Aigai! - lasiet pirms vārstiet savu "knābi" par kailcirtēm!

LR Valsts kontroles Padomes locekle par revīziju LVM, 2014. gads, TVNET...


Valsts kontrole tāpat neko nerubī. Sēž cilvēki tikai ar saukli, es esmu JURISTS, pazīst ciparus 1 2 3 , a specfikā vispār neiedziļinās.

Atbildēt

ha ha

30.11.2017. 17:36

»

mēs zinām

valsts kontrole ir muļķi, bet tu esi gudrs:) jo tāpat kā ortofotokaršu slēpēji, to patiesību esi noslēpis


tumbočkā noslēpis patiesību par FSC atņemšanu Latvijas valsts mežiem :))))))))))

Atbildēt

Pietiek zagt no īpašniekiem

30.11.2017. 17:18

»

zaglis zaglim zaglis

kam čuriņas galvā no valsts mežu skūšanas un fenderēšanas


Nu ja - Rīgā tupot un aizmirstot par kūtspakaļas izcelsmi daudziem darbā iegūti augļi asociējas ar čurām galvā. Lai Tavas smadzeņu šūnas Tev piedod.

Atbildēt

Marks Antonijs

30.11.2017. 16:48

»

zaglis zaglim zaglis

kam čuriņas galvā no valsts mežu skūšanas un fenderēšanas


šņabis galvā visiem huskvarnistiem, nekas cits

Atbildēt

mēs zinām

30.11.2017. 16:41

»

taxoited

FSC ne dēļ tā atņēma


valsts kontrole ir muļķi, bet tu esi gudrs:) jo tāpat kā ortofotokaršu slēpēji, to patiesību esi noslēpis :)))

Atbildēt

zaglis zaglim zaglis

30.11.2017. 16:37

»

Zagļus nesaprast

Atbilde vienkārša - zaglis vienmēr dzīvos uz citu rēķina


kam čuriņas galvā no valsts mežu skūšanas un fenderēšanas

Atbildēt

Ja ieviestu

30.11.2017. 15:29

»

lauķis

Ja ieviestu definīciju ka mežs sākas no 50 gadu vecuma tad izrādītos ka mežu palicis stipri maz , nerunājot jau par 100 gadīgiem mežiem


Ja pārbaudītu zināšanas 100 kailciršu piekritējiem un izpratnes līmeni par mežsaimniecības nepieciešamību un to, cik no tā visa iegūst valsts, tad rezultāti būtu vairāk kā drausmīgi.

Atbildēt

Kleopatra

30.11.2017. 15:08

»

Aizsargs

Dzīvoju nepārredzamu izcirtumu malā, agrāk meža malā. Tieši to pašu varu teikt par saviem vecākiem un daudziem paziņām, kas jau pirms desmit gadiem sūdzējās, ka nav vairs kur sēņot...


Nekad neesmu sapratis pilsētniekus, kas nopērk mazu zemes gabaliņu, uzbūvē māju par miljonu un pēc tam meklē biotopu ekspertus lai kaimiņa mežā izveidotu aizsargājamo teritoriju un viņš nekad nevarētu šo mežu nocirst. Ieriebt kaimiņam gan daļai latviešu ir asinīs vēl no muižas laikiem. Bet tas ir nožēlojami!!! Nopērciet taču ap māju normālu meža gabalu un saimniekojiet kā paši uzskatiet par pareizu.

Atbildēt

Aigai! - lasiet pirms vārstiet savu "knābi" par kailcirtēm!

