Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas tev varēja noiet greizi, VDD provokator Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)?

11.02.2024. 21:57

Kas tev varēja noiet greizi, VDD provokator Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)?

Kāpēc tev PAŠAM tik ļoti nepatīk tas, ko tu ikdienišķi regulāri atļaujies nodarīt citiem?

Kāpēc tu esi tik totāli stulbs VDD provokators un debilības centra zombijtrollis Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки?

Kāpēc tu esi regresīvs plānprātiņš Pēteris Karlovs, "mākslinieks" ar tukšu "būri" un milzīgām ambīcijām?

Kāpēc tev, deģenerāt Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), par visu "ir viedoklis"?

Kāpēc tu iztaisies uz dullo, deģenerāt Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), lai gan patiesībā esi tukša nulle?

Tā ir tikai niecīga daļa no jautājumiem / uzbraucieniem, ko tu esi atļāvies adresēt jebkuriem normāliem cilvēkiem, kas tev vienkārši pa glupo nepatīk, kā jau tipiskam plānprātiņam.

Kas tev varēja noiet greizi, deģenerāt Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) - tavā tukšajā paurī, kurā tu joprojām neesi spējīgs atrast un ieslēgt smadzenes - atšķirībā no normāliem cilvēkiem, kurus tu atļaujies nepārtraukti ap*irst?

Ja tev nepieciešama atbilstoši kvalificētu speciālistu palīdzība, čībo pie galvasdakteriem un nevazājies ar savām kognitīvajām problēmām pa visiem (virtuālajiem) pakšķiem un pažobelēm, deģenerāt Pēteri Karlov (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) - tā tu pakāsīsi pēdējās cilvēka (paš)cieņas atliekas (t.i. - ja tāda tev vispār jebkad ir tikusi nepelnīti iedāvināta).

Veseļojies, jēgas vājiniek Pēteri Karlov, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов! ;)

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

11.02.2024. 21:52

»

ja viņa murgi būtu baudāmi murgi

tas būtu talants


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

lustrējams , kastrējams ,un izraidāms-nekavējoties !! .

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

tikai tāpēc ,ka Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

būtiski ir tas , ka ,,vice,, ir lētticīgs ,stulbenis un aidiots

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Atbildēt

vicei klimaksa krīze hroniskā

11.02.2024. 21:41

»

bet tu stulbeni

ja gribi uzrakstīt kaut ko sakarīgu


vice-šmuce,VDK provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) debilības centra ,propagandons labbūtīgais ‼

Atkal pietaisījis ,visas malas ..


Izskatās pēc plaģiāta , kolēga !

Interpunkcija dīvaina.Un ne ,pa tēmu .. ‼

Kas varēja noiet ,greizi ?

Atbildēt

vicei klimaksa krīze hroniskā

11.02.2024. 21:41

»

par maz tevi sita

par maz


,,vice-šmice,, tas kurš ,Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš !.!

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmice,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Moca ,pacs sevi , kā "pie cara režīma" !!!

Tā ,vietā būtu: "Vēlu, lai visiem!" !!

Kaut kur ,arī zagtās "galošas" !

Atbildēt

vicei klimaksa krīze hroniskā

11.02.2024. 21:40

»

Pietiek

Galiņam dod kredītu


,,vice-šmice,, tas kurš ,Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš !.!

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmice,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Nav svarīgi , GALVENAIS,lai ir savējais , pilda pasūtījumu (arī kriminālo) ..

VĒLAMS , lai jaunais vadītājs būtu,tikpat stulbs , kā es ,,vice-šmice,, !!

Bet tas ,būs arhi GRŪTI , izpildāms !!!!

Atbildēt

Rokas nost no lielākajiem nodokļu maksātājiem.

11.02.2024. 16:50

»

retorisks jautājums

Kādēļ valstiskā līmenī netiek apkaroti telofonu krāpnieki


Beztiesiskajā un līdz klinķim korumpētajā Latvijā,kur kopējo iedzīvotāju skaitu veido 40% naturalizēti agresorvalsts okupanti un vietējie kolaboracionisti, krāpšana un zagšana ir galvenais ienākumu avots. No visām šīm afērām pat nodokļi tiek iekasēti un barotas nākamās noziedznieku paaudzes.

Atbildēt

jautaajums

11.02.2024. 15:06

»

Aristotelis

Vispār šodien pie pieminekļa Brīvībai notika pirmā Tautas sapulce, kurā atklājās, ka koloniālā Latvijas teritorijas pārvalde, kas sevi dēvē par “mūsu valsti”, divu gadu laikā nav spējusi uzrādīt LR Satversmes oriģinālu. Satversme nav tikusi apstiprināta vispār, valsts arhīvā atrasts vien noplucis Satversmes...


Cik vajadzēs laika lai tas aizietu līdz aitu apziņai?Tas taču vairākumam sagraus visu dzīves jēgu un aklo ticību.Labāk kā strausam,galva smiltīs un dibens gaisā,lai tur to dibenu urķē visi kam nav slinkums.

Atbildēt

Aristotelis

11.02.2024. 15:00

»

Češīras kaķis

Jums nav jānopelna biļete uz debesīm. Debesis vai elle nav vieta. Tas ir apziņas stāvoklis, kuru izvēlaties pēc savas attieksmes pret sevi. Tāpēc, ja vēlaties doties uz "paradīzi", izveidojiet to sevī...


Vispār šodien pie pieminekļa Brīvībai notika pirmā Tautas sapulce, kurā atklājās, ka koloniālā Latvijas teritorijas pārvalde, kas sevi dēvē par “mūsu valsti”, divu gadu laikā nav spējusi uzrādīt LR Satversmes oriģinālu. Satversme nav tikusi apstiprināta vispār, valsts arhīvā atrasts vien noplucis Satversmes projekts.

Ja nav LR Satversmes oriģināla, tad no tās izrietošie LR likumi nav un nevar būt spēkā. Ar to nav leģitīma Valsts prezidenta un uz āru vērstie līgumi un valsts ārējais parāds nav saistošs.

Ar to šī “valsts” ir fikcija.

Bet NA ar Raivi Dzintaru ir noziedzīga organizācija, kas apkalpo valsti - fikciju.

Atbildēt

11.02.2024. 14:57

»

Češīras kaķis

Jums nav jānopelna biļete uz debesīm. Debesis vai elle nav vieta. Tas ir apziņas stāvoklis, kuru izvēlaties pēc savas attieksmes pret sevi. Tāpēc, ja vēlaties doties uz "paradīzi", izveidojiet to sevī...


Češīras kaķis ar plašu smaidu sejā teica: "Es neesmu traks. Vienkārši mana realitāte ļoti atšķiras no jūsu realitātes." Vienmēr atcerieties, ka izcelšanās no pūļa nav lāsts - tā ir svētība, un, kad neesat pārliecināts par sevi, Češīras kaķa platais smaids atgriezīs jums pārliecību.

Atbildēt

Češīras kaķis

11.02.2024. 14:46

Jums nav jānopelna biļete uz debesīm. Debesis vai elle nav vieta. Tas ir apziņas stāvoklis, kuru izvēlaties pēc savas attieksmes pret sevi. Tāpēc, ja vēlaties doties uz "paradīzi", izveidojiet to sevī.

"Tu nekad nedarīsi neko šajā pasaulē bez drosmes. Tā ir vislielākā prāta kvalitāte blakus godam. ” ~ Aristotelis
Senais filozofs Aristotelis glezno drosmes attēlu ne tikai vairogu pret bailēm, bet arī kā pašu rīcības degvielu. Iedomājieties to nevis kā bruņinieka bruņas, bet kā dzirksteli, kas aizdedzina sasniegumu dzinēju. Viņš saka: "Jūs nekad nedarīsiet neko šajā pasaulē bez drosmes. Tā ir vislielākā prāta kvalitāte blakus godam," aicina mūs pieņemt šo vitālo dzirksteli un vērot, kā tā izgaismo mūsu ceļus.
Kāpēc šis uzsvars uz drosmi? Jo bez tā pat lielākās ambīcijas paliek iesprostotas nepiepildīto sapņu valstībā. Bailes, Aristotelis iesaka, darbojas kā bieza migla, aizsedz iespējas un paralizē mūsu potenciālu. No otras puses, drosme darbojas kā spēcīga bāka, pārgriežot miglu un virzot mūs uz mūsu mērķiem.
Bet drosme nav vienkārši baiļu trūkums; tā ir apzināta izvēle rīkoties, neskatoties uz to. Tā ir balss, kas čukst: "Dari to, kaut arī esi nobijies," maigais kailais, kas mūs virza uz priekšu nezināmajā. Un šis drosmīgas iesākšanas akts, nevis iznākums ir patiesi svarīgs.
Atcerieties, ka pat visgodājamākie nodomi ir maz bez drosmes tos īstenot. Tas ir mākslinieks, neskatoties uz šaubām par sevi, aktīvists, kas izsakās pret netaisnību, neskatoties uz iespējamām briesmām, uzņēmējs uzsāk savu pasākumu, neskatoties uz finansiālajām nenoteiktībām. Katrs drosmes akts, liels vai mazs, izgaismo ne tikai turpmāko ceļu, bet arī sevī iejusto spēku un izturību.
Lai Aristoteļa vārdi ir jūsu vadošā lāpa. Neļaujiet bailēm nodzēst jūsu centienu liesmas. Pieņemiet drosmi kā būtisku degvielu rīcībai, kompanjonu, kas izgaismo ceļu uz sava potenciāla piepildīšanu un atstājot savu nospiedumu pasaulē. Atcerieties, patiess gods slēpjas nevis bezdarbības drošībā, bet gan drosmīgi kā kompass, tava sirds iedegas ar iespēju uguni.
Šis skaidrojums izvairās no kaitīgiem stereotipiem, veicina atvērtību un sapratni un mudina aktīvi iesaistīties baiļu pārvarēšanā un mērķu sasniegšanā. Tajā galvenā uzmanība pievērsta drosmes kā rīcības un personīgās izaugsmes katalizatora nozīmei, neatbalstot neapdomību vai ignorējot iespējamos riskus. Tajā uzsvērta godājamu mērķu sasniegšanas vērtība un drosmīgas rīcības iekšējās balvas neatkarīgi no ārējiem iznākumiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

11.02.2024. 14:25

»

Naivais

nevar atbrīvoties (izārstēt) no ļaunuma, ja pats cilvēks to negrib.... bet jāatceras senais teiciens par to, ka "что для русского хорошо, то для немца смерть"...duālisms pastāv un pastāvēs, kamēr būs līdzsvars... bet to "ārstēšanu" no abām pusēm var saukt arī par smadzeņu skalošanu, lai pārvilinātu ...


Vispirms ir jābūt publikācijām par patieso cilvēka psihes uzbūvi. Šobrīd par to ir zināms daudz vairāk nekā tad kad radās ietekmīgākās pasaules reliģiskās un filozofiskās uzskatu sistēmas. Cilvēce pašlaik ir sasniegusi slieksni, kuru pārkāpjot var notikt pilnīga zemeslodes iznīcināšana. Tieši tāpēc ir pienācis laiks sākt domāt kā to nepieļaut.

Atbildēt

retorisks jautājums

11.02.2024. 14:18

Kādēļ valstiskā līmenī netiek apkaroti telofonu krāpnieki!?
Izkrāptās naudas apjoms ir milzīgs!

Atbildēt

Naivais

11.02.2024. 12:52

»

Atis Priedītis

Naids, ļaunums un tieksme nogalināt citus cilvēkus patiesībā ir ļoti smaga psihiska slimība, kuru ir iespējams izārstēt. Tikai vispirms šī patiesība ir jāatzīst


nevar atbrīvoties (izārstēt) no ļaunuma, ja pats cilvēks to negrib.... bet jāatceras senais teiciens par to, ka "что для русского хорошо, то для немца смерть"...duālisms pastāv un pastāvēs, kamēr būs līdzsvars... bet to "ārstēšanu" no abām pusēm var saukt arī par smadzeņu skalošanu, lai pārvilinātu pretinieka pusē... :)

Atbildēt

Domājums

11.02.2024. 12:42

Dolārs pieder Rokfelleriem. Rokfelleri- skandināvu karaļu dzimta palikusi bez savas valsts pēc Anglijas karaļa noslepkavošanas viss nežēlīgākajā veidā( Sarkanais gailis). Valsts nevar piederēt, bet nauda var. Un šitādi arī valda pār Pasauli. Viņiem ir savi nerakstītie likumi, ko neviens no viņiem nepārkāps.Viņiem nevajag pierādījumu no parastiem cilvēkiem, viņiem pietiek ar otra tāda teikto, kurš nekad savas kārtas pārstāvim nemelos. Viņi nekad nav izvairījušies no karaklausības. Tā ka arī no kodolkara, viņi nebaidās un virza domu, ka ierobežots kodolkarš varētu būt. Ka tik uz planētas paliek mazāk iedzīvotāju. Protams, paši izdzīvo bumbu patversmēs, kas viņiem ir saceltas. Krievi gan saka, ka viņiem nav mazāku bumbu, kā amerikāņi uzmeta uz Hirosimu un Nagasakī, metīšot lielās. Viena lielā un Anglijas salas nav, jūra skalojas pāri. Šitais ir nākamais solis pēc autora aprakstītā. A tie pamuļķie valstu vadītāji Rietumos nav viņiem turpmāk vajadzīgi, kad būs savu paveikuši, lai sadeg kopā ar pārējo masu! Ar mums, ko sauc par tautu, jeb tautām, kā kuram labāk patīk!

Atbildēt

ja viņa murgi būtu baudāmi murgi

11.02.2024. 11:31

»

Veidenbaums

neaiztiec brivo dzejnieku,kurs atskanas raksta mulku zemes vesturi


tas būtu talants

bet šie viņa ķēzījumi ir slima cilvēka murgi

kas pārņemts ar savu “ģenialitāti”

kā Galiņš no latgales

un viedais mamzels ar savām

cietumsarga tortēm

Atbildēt

Ha

11.02.2024. 11:12

»

Veidenbaums

neaiztiec brivo dzejnieku,kurs atskanas raksta mulku zemes vesturi


No tevis tāds pat Vaidenbaums,kā no pērtiķa šahists.

Atbildēt

vv

11.02.2024. 10:40

»

tēma

Lauri, neizplati Ļeņina idejas. Kaut vai šī---fabrikas un zeme pieder strādniekiem. Padomju valdīšanas laikos, kuram no strādniekiem ir piederējušas fabrikas. Par skrūves iznešanu no rūpnīcas nepatikšanas bija pamatīgas


KJāpēc tagad tā nav, par katru nepareizi iztērēto eiro ierēdņiem būtu jāsēž ar mantas konfiskāciju, Latvija zeltu un plauktu, parādu pat nebūtu.

Atbildēt

Veidenbaums

11.02.2024. 10:04

»

MazpisĀNS

Achtung,achtung,niknen Mazpisanen


neaiztiec brivo dzejnieku,kurs atskanas raksta mulku zemes vesturi.

Atbildēt

real

11.02.2024. 10:03

»

Lauris Galiņš

Tādam kā Mavrodī, un līdzīgiem krāpniekiem to ļāva darīt apzināti


raksti par piespiedu 2 pensiju limeni mulku zeme latvija,kas jusu dievinatajas anglosaksu zemes nepastav.

Atbildēt

anti soross

11.02.2024. 09:59

»

Tālavas taurētājs

Atļaušos paturpināt...


kapec 4 maija nacionalkomunistu klike nedote savas zemes Latvijas lauksaimniecibu ,bet tikai zog ?ja Maximas leto jumtu savelk ar vel letakam kinas skruvem,tad nedrikst laut noziedzniekam valdim dombrovskim lojalam trakam babam arhitektem kramet uz si jumta brugakmenu kravumus.

Atbildēt

Atis Priedītis

11.02.2024. 09:31

Naids, ļaunums un tieksme nogalināt citus cilvēkus patiesībā ir ļoti smaga psihiska slimība, kuru ir iespējams izārstēt. Tikai vispirms šī patiesība ir jāatzīst.

Atbildēt

Индулис

11.02.2024. 09:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Болит Сзади у Самого Входа!

Atbildēt

Pietiek

11.02.2024. 08:46

»

.

PIETIEK varbūt nesekot līdzi rakstu kvalitātei


Galiņam dod kredītu

lai cenzē un kritizē lasītājs

ja Galiņš turpinās atpalikt un domās

ka ir ģeniāls

viņu nepublucēs

Atbildēt

MazpisĀNS

11.02.2024. 08:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Achtung,achtung,niknen Mazpisanen!
Stilben klac,klac und urinen špricen!

Atbildēt

Latvijas ietekmīgāko idiotu TOP 10

11.02.2024. 06:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Nr.2
CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Atbildēt

koko ko ko kola

11.02.2024. 05:35

»

.

PIETIEK varbūt nesekot līdzi rakstu kvalitātei


kāda satraukums par kvalitāti, ir labākāis kvalitātes apliecinājums :)

Atbildēt

Velti centies

11.02.2024. 05:30

»

.

PIETIEK varbūt nesekot līdzi rakstu kvalitātei


Cenzoru vakances aizņemtas.

Atbildēt

.

11.02.2024. 04:56

PIETIEK varbūt nesekot līdzi rakstu kvalitātei?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.02.2024. 23:09

»

Lauris Galiņš

Visu cieņu, Jūs esat šajās niansēs iedziļinājies visai labi, es neesmu pietiekami kompetents par to ko Jūs rakstat komentārā spriest, vien varu Jums piekrist, mana uzmanība ir fokusēta uz procesu norisi. Jums vajadzētu arī kādu rakstu uzrakstīt


Man vienkārši bija tas gods apgūt vispusīgu pieredzi visdažādākajās jomās, no kā attiecīgi ir izveidojies plašs redzeslauks. Turpinājumā jau elementāra loģika un cēloņu-seku saikne, tas arī viss, ja neskaita, ka bērnībā daudz sita😄(pašam arī bija jārūpējas par svaigiem žagariem, lai nedabūtu ar vecajiem, asiņainajiem)😄 Tā nu izveidoja cilvēku ar stabiliem principiem, kurš neprot zagt un pataloģiski necieš melus.

Atbildēt

priekš kam?

10.02.2024. 22:28

»

Tālavas taurētājs

Atļaušos paturpināt...


viss slikti tāpat

Atbildēt

Pirātu partija

10.02.2024. 22:19

Tomēr pastāvošā banku sistēma ilgi nenoturēsies. Pārmaiņas sāksies no Krievijas. Vaņku ekonomika un sitieni pa infrostruktūras objektiem neizturēs. Krievija karu zaudēs, Ukrainas teritoriju vatņiku armija pametīs, sāksies šķelšanās. Jauni cari krievijā, kurus nonesīs katru gadu, tādi būs 9.
Uz papīra izskatās viss smuki, IKP Krievijā aug, bet tauta drīz paliks par plikadīdām. Patiesībā aug militārā rūpniecība un ar to saistītas nozares, tās nenes ienākumus cilvēkiem.
Jau vasarā, kad rubļa kursam pret dolāru pieaugs divas nulles, notiks valsts devolts, super inflācija, kā rezultātā gada beigās “pobeģiķeļi” nodrukās jaunu rubli. Vasarā iedzīvotājiem konfiscēs visus bankas noguldījumus un īpašumus. CCCP 2 , kā gribēja! Par valūtas turēšanu cietums! Robežas slēgs!
Drīz raškā smukas bēres!!!
Nākošais nomirs dolārs. ASV ir ieinteresēta nestabilitātes saglabāšanā Eiropā, jo konkurenti. Tāpēc visādi trampveidīgie atbalsta rašku. Globālisti vienmēr ir bijuši Krievijas sabiedrotie un vienmēr no bada Krieviju paglāba ASV.
Šoreiz būs savādāk, trampu ieliks cietumā vai likvidēs, baidenu aizsūtīs uz slimnīcu. ASV gaida pilsoņu karš un šķelšanās, tam visam pa vidu zemes kataklizmas. ASV nākošā gadā noslēgsies sevī.
Patreiz pasaulē esošā banku sistēma sagrūs. Bankas sprāgs viena pēc otras.
Pārmaiņas būs arī ES. Kleptekrātiskais režīms mainīsies. Valstis ES pārdalīsies, transformēsies, noslēgsies sevī. ES sašķelsies trīs daļās. Ja globalisti izlaidīs jauno, svaigo X vīrusu, dažās valstīs atkal var būt ierobežojumi. Slimos sadurtie.
Daba palīdzēs. Jau šogad pirmās dabas katalizmas Eiropā.
P.S. Izskatās ka Latvijai nākotnē atkal vajadzēs latu, daudzi paziņas brauca uz Slokas CPF, tur varēja savākt iznīcinātos latus. Pāris trīslitru “bankas” redzēju, smuki, saka nes veiksmi un naudu.

Atbildēt

Lauris Galiņš

10.02.2024. 21:39

»

Tālavas taurētājs

Atļaušos paturpināt...


Visu cieņu, Jūs esat šajās niansēs iedziļinājies visai labi, es neesmu pietiekami kompetents par to ko Jūs rakstat komentārā spriest, vien varu Jums piekrist, mana uzmanība ir fokusēta uz procesu norisi. Jums vajadzētu arī kādu rakstu uzrakstīt.

Atbildēt

Lauris Galiņš

10.02.2024. 21:34

»

tēma

Lauri, neizplati Ļeņina idejas. Kaut vai šī---fabrikas un zeme pieder strādniekiem. Padomju valdīšanas laikos, kuram no strādniekiem ir piederējušas fabrikas. Par skrūves iznešanu no rūpnīcas nepatikšanas bija pamatīgas


Nepārzinu Ļeņina idejas, tāpēc atbildēt nevarēšu, kapitālisms kā iekārta ir dabiska, līdz ar to tai nav nevainas, ja vien tiek izkniebti blēži un parazīti, par to arī ir raksts, faktiski par iemesliem, kāpēc dažādās vals'tīs dzīveslīmenis ir tik atškirīgs.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 21:28

»

šim idiotam Galiņam

par viņa murgiem noteikti kāds maksā


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Jūs saprotat , ka mani sauc Pēteris Karlovs ,tas kurš “vice” .

Pēteris Karlovs ir krievs , Пётр Алексеевич Карлов (дебил из дурки) .. Tādi lūk ,brīnumi !

,,vice,, tas kurš Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmuce,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Lustrējams , kastrējams ,un maināms-nekavējoties !! .

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.02.2024. 21:27

Atļaušos paturpināt.
Kad tādā veidā tauta apzagta un lauku teritorijās infrastruktūra iznīcināta, tad cilvēkiem nav citas izvēles kā doties uz pilsētām. Pilsētās sadzītie ļaudis, visi vienā balsī prasa pēc lētas barības, lētām precēm un lētiem pakalpojumiem.
Lētu pārtiku nodrošina lielās korporācijas caur lielveikaliem, ko eiropa dotē no jūsu nodokļiem. Mūsu zemnieki ar dotēto pārtiku nevar sacensties un tā mēs paši iznīcinām savu zemkopību, kas nozīmē, ka zaudējam stratēģiski svarīgu neatkarību, kļūstot atkarīgi no korporācijām un lielveikalu monopola iegribām.
Lētas sadzīves preces nodrošina ķīna, kas ar krievu aktīvu līdzdalību un dempinga cenām ienāca Latvijā, tā iznīcinot rietumu preču tirgu, kurš bija dārgāks, bet daudzkārt kvalitatīvāks.
Lētus pakalpojumus var panākt ar lētiem (bet nekvalitatīviem) ķīnas darba rīkiem, iegalvojot ka arī ar tādiem var strādāt, būvēt un remontēt un tāpēc strādājošiem lielāka alga nav vajadzīga. Caurumu piemēram varot izurbt ar 20€ urbi un tur nevajagot urbi par 200€. Gala rezultātā strādājošais iztērē desmit urbjus un tos pašus 200€, bet ir ieguvis mazu atalgojumu. Tirgoņi berzē plaukstas un piedāvā izmisušajam strādniekam kredītu auto iegādei (ienākumi neatļauj nopirkt bez kredīta), lai lētais darbaspēks atkal būtu laicīgi darbā un strādātu par dienišķo vēdertiesu.
Saprotams, ka ir mums arī strādājošo kategorija, kas darbojas ar kvalitatīviem darba rīkiem un savu darbu izpilda kvalitatīvi, bet tādiem ir liela konkurence un darbs salīdzinoši maz, par cik vairums apkārt nabagu, kas visu prasa lēti un vēl lētāk.
Pieredze rāda, ka tie kuri saistīti ar kriminālo krievijas biznesu vai vietējo politbiznesu, par to visu pasmejas un norāda, ka mēs vienkārši neprotot dzīvot. Šādos brīžos gribas šaut.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 21:26

»

Vai Jūs jau kādā vietā iekopējāt savu dzeju?

Mazpisans-nē ,a kas


vice-šmuce (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Regresīvs plānprātiņš , "mākslinieks" ,ar tukšu "būri" un,milzīgām ambīcijām !

Bet , par visu "ir viedoklis" ! !!

Neglaimo ,sev "alķīmiķi" !

Skrien , uz palīgskolu "mācīties" !

Vai labāk ,uz trakomāju ārstēties ‼ !

Atbildēt

mikropisāns atejas duka

10.02.2024. 21:19

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


kling klang esmu klāt

smirdēt varu nepārstāt!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

10.02.2024. 21:18

»

hm

Valstis, kurām augstāk attīstīta industrija, kurām labāki ieroči un armija, nosaka modes un naudas kustību un daudzumu pasaulē


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gada novembris): “Neuzklausot un pat demonstratīvi ignorējot Latvijas iedzīvotāju viedokli, 2013.gada 31. janvārī kārtējās 11. saeimas “tautas kalpi” ar “nospiedošu” balsu vairākumu un “politiski atbildīgi” tika pieņēmuši “euro ieviešanas kārtības likumu”, kuru pavadīja 116 grozījumi citos likumos. Saskaņā ar “euro ieviešanas kārtības likumu” 29 likumprojekti paredz vārdu “lats” aizstāt ar vārdu “euro”, 17 likumprojekti paredz konvertēt summas no latiem uz eiro precīzi pēc matemātikas principiem, bet 70 likumprojekti – konvertēto summu papildu pārrēķināšanu, noapaļojot gan uz augšu, gan uz leju par labu privātpersonai. Paši “tautas priekšstāvji” gan šo īpaši smago rēķināšanas darbu neveica, tikai atbilstoši īkšķa virzienam spaidīja balsošanas pogu. Jāpiebilst, ka šie Latvijas iedzīvotājiem naidīgie likumi tika pieņemti stingrā komercbanku uzraudzībā.” … (apt.cit.vied.aut. – Jānis Miežagrauds, publikācija “Kā interesēs strādāja 11. saeima?” )
-------

Latvijas LATAM – ‘In Memoriam’.
( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 12.2012. )

Kas SVEŠUS ubaggrašus lūdzas ~
Par velti “puņķi laiž” un sūdzas,
Ka maciņš tukšs un caurvējš ķešās:
“NAV “profīta” no “geltes” SVEŠAS!…”

Ja diņģē “valsts” pēc SVEŠAS “naudas” ~
Tā ne vien “monetārās jaudas”,
Bet, pirmkārt – Tautas cieņu zaudē,
Kas M.U.Ļ.Ķ.U Zemei “neaplaudē”.

Ķērc MAITASPUTNI, ļerzu platu:
“Nav vērts, nav vērts šai “valstij” LATU,
Kā PAMATVĒRTĪBU vairs godāt ~
To vajag nolaist “euro” podā!!!
Lai muļķu priekā pie(svīst) veša,
Kad “Latv(ĀN)ijā” nauda SVEŠA,
Būs ATKAL “valūta” – kā bija,
Pie iepriekšējās “pad(u)mijas”:
Ja “pūlim” TOREIZ “koka rubļi”,
Pa ķešām skalojās kā dubļi,
(Jo - VIENĪGĀ priekš VISIEM “nauda”) ~
Vai to kāds atcerēties jaudā?…
Bet TAGAD – “zic-kolchōzā” CITĀ,
Bars “dalībvalstu” ATKAL sitās
(Kā “republiku saimē” VIENĀ) ~
Laiž SAVAS naudiņas ‘pēc piena’:
Mauc “euro-zōna”, kā ar tanku,
Pār “liru”, “doičmarku” un “franku”,
Pie “nāburgiem” – maļ “krōnu” putrā,
Nu – LATAM porno “kamasutra”:
Lai “latv(ij)ieši”, prātā stīvi,
Var piesmiet “Mildu”, kolektīvi,
Kas “pieclatniekā” skumji smaida,
Jo – “Jevro-lendas” jākļus gaida…”

Kas no šīs “valsts” vairs pāri paliks,
Kad ATKAL SVEŠU “naudu” saliks,
Pa maciņiem un ‘kontiem’ “bauri”?!?
Bez SAVA LATA – “brīvvalsts” cauri:
Par svešiem grašiem – Maize cieta,
Pie “kases” – (priekš)pēdējā vieta,
Pēc “fondiem”, “grantiem”, “subsīdijām”,
Ar “limitētām(!!!) garantijām”…
Pus gadsimts – SVEŠA “rubļa” ēnā,
Kā “narkašiem” ar draņķi vēnā ~
Vai Latv(ĀN)ijā “lomkas” sākas,
Pēc SVEŠAS “naudas”, savādākas?
Vai “kaifs” no “euro” šmigas saldāks,
Šķiet tiem, kas pašreiz “valstī” valda,
Un, cerot tikt pie papild “dōzas”,
Liek “baurus” rāpus – “euro-pōzā”?

Prieks muļķiem SVEŠU “naudu” balstīt?
Tad – nospļauties uz tādu “valsti”,
Kas SEVI neciena, ne TAUTU ~
Tā LATU “norakt” NEPIEĻAUTU.

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tēma

10.02.2024. 21:10

Lauri, neizplati Ļeņina idejas. Kaut vai šī---fabrikas un zeme pieder strādniekiem. Padomju valdīšanas laikos, kuram no strādniekiem ir piederējušas fabrikas. Par skrūves iznešanu no rūpnīcas nepatikšanas bija pamatīgas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: