Menu
Pilnā versija
Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Viedais Manels · 12.10.2021. · Komentāri (59)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.

Vienlaikus karš patiešām notiek – starp globālajiem atiestatītājiem, kur aisberga redzamā daļa ir farmācijas giganti, un pārējo cilvēci, kas grib izdzīvot un saglabāt dabisko imunitāti. Pretinieks ir labi konspirējies, toties viņa dienderi ir visnotaļ redzami un taustāmi. Viņi ir no miesas un asinīm. No Dieva soda šie bezdievji nebaidās, bet no tautas gan. Atcerieties, cik centīgi drošībnieki meklēja “pagrīdniekus”, kas izplatīja lapiņas ar pakārtajiem nacistiem. Tāpat svaigā atmiņā “uzceptā” lieta par video ar “miskastes lustrāciju” kā rekomendējamu kangariem.

Ar ārkārtējās situācijas ieviešanu karš ir iegājis jaunā fāzē. Ja es būtu opozīcijas politiķis, tad ieteiktu segregācijai pakļautajiem apciemot valdošās koalīcijas deputātus un ministrus, lai privātā atmosfērā sirsnīgi apspriestu, cik pareiza ir viņu rīcība. Taču es esmu tikai vienkāršs Latvijas pilsonis nepotēto masā, kuru režīms apzināti moka.

Globālo kungu vagari salauzīs daudzu jo daudzu to cilvēku likteņus, kas atteiksies potēties (IMHO – nomušīties) un neļaus injicēt savus bērnus. Tāpēc personīgi es nenosodīšu nekādu protesta formu un aicinu savus domubiedrus nesaukt izmisumā novestos līdzpilsoņus par provokatoriem. “Pasaules ļaunīšiem” nav vajadzīgi provokatori, lai verdzinātu tautas, pietiek ar vairākuma verdziskumu, kas aktīvākos protestētājus uzskatīs par vainīgajiem “grožu pievilkšanā”.

Apelēt pie varmāku sirdsapziņas ir veltīgi. Varas apreibināto ļaundaru pieteiktajā karā tikai ikkatra latvzemieša nelokāmība un pretinieku reālas bailes nesīs uzvaru ī nepotētajiem, ī spaidu vai viltus kārtā nopotētajiem, kuriem sagatavota jau nākamā injekcija.

Novērtē šo rakstu:

122
28