Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

05.05.2021. 09:32

Pēdīgā laikā bēdīgi palicis - priekšplānā vienmēr figurē prastas, vulgāras, skaļas bābiņas, kā šitā "dziedātāja", kā TV3 baba Baiba, kā vaska Mūrniece Saeimā... Ja tas ir kvotu blakusefekts, tad jo bēdīgāk. Viens otrs peredasts tad ir jēdzīgāks.

Atbildēt

Analfabēti no Nepls vai kā tur

03.05.2021. 23:46

Mēdiju uzraugošā institūcija izceļas ne tikai ar neprofesionalitāti un diletantismu, bet arī ar analfabētismu. Viņiem runa iet.... Bet algas saņem milzīgas. Sūdabambāļu orgāns,nekas cits tie nav.

Atbildēt

Elmars

03.05.2021. 16:44

»

Diagnoze

Pudnikam ir kāda psiholoģiska trauma..šķiet kāda viņa sieviete aizgājusi pie citas sievietes..kur vecis šitā var ņemties!? Nu moins..kā slims ar sekundes skūpstu TV..pilns internets ar šo bet viņs uzsēdies tieši uz šo..džekiņ, ārstēties sen laiks


Tak mucā audzis un pa spundi barots, kā saka. Pirms psihopandēmijas lidostās, stacijās satikšanās/pavadīšanas bučas miljoniem varēja vērot... visās dzimumu kombinācijās. Vai pats TO grib bet baidās. Saka jau ka lielākie homofobi ir slēptie homoseksuāļi.

Atbildēt

neskatās jau vairs ne tv, ne holivudu, eirovīzijas

03.05.2021. 15:13

totāla dekadence

Atbildēt

!!!

03.05.2021. 12:47

Hei,kur var nopirkt to mākslīgo sievieti kas bildē,kurā veikalā?

Atbildēt

JV vai A/Par pidrillai.

03.05.2021. 12:41

»

laikam jau

Uldim sāpīga pieredze ar tām zarnu infekcijām


Ņemot vērā, cik Latvijā daudz jūsu, fekāliju stumdītāju, es bieži ar ziepēm mazgāju rokas, vai apstrādāju plaukstas ar spirtu, ko vienmēr nēsāju līdzi mazā ūdeņraža pārskābes pudelītē.

Atbildēt

Ripa

03.05.2021. 12:31

Protams, ka nav seksuāls akts! Nav jau 18. gs., kad kungam, tikai ieraugot dāmas potīti tai karietē ramšoties, jau trīsreiz sacēlās un trīsreiz nogāja...

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:41

Kad divas sievietes skūpstās, tas ir skaisti, pat ja viņas ir lesbietes. Lesbietes visbiežāk ir sievietes, kurām nav izdevies atrast savu vīrieti un lesbiete nenozīmē sakropļota uz mūžu, kā pederasti. Lesbietes neplēš līdzcilvēku anālus un tās nav zarnu infekciju perēkļi un izplatītāji.

Atbildēt

patiešām

03.05.2021. 11:14

ir apnicis šis laiks ar savu postkultūru, ar ākstībām un stulbībām, gribētos vairāk nopietnības. Nu kas tā par kultūru - 100 grami vai deva (kultūrdeva). Nekādi nevar bez velnišķībām, ārišķībām, lielībām, mēs esam pie stūres, jūs, vecie, iekonservētie, pastāviet pie ratiem!
( Bet kas tad jūsu tv skatās, jaunie, vai? Ha!)

Atbildēt

vai tu

03.05.2021. 11:00

»

Skolnieciņš

Leona Taivana kungs, vai tas esat Jūs


Skolnieciņ, neesi rakstnieks Rihards Bargais? Nesen gadījās izlasīt tavu grāmatu par tev raksturīgo mīlestību.

Atbildēt

Harijs Poters

03.05.2021. 10:20

Normaļņikovs - klasiķu darbos viss jau sen pateikts - karš ir miers, nezināšana ir spēks, brīvība ir verdzība.
.
PS. Atbilde pilnīgā saskaņā ar Patminas vadlīnijām.

Atbildēt

gunča

03.05.2021. 10:17

Ko gn var gaidīt no šādas "Padomes" ( atgādina krievu laikus) , kuras sastāvs ir pilns ar tiem "z ilajiem" un lezbietēm. Redzams, ka viss perversais publikai tiek pasniegts organizētā veidā. Bet tā jau ir , diemžēl,Latvijas televīzija.

Atbildēt

kaktuss

03.05.2021. 09:34

Diemžēl vilciesns traucas pilnā ātrumā un līdzīgi arīkaku stumdītāju uzvaras gājiens...varas partijas taču.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.05.2021. 07:39

»

tak vienreiz

aizveries, stulbeni


Leona Taivana kungs, vai tas esat Jūs?

Atbildēt

Zebis

02.05.2021. 22:10

Ja cilveeks skuupstoties seksuaali uzbudinaas, tad taas jau ir dzimumattieciibas. Buutiskais kriteerijs ir uzbudinaasanaas fakta esamiiba.

Atbildēt

Alkoholā un narkobordeļos dzimušo triumfs

02.05.2021. 22:09

Deģerāti nevar izcelties ar zināšanām un tie nav apveltīti ar talantiem. Tad nu jāizceļas kā prot un tās ir perversijas un stulbums. Jo tizlāk un pretīgāk, jo labāk uztverams pārējiem deģenerātiem, kādu nav te mazums, jo sevišķi pēc izglītības sistēmas pilnīgas sačakarēšanas.

Atbildēt

eiro- un vīzijmīlis

02.05.2021. 21:19

ja pateikts A, kādēļ neseko B un video netiek uzprišināts ar karstu puišu skūpstu vai pat neliel' aktiņ' finālā? Šitā mums panākumus neredzēt kā savu dējamspraugu ...

Atbildēt

02.05.2021. 21:12

Protams,kropļu izdarības nevar saukt par seksu.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2021. 21:00

»

anti soross

nedzen pideru propogandu


Ja Tev, Trolli, visur rēgojas Soross, tad tās ir Tavas problēmas. Tādiem troļļiem kā Tev cilvēcība ir sveša. Nevelti troļļi ir visa ļaunuma tēva Lokija radītie monstri.

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

02.05.2021. 20:19

Mēs dzīvojam Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic! Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019). #dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #likteņupe

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

02.05.2021. 20:16

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīti varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan interseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem! Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: youtu.be/Gn0zUsJYB80 (Kanamara Matsuri festival da Fertilidade). #dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #likteņupe #Daugava

Atbildēt

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

02.05.2021. 19:51

boikotejiet tacu to ,,latvijas tv,, un miers majas !

Atbildēt

Diagnoze

02.05.2021. 19:25

Pudnikam ir kāda psiholoģiska trauma..šķiet kāda viņa sieviete aizgājusi pie citas sievietes..kur vecis šitā var ņemties!? Nu moins..kā slims ar sekundes skūpstu TV..pilns internets ar šo bet viņs uzsēdies tieši uz šo..džekiņ, ārstēties sen laiks!

Atbildēt

Gribu, gribu arī es...

02.05.2021. 19:14

Mīksto vilciens jau sen ir aizgājis... Mēs varam vienīgi šos pasākumus ignorēt, neskatīties, jo garīgi slimo skaits kļūst nekontrolējams!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: