Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

19.10.2015. 23:31

»

jurchix

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE...


Nu te, pārņemšanā, ir nostrādāts 100 % juridiski korekti un profesionāli. Skatos puikām skauģīši no dzimtās puses rej no muguras. Prieks.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:11

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE.
principā - ja Arvik vismaz netēloja, ka ir mega juristi, tad šeit metodes ir vēl trakākas, bet tiek draudēts ar sakariem policijā.
Domājams, pienāks gals arī šim veiksmes stāstam.
Tāpat varētu pārbaudīt, kā darboņa rokās nonākusi atpūtas bāze Ods Grobiņā.
Un sen jau baumo Liepājā, ka pārāk bieži kādam ir deguši auto un saņemtas apdrošināšanas.
tīri pārdomām.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:08

@pietieki - Krūmiņam pieder SIA SILENCE - bandītiska firma, kas ar varu pārņem un atņem īpašumus, auto, utt.
Kad kāds ko sāk teikt pretī - tiek piesaukti sakari policijā.
Diezgan līdzīgs kantoris slavenajam Arvik, domāju, ka reiz uzrausies uz kādu, kuram ir lielāki sakari un ar to viss arī beigsies!

Atbildēt

reālais

09.10.2015. 20:55

»

Sandris

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi


policists, kurš beidzot pildīt amata pienākumus spēj uzrādīt skaidras naudas uzkrājumus "zeķē" ir noziedznieks. Tas ir viennozīmīgi un neapstrīdami. Cita lieta, vai to var pierādīt juridiski tā saucamajā likumā noteiktajā kārtībā. Morāli tur viss ir skaidrs ar šo cilvēku. Ja kāds pēkšņi izdomātu sakārtot šo valsti, tad pirmais, kas būtu jādara, tas ir jāpieņem likums, ka valsts pārvaldē un tiesu sistēmā nevar strādāt neviens cilcvēks, kurš nespēj pierādīt savu naudas uzkrājumu legālo izcelsmi. Otra grupa - jāmet ārā visi, kuriem ir nesamērīgas parādsaistības pret algu. Viņi ir uz āķa un nevar būt godīgi a priori.

Atbildēt

Joske

06.10.2015. 15:36

»

Spriedelētājs

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...


Tajā strīdus teritorijā vēsturiski bija Kalceks menāniskās darbnīcas. Nekāds asfalts tur nebija. Kad Kalceks beidza savu darbību Rīgā, tad teritorija stāvēja gadiem ilgi tukša. Autostāvietas nomnieki tikai nojauca visas celtnes, lai uz tukšā plača ierīkotu stāvlaukumu - naudas kāstuvi. Asfaltu, un tikai mazu gabaliņu, ieklāja 2014.gada vasarā.

Atbildēt

Spriedelētājs

06.10.2015. 09:47

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...

Šeit uzreiz rodas jautājums vai kādai no pusēm ir nodarīti kādi miesas bojājumi vai ir bojāta kādam piederoša manta?!?!?! Ja jā, tad cietušajam ir jāvēršas policijā ar iesniegumu, bet ja nē, tad policija manuprāt rīkojusies pareizi un tas ir civiltiesisks strīds.....

Papildinot manu iepriekšējo komentāru gribētos ieteikt WDK Demolition risinājumu:
Cik saprotu no abiem rakstiem, tad pamatā strīds ir par izdevumu atlīdzināšanu par veiktajiem ieguldījumiem, bet no raksta nevar saprast vai vēsturiski tur ir bijis asfalts, vai arī tas ir no jauna izbūvēts?! Ja vēsturiski bijis, tad vispār nav jautājumu, bet ja no jauna celts, tad Autostāvvietas izveidei un asfalta ieklāšanai ir nepieciešams Būvniecības projekts..... un projektu apstiprina īpašnieks......... kas būtības nozīmē, ka WDK Demolition ir taisnība un tai ir visas tiesības piedzīt no Kalceksa izdevumu atlīdzību balstoties uz Civillikuma 2140.pantu.

Bet, ja izrādīsies, ka asfalts tur nekad nav bijis un WDK Demolition to ir ieklājis bez projekta un bez saskaņojuma ar īpašnieku, tad to var uzskatīt par nelikumīgu rīcību šeit jau jālasa Civillikuma 868.pantu.

PS. Pietiek varētu paprasīt WDK Demolition izskaidrot šīs lietas un tad jau būtu visiem skaidrs kurš šajā strīdā ir „ļaunais”.

Atbildēt

vēsais

06.10.2015. 09:34

lēts lapsas skricelējums.

Atbildēt

labāk būtu uzrakstījuši

06.10.2015. 07:04

..kuru vakar Latvijas OMON paņēma ciet Krustabaznīcas ielas un Siguldas dzelzsceļa krustojumā.

Atbildēt

X

06.10.2015. 06:51

Kamēr būs nekauņas, kas pret saimnieka gribu atradīsies svešos īpašumos paši to labi apzinoties, tikmēr būs tāds TM S.... .Ja nekauņas strauji ies mazumā, visticamāk pieprasījums pēc tāda TM S.... strauji kritīsies un viņa izzudīs, jo nebūs darba.
Pieprasījums rada piedāvājumu.

Atbildēt

Sandris

05.10.2015. 22:41

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi? 😀

sauss info, galvenais ka uz vienu pusi vērsts !

Atbildēt

Milancejs

05.10.2015. 21:53

Interesanti, kur tad palika iepriekšējais rakstiņš ar visiem komentāriem? Un vienalga atslēgas vārds ir nevis "Krūmiņš" vai "Bērziņš", bet gan pirmās 3 rindkopas. Stāsts visdrīzāk ir par uzņēmējiem, kuri vieglprātīgi paļāvās uz visādu ļipmanu godaprātu. Tipisks uzmetiens līkdeguņu gaumē - esi ieklājis asfaltu un pievilcis elektrību? Tad esi brīvs. :)

Atbildēt

klusais

05.10.2015. 21:00

Un kur tad raksta sāls ? Izbijušajā policistā-puspolitiķī ?
Kaut kā pēc Margēvičas atvaļināšanās pazudis asums pietiek.com :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: