Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāds teiks “Galda spēles – tas ir priekš bērniem!”. Nē! Patiesībā galda spēles var spēlēt ikviens. Vairāki pētījumi pat pierāda, ka galda spēļu spēlēšana attīsta atmiņu, samazina stresu, uzlabo imūnsistēmu, rada prieku un azartu.

Lai darba ikdienā iegūtu tieši šos pozitīvos elementus un kopīgi iemācītos jaunas spēles, VID Vērtību vēstneši aicināja Talejas ielas kolēģus 13.februāra vakarpusē piedalīties galda spēļu vakarā!

Ceturtdienas novakarē Talejas ielas 1.stāva konferenču zālē pulcējās aptuveni 36 cilvēku plašs spēlētāju pulks. Kopīgi tika izspēlētas tādas galda spēles kā Carcassonne, Sabateur, Ticket To Ride (Europe), Catana, Pandemic, Azul, Planet un Exploding Kittens.

Lielākā daļa spēlētāju šīs galda spēles spēlēja pirmo reizi, tāpēc pavisam loģiski, ka sākums bija nedaudz gausāks. Tomēr maz pamazām, apgūstot noteikumus un izprotot spēļu stratēģiju, vakara dalībnieki arvien vairāk atvērās, izbaudot pasākumu un dažādās galda spēles.

Sakām lielu paldies visiem kolēģiem, kas atbalstīja ieceri un piedalījās pirmajā VID galda spēļu vakarā! Ļoti ceram, ka kolēģu atsaucība nezudīs un pozitīvu apstākļu rezultātā, iespējams, varēsim piedāvāt spēles arī kolēģiem reģionos!

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

20
35