30.11.2017. 14:48

LR Valsts kontroles Padomes locekle par revīziju LVM, 2014. gads, TVNET:
Otrs piemērs – 2010. gadā veicām revīziju par videi nodarītā kaitējuma atlīdzināšanas sistēmu, kurā secinājām, ka Latvijā pastāv būtisks meža ilgtspējīgas izmantošanas risks.
2009.-2010. gados pēc Latvijas Kokrūpniecības federācijas ierosinājuma AS «Latvijas Valsts meži» tika atļauts palielināt koku ciršanas apjomu valsts mežos par 4 miljoniem m3 jeb 20% vairāk, nekā to pieļāva Valsts meža dienesta maksimālā prognoze.
Šāda atļauja tika dota situācijā, kad pretēji tiesību aktos noteiktajam nebija noteikti ne uz ekonomiskajiem, vides aizsardzības un sociālajiem aspektiem balstīti pamatprincipi maksimāli pieļaujamo koku izciršanas apjomu noteikšanai, ne izstrādāts meža resursu ilgtspējīgas attīstības modelis.
Tā rezultātā koku ciršanas apjoms galvenajā cirtē dubultojās.
Vienlaikus AS «Latvijas Valsts meži» ieviesa blokciršu sistēmu – attiecīgā meža masīvā tika izcirsta proporcionāli liela pieaugušo audžu platība.
Valsts meža dienests atzīst, ka valsts mežos praktizētajai cirsmu izvietošanas kompaktajai metodei NAV ekonomiskā pamatojuma. !!!!
Arī mežu uzraugs - Valsts meža dienests tajā laikā norādīja, ka valsts mežos praktizētajai cirsmu izvietošanas kompaktajai metodei nav ekonomiskā pamatojuma – tās ir tikai AS «Latvijas Valsts meži» kā komersanta ekonomiskās intereses. !!!!!!!!
Šīs mežu izciršanas dēļ AS «Latvijas Valsts meži» arī uz laiku tika atņemts starptautiskais FSC sertifikāts, kas ir standarts ilgtspējīgas un sociāli atbildīgas mežsaimniecības veikšanai.

Atbildēt

:(

30.11.2017. 14:37

»

Aiga

Ja nespējam pieņemt to, ka Latvijā ir daudz mežu, kuros notiek saimnieciskā darbība un ciršana tiek veikta ar atļautajiem paņēmieniem, tātad izlases cirtes un kailcirtes, tad, lūdzu, ar gaisa baloniem brauciet uz Dāniju un Holandi. Tur jūs neredzēsiet to, kas jums nepatīk. Nav mežu, nav kailciršu. ir...


Aiga, Jūs esat nelietīga. Kailcirtes tiešām jāveido, lai saujiņa pašpašludinātās "elites"varētu turpināt gozēties augstā labklājības līmenī uz sabiedrisko resursu rēķina? Pasakiet, kāds ir sabiedrības kopējais labums no šīm kailcirtēm? Runāju, protams, ir tikai par valsts mežiem...

Atbildēt

Aiga

30.11.2017. 12:37

»

Zane

Ieej google un viss būs skaidri un àtri redzams. Varbut neredzi ja esi karti nopircis benzintankà, LV celu karti. Aizej pie àrsta lai acis parbauda, nebus miglainas bildes


Ja nespējam pieņemt to, ka Latvijā ir daudz mežu, kuros notiek saimnieciskā darbība un ciršana tiek veikta ar atļautajiem paņēmieniem, tātad izlases cirtes un kailcirtes, tad, lūdzu, ar gaisa baloniem brauciet uz Dāniju un Holandi. Tur jūs neredzēsiet to, kas jums nepatīk. Nav mežu, nav kailciršu. ir meži, būs kailcirtes - to jūs varat saprast?

Atbildēt

Zane

30.11.2017. 12:28

»

Ha ha

Ak tāpēc no sabiedrības dažādos veidos tiek slēptas aerofoto kartes. Arī sludinājumu portālos pievienotās ir miglaini neskaidras un nepārskatāmas. Lai atrastu labas kvalitātes kartes, kur redzama mežu izzāģēšana pa gadiem ir jāpavada krietns laiks pie datora


Ieej google un viss būs skaidri un àtri redzams. Varbut neredzi ja esi karti nopircis benzintankà, LV celu karti. Aizej pie àrsta lai acis parbauda, nebus miglainas bildes.

Atbildēt

Čiekurs

30.11.2017. 12:23

To čiekuru atbalstītāji labāk dibenā iebāž! Tā jau pilns ar idiotiem, vairāk neko tà pat nemainīs. Būs rēcīgi

Atbildēt

Es

30.11.2017. 12:06

Informācija par Madlienas pusē notiekošo ir ļoti satraucoša. Tieši tā tas arī notiek. Brutāli, kā hana pavalstī.

Atbildēt

Priekulis

30.11.2017. 11:59

Mēs lauķi klejotāji noēdam zāli un ejam tālāk uz priekšu.

Atbildēt

Aiga

30.11.2017. 11:30

»

Aizsargs

Dzīvoju nepārredzamu izcirtumu malā, agrāk meža malā. Tieši to pašu varu teikt par saviem vecākiem un daudziem paziņām, kas jau pirms desmit gadiem sūdzējās, ka nav vairs kur sēņot...


Izklausās, ka meža īpašniekiem ir jāstāda, jāaudzē mežs, lai kāds varētu aiziet sēnēs, ogās un kādam citam nodrošinātu meža ainavu pie mājas. Ļoti sociālistiski uzskati. Iestādi mežu savā īpašumā, izaudzē un sēņo, priecājies par ainavu, jo tikai uz to tev ir pilnas tiesības.

Atbildēt

Aiga

30.11.2017. 11:24

Zane Ruģēna

Atbildēt

joske

30.11.2017. 10:52

Izcila fotogrāfija!! Tāds izskatīsies Latvijas mežs, ja cilvēki to nekops un necirtīs.

Atbildēt

Ha ha

30.11.2017. 02:59

Ak tāpēc no sabiedrības dažādos veidos tiek slēptas aerofoto kartes. Arī sludinājumu portālos pievienotās ir miglaini neskaidras un nepārskatāmas. Lai atrastu labas kvalitātes kartes, kur redzama mežu izzāģēšana pa gadiem ir jāpavada krietns laiks pie datora.

Atbildēt

Aizsargs

30.11.2017. 02:45

Dzīvoju nepārredzamu izcirtumu malā, agrāk meža malā. Tieši to pašu varu teikt par saviem vecākiem un daudziem paziņām, kas jau pirms desmit gadiem sūdzējās, ka nav vairs kur sēņot.
Spriežot pēc "zaļo zemnieku" dabas draugu aktivitātēm, viss vēl nav izzagts. Mēs esam vareni, mēs esam diženi, mums europa dod forvarderus, mums par nato naudu izbūvē mežos ceļus. Žāģējiet tik bāliņi.

Atbildēt

Santa

30.11.2017. 00:46

Saite uz petīciju http://www.100kailcirteslatvijai.lv

Kas redzama 27.novembra rakstā par šo tēmu

Atbildēt

Mežinžernieris

30.11.2017. 00:44

Kā jau ir redzams no LVM iecerētās ciršanas noteikumu izmaiņu virzības, tad, suņi - saprotošie, ka notiek nozieguma sagatavošana, REJ, bet karavāna - ZM un LVM tikai soļo tālāk, arvien tuvāk savam mērķim.
Tas tikai norāda uz faktu, ka šeit Latvijā, saprāta balsi ignorē. Ignorē, esot jau bezdibeņa malā, ??? miljardu Valsts parāds, kurš nemitīgi pieaug nevis samazinās - lai spertu drošu soli uz priekšu.
Valstī vajag tādu rīcību, lai attīstītu ražošanu, būtu darba vietas, ražotu produkciju. Nevis, lai izsaimniekotu resursus.
Bez ražošanas nav attīstības - tā ir aksioma. Kā var to nezināt?

Atbildēt

zāģzobs

30.11.2017. 00:19

Atvainojiet, bet links uz akcijas lapu nestrādā.

Atbildēt

Atbrivotajs

29.11.2017. 22:48

Bet jus tak pasi esat savelejusi " zalos" un " limoncikus" . Nav ko gaudot!

Atbildēt

Diversijas

29.11.2017. 22:01

pornogràfija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: