Menu
Pilnā versija
Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Viedais Manels · 12.10.2021. · Komentāri (59)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

16.10.2021. 18:50

»

Dagnija

Arī citi ir izdevuši savas atmiņas. Jūs neesat vienīgais! Sameklējiet un palasiet! Arī daudzi citi ir komponejuši, dziedājuši. Uz sevi esat pārāk ieciklējies, atlaidiet sevi no sevis. Atslābinieties! Jūsu krusts var izrādīties stipri viegls nekā dažam labam no režīmā cietušam! Piem. Ğederts Melngailis...


Ļoti daudzi citi ir salauzti un klusē. Es uzskatu, ka cilvēkiem ir jāzina patiesība un ja daudzi klusē, kādam ir jārunā. 30 cilvēki ir vērsušies pie Kangera komisijas tieši ar tādiem pašiem stāstiem kā es. Tikai Kangera komisijai tika aizliegts sākt kaut kādu izmeklēšanu un kaut ko publiskot. Visi šie 30 cilvēki joprojām tiek baroti ar ļoti spēcīgiem medikamentiem un pat savas domas spēj formulēt ar ļoti lielām grūtībām. Es rakstu arī šo cilvēku vārdā un arī to citu, kuri jau šobrīd ir miruši. Kopumā caur šāda tipa vajāšanām Latvijā ir izgājuši apmēram no 500 līdz 1000 cilvēkiem. Ir skaidrs, ka mūžīgi šādus noziegumus noslēpt nebūs iespējams. Manas publikācijas un grāmatas kaut kad nākotnē tiks ļoti rūpīgi pētītas un publiskotas arī lielajos masu medijos. Atcerieties kaut vai Vili Lāci un Ojāru Vācieti. Par viņiem tiek publicēt viss.

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 18:32

»

Atis Priedītis

Lasot manus komentārus cilvēki uzzina patiesību. Laikā kad lielie masu mediji izmisīgi turpina to slēpt, citas izejas jau nav. Starp citu esmu izdevis jau 17 grāmatas - dzeja, pasakas un romāni. Par VDK ir tikai divās no tām


Arī citi ir izdevuši savas atmiņas. Jūs neesat vienīgais! Sameklējiet un palasiet! Arī daudzi citi ir komponejuši, dziedājuši. Uz sevi esat pārāk ieciklējies, atlaidiet sevi no sevis. Atslābinieties! Jūsu krusts var izrādīties stipri viegls nekā dažam labam no režīmā cietušam! Piem. Ğederts Melngailis, Iļja Ripss utt. utt.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2021. 18:14

»

Dagnija

Nu mainiet plati! Vienu un to pašu maļat un sevi kā Mūžīgo upuri izceļat. Tādu upuru Jūsu paaudzē bija daudz, bet viņi nemaļas ar savu sāpi pa portāliem! Redzu Jūsu vārdu komentāru sadaļā un nelasu


Lasot manus komentārus cilvēki uzzina patiesību. Laikā kad lielie masu mediji izmisīgi turpina to slēpt, citas izejas jau nav. Starp citu esmu izdevis jau 17 grāmatas - dzeja, pasakas un romāni. Par VDK ir tikai divās no tām.

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 14:04

Latvijas sabiedrībā jābeidz savstarpēji kasīties. Ir brīvprātīga izvēle, ko sākumā valdības pīlāri pazinoja:cilvēki izvēlas pret iespējamo (!) saslimšanu potēties, lai slimību, ja tāda uzradīsies, pārciestu vieglāk un nevajadzētu nokļūt slimnīcā. Būs cilvēki, kas slimību paši ar dabisko imunitāti pieveiks. Būs grupa cilvēku, kuri veselības stāvokļa dēļ nedrīkstēs vai baidīsies lieki tērēt savus imunresursus potēm. Tagad poti valdības korifeji padarījuši par vienīgo panaceju un noziedzīgi biedē, pazemo cilvēkus, būtībā visu sabiedrību, ierobežo visas starptautiski pieņemtās un neatceltās cilvēktiesību normas (brīnumainā kārtā arī tiesībsargs ignorē starptautiski pieņemtās cilvēktiesību normas!?). Sabiedrības segregācija ir pārdomātas afēras ķēdes posms. Milzīga nauda apakšā! Tāpēc, tauta, nekasīsimies! Visi zem vienas saules staigājam, katram savs viedoklis, būsim iecietīgi pret citādu viedokli un galvenais - neļausim sevi citu ar citu sarīdīt afēras organizatoriem!

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 13:42

»

Atis Priedītis

Drīzumā sāksies atklātas publikācijas par VDK lietoto cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodi "Zersetzun". Pagaidām gan ir tikai 2 miljoni publikāciju vācu valodā, vairāki tūkstoši rakstu krievu valodā un neviens Latvijas lielo masu mediju raksts latviešu valodā. Tas liecina tikai par to, ka Latvijas...


Nu mainiet plati! Vienu un to pašu maļat un sevi kā Mūžīgo upuri izceļat. Tādu upuru Jūsu paaudzē bija daudz, bet viņi nemaļas ar savu sāpi pa portāliem! Redzu Jūsu vārdu komentāru sadaļā un nelasu.

Atbildēt

Nu gan

14.10.2021. 15:52

Lasi un brīnies! Viduslaiki Latvijā atgriezušies. Ja normālās valstīs vakcinācija sasniedz 70 un vairāk procentus, tad te ir tādi ķērcieni ,ka lielinkvizitors sajūsmā sistu plaukstas un vilktu vakcinētos uz sārtu, antivakseriem sajūsmā gavilējot. Ko jūs gribas panākt? Lai pārgurušie mediķi vispār nospļaujas un pasaka kā Zlidnis : mans ķermenis, ko gribu to daru, un mans ķermenis ir piekusis un pārguris atkačājot nevakcinētos ,īsi sakot ejiet jūs visi dillēs. Es labāk aizbraukšu uz normālu valsti, kur dakteriem nav jāstrādā ārkārtas režīmā aptaurētu tumsoņu dēļ. Kuri bīstas no potēm, bet gatavi uzgrūst sevi, saslimušo, ārstiem uz kakla, glābiet nu!

Atbildēt

Vai K. Streips ķēris nepārtrauktu skrejamo?

13.10.2021. 22:11

Streips kārliks laikam pieķēris no vakcīnas nepārtrauktu skrejamo - lasa savu stulbo raidījuma tekstu, it kā tūlīt, tūlīt jātiek uz poda, var nepaspēt.

Visus TV 24 nevakcinētos gāna, apsaukā un uzdodas par pasaules lielķo infektologu - zinātāju un stāsta - VAKCINĒTIE PASARGĀJOT sabiedrību.

Vai viņš var paskaidrot, ar ko viņi pasargā citus cilvēkus no COVID 19, ja kaut ko iegūst vienīgi sev. Kā testē vakcinētos, tā simtiem inficēto.

Ar infekcijas izplatīšanau un pārnēšašanu PASARGĀ CITUS.
Kā šis homoseksuālists var pasargāt citus, ja gadijumā trinas ar citiem, ja nenēsā masku un ja to neliek uz priekšas un pakaļas, lai neizspruktu skrejamais.

brīvā mikrofona telefona numuru : bnrr, brrr, brr - saprati, paspēji kā čukča, kurš parauj tualetes podu aiz auklas, kas bija krievu laikā ar pākārto ūdens kasti. ČukčA SAKA: brīnumjauki, parauj auklu un tek ūdens, bet nelaime ir tā , ka ja iebāz galvu podā, nevar paspēt padzerties, tā ar Streipa raidījumu.

Pajautā studentam, lai noklausās Streipa raidījumu un pastāsta, ko tas teica. nekas nesnāks tāpat kā čukčam.

Strteip, neapkauno tautu, vācies projām uz savu Ameriku.

Atbildēt

pičkovičam

13.10.2021. 18:18

»

es pišu tavu dievu

serbu tautas lamu tradīcija


Serbi tie paši krievi vien ir, tikai ne mongoļu, bet turku taisītie.

Atbildēt

es pišu tavu dievu

13.10.2021. 10:22

serbu tautas lamu tradīcija

Atbildēt

Jūle

13.10.2021. 10:12

Es ir no to baur' zem'.... '

Atbildēt

hi hi

13.10.2021. 08:11

Māliņš sen pie maukām nav bijis laikam.

Atbildēt

Tiem tikai konti amerikā, kurus drīz bloķēs.

12.10.2021. 23:32

»

!

tu gan nesmuki izsakies par amerikanu valdibu Latvija


Kur tu redzi amerikaņu valdību, es redzu tikai čekas stukačus, komunistus un okupantu ordu.

Atbildēt

paskatiet you tube

12.10.2021. 21:51

ukrainu dakteri Komarovski raidījumā čas Golovanova. radīj7umi, kas atpalikuši apr gadiem 2000 ir visur...acu galā neieredz gudrākos un gatavi mirt sava stulbuma dēļ. UZ PRIEKŠI!!!!gultu iedos, kā būs ar ārstiem, kurus paši norējuši, nezinu

Atbildēt

N

12.10.2021. 20:46

Konflikta pamatā ir atšķirīgi viedokļi vai intereses un grūtības panākt kompromisu, bet vardarbības cēlonis vienmēr ir varmākas vēlme pēc varas un kontroles.

Finanšu kontrole ir ļoti spēcīgs manipulācijas veids. Mūsdienās to izdala arī kā atsevišķu vardarbības veidu. Varmāka, cita starpā, ierobežo upuri strādāt. Bieži vien šādu rīcību neuzskata par vardarbību un tā paliek neievērota, lai gan tā var atstāt sekas ilgtermiņā. Piemēram, ja cietušajam nav naudas, ir grūtāk rast izeju no situācijas.

Vardarbības veicējs attaisno savu uzvedību, apgalvojot, ka upuris pats ir vainīgs. Populārs paņēmiens ir prāta apmiglošana – manipulēšana ar patiesību un faktiem, liekot upurim šaubīties par savām jūtām, domām un pat par psihisko veselību.
Vardarbības veicējs nosaka, cik ilgi upuris drīkst uzturēties ārpus mājas - izolē to. Ierobežo kontaktus. Bieži vien, psiholoģiski ietekmējot otru personu, agresors mēģina izolēt cietušo no
ārpasaules – draugiem, ģimenes, skolas biedriem un/vai darba kolēģiem.

Komunikācijā regulāri tiek izmantota noniecināšana, apsaukāšana, liek justies nepilnvērtīgam, pazemo (arī publiski), liek izjust vainas apziņu.

Viss minētais pašreizējai valdībai der kā uzliets.

Atbildēt

andreiko

12.10.2021. 20:32

Viedais Manel! Vai tad tu nevarētu nākamajā rakstā ielikt visas tās adreses (personisko īpašumu), kur dzīvo galvenie likteņa lēmēji? Ja pašam nav iespēju, tad,domāju, Lato tev ar prieku izpalīdzēs. Saproti - lai zinātu, kuram kungam savu bēdu klapatiņu nest, ir jāzina konkrēta mājvietas adrese. Rakstīt uz Saeimu vai MK ir tas pats (vēsturē), kas nosūtīt vēstuli caram, imperatoram, ķeizaram vai Astrīdai Lindgrēnai.

Atbildēt

Skarbais Virsaitis

12.10.2021. 20:19

»

Secinājums

Tā vajadzētu rīkoties katram cilvēkam


Pienāks īstais laiks- rīkosies.

Bet, kā teica dzejnieks:"Tas laiks nenāks,ja to nevedīs".

Un ironiskākais un paradoksālākais ir tas, kā šobrīd šo laiku ved un tuvina tie (neapzināti vai citādi), kuriem šis laiks būs punktu pieliekošs. Vienu punktu, nevis daudzpunktu.

Atbildēt

sarkanais varmāka gaudo

12.10.2021. 20:05

vienīga izeja šitos nebarot un piespiest maksāt nodokļus!!!LIKVIDĒT OBAMAS CARE. REFORMAS VESELĪBAS APRŪPĒ!!!!Kamēr tādiem neliks rūpēties par savu veselību, ka utes bija un paliks.

Atbildēt

12.10.2021. 19:47

»

diemžēl

Aitas atpazīst pēc "bē


Es tevi uzraiz atpazinu.

Atbildēt

Edis

12.10.2021. 19:42

»

!

tu gan nesmuki izsakies par amerikanu valdibu Latvija


Nedabus vini ne pa pieri,ne pa dirsu,ne pimpi mute vini nedabus.Vini ir to pelnijusi,bet nedabus.Vini ir,ka glumi radijumi-vienmer atrod veidu,ka ''izlist''

Atbildēt

Lapsas pa$ūtījumu galc

12.10.2021. 19:29

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


nauda nesmird!

Atbildēt

Izskatās patreizējā vara ir aizmirusi

12.10.2021. 18:07

kas tad ar varu notiek, ja tā nostatī ievērojamu tautas daļu pret sevi.

Atbildēt

motorhead 1916 laikam ieraavis

12.10.2021. 17:31

»

motorhead 1916

autors laikam ieraavis...gadaas


pieķēzītu pamperi pakaļā. Tādas šaizes visiem citiem negadās...

Atbildēt

Jautājums ir tāds

12.10.2021. 17:17

Vai arī vakcinētie tagad ir gatavi cilvēktiesību ierobežošanai un to dzīvju lēnai sabradāšanai?

Jo šis ministru kabinets neko citu nepiedāvās, vai tu vakcinēts, daļēji vakcinēts. Vai varbūt nepietiekami balstvakcinēts.

Vakcīna ar vienīgo poti (J&J, laikam) nebūs ar vienīgo poti. Jau tagad par to runā. Divreizēja vakcinēšanās nebūs pietiekama. Vajadzēs trīs. Varbūt 4-5. Varbūt ne tikai 4-5.

Un tajā laikā arī tevi turpinās ierobežot.

Atbildēt

Secinājums

12.10.2021. 17:08

»

Skarbais Virsaitis

https://youtu.be/P-tSqZ3HMSE


Tā vajadzētu rīkoties katram cilvēkam.

Atbildēt

motorhead 1916

12.10.2021. 17:05

autors laikam ieraavis...gadaas.

Atbildēt

autor!

12.10.2021. 16:50

Staigā uzmanīgi, ka nepārkrīti pār Zemes malu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.10.2021. 16:46

»

Baisi

Īstenībā šis naids manu tautiešu starpā man atgādina atmodu, kad šādi savā starpā kasījās latvieši ar padomju tautu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

---------

"Brāļu kari" M.U.Ļ.Ķ.U zemē "latv(ĀN)ijā".
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??
...
Ko Tu "brāļu karos" meklē?
SEV un BRĀLIM "renti" peklē?!?
Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
Izraut Sirdi, dragāt ribas?...

Kam Tev kalpo rokas, kājas?
Brāli sist, līdz - pagurst vājas??
Brāli spārdīt, līdz - ļimst ceļos,
"Karakalpi", kam ceļš "veļos"?!?

Kam Tu "ienaidniekos" prasies,
Kad ar paša BRĀĻIEM "kasies"?
Kāpēc naidu atvem, mel(l)u,
BRĀLI "mālējot" par "vellu"?

Kam Tu provocēt ļauj karu,
Dažkārt - pat uz mūžu garu,
Tiem, kas "shēmo", ņirdzot malā,
SAVU vinni BRĀĻU galā?!?

Kam Tev acis, kam Tev ausis,
Ja - tās TIKAI akli klausīs,
"Brāļu kara" ZOMBĒTĀJUS,
Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?

Kam Tev jēga, Dieva dota,
"Smadzeņpodā" ierievota?
Lai to, tŗula naida varā,
Nozaudētu "brāļu karā"?!?

Kam Tev Dvēselīte miesās,
Kas par "brāļu kariem" tiesās,
VISUS (Tevi – tajā skaitā),
Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?
...
"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
Kam Tu M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?...

Vai Tev Radītājs ir skaudis,
To, ko zina VISI ļaudis:
Kur, kā NEcilvēks, vairs deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??

---------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skarbais Virsaitis

12.10.2021. 16:28

https://youtu.be/P-tSqZ3HMSE

Atbildēt

Atis Priedītis

12.10.2021. 16:22

Drīzumā sāksies atklātas publikācijas par VDK lietoto cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodi "Zersetzun". Pagaidām gan ir tikai 2 miljoni publikāciju vācu valodā, vairāki tūkstoši rakstu krievu valodā un neviens Latvijas lielo masu mediju raksts latviešu valodā. Tas liecina tikai par to, ka Latvijas VDK darbinieki ir sastrādājuši tik lielas cūcības kā neviens cits.
Par šo tematu ir izdota mana grāmata "Kristaps - slepenie protokoli", kurā aprakstītas VDK vajātā cilvēka izjūtas. Rakstīts arī par to, kā šim cilvēkam izdevās palikt dzīvam un vēlāk turpināt dzīvot kā parastam normālam cilvēkam. Šī ir pirmā grāmata Latvijā, kura VDK cilvēku vajāšanu metodes (Zersetzung) atklāj visā pilnībā. Masu mediji par tām sāks rakstīt tikai pēc gadiem 10 vai 20. Grāmatu var brīvi lejupielādēt. Grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli" par Zersetzung metodi ir rakstīts šādās lappusēs: 29 - 32, 67 - 69, 148 - 149, 151 - 152, 167 - 182, 187 - 188.
https://files.inbox.lv/shared/file/3e93d46fd8000e0e44441f53a3ed079d45bc926e

Atbildēt

Jūle

12.10.2021. 16:21

Gribas ņemt beizbola nūju un gāzt tiem stulbo lēmumu radītājiem. Ceru,ka Dievs nav mazais bērns, un tie nelieši dabūs pelnīto atmaksu. Lai nolādēta šī valdība!!!

Atbildēt

Lai slava mazajam miestiņam...

12.10.2021. 16:18

Vakcinācija, ir mēģinājums, mazināt saslimstību, un te nekā peļama nav. Bet covida izplatību, nu ļoti minimāli spēj iespaidot. Galvenā problēma, cilvēku pulcēšanās, bez nepieciešamības, visādos pasākumos, nevis plašajos veikalos ko nopērkot. Ko nozīmē sertifikāti, ja vakcinētie paši slimo, pārnēsā infekciju? Ja Saeimā bailēs no infekcijas visi mūk uz mājām strādāt? Ja Zatlers guļ itkā slims, bet sieva ar vīrusiem steigā publiskos pasākumos? Tātad viss, ar ko baida, ir tikai pufelis, lai piespiestu šķirot labajos, un ļaunajos!++

Atbildēt

Plāksteri līdzēs nogalināt vakcinētos!

12.10.2021. 16:15

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tieši tā. Savu neapmierinātību ir jāvērš pret varu, nevis pret vakcinētajiem. Apsaukāties un vēl jo vairāk - mēģināt viņus pārliecināt par to, ka viņi ir izdarījuši kļūdu, nav jēgas. Noticis potēšanās fakts ir neatgriezeniski noticis fakts. Pa zobiem ir jādod provokatoriem un valdošajiem. Ja beigtos...


ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegadāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālais globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt vajadzīgo antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” finansu sistēmai.

Atbildēt

vecs čekists

12.10.2021. 15:05

Levits ir manā kartotekā, apzinīgs un izpildīgs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 15:03

»

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

MK valdība un Levita & Kariņa militārā hunta brīvprātīgo vakcināciju izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim viņam, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu...


Tieši tā. Savu neapmierinātību ir jāvērš pret varu, nevis pret vakcinētajiem. Apsaukāties un vēl jo vairāk - mēģināt viņus pārliecināt par to, ka viņi ir izdarījuši kļūdu, nav jēgas. Noticis potēšanās fakts ir neatgriezeniski noticis fakts. Pa zobiem ir jādod provokatoriem un valdošajiem. Ja beigtos šī riešanās tīmeklī, kariņi būtu zaudētāji it visā. Potētie beidzot ieraudzītu, ka valdība ir impotenta vakcinācijas organizēšanas jautājumos un kā impotenta (nespēj sasniegt pašu nospraustos mērķus) ir patriecama. Nevakcinēto attieksme nākamā gada vēlēšanu sakarā, es ceru, jāskaidro nav. Abās grupās - vakcinētie un nevakcinētie - būtu līdzīga attieksme pret koalīcijas partiju politisko nākotni, un ... Vienotība beidzot izlidotu aiz borta, iespējams, - kopā ar kādu no satelītiem. Pašreiz kariņiem ir stabils aizvainoto vakseru elektorāts.

Atbildēt

Vecais boļševiks

12.10.2021. 14:56

»

Opā

Viss ir pareizi! Esam nolokāmi, un mēs uzvarēsim


Nāša ģēla prāvaja :))

Atbildēt

Drīzāk impērija jeb guberņa

12.10.2021. 14:53

Komūnistu un čekas stukaču dievzemīte, jā gan.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 14:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man ir ieteikums. Beidzam (vismaz cilvēki, kuru galvās nav brūnā pelēkās vielas vietā) vairot kašķi un pavilkties uz visādām provokācijām. Netaisoties durties, cenšos cienīt pretēju izvēli. Kariņiem un pavļutiem vienīgā izdzīvošanas (palikšanas pie varas) iespēja kārtējo reizi ir sarīdīt cilvēkus pēc...


MK valdība un Levita & Kariņa militārā hunta brīvprātīgo vakcināciju izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim viņam, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu.

Otrkārt. Valsts paziņoja, ka valsts iestādēs policija nekontrolēs neko no vakcinācijai pakļauto noteikumu ievērošanas.

Viss spiediens uz privātā sektora ekonomiku, ar negaidītām zibenspārbaudēm (lasi: pēkšņiem uzbrukumiem) sastādot admin. pārk. protokolus un uzliekot ievērojamus naudas sodus, ja tikai viens pārdevējs nav vakcinēts!!!

Tas ir totāls valsts terors.

Šajos valsts terora apstākļos pret nevakcinētiem valsts raida vakcinēto “aitu baru”, lai bars samīda līdz nāvei nevakcinētos (varas dēvētos “antivakserus”).

Nevakcinētiem ir jaunu iespēju laiks! Super! Tas atbilst viņu saprātam, analītiskajai spriestspējai un radošumam.

Aplūkojot ekonomikas un valsts terora kopainu, nevakcinētiem ir jāizliekas par vakcinētiem, nereklamējoties, bet aktīvi meklējot sev pielietojumu. Ja vajag, nāksies pauzēt tikai izdzīvošanai vairākus gadus. Sastādot tuvākos plānus.

Kad vakcinēto aitu bars agonijā pļaus sava lētticīguma ražu - sagrautas veselības izskatā, gudrajiem nevakcinētiem pavērsies nekad nebijušu iespēju laiks.

Kad nevakcinētie būs “uzvarēti”, vakcinētos vara sarīdīs citu pret citu jaunās kastās un šķirās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 14:40

Man ir ieteikums. Beidzam (vismaz cilvēki, kuru galvās nav brūnā pelēkās vielas vietā) vairot kašķi un pavilkties uz visādām provokācijām. Netaisoties durties, cenšos cienīt pretēju izvēli. Kariņiem un pavļutiem vienīgā izdzīvošanas (palikšanas pie varas) iespēja kārtējo reizi ir sarīdīt cilvēkus pēc kāda no parametriem. Lai gan ... ne šie pie varas tikušie viduvējības pirmie, ne droši vien pēdējie tādi. "Krievi nāk" kā kašķa celšanas un iebiedēšanas instruments vairs nedarbojas. Paši redzat, kādi komentāri tepat ir pie visādu Krūmu un parējo garadarbiem par Krieviju. Tagad ir jāsarīda potētie ar nepotētajiem, lai nākamgad vēlēšanās neizlidotu politikas mēslainē. Neļaujiet ar sevi manipulēt! Tā vietā, lai presētu oponentus duršanās jautājumā, presējiet tos, kuri nodarbojas ar kūdīšanu.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 14:37

Pēc valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstītām tiesībām ar grozījumiem Militārā dienesta likumā karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās” varu Latvijā pārņēmusi E. Levita un K. Kariņa militārā hunta.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.


Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

SABIEDRĪBA Šodien 10:31
  Jauns.lv / LETA

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMA) uzskata, ka pašreizējā situācija nepārprotami parāda valdības nespēju risināt krīzes situāciju valstī, tāpēc likumsakarīga būtu valdības demisija un neatkarīgu profesionāļu valdības izveidošana

Kā informēja organizācijas, esošajā situācijā vienīgais veids, kā ierobežot nekontrolēto Covid-19 izplatību, ir nekavējoties un maksimāli ierobežot nevajadzīgus iedzīvotāju kontaktus. "Ierobežojumiem ir jābūt stingriem, skaidri saprotamiem, tūlītējiem un labi kontrolējamiem. Lēmumu pieņemšana nedrīkst būt novilcināta, tai jābūt operatīvai un konstruktīvai," pausts organizāciju paziņojumā presei.
LĀB, LJĀA un LMA uzskata, ka valstī esošās ilgstoši smagās situācijas cēlonis ir valdības nespēja konstruktīvi un pārdomāti vadīt krīzi. "Valdības rīcība vairs nav tikai neizlēmīga, tā ir uzskatāma par nolaidīgu un noziedzīgu pret Latvijas iedzīvotājiem," norāda organizācijas, aicinot valdību izbeigt skatīties uz krīzes situāciju veselības aprūpē kā politisku procesu un neignorēt ekspertu un veselības aprūpes profesionāļu viedokli.

Jau šobrīd veselības aprūpes pakalpojumi ir būtiski ierobežoti, kas daudziem liedz saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Taču ja valdības lēmumi netiks mainīti, organizāciju redzējumā, veselības aprūpes sistēma nespēs sniegt palīdzību arī simtiem ne-Covid-19 pacientu neatliekamās, dzīvību apdraudošās situācijās. "Medicīnas darbinieki jau tagad ir spiesti šķirot pacientus. Tādējādi valdība piespiež ārstus pieņemt lēmumu, kuriem sniegt palīdzību, kuriem nē, kuriem ļaut dzīvot, bet kuriem mirt. Brīdinām, ka ilgtermiņā par to atbildība būs jāuzņemas nevis medicīnas darbiniekiem, bet valdībai un politiķiem," skaidrots paziņojumā.
"Valdības vadītājs priecājas par demokrātiski pieņemtiem lēmumiem un norāda, ka ekspertus ir tikai jāuzklausa. Vienlaikus premjers ir aizmirsis, ka politiķiem agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas pilna atbildība par pagājušās nedēļas lēmumiem un viņi nevarēs vainot kādu citu," pausts paziņojumā, atzīmējot, ka valdība savos lēmumos ir absolūti neētiska, jo augstāk par cilvēku dzīvību vērtē īstermiņa ieguvumus, piemēram, teātra vai koncerta apmeklējumu.

Atbildēt

lauķis

12.10.2021. 14:36

Esmu tas ko sauc par antivaxeri.Man nav nekāda naida pret pokemoniem,tikai līdzjūtība.Kad ieeju veikalā bez uzpurņa man uzbrūk tieši vaxētie,es nešķiroju kušs vaxēts kurš ne,mani tas neskar,mana imūnsistēma lieliski tiek galā ar "vīrusiem".Es nevienam nesaku ka jaievēro distance vai jāstaiga rāpus.
Tad kāpēc man,veselam cilvēkam vajadzēto vaxēties,testēties vai ievērot kaut kādus ierobežojumus?

Atbildēt

Vaksera laime

12.10.2021. 14:33

Vakseri ar nepacietību sagaidīja kovid infekciju, lai vakcinētos un uzbruktu nevakcinētiem, ko vara dēvē par “antivakseriem”.

Vakseri ar nepacietību sagaidīja 13/03/2020 datumu, kad valsts atteikusies no cilvēktiesībām. Jo, esot dzīvniekiem, vakseriem ir lielāks gandarījums uzbrukt “antivakseriem”. Tā viņi sevi identificē ar dzīvnieku bandas barvedžiem.

Kamēr saprātīgie “antivakseri” apzinās savas cilvēktiesības un par tām nemitīgi nepārstāj atgādināt, vakseriem cilvēktiesības tikai sola, ja tie uzvedīsies pakausīgi un pakļausies apmācībai un dresūrai.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 14:31

»

Jaunā kārtība

Tu esi slims ja tu esi vesels


Tieši tā! Es šobrīd esmu slims. Diagnoze - bezsimptomu tropu drudzis. Pirms pusgada slimoju ar izsitumu tīfu ... tieši tāpat - bezsimptomu variantā. :)

Atbildēt

gejs

12.10.2021. 14:28

»

autoram

Vēl viens pamuļķis uzradies


nu kāpēc tu miiljaa taa publiski lamaajies, naac nu shurpu .. paraad bruuno luucinju

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: