Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kleera

02.09.2021. 13:15

»

Pētītājs

Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir


Profesionālās izglītības likuma 30.panta piektā daļa nosaka, ka profesionālās izglītības programmas, izņemot profesionālās pilnveides, profesionālās ievirzes un neformālās izglītības programmas, akreditējamas Izglītības likumā noteiktajā kārtībā. Līdz ar to mācību centrā nodrošināmās pieaugušo profesionālās pilnveides programmas, atbilstoši likumā noteiktajam, nav nepieciešamas akreditēt.
Āmen.

Atbildēt

Pētītājs

30.08.2021. 18:25

»

Anna

Pilnīgi piekrītu. LMTC nodrošina gan kvalitatīvu mācību organizāciju, gan kvalitatīvu mācību saturu. Kā var kaut ko tādu sadzejot


Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir?

Atbildēt

Janis

30.08.2021. 16:02

Kaut kādas muļķības sarakstītas! LTMC ir kvalitatīvs tiesnešu mācību centrs. Tam nav jābūt nedz prof.skolai, nedz zin.institūcijai, jāizdod diplomi vai tml. Notiek kursi, kvalitāte protams ir katra subjektīvs vērtējums. Pasūtījuma raksts, lai nomelnotu LTMC.

Atbildēt

Pētersons

30.08.2021. 15:49

»

novēro

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis


Būsim precīzi- nevis valdes, bet padomes loceklis un eto dve boļšīje razņici!

Atbildēt

beidzot

30.08.2021. 15:19

...................

Atbildēt

stelles

30.08.2021. 11:18

Sievietēm ir tiesības! Dāmīšu klubiņš darbojas un kāpēc tas jākritizē? Ne jau visas var iet uz tamborēšanas kursiem

Atbildēt

novēro

30.08.2021. 10:42

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis!

Atbildēt

Narkotiku tranzīta un atmazgāšanas izcilnieki

30.08.2021. 10:33

»

KNAB

Precizi - tiesnesim jaabuut neatkariigam , bet diemzeel Latvijaa tas taa nav . Latvijaa tiesnesis izlasa likumu ,pat citee AT atzinas ,bet leemumu pienem pretrunaa ar likumu , likuma normaam


Nu paldies dievam, ka ir vēl tiesneši, kas pretojas sačarētajai likumdošanai kura nevar notiesāt valsts izzadzējus.

Atbildēt

savadi

30.08.2021. 09:22

Ieteiktu uzrakstīt iesniegumu un palūgt pārbaudīt, kuras amatpersonas un cik daudz saņēma honorārus šajā SIA.

Atbildēt

Fakts

30.08.2021. 09:01

Manā krimināllietā tiesnese notiesājošā spriedumā uzrakstīja napareizo personas kodu un uzdeva ierasties probācijas dienestā stundu atstrādāšanai.
Varat iedomāties, kādas "duračkas" taisa spriedumus krimināllietās.

Atbildēt

Joske

30.08.2021. 07:57

Šo liekēžu nolaidības dēļ,Latvija atrodās pedējas vietās,visās nozarēs,tiesneši vēl apvaino prokuraturas,un policijas izmeklētāju darbu,ka nepareizi tiek veikti izmeklēsanas darbi.

Atbildēt

Nu nu

30.08.2021. 07:49

Vai tad mūsu tiesiskajā valstī nav nevienas institūcijas, kas to varētu noskaidrot?

Atbildēt

Latvijas pilsonis

30.08.2021. 06:24

Latvijā vārdi tiesnesis un kukuļņēmējs ir sinonīmi, apskatieties kā rukši nobarojušies , nāk rudens cūku kaujamais laiks!

Atbildēt

Egīla labākās draudzenes grāmatiņā par to ne vārda

30.08.2021. 03:29

Bērnu pārrobežu nolaupīšanas civiltiesiskie aspekti. Bērns starp vecākiem un valstīm
Irēna Kucina

Starptautiskās un ES tiesības. Cilvēktiesības, Civiltiesības
432 LPP

Atbildēt

Sorosa fonda korupcijas perēklis Latvijā

30.08.2021. 02:49

No Uzņēmumu reģistra noskaidrots, ka komercfirmu SIA “Tiesnešu mācību centru” kontrolē “Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS” Alberta ielā 13, iepriekšējais nosaukums — “Sorosa fonds-Latvija”.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.08.2021. 00:38

»

jaajaa

...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr...


Ja dārgās kaklsaites nomainītu pret lētiem striķiem karātavās, tad iestātos taisnība.
/Marks Tvens/

Tikai neviens vēl nav izgudrojis, kā taisnību pareizi uzglabāt, toties ir tūkstošiem metodes kā iznīcināt.

Vairākums vienmēr gribēs lielāku atalgojumu, lētākas preces un mazāk strādāt, bet tās visas ir savstarpēji izslēdzošas lietas, ja nav vergu, kas to visu sagādā.
No tā var secināt, ka vairākuma griba pati par sevi ir maldinoša un valstis pašiznīcinošs triks.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 23:22

»

Tālavas taurētājs

Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā...


...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr viņa griežas"...un griežas vēl joprojām...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 22:54

»

jaajaa

...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem


Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā.
Pēdējos 30 gados notiekošais ir okupācijas turpinājums uz atjaunotās Latvijas teritorijas ar okupācijas laika iedzīvotāju sastāvu un okupācijas iedibinātās sistēmas kārtību.
Un ja tavas prasības šādā situācijā ir "viens likums, viena taisnība visiem" tad esi komunistu vai okupantu kliķes kadrs, kurš prasa okupantiem tiesības un esošās zagļu kliķes politikas turpināšanu.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:17

»

Tālavas taurētājs

Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas


...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem...:)

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:13

»

Fēlis

smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav


...mēģināšu paskaidrot, kāpēc bez uzbrauciena...tāpēc, ka tiesnesim ir jābūt neatkarīgam, tādam, kas izlasa likumu, saprot to, un saskaņā tikai ar to pieņem lēmumu...un nedrīkst viņš baidīties ne no lielajiem politiķiem, ne no varenā krimināla, ne no Pietiek komentētājiem utt...bet arī tiesnesis ir tikai cilvēks, tāpēc arī bez uzbrauciena...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 20:19

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas.

Atbildēt

Viss ir likumsakarīgi

29.08.2021. 19:02

Tapēc nevajag brīnīties, ka katrs otrais prokurors un tiesnesis ir alkoholiķis, narkomāns vai psihopāts. Daži apvieno visas trīs īpašības! Katru kursu beigās tie saņēma balonu, makijāžu un tauri, kā īsti klauni …

Atbildēt

Ja kursi

29.08.2021. 17:57

»

Jautājums

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem


nav akreditēti, tad tiem nav nekāda sakara ar pasniedzēja darbu ( ko drīkst veikt amatpersonas) un tie nevar kalpot par pamatu naudas (algas, dāvinājuma vai kā nu to tagad.nosauks) saņemšanai

Atbildēt

Fēlis

29.08.2021. 17:40

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav?

Atbildēt

Jautājums

29.08.2021. 16:58

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 16:15

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts...:)

Atbildēt

Nika

29.08.2021. 16:14

Es pēdējā laikā nopietni domāju par to, ka pienācis laiks uzspodrināt manu PIETIEK.com Interneta Personības tēlu.

Kā domājat jūs, mani mīļie cienītāji?

Ja es turpmāk dēvēšu sevi par Diku, nebrīnieties - vīriešu dzimumlocekļa apzīmējums amērikāņu slengā nav tas sliktākais, kas varētu mani piemeklēt!

Sliktāk būtu, ja no rīta pamostoties es konstatētu, ka turpmāk būšu "Varvara skaistā, mati sapīti pīnē saistās"... jo nekas no tā, atšķirībā no Dīķa, neatbilstu patiesībai... šalom!

Atbildēt

Korupcijas Neaizskaramibas un Atbalsta Birojs

29.08.2021. 16:05

Latvijas prokuratura , tiesa , policija - korupcijas pamats valsti !

Atbildēt

Eduards Lunis

29.08.2021. 15:10

---Esmu 25 gadu garumā ,,iztiesājies,, ,,pašreizējās brīvās latvijas tiesās,, un man ir PILNĪGI UN NEPĀRPROTAMI SKAIDRS-VISSKAIDRĀK REDZAMA NOZIEGUMU BRĪVĪBA IR TIEŠI TIESĀS!
Kaut vai par piemēru -Ogres tiesu, vai kā viņu tagad ir pārkrustījuši par Zemgales rajona tiesu. Jau gadiem ,,tieneši,, neļauj ierosināt civilprasību par nepamatoti ierosināto pret mani krimināllietu,kā arī par nodedzināto simniecības ēku!? Sevišķi,,izcelās,, Zavadska, Naglis, Melbārdis !?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: