Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilmars l.

19.07.2019. 00:15

beidziet vienreiz riet. Latvijai ir prezidents, kuru esam gaidijusi 25 gadus. Laujiet stradat un celt musu zemi ko ieprieksejie nebija spejigi !

Atbildēt

Fakts

17.07.2019. 11:15

»

Marta

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī


Izglītība nav 4. Maija Latvijas prioritāte, kā tas bija 15. Maija Latvijas - Ulmaņa "diktatūras" laikā. Toreiz tika celtas un atvērtas skolas, tagad tiek slēgtas - vairāki simti!

Atbildēt

cilveks444

17.07.2019. 10:54

»

lauķis

Skumji ir tas ka tur vispār kāds ieradās.Kangaru īpatsvars Latvijā ir katastrofāls


Elmārs Barkāns (Jauns.lv)

Egila Levita saistība ar brīvmūrniecību ir noslēpumainības plīvurā tīta. LETA)


Brīvmūrnieku pārstāvis Skuja skaidro Levita saistību ar masonu ložām.

Amatā stājies jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits. "Sazvērestības teoriju" izplatītāji ik pa laikam ziņo, ka viņš ir masons (brīvmūrnieks) un Latvijas politiku nu gaida gauži laiki, jo viņš to vadīs nevis tautas, bet gan slepeno ložu interesēs.

Jauns.lv Latvijas masonu pārstāvim - liberālo brīvmūrnieku ložas pārstāvim, brīvmūrniecības pētniekam un, bijušajam Rīgas domniekam Jānim Mārtiņam Skujam jautāja, vai Levits tik tiešām ir masons. Skuja Jauns.lv teica: „Brīvmūrnieki nerunā par citiem dzīviem esošiem Brāļiem un Māsām, ja nav dota piekrišana vai viņš pats sevi nav publiski iezīmējis. Personīgi uzskatu, ka brīvmūrniecība tikai iegūtu, ja Egils Levits būtu Brīvmūrnieks, tomēr tas nenozīmē, ka E. Levits varētu nebūt masonu ložas biedrs."


Egils Levits un masonisms. Kāda saistība?

Jāatgādina, ka pirmās aizdomas, ka Levits varētu būt saistīts ar masonu slepenajām zintīm jau bija atjaunotās Latvijas pirmajā Saeimas sasaukumā (1993. gada jūlijā), kad viņš kā tieslietu ministrs parlamentam prezentēja atjaunojamā Ministru kabineta (MK) iekārtu. Toreiz, izanalizēdams jaunveidojamā MK shēmu, LNNK deputāts Aleksandrs Kiršteins no Saeimas tribīnes teica, ka „parādās arī kaut kāda mistiska slepenība, kas liek domāt, ka šis likumprojekts drīzāk atgādina kaut kādu masonu ložas instrukciju sakopojumu, jo (..) ļoti rūpīgi Levita kungs centās mums iestāstīt, cik labus normatīvos aktus izdos Ministru kabinets, kuri uzreiz būs Pēc tam norādes par Levita saistību ar masoniem radās 2007. gadā, kad viņš pirmo reizi tika virzīts Valsts prezidenta amatam, bet viņš savu kandidatūru atsauca, neredzot tai pietiekamu atbalstu Saeimas koalīcijā. Vēlāk kāds bijušais deputāts, kurš savulaik bija vervēts iestāties brīvmūrniekos, Jauns.lv izteicās: „Pēdējā cīņa par Valsts prezidenta krēslu bija latviskās ložas cīņa pret rietumu ložu – Valdis Zatlers pret Egilu Levitu. Savukārt Aivaru Endziņu izvirzīja prokrieviskā loža (oficiāli – „Saskaņas centrs”)”.
Tolaik Saeimā Valsts prezidenta vēlēšanu laikā bija manāms aktīvs mūsu valsts brīvmūrniecības atjaunotājs Latvijas Lielložas lielmeistara vietnieks, kurš par prezidentu vēlēšanu cīņu gan izteicās, ka tā nav „masonu cīņa”: „Tādas blēņas! Neviena loža nekad politikā neiejaucas”.
Levits uz Jauns.lv jautājumu, vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar brīvmūrniecību, neatbildēja.

Tomēr "sazvērestības teoriju " piekritēji min piemērus, kas varētu liecināt par Levita saistību ar masoniem. Piemēram, reizēm masonims piedēvēts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā politiķu veidotajam „Klubam 21”, no kura izauga partija „Latvijas ceļš”. Te jāteic, ka Levits bija gan „Kluba 21” biedrs, gan „Latvijas ceļa dibinātājs”.


Kāda ir masonu ideoloģija?


Masoni apgalvo, ka „nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās”.
Paši brīvmūrnieki iebilst, ka viņiem nav svarīgi ne amati, ne bagātība, bet garīgā izaugsme un brīvības, vienlīdzības, brālības princips. Ja viens brālis otram dod godavārdu, tas stingri jāpilda, citādi reputācija būs pagalam un vietas ložā nebūs.
Latvijas Lielložas mājaslapā uz jautājumus „Ar ko nodarbojas brīvmūrnieki?” ir atbilde: „Ir svarīgi apjaust brīvmūrnieku brālību kā idejas, biedrības un simbola apvienojumu. Šī daudzveidība ļauj izpausties dažādiem cilvēku centieniem. Vieniem vissvarīgākais ir garīgie kontakti, citiem vēl būtiskākas ir cilvēcīgās attiecības ložā, vēl citiem svarīgākais būs tradīcijas un simboli. Tomēr pilnībā brīvmūrniecība izpaužas vienīgi visu tās elementu mijiedarbībā”.

Visai miglaini formulēta masonu saistība ar politiku: „Brīvmūrnieku brālība atturas no politisku programmu formulēšanas un nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās. Ložām ir jābūt vietām, kur ar informācijas un kolektīvu pārdomu palīdzību tiek veidota apzināta individuāla rīcība. Savu svarīgo apgaismības uzdevumu Latvijas lielložas brīvmūrnieki veic, pārvarot aizspriedumus, sekojot laika garam un kopīgi cenšoties meklēt patiesību”.

Atbildēt

lauķis

17.07.2019. 10:16

»

Marta

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī


Skumji ir tas ka tur vispār kāds ieradās.Kangaru īpatsvars Latvijā ir katastrofāls.

Atbildēt

Marta

17.07.2019. 09:47

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī.

Atbildēt

smiekli nāk.

17.07.2019. 09:33

»

Grieze

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, ...


Smieklīgi - puspliki skraida pa skatuvi, bet apģērbti pa prezidenta ballīti!
Žēl , ka aktierus, kuri veikuši mūža ieguldījumu šajā profesijā, lai jaunie puspliki varētu skraidīt, ballītē nebija vajadzīgi!

Bēdīgi.

Atbildēt

Šīm patmīlīgām žurkām

17.07.2019. 08:08

»

Nu, beidziet! Cik tad var!

Vieniem lomu nav un attīstībai neko neļauj. Bet šie "profesionālie kretīni" čekistu- komunistu- židmasonu cionistu valstī dabū lomas, "slavu" utt. kā visādi saļašņas LPSR laikos. Kāpēc nezinu nevienu viņu lomu, kas atveidotu patiesus latviskus tēlus? Tas, ko viņi, piepildot savu gribu bez konkurences...


kā dēli ir līdzīgi tiem pašiem viņu visi atveidotie tēli!

Tas par Skrastiņu un Skrastiņu - Ķuzi. Es neskatos viņu darbus, jo tie ir briesmīgi samāksloti un labāk novērsties, nevis turpināt. Ja turpina to darīt, pārņem viņu darbu haltūras mokas. Mokas, ko šie netalantīgie un neapdāvinātie mēģina no sevis izmocīt.

Atbildēt

Nu, beidziet! Cik tad var!

17.07.2019. 06:58

»

Grieze

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, ...


Vieniem lomu nav un attīstībai neko neļauj. Bet šie "profesionālie kretīni" čekistu- komunistu- židmasonu cionistu valstī dabū lomas, "slavu" utt. kā visādi saļašņas LPSR laikos. Kāpēc nezinu nevienu viņu lomu, kas atveidotu patiesus latviskus tēlus? Tas, ko viņi, piepildot savu gribu bez konkurences, dara, ir bulšits. Es sen viņiem parādītu durvis, lai izbauda dzīvi bez privilēģijām. Viņu abu tēlojumi ir ārišķīgi un "samāksloti episki"! Kāda tur daile!

Atbildēt

Grieze

17.07.2019. 04:19

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, kurā viņi spēlē galvenās lomas. Tas ir viņu talants. Viņi paši ir nopelnījuši vietu pie prezidenta "kanapē galda". Ejiet uz teātri un paši par to pārliecinieties.

Atbildēt

Kurmim

17.07.2019. 00:47

»

Kurmis

Cik vecs bija prezidenta tēvs,kad dzima prezidents?Vai vecāki bija politiski represētie?Kādēļ tika izsūtīti prezidenta vecāki un kad atgriezās no izsūtījuma


Vecāki bija labi pietuvināti padomju varai. Nebija represēti un nebija disidenti. Uz Izraēlu laidās, jo pavērās iespēja tikt uz bagātajiem Rietumiem. Egils Minsterē iefiltrējās pie letiņiem. Slēpj par ko tur strādāja vecāki. Par kādu izsūtījumu var iet runa?

Atbildēt

debiloidam Eggmaŗam Kakuedajam no seskulapsenes pidarskapja pietirst-komas

17.07.2019. 00:30

»

To jau mēs, debilais A. Priedīti,

simtreiz jau esam no tevis lasījuši! Esi jau te visiem apnicis kā rūgta nāve! Kā Mikropicanczs


atkal kārtējā plānpŗātības lēkme?

Atbildēt

?

16.07.2019. 23:27

vai suharenko no rietumu bankas ari bija prominento viesu saraksta ?

Atbildēt

Sveta

16.07.2019. 22:16

»

A.P.

Doto etīdi iespējams papildinoši precizēt tajā ziņā, ka nelietība parasti ir māsa stulbumam. Stulbums slāpē analītiskumu, izraisa mazvērtības kompleksu un galu galā nielietīgu izturēšanos. Portāla komentāru klasiķis Žulis ir ne tikai stulbs, bet arī nelietīgs, lieto necenzētus vārdus savās nelietīgajās...


Kāda jēga noņemties ar vienu mežoni. Tādi mežoņi ir pilna Latvija.Ne velti latviešus sauc par cūkām, jo ir lieli lopi un visu laiku avīzēs jālasa par viņu kaut kādu mežonību. Kā to pieredzējis cilvēks gados nesaprot, ka nav ko smērēties ar tādiem, kurus vajag nokaut kā cūkas.

Atbildēt

pilsonis

16.07.2019. 21:23

Izskatās, ka nesavtīgais prezidents par nodokļu maksātāju naudu pateicās ieteikuma vēstules parakstītājiem.

Atbildēt

Ko VVF sulaine Rozenberga saskricelēja

16.07.2019. 21:16

»

???

Varbūt viņš aicināja tikai tos, ar kuriem personīgi ticies un ir pazīstams


to žīds E. Levits papildināja ar saviem draugiem no sinagogas. Ebrejiete Ieva Brante pienesa sarakstu.

Atbildēt

???

16.07.2019. 19:37

»

Paldies, pietiek.com

paldies par precīzajiem jautājumiem...


Varbūt viņš aicināja tikai tos, ar kuriem personīgi ticies un ir pazīstams?

Atbildēt

jautaajums

16.07.2019. 19:35

»

Nja

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta


No kura laika žīdi ir semīti?

Atbildēt

galvenais jautājums

16.07.2019. 19:31

ir 10.jautājums.Par to arī viss bazars.

Atbildēt

Piekrītu

16.07.2019. 19:18

»

Nja

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta


Precīzi!

Atbildēt

Nja

16.07.2019. 19:09

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta.

Atbildēt

tentiņš

16.07.2019. 17:20

tas viss tagad ož pēc "Kas tev par daļ', ko gribu, to arī daru!" Tikai kadēļ gan atkal par nodokļu maksātāju naudu? Nekas, pilnīgi nekas mūsu "karaļvalstī" nemainās

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 16:18

»

www.govlawyer.lv

1. Tiesības apmeklēt inaugurācijas pasākumu...


ja Šķēle nav notiesāts, reputācija nav slikta.
-----------------------------------
Reputācija ir vienkārši izcila...

Atbildēt

žīdeļi

16.07.2019. 16:16

un viņu drāzenes kārtīgi pierijās uz mūsu rēķina

Atbildēt

Kurmis

16.07.2019. 15:35

Cik vecs bija prezidenta tēvs,kad dzima prezidents?Vai vecāki bija politiski represētie?Kādēļ tika izsūtīti prezidenta vecāki un kad atgriezās no izsūtījuma?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

16.07.2019. 15:05

1. Tiesības apmeklēt inaugurācijas pasākumu
nav normatīvajos aktos noteiktas.

2. Valsts prezidenta kanceleja
ticamāk, ka vadījās pēc
nevainīguma prezumpcijas -
ja Šķēle nav notiesāts, reputācija nav slikta.

3. Ojārs Rubenis šķiet tika attaisnots !!!
4. Ždanoku ticamāk, ka atzina,
jo viņa ir tautas ievēlēta.

Atbildēt

A.P.

16.07.2019. 14:56

Doto etīdi iespējams papildinoši precizēt tajā ziņā, ka nelietība parasti ir māsa stulbumam. Stulbums slāpē analītiskumu, izraisa mazvērtības kompleksu un galu galā nielietīgu izturēšanos. Portāla komentāru klasiķis Žulis ir ne tikai stulbs, bet arī nelietīgs, lieto necenzētus vārdus savās nelietīgajās insinuācijās. Taču tas nav labākais piemērs stulbuma un nelietības sintēzes sekām. Žulis ir garīgi slims puisis, psihiski nevesels. Tas tāpēc ir atsevišķs variants stulbuma un nelietības sintēzē. Žulis acīmredzot nāk no latviešu klasiskas vides - dzērājiem vai taukmīļiem. Viņa imbecilitāte nav tik liela, lai neapzinātos nelietot savu dzērāju vai taukmīļu vecāku uzvārdu. Neapšaubāmi, tādus tizlus nikus (Žulis, Felis, Edge utt.) var izdomāt tikai imbecilitātes pārņemts primāts.

Atbildēt

Noziedzniece Rozenberga

16.07.2019. 14:56

Rozenberga spilgti nodemonstrēja, ka ir valsts nodevēja, iespējams- Krievijas specdienestu un kriminālo aprindu iefiltrēta aģente. Līdz ar to var uzskatīt, ka uzaicinot kriminālās, mafijas un Krievijas agresorvalsts vērtību sludinātājus, Rozenberga pierādījusi savas kriminālās saites un ir ne tikai nekavējoties jāatbrīvo no padomnieces statusa, bet arī jāapcietina par liela kaitējuma valsts tēlam nodarījumu. Ja SAB paraktos tālāk, valsts nodevību noteikti pierādītu. Ja Rozenberga vēl paliks amatā, tad Levits nav leģitīms, viņš nav un nebūs Latvijas prezidents, viņa runas, rīcība jāutver un jāvērtē caur Latvijas valsts nodevības prizmu.

Atbildēt

?!

16.07.2019. 13:57

»

Vēl varēja uzdot jautājumu

Ar ko pamatots Ievas Brantes, juristes, ebrejietes, regulāras sinagogas apmeklētājas ielūgums


kā,juriste bante arī tur bija,ēda,dzēra un par lūpām tecēja............................

Atbildēt

CE

16.07.2019. 13:51

Un kāpēc netiek jautāts par to, kāpēc tika aicināta viena 12!!!! Saimas deputāte?

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.07.2019. 13:50

Patīkami,ka sarakstā iekļauti ŽDANOKAS KUNDZE,AMERIKA KUNGS,evropas parlamenta DEPUTĀTI.Nav saprotams,kāpēc sarakstā olita vaidamane,par kādiem "nopelniem"?Tad jau bija jābūt arī ozolu ottam,latu lapsai un "citiem".NAVA TAISNĪBAS SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ!?

Atbildēt

Pajautājiet

16.07.2019. 13:49

»

justīne

Tad, kad Levits dzīvoja pad.Latvijā, Zīverei tieši bija slavas laiki (ansamblis MODO). Laikam tomēr nav viņa gaumē


Nav tiesa- viņš emigrēja 1972.gadā, tag atgriezās 1990.gadā(vai 1989) un 1995.gadā atkal aizbrauca prom, bet Zīvere dziedāja pamatā 80-gados. Tieši tāpēc LV tagad ir prezidents, kas ne tikai nav latvietis, bet viņš nav pat Latvijas iedzīvotājs. Un tieši tādēļ viņš ir saaicinājis visādus savus mistiskus bijušos Eiropas kolēģus, lai tie papriecājas par viņa triumfu, bet Z.Liepiņa sievu, kura pati par sevi ir personība, viņš nezin un nav aicinājis. Savukār, tā Rozenberga ir pārāk jauna, lai īpaši atcerētos M.Zīveri. Lai kā arī nebūtu, uzskatu, ka ar M.Zīveri ir konkrēta jaunā prezidenta izgāšanās, kas raksturo, ka viņš šeit ir svešs un viņam šeit viss ir svešs.

Atbildēt

Pilsonis

16.07.2019. 12:51

»

R

Kādu smago noziegumu ir izdarījis Juris Juraš?Viņš atklāja sabiedrībai to ko prokuratūra slēpa


Viņu tiesās par sevišķi smagu noziegumu, kurš ir Krimināllikuma sadaļā "Noziegumi pret valsti" - 94.pants. Valsts noslēpuma apzināta izpaušana. Agrāk šajā sadaļā bija arī terorisms un teririsma finansēšana. Vēljoprojām šajā sadaļā ir spiegošana. Aicināt uz balli smagos noziegumos apsūdzēto? Nākamis līmenis jau ir aicināt kādu notiesāto zeku no cietuma vai kādu teroristu.

Atbildēt

Paldies, pietiek.com

16.07.2019. 12:28

paldies par precīzajiem jautājumiem.
Man šķita , ka kaut ka dīvaini uzaicināt Vidzemes un Zemgales tiesu priekšsēdētājas , bet neaicināt citu rajonu, tajā skaitā Latvijas novadu/ rajonu tiesu priekšsēdētājus, kādi kritēriji bija tiesu priekšsēdētāju aicināšanai , cik atceramies , tad iepriekš nebija aicināti tiesu priekšsēdētāji uz ballēm...

Būs interesanti lasīt, ko atbildēs VP kanceleja ar pieredzes bagāto VVF preses sekretāri priekšgalā.

Atbildēt

Nekas nav jāizgudro

16.07.2019. 12:24

»

jautājums

Pasākuma ielūgumā teikts bija, ka kungiem jāierodas smokingā vai tumšā uzvalkā, bet dāmām jātērpjas īsajā vai garajā vakartērpā, svinīgās kleitās vai kostīmos...


Protokols ir un sen tiek pielietots. Tikai ,,ballītes ,, rīkotāji bija par slinku , lai ar to iepazītos un atbilstoši saplānotu pasākumu. Ja negribēja pūlēties - varēja uzaicināt speriālistus no ĀM.

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 12:02

»

Sīkmanis

Ballīte var jau būt Levita, tikai tā sarīkota par valsts naudu, par Tavu un manu nodokļos samaksāto naudu


Lato ir pajautājis prezidenta kancelejai pasākuma tāmi?
Cik, starp citu, pasākums nodokļu maksātājiem izmaksāja? Interesanti vienkārši.

Atbildēt

radi

16.07.2019. 12:02

Diānu Lapsu aicināja tamdēļ, ka Lato Lapsas radiniece. Lapsa pats aizmirsis!?

Atbildēt

Sīkmanis

16.07.2019. 11:57

»

jautājums

Nu labi, ko grib to lūdz- Levita ballitē, viņa viesi. V...


Ballīte var jau būt Levita, tikai tā sarīkota par valsts naudu, par Tavu un manu nodokļos samaksāto naudu.

Atbildēt

Katrs nākošais zoodārza (goju -lopu)

16.07.2019. 11:51

»

jautājums

Pareizi


Latvijas VP nes aizvien lielākus zaudējumus latviešu tautai.

Atbildēt

Tupeļvaroņiem

16.07.2019. 11:51

»

Arturs Priedītis

Aizvadītajā laikā tiekamies ar etniskās populācijas nevērtības pazīmju papildināšanos; respektīvi, nevērtības modernizāciju. Tas vispamatīgāk izpaužas sakarā ar levitžīda bīdīšanu uz Rīgas pili un LU rektora vēlēšanām. Abos melnajos notikumos priekšplānā izvirzās tāda etniskās nevērtības pazīme, kura...


Cik tālu ar savu pseidolatvietību esi ticis? Tupi mājās pie datora un raksti ļaunus murgus, aizmirsdams par tādiem ebrejiem kā Mavriks Vulfsons, Mihails Tāls un ne viens vien Ulmaņa laika ministrs ebrejs, kuri vairāk izdarījuši Latvijas labā par tādiem latviešiem- pseidopatriotiem. Prezidents tikko uzsācis darbu, tāpēc ļauj viņam strādāt. Vai tiešām domā, ka stulbs latvietis ir labāks par izglītotu un gudru ebreju? Jā, un kāpēc nekritizēji Vējoni, kurš arī nebija latvietis, bet gan krievs? Bija bail?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